Holstebro oktober 2015 Holstebro oktober 2015
Holstebro Bueskytteforening (HBF)
Idrætscenter Vest, Mozartsvej 5, Holstebro, from 14-11-2015 to 14-11-2015
Holstebro oktober 2015
Deltager liste i alfabetisk orden
 
A - B
Skytte
Skive
Klub
Klub
Klasse
Session
AAROE HANSEN Jan17BÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGCompound SeniorSes. 1
AAROE LUND Mathias46AÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGRecurve Aspirant Mini2
ADELHOLM Mai26ASTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFDRecurve MarsterSes. 1
ALBRECHTSEN Emil Malik4AKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
ANDERSEN Inger12CMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGRecurve MarsterSes. 1
ANDERSEN Rasmus35BVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Aspirant Mini2
ANDERSEN Sasha Haagen14CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Kadet JuniorSes. 1
ANDERSEN Stig1AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound SeniorSes. 1
ANEAR Erika1BTIKTIK BUESKYDNINGCompound SeniorSes. 1
ASTRUP-JENSEN Valdemar3CRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Kadet JuniorSes. 1
BAGER Dennis18BARCARCUSRecurve SeniorSes. 1
BAGER Magnus19BARCARCUSRecure Kadet - JuniorSes. 1
BANG Jan8CLAOLAVIA - ODENSE BUESKYTTEAFDCompound SeniorSes. 1
BANG Margaret9CLAOLAVIA - ODENSE BUESKYTTEAFDCompound SeniorSes. 1
BENDTSEN Tobias Duus36AABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Aspirant Mini2
BERG Christopher20CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Kadet JuniorSes. 1
BJØRN Anne-Sofie2AABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
BOELSMAND Oliver Juul27AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Micro2
BOMMERSHOLDT Marie37AMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGRecurve Aspirant Mini2
BOVBJERG Mads49BARHAARHUS BUESKYTTELAUGLangbue Barbue Senior Marster2
BROCH Allan Joe47CVARVARDE BUESKYTTELAUGLangbue Barbue Senior Marster2
BRUNSGÅRD Christen21CARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve SeniorSes. 1
BRYNNING Christian19AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecure Kadet - JuniorSes. 1
BRYNNING Rasmus41AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Aspirant Mini2
BRØND Poul Erik4CCHRCHRISTIANSFELD IF BUESKYTTERCompound SeniorSes. 1
BÆK Eli23CARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve SeniorSes. 1
C - D - E - F - G - H
Skytte
Skive
Klub
Klub
Klasse
Session
CHRISTENSEN Christian Brendstrup38ATIKTIK BUESKYDNINGRecurve Aspirant Mini2
CHRISTENSEN Gert25BVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound MarsterSes. 1
CHRISTENSEN Hanne15CGLOGLOSTRUP BUESKYTTELAUGCompound MarsterSes. 1
CHRISTENSEN Jonas36BVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Aspirant Mini2
CHRISTENSEN Thomas22CARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve SeniorSes. 1
DALGAARD Mads Asbjørn44AABLAALBORG BUESKYTTELAUGLangbue Aspirant Mini2
DALL Lars12BSØNSØNDERBORG BUESKYTTELAUGCompound SeniorSes. 1
DAMSBO Martin2BTIKTIK BUESKYDNINGCompound SeniorSes. 1
DARUM Andreas22ATIKTIK BUESKYDNINGCompound SeniorSes. 1
DELEURAN Andreas30BVJLVEJLE BUESKYTTELAUGRecurve Micro2
DONS Bjarke14BARCARCUSRecurve MarsterSes. 1
EBBESEN Julia Holm34BESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant Mini2
EMBORG Mikkel35CVIBVIBORG BUESKYTTELAUGCompound Aspirant Mini2
ESKJÆRÅBAKKE Emilie34ARBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Aspirant Mini2
FABER Tobias23BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
FABRICIUS Henrik10ASILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve SeniorSes. 1
FABRICIUS Malene16CSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve SeniorSes. 1
FALK KNUDSEN Emil39AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Aspirant Mini2
FITZWILLIAMS Michael25CMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGRecurve MarsterSes. 1
GLUDSTED Jonas28AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Mikro2
GRAM Tonny9AÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGCompound SeniorSes. 1
GREFFEL FRERKS Emma29BESBESBJERG ARCHERYRecurve Micro2
HAANING Kent47BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELILangbue Barbue Senior Marster2
HALSKOV Aske5BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
HANSEN Claus Falck6AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound MarsterSes. 1
HANSEN Erik Dyreborg10BODEODENSE BUESKYTTE KLUBCompound Kadet JuniorSes. 1
HANSEN Jens48AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGLangbue Barbue Senior Marster2
HANSEN Jimmy43AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Aspirant2
HANSEN Mikael Bo50ARBLRANDERS BUESKYTTELAUGLangbue Barbue Senior Marster2
HERMANSEN Tage13CRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound SeniorSes. 1
HOLDT-CASPERSEN Nynne20BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve SeniorSes. 1
I - J - K - L
Skytte
Skive
Klub
Klub
Klasse
Session
ILUM Caroline30CABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Micro2
IPSEN Jonathan21AKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve SeniorSes. 1
JACOBSEN Victor Berg32AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Mikro2
JAKOBSEN Nanna43BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Aspirant Mini2
JAKOBSEN Trine17CSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve SeniorSes. 1
JENSEN Kaspar31AHINHINNUM HUTCompound Micro2
JENSEN Kim11AHINHINNUM HUTCompound SeniorSes. 1
JENSEN Oscar Fink38CESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant Mini2
JENSEN   Niels Kristian16AHINHINNUM HUTCompound SeniorSes. 1
JEREMIASSEN Henny16BARCARCUSRecurve MarsterSes. 1
JONSDOTTIR Soley46BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Aspirant Mini2
JUHL Lasse29AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Mikro2
JØRGENSEN Brian13BHINHINNUM HUTRecurve SeniorSes. 1
JØRGENSEN Oscar45CESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant Mini2
KARLSEN Casper45BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Mini2
KJELDSEN Ulrich13AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound SeniorSes. 1
KJELDSEN Xandra35AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Aspirant Mini2
KRISTENSEN Freja Emilia Rybjerg44CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGLangbue Aspirant Mini2
LARSEN Benjamin42CSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFDCompound Aspirant Mini2
LARSEN Finn7AFREFREDERECIA BUESKYTTEKLUBCompound MarsterSes. 1
LARSEN Signe37BKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Aspirant Mini2
LASSEN Hans1CSØNSØNDERBORG BUESKYTTELAUGRecurve MarsterSes. 1
LAURSEN Bjarne19CSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve SeniorSes. 1
LORENTZEN Karin12AARCARCUSRecurve MarsterSes. 1
LUTHERSON Clara24BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
LUTHERSON Signe22BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
LØNHOLM SØRENSEN Signe17AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecure Kadet - JuniorSes. 1
M - N - O - P - R
Skytte
Skive
Klub
Klub
Klasse
Session
MADSEN Aksel45AHINHINNUM HUTCompound Aspirant Mini2
MATHIASEN Michael3AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve SeniorSes. 1
MOGREE Noah37CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Aspirant Mini2
MØLLER Morten36CÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGRecurve Aspirant Mini2
MØLLER Sofie Witt46CRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Aspirant Mini2
NIELSEN Kasper33BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Aspirant Mini2
NIELSEN Line H.40AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Aspirant Mini2
NIELSEN Maja Clausen42BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Aspirant Mini2
NIELSEN Martin40BRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Aspirant Mini2
NIELSEN Per Clausen48BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELILangbue Barbue Senior Marster2
NIELSEN Rune Hastrup30AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Micro2
NIELSEN Villy14AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve MasterSes. 1
NIEMANN Jacob39BESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant Mini2
NISSEN Lea Mogree20AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecure Kadet - JuniorSes. 1
NISSEN Stefan B.6BÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGRecurve MarsterSes. 1
NØRGÅRD Sara33AHINHINNUM HUTCompound Aspirant Mini2
OLESEN Cecilia Adelholt Schertz2CESBESBJERG ARCHERYRecure Kadet - JuniorSes. 1
OLESEN Maria26CGLAGLADSAXE BUESKYTTE KLUBCompound SeniorSes. 1
PEDERSEN Waldemar Skak31BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Micro2
RADOOR Morten41CESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant Mini2
RASMUSSEN Sasha23ATIKTIK BUESKYDNINGCompound Kadet JuniorSes. 1
RASMUSSEN Sune18ATIKTIK BUESKYDNINGCompound Kadet JuniorSes. 1
RINGGAARD Nikolaj39CHIMHIMMERLANDS BUESKYTTEKLUBCompound Aspirant Mini2
S - T - V
Skytte
Skive
Klub
Klub
Klasse
Session
SCHÄFFER Micki43CVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Aspirant Mini2
SCHÄFFER Sickan4BVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound SeniorSes. 1
SCHÄFFER Silke27BVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Micro2
SCHÄFFER Torben5AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound SeniorSes. 1
SIDENIUS Anna3BKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
SIDENIUS Christine38BKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Aspirant Mini2
SKOUBOE Emil40CESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant Mini2
SKOVGAARD LARSEN Pernille26BMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGCompound MarsterSes. 1
SORT Sisse44BARHAARHUS BUESKYTTELAUGLangbue Aspirant Mini2
SPEDSBJERG Jens15AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound SeniorSes. 1
STICK Kenneth48CABLAALBORG BUESKYTTELAUGLangbue Barbue Senior Marster2
STOUBY Alexander32BVJLVEJLE BUESKYTTELAUGRecurve Micro2
SØRENSEN Alexander34CVIBVIBORG BUESKYTTELAUGRecurve Mini2
SØRENSEN Thomas50BARHAARHUS BUESKYTTELAUGLangbue Barbue Senior Marster2
THOMASEN Mikkel Bak7CSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELICompound SeniorSes. 1
THOMSEN Kirsten15BARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve MarsterSes. 1
THOMSEN Mikkel24CARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
THORKILDSEN Steffen9BARCARCUSRecurve SeniorSes. 1
THORUP Ken8BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve MarsterSes. 1
TOPBJERG Jesper33CHINHINNUM HUTCompound Aspirant Mini2
TORNDAL David25ARBLRANDERS BUESKYTTELAUGRecure Kadet - JuniorSes. 1
TORNDAL Frank49ARBLRANDERS BUESKYTTELAUGLangbue Barbue Senior Marster2
VALEUR Kristian18CSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve SeniorSes. 1
VARMING Michael24ARBLRANDERS BUESKYTTELAUGRecurve MarsterSes. 1
VRAA JENSEN Irina47ARBLRANDERS BUESKYTTELAUGLangbue Barbue Senior Marster2
VRAA JENSEN Rune41BRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Aspirant Mini2
W - Ø
Skytte
Skive
Klub
Klub
Klasse
Session
WULFF Nicolai21BABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve SeniorSes. 1
ØSTERGAARD Flemming11CSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFDRecurve SeniorSes. 1
ØSTRUP Tobias Busk28BVIBVIBORG BUESKYTTELAUGRecurve Micro2