Holstebro oktober 2015 Holstebro oktober 2015
Holstebro Bueskytteforening (HBF)
Idrætscenter Vest, Mozartsvej 5, Holstebro, from 14-11-2015 to 14-11-2015
Holstebro oktober 2015
Deltagerliste fordelt på skiver
 
Session 1
Skive
Skytte
Klub
Klub Navn
Klasse
1AANDERSEN StigVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Senior
1BANEAR ErikaTIKTIK BUESKYDNINGCompound Senior
1CLASSEN HansSØNSØNDERBORG BUESKYTTELAUGRecurve Master
2ABJØRN Anne-SofieABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Kadet
2BDAMSBO MartinTIKTIK BUESKYDNINGCompound Senior
2COLESEN Cecilia Adelholt SchertzESBESBJERG ARCHERYRecurve Kadet
3AMATHIASEN MichaelHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Senior
3BSIDENIUS AnnaKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Kadet
3CASTRUP-JENSEN ValdemarRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Kadet
4AALBRECHTSEN Emil MalikKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Kadet
4BSCHÄFFER SickanVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Senior
4CBRØND Poul ErikCHRCHRISTIANSFELD IF BUESKYTTERCompound Senior
5ASCHÄFFER TorbenVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Senior
5BHALSKOV AskeABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Junior
6AHANSEN Claus FalckVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Master
6BNISSEN Stefan B.ÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGRecurve Master
7ALARSEN FinnFREFREDERECIA BUESKYTTEKLUBCompound Master
7CTHOMASEN Mikkel BakSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELICompound Senior
8BTHORUP KenSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Master
8CBANG JanLAOLAVIA - ODENSE BUESKYTTEAFDCompound Senior
9AGRAM TonnyÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGCompound Senior
9BTHORKILDSEN SteffenARCARCUSRecurve Senior
9CBANG MargaretLAOLAVIA - ODENSE BUESKYTTEAFDCompound Senior
10AFABRICIUS HenrikSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Senior
10BHANSEN Erik DyreborgODEODENSE BUESKYTTE KLUBCompound Kadet
11AJENSEN KimHINHINNUM HUTCompound Senior
11CØSTERGAARD FlemmingSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFDRecurve Senior
12ALORENTZEN KarinARCARCUSRecurve Master
12BDALL LarsSØNSØNDERBORG BUESKYTTELAUGCompound Senior
12CANDERSEN IngerMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGRecurve Master
13AKJELDSEN UlrichHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Senior
13BJØRGENSEN BrianHINHINNUM HUTRecurve Senior
13CHERMANSEN TageRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Senior
14ANIELSEN VillyHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Master
14BDONS BjarkeARCARCUSRecurve Master
14CANDERSEN Sasha HaagenLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Kadet
15ASPEDSBJERG JensVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Senior
15BTHOMSEN KirstenARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Master
15CCHRISTENSEN HanneGLOGLOSTRUP BUESKYTTELAUGCompound Master
16AJENSEN   Niels KristianHINHINNUM HUTCompound Senior
16BJEREMIASSEN HennyARCARCUSRecurve Master
16CFABRICIUS MaleneSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Senior
17ALØNHOLM SØRENSEN SigneHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Junior
17BAAROE HANSEN JanÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGCompound Senior
17CJAKOBSEN TrineSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Senior
18ARASMUSSEN SuneTIKTIK BUESKYDNINGCompound Kadet
18BBAGER DennisARCARCUSRecurve Senior
18CVALEUR KristianSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Senior
19ABRYNNING ChristianHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Kadet
19BBAGER MagnusARCARCUSRecurve Kadet
19CLAURSEN BjarneSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Senior
20ANISSEN Lea MogreeHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Kadet
20BHOLDT-CASPERSEN NynneABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Senior
20CBERG ChristopherLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Kadet
21AIPSEN JonathanKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Senior
21BWULFF NicolaiABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Senior
21CBRUNSGÅRD ChristenARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Senior
22ADARUM AndreasTIKTIK BUESKYDNINGCompound Senior
22BLUTHERSON SigneABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Kadet
22CCHRISTENSEN ThomasARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Senior
23ARASMUSSEN SashaTIKTIK BUESKYDNINGCompound Kadet
23BFABER TobiasABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Kadet
23CBÆK EliARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Senior
24AVARMING MichaelRBLRANDERS BUESKYTTELAUGRecurve Master
24BLUTHERSON ClaraABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Kadet
24CTHOMSEN MikkelARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Junior
25ATORNDAL DavidRBLRANDERS BUESKYTTELAUGRecurve Kadet
25BCHRISTENSEN GertVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Master
25CFITZWILLIAMS MichaelMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGRecurve Master
26AADELHOLM MaiSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFDRecurve Master
26BSKOVGAARD LARSEN PernilleMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGCompound Master
26COLESEN MariaGLAGLADSAXE BUESKYTTE KLUBCompound Senior
2
Skive
Skytte
Klub
Klub Navn
Klasse
27ABOELSMAND Oliver JuulHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Mikro
27BSCHÄFFER SilkeVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Mikro
28AGLUDSTED JonasHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Mikro
28BØSTRUP Tobias BuskVIBVIBORG BUESKYTTELAUGRecurve Mikro
29AJUHL LasseHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Mikro
29BGREFFEL FRERKS EmmaESBESBJERG ARCHERYRecurve Mikro
30ANIELSEN Rune HastrupHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Mikro
30BDELEURAN AndreasVJLVEJLE BUESKYTTELAUGRecurve Mikro
30CILUM CarolineABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Mikro
31AJENSEN KasparHINHINNUM HUTCompound Mikro
31BPEDERSEN Waldemar SkakABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Mikro
32AJACOBSEN Victor BergHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGBarbue Mikro
32BSTOUBY AlexanderVJLVEJLE BUESKYTTELAUGRecurve Mikro
33ANØRGÅRD SaraHINHINNUM HUTCompound Aspirant
33BNIELSEN KasperHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Mini
33CTOPBJERG JesperHINHINNUM HUTCompound Aspirant
34AESKJÆRÅBAKKE EmilieRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Mini
34BEBBESEN Julia HolmESBESBJERG ARCHERYRecurve Mini
34CSØRENSEN AlexanderVIBVIBORG BUESKYTTELAUGRecurve Mini
35AKJELDSEN XandraHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Mini
35BANDERSEN RasmusVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Mini
35CEMBORG MikkelVIBVIBORG BUESKYTTELAUGCompound Mini
36ABENDTSEN Tobias DuusABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Mini
36BCHRISTENSEN JonasVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Mini
36CMØLLER MortenÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGRecurve Mini
37ABOMMERSHOLDT MarieMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGRecurve Aspirant
37BLARSEN SigneKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Aspirant
37CMOGREE NoahHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Mini
38ACHRISTENSEN Christian BrendstrupTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Mini
38BSIDENIUS ChristineKØGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve Mini
38CJENSEN Oscar FinkESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant
39AFALK KNUDSEN EmilHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Aspirant
39BNIEMANN JacobESBESBJERG ARCHERYRecurve Mini
39CRINGGAARD NikolajHIMHIMMERLANDS BUESKYTTEKLUBCompound Aspirant
40ANIELSEN Line H.HOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Aspirant
40BNIELSEN MartinRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Mini
40CSKOUBOE EmilESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant
41ABRYNNING RasmusHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Aspirant
41BVRAA JENSEN RuneRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Mini
41CRADOOR MortenESBESBJERG ARCHERYRecurve Aspirant
42BNIELSEN Maja ClausenSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Aspirant
42CLARSEN BenjaminSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFDCompound Aspirant
43AHANSEN JimmyHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Aspirant
43BJAKOBSEN NannaSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve Aspirant
43CSCHÄFFER MickiVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound Aspirant
44ADALGAARD Mads AsbjørnABLAALBORG BUESKYTTELAUGLangbue Mini
44BSORT SisseARHAARHUS BUESKYTTELAUGLangbue Mini
44CKRISTENSEN Freja Emilia RybjergHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGLangbue Aspirant
45AMADSEN AkselHINHINNUM HUTCompound Aspirant
45BKARLSEN CasperHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve Mini
45CJØRGENSEN OscarESBESBJERG ARCHERYRecurve Mini
46AAAROE LUND MathiasÅBEAABENRAA BUESKYTTELAUGRecurve Mini
46BJONSDOTTIR SoleyHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound Aspirant
46CMØLLER Sofie WittRBLRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Mini
47AVRAA JENSEN IrinaRBLRANDERS BUESKYTTELAUGBarbue Senior
47BHAANING KentSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELILangbue Master
47CBROCH Allan JoeVARVARDE BUESKYTTELAUGLangbue Senior
48AHANSEN JensHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGLangbue Master
48BNIELSEN Per ClausenSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELILangbue Master
48CSTICK KennethABLAALBORG BUESKYTTELAUGLangbue Senior
49ATORNDAL FrankRBLRANDERS BUESKYTTELAUGLangbue Senior
49BBOVBJERG MadsARHAARHUS BUESKYTTELAUGLangbue Senior
50AHANSEN Mikael BoRBLRANDERS BUESKYTTELAUGBarbue Senior
50BSØRENSEN ThomasARHAARHUS BUESKYTTELAUGLangbue Senior