European Youth Cup 2016 - 1st Leg European Youth Cup 2016 - 1st Leg
World Archery Europe (WAE)
Héviz (HUN), from 02-05-2016 to 7-05-2016
European Youth Cup 2016 - 1st Leg
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
AAS Artur33CESTESTONIACompound Cadet MenCadet Qualification Round
ABULADZE Medea24CGEOGEORGIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
ADICEOM Audrey23AFRAFRANCERecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
ADRIAENSEN Ben15ABELBELGIUMRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
ALBERTI Camilla38CITAITALYCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
ALFARANO Martina24BITAITALYRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
ANA Tskhomelidze26DGEOGEORGIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
ANDERSEN Sasha Haagen40CDENDENMARKCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
ANDREOLI Tatiana21CITAITALYRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
ANNISON Layla38AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
ARLOU Kanstantsin12ABLRBELARUSRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
ATANASOVA Yordanka32ABULBULGARIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
BALAZ Boris14BSVKSLOVAKIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BALOGH Matyas Laszlo1AHUNHUNGARYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
BALTEANU Vivien39BROUROMANIACompound Cadet WomenCadet Qualification Round
BANASZAK Jakub13CPOLPOLANDRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BANCIU Tudor12DROUROMANIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BARBELIN Lisa26CFRAFRANCERecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
BASILADZE Anri11CGEOGEORGIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
BASIURAS Michael12CPOLPOLANDRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BAUDIN Jefferson16CSUISWITZERLANDRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BECKERS Viveca30ALUXLUXEMBOURGRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
BELLI Yuri10DITAITALYRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BELLINI Francesca37CITAITALYCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
BENCSIK Mark2AHUNHUNGARYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
BERG Christoffer35BDENDENMARKCompound Cadet MenCadet Qualification Round
BIAMIN Muhamad Aliff Haikal7DMASMALAYSIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
BIAMIN Muhammad Aidil Haikal6DMASMALAYSIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
BIZJAK Nik11ASLOSLOVENIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
BIZJAK Rok8CSLOSLOVENIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BIZZOTTO Dino9DITAITALYRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BODIUL Vladimir15CMDAMOLDOVARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BOGGIATTO Alex36CITAITALYCompound Cadet MenCadet Qualification Round
BOLSHAKOV Vlad33BUKRUKRAINECompound Junior MenJuniores Qualification Round
BONDARAVA Marharyta27BBLRBELARUSRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
BONNEAU Paul14CFRAFRANCERecurve Cadet MenCadet Qualification Round
BORGSTROM Hampus33CSWESWEDENCompound Junior MenJuniores Qualification Round
BORYSENKO Olena39BUKRUKRAINECompound Junior WomenJuniores Qualification Round
BUDAEV Sodnom2BRUSRUSSIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
BUDAEVA Ariuna30DRUSRUSSIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
BUDEN Domagoj36BCROCROATIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
BUKATEVYCH Borys6BUKRUKRAINERecurve Junior MenJuniores Qualification Round
BULAEV Anton36DRUSRUSSIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
CARLSSON Isak35CSWESWEDENCompound Junior MenJuniores Qualification Round
CARPENTER Adam36BGBRGREAT BRITAINCompound Cadet MenCadet Qualification Round
CARPENTER Isabelle39AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
CERNE Arne34DSLOSLOVENIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
CHABAN Dariia38BUKRUKRAINECompound Junior WomenJuniores Qualification Round
CHIRAULT Thomas7AFRAFRANCERecurve Junior MenJuniores Qualification Round
CHOCHOLA Vojtech16ACZECZECH REPUBLICRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
COEREZZA Elisa Ester20CITAITALYRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
COOKE Innes17CSUISWITZERLANDRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
CROES Quentin14DBELBELGIUMRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
D - E - F - G - H
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DACHEV Damyan17BBULBULGARIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
DAMBAEVA Zhibzema20BRUSRUSSIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
DANILET Anca38BROUROMANIACompound Cadet WomenCadet Qualification Round
DANYLIUK Mykhailo34BUKRUKRAINECompound Junior MenJuniores Qualification Round
DERA Nataliia25AUKRUKRAINERecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
DESTROOPER Charlotte24CBELBELGIUMRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
DOLIDZE Vladimer13AGEOGEORGIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
DORZHIEVA Balzhin22BRUSRUSSIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
DUMBADZE Ana27DGEOGEORGIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
DURAI Eduard30DROUROMANIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
EFREMOV Alexandr14ABLRBELARUSRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
FABRIZZI Federico1DITAITALYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
FADEEVA Sofia38ARUSRUSSIACompound Junior WomenJuniores Qualification Round
FARASIEWICZ Karolina22DPOLPOLANDRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
FECIORU Ilinca Andreea24BROUROMANIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
FERS Spela31ASLOSLOVENIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
FESTI Manuel31CITAITALYCompound Junior MenJuniores Qualification Round
FICHET Romain4AFRAFRANCERecurve Junior MenJuniores Qualification Round
FILIPOWICZ Alix28CFRAFRANCERecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
FIRSAU Kiryl8BBLRBELARUSRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
FLINK Ludvig10ASWESWEDENRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
FORRAY Emilia Georgiana25BROUROMANIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
FRAI Cosmin11DROUROMANIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
FRAIPONT Julien35ABELBELGIUMCompound Cadet MenCadet Qualification Round
FRANCU Ondrej15BSVKSLOVAKIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
FREYWALD Cynthia24AGERGERMANYRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
FRIANT Sammy14ABELBELGIUMRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
FUSEK Olga28ASUISWITZERLANDRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
GATCO Milena20DMDAMOLDOVARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
GATENADZE Saba9CGEOGEORGIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
GAUBIL Melanie21AFRAFRANCERecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
GENCHEVA Ralitsa27ABULBULGARIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
GIACCHERI Tanya25BITAITALYRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
GJURIN Luka9CSLOSLOVENIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
GOEDEMOND Kianu12DBELBELGIUMRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
GOMBOEVA Svetlana21BRUSRUSSIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
GOMBOZHAPOV Aldar3BRUSRUSSIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
GORDEEVA Tatiana31DRUSRUSSIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
GOTT Amy29AGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
GRAPOVA Klara30BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
GUERRA Simone2DITAITALYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
GUY Oceane22AFRAFRANCERecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
HALL Matthew32AGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenJuniores Qualification Round
HEINCZ Stefan32BAUTAUSTRIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
HEINKEL Yannic5DGERGERMANYRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
HERVAT Karen22CITAITALYRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
HNYP Solomiya22CUKRUKRAINERecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
HORACKOVA Marie28CCZECZECH REPUBLICRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
HORVAT Ivan15DCROCROATIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
HOVIADOVSKYI Roman35BUKRUKRAINECompound Junior MenJuniores Qualification Round
HOWELL James30AGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenJuniores Qualification Round
HURBAN JR. Vladimir15BSVKSLOVAKIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
HUTANU Andrei11DROUROMANIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
I - J - K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ILNYTSKA Varvara26AUKRUKRAINERecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
ILVES Kristi40AESTESTONIACompound Junior WomenJuniores Qualification Round
INCERTI Lisa25DGERGERMANYRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
IOSUB Patricia26DROUROMANIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
IRDYNEEV Erdem4CRUSRUSSIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
IRRASCH Dominik11BAUTAUSTRIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
JAATMA Lisell37DESTESTONIACompound Cadet WomenCadet Qualification Round
JAATMA Robin35CESTESTONIACompound Cadet MenCadet Qualification Round
JAMOT Maxence13CFRAFRANCERecurve Cadet MenCadet Qualification Round
JERAM Samual31AGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenJuniores Qualification Round
JIMENEZ Mathieu6AFRAFRANCERecurve Junior MenJuniores Qualification Round
JITARIU Georgiana24DROUROMANIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
JUSZCZUK Gloria18BPOLPOLANDRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KACZMARECK Elodie27CFRAFRANCERecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KASPROWSKI Oskar8CPOLPOLANDRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
KAZLOUSKAYA Karyna26BBLRBELARUSRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KHALID Nur Husna Nadhirah21AMASMALAYSIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KHUDA Anton3CUKRUKRAINERecurve Cadet MenCadet Qualification Round
KILLEROVA Eliska31BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KIRCHNER Nils10BGERGERMANYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
KISS Victor31DROUROMANIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
KLEIN Joe15DLUXLUXEMBOURGRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
KLEIN Pit17CLUXLUXEMBOURGRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
KOBZA Martin36ASVKSLOVAKIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
KOCAJ Marlena22BPOLPOLANDRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KOENIG Thomas5AFRAFRANCERecurve Junior MenJuniores Qualification Round
KOMISCHKE Konrad7DGERGERMANYRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
KOROLEVA Elizaveta40DRUSRUSSIACompound Cadet WomenCadet Qualification Round
KOZHOKAR Ivan4CUKRUKRAINERecurve Cadet MenCadet Qualification Round
KRAMPEROVA Barbora29BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KRASNITSKA Anastasia39DUKRUKRAINECompound Cadet WomenCadet Qualification Round
KROPPEN Michelle26AGERGERMANYRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
KUKURUZIAK Oleksandra23AUKRUKRAINERecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KURATNIK Aliaksandra27BBLRBELARUSRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
KURZ Lukas8AAUTAUSTRIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
KURZ Markus5AAUTAUSTRIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
KUSCHEL Eric12BAUTAUSTRIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
KYRIUKHIN Mykyta5BUKRUKRAINERecurve Junior MenJuniores Qualification Round
LAHARNAR Ivana28BSLOSLOVENIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
LAPENNA Nicolo4DITAITALYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
LAPTII Olha37BUKRUKRAINECompound Junior WomenJuniores Qualification Round
LAZOWSKI Filip7CPOLPOLANDRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
LEKVEISHVILI Akaki11AGEOGEORGIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
LENNON Rebecca38CGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenJuniores Qualification Round
LINDBERG Marcus9ASWESWEDENRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
LOCKINGER Carmen29CAUTAUSTRIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
LUKSIC Zan9ASLOSLOVENIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
MACHIKHA Sofiya21CUKRUKRAINERecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
MAGLIA Nina32DAUTAUSTRIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
MAGRINI Emanuele8DITAITALYRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
MAIER Johannes4DGERGERMANYRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
MAKHARADZE Marika25CGEOGEORGIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
MAKIEVI Veriko28DGEOGEORGIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
MALYK Mykhaylo-Yaroslav7BUKRUKRAINERecurve Junior MenJuniores Qualification Round
MARKEY Pieter13DBELBELGIUMRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
MASON Lucy40AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
MATANINA Jakub5CPOLPOLANDRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
MAYR Andreas6DGERGERMANYRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
MAZLAN Nuramalia Haneesha20AMASMALAYSIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
MAZORCHUK Kateryna20CUKRUKRAINERecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
MESTVIRISHVILI Zurab12AGEOGEORGIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
MIETTO Nicole18CITAITALYRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
MIHALIK Filip16BSVKSLOVAKIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
MILAS Lidia21DPOLPOLANDRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
MINASCURTA Marat8BMDAMOLDOVARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
MIOR Viviano30CITAITALYCompound Junior MenJuniores Qualification Round
MIRON Elisaveta21DMDAMOLDOVARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
MLINARIC Amanda36DCROCROATIACompound Cadet WomenCadet Qualification Round
MODIC Stas33DSLOSLOVENIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
MOELLER Katja Ree37DDENDENMARKCompound Junior WomenJuniores Qualification Round
MOHAMED YUSOFF Muhammad Zulhafiz8DMASMALAYSIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
MOHD YUSUF Muhammad Fitri5DMASMALAYSIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
MOKHTAR Nur Azwanie18AMASMALAYSIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
MULIUKOU Pavel9BBLRBELARUSRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
MUNTEANU Alexandru13DROUROMANIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
N - O - P - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NAGY Eva Borbala40CHUNHUNGARYCompound Junior WomenJuniores Qualification Round
NAGY Nikoletta27DHUNHUNGARYRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
NAIRN Thomas12BGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
NAPLOSZEK Kamila20BPOLPOLANDRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
NOONAN Quintain17AIRLIRELANDRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
OGRODOWCZYK Mateusz11CPOLPOLANDRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
OLARU Dan14CMDAMOLDOVARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
OLARU Dragos33DROUROMANIACompound Cadet MenCadet Qualification Round
OLSEN Simon33BDENDENMARKCompound Cadet MenCadet Qualification Round
OROSZ Viktor35AHUNHUNGARYCompound Junior MenJuniores Qualification Round
OSNOWSKI Sébastien34ABELBELGIUMCompound Cadet MenCadet Qualification Round
OVCHYNNIKOV Artem1CUKRUKRAINERecurve Cadet MenCadet Qualification Round
PAAS Meeri-Marita38DESTESTONIACompound Cadet WomenCadet Qualification Round
PASHCHENKOVA Diana40DSVKSLOVAKIACompound Junior WomenJuniores Qualification Round
PENDOV Todor15CBULBULGARIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
PERKINS Arron Louis14BGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
PEYROT Lucas12CFRAFRANCERecurve Cadet MenCadet Qualification Round
PHUTKARADZE Tsiko26CGEOGEORGIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
PIPER Eleanor28AGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
POPOVYCH Maksym4BUKRUKRAINERecurve Junior MenJuniores Qualification Round
PRESENT Patricia40BBELBELGIUMCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
PUUSEPP Kristjan34CESTESTONIACompound Cadet MenCadet Qualification Round
RALLS Luke33AGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenJuniores Qualification Round
RASMUSSEN Sasha38DDENDENMARKCompound Junior WomenJuniores Qualification Round
RASMUSSEN Sune34BDENDENMARKCompound Cadet MenCadet Qualification Round
RAVILOVA Diana39ARUSRUSSIACompound Junior WomenJuniores Qualification Round
RAVNIKAR Ziga10ASLOSLOVENIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
REGOCZI Petra32CHUNHUNGARYRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
REMAR Alen17DCROCROATIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
REZMUVES Katalin37BROUROMANIACompound Cadet WomenCadet Qualification Round
RONER Elisa39CITAITALYCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
ROSCOVANU Bianca18DMDAMOLDOVARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
RUSIN Iryna24AUKRUKRAINERecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
RUSU Mihai10DROUROMANIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
RUSU Valentin32DROUROMANIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
SARACINO Marco3DITAITALYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
SARGEANT Bayley39CGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenJuniores Qualification Round
SAVENKOVA Alexandra37ARUSRUSSIACompound Junior WomenJuniores Qualification Round
SAYGLAR Mergen Herel1BRUSRUSSIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
SBIERA Madalina Maria23BROUROMANIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
SCHEIDING Adrian9BGERGERMANYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
SCHOENFELLNER Noah7AAUTAUSTRIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
SCHONNER Emma31CAUTAUSTRIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
SCHWARZ Charline24DGERGERMANYRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
SCHWEIGHOFER Julian13BAUTAUSTRIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
SCHWERTMANN Nils11BGERGERMANYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
SHANNY Itay16BISRISRAELRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
SHEGOLKOVA Vladislava29DRUSRUSSIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
SHEREMET Roman2CUKRUKRAINERecurve Cadet MenCadet Qualification Round
SHVETS Nadzeya28BBLRBELARUSRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
SIDAROVICH Maksim13ABLRBELARUSRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
SIMIC Filip35DCROCROATIACompound Cadet MenCadet Qualification Round
SMITH Hollie37AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenCadet Qualification Round
SPANG Oscar8ASWESWEDENRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
SPERA Loredana26BITAITALYRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
SPINKS Abbie37CGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenJuniores Qualification Round
STEGNER Daniella23CBELBELGIUMRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
STEYNEN Lotte25CBELBELGIUMRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
STRAJHAR Gasper10CSLOSLOVENIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
STROMBERG Linus34CSWESWEDENCompound Junior MenJuniores Qualification Round
SUT Jesse32CITAITALYCompound Junior MenJuniores Qualification Round
SZELIGA Karol6CPOLPOLANDRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
SZMIT Klaudia23DPOLPOLANDRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
SZUTS Matyas3AHUNHUNGARYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
T - U - V - W - Y - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TARNAKOV Dmitriy4BRUSRUSSIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
TARTLER Elisa23DGERGERMANYRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
TAVDGIRIDZE Nika10CGEOGEORGIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
TELLIER Clémence20AFRAFRANCERecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
TETSMANN Maris27CESTESTONIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
TIMOFEEVA Rozalina23BRUSRUSSIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
TOBOLEWSKA Anna20DPOLPOLANDRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
TODOROV Vasko16CBULBULGARIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
TOZZI Aurora39DITAITALYCompound Junior WomenJuniores Qualification Round
TRAPEZNIKOVA Solomiya23CUKRUKRAINERecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
TRESTIAN Sebastian9DROUROMANIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
TROMANS-ANSELL Alyssia27AGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
TROSTENETCHI Alexei5BMDAMOLDOVARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
TSARANKOU Sviataslau10BBLRBELARUSRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
TSYBIKZHAPOV Aldar6CRUSRUSSIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
TSYDYPOV Erdem7CRUSRUSSIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
TSYRENDORZHIEV Buianto5CRUSRUSSIARecurve Junior MenJuniores Qualification Round
ULZ Fabian31BAUTAUSTRIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
VACH Filip15ACZECZECH REPUBLICRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
VANERMEN Matthias33ABELBELGIUMCompound Cadet MenCadet Qualification Round
VERMEIREN Ambroos36ABELBELGIUMCompound Cadet MenCadet Qualification Round
VINCZE Valter4AHUNHUNGARYRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
VITOVEC David17ACZECZECH REPUBLICRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
VLAD Maria25DROUROMANIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
VLAD Teodor34DROUROMANIACompound Cadet MenCadet Qualification Round
VOBE Oliver13BGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet MenCadet Qualification Round
VOROBIOV Mihail6BMDAMOLDOVARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
VOROBIOVA Anna22DMDAMOLDOVARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
VOSCOBOINICOV Nichita7BMDAMOLDOVARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
VRSALOVIC Lucija28DCROCROATIARecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
WIENER Nico30BAUTAUSTRIACompound Junior MenJuniores Qualification Round
WOUTERS Yannick16ABELBELGIUMRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
WYCISLIK Justyna21BPOLPOLANDRecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
YAZID Mimi Raihan22AMASMALAYSIARecurve Cadet WomenCadet Qualification Round
ZIEGLER Milena25AGERGERMANYRecurve Junior WomenJuniores Qualification Round
ZIKA Alexander6AAUTAUSTRIARecurve Cadet MenCadet Qualification Round
ZMELIK Ales16DCZECZECH REPUBLICRecurve Junior MenJuniores Qualification Round
ZOLTÁN Levente14DHUNHUNGARYRecurve Junior MenJuniores Qualification Round