XI Mi?dzynarodowy Memoria? Mieczys?awa Nowakowskiego XI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
Stowarzyszenie (SŁM)
Warszawa (POL), from 21-05-2016 to 22-05-2016
Lista uczestników wg stanowiska
 
Sesja 1
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
3ANAPŁOSZEK SławomirSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
9AGAJDA DominikaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
9BBOROWSKA OliwiaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
10AŚWIERŻEWSKA JoannaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
10BADAMCZUK BarbaraSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
11ASKROK NataliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
11BDULLAS LauraSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
12ANARLOCH MartaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
12BMARCINKIEWICZ MariaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
13AKAWECKA UrszulaMORMORŚWIN GDYNIAŁuki klasyczne Kadetki
13BRETMAN MichalinaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
14AKILIŃSKA ZuzannaMORMORŚWIN GDYNIAŁuki klasyczne Kadetki
14BNOWICKA RoksanaTARTARCZA KOLBUDYŁuki klasyczne Kadetki
15ABĄK MagdalenaSMSŁUKS SMS ŁÓDŹŁuki klasyczne Kadetki
15BDĘBOWSKA MonikaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Kadetki
16ACISZEWSKA ZofiaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Kadetki
16BCHABER AleksanderROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
17AKOZŁOWSKI DominikMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
17BRYBARCZYK BartłomiejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
18AWINNICKI MichałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
18BSZYMAŃSKI JakubDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
19APRZYBYSZ RafałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
19BMOLAS MichałDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
20AKLATA JakubMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
20BTRYBULEC JanDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
21ABYZDRA KarolSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
21BWASTAG AleksanderMORMORŚWIN GDYNIAŁuki klasyczne Kadeci
22APOWAŁA AntoniSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
22BKORALEWSKI JędrzejTARTARCZA KOLBUDYŁuki klasyczne Kadeci
23AKORCZEWSKI EmilianSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
23BPYZOWSKI OskarMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Kadeci
24APOTĘGA BartoszROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Kadeci
24BJAŁOWSKI KrystianSOKSOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Kadeci
Sesja 2
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
1AGORCZYCA JoannaŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Seniorki
1BJIGJIDSUREN DashdorjNIENIEZRZESZONYŁuki klasyczne Seniorzy
1CGRUSZCZYŃSKA PaulinaBKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne Seniorki
2AOLSZEWSKA MilenaSGWSTART GORZÓW WIELKOPOLSKIŁuki klasyczne Seniorki
2BPYZOWSKI OskarMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorzy
2DWIĄCEK AndrzejRESRESOVIA RZESZÓWŁuki klasyczne Seniorzy
3AWARDECKI WiktorSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
3BGACZOŁ MaciejROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorzy
3CHUSZCZ MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
3DGARNIK KalinaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Seniorki
4AJUNCZYK StanisławSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
4BMARCINKIEWICZ RobertROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorzy
4CTREJMAN AndrzejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
4DJAROSZ MarcinMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorzy
5APĘKALSKI RomanSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
5BMICHALAK SławomirROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorzy
5CKUCOWSKI GawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
5DMIAZGA MikołajMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorzy
6ASAWICKI PiotrSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
6BWYTRYKUS AdamROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorzy
6CONISK PawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
6DWYSOCKA DominikaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorki
7AJAKUBOWSKI MichałSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
7BCISZEWSKA ZofiaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorki
7CKRÓL JagienkaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
7DPYZOWSKA PaulinaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorki
8ASUCHOŃSKI MichałSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
8BGAJDA JuliaROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorki
8CJANOWSKA WeronikaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
9ACHROSTOWSKA MariaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
9BSTACHYRA PatrykROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Juniorzy
9CAFTYKA MagdalenaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
9DKALWINEK MartynaSPOSPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne Seniorki
10APĘKALSKI WojciechSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
10BJEZNACH ArkadiuszROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Juniorzy
10CŚWIECZAK AnnaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
10DSZAFRAN MarekSPOSPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne Seniorzy
11ADRAJCZYK BorysSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
11BMACIĄGOWSKA AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Seniorki
11CPACZUSKA AnnaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
11DBASIURAS MichałSPOSPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne Juniorzy
12AGRZELAK AnnaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
12BROSA JustynaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Seniorki
12CBAŃKOWSKA SylwiaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
12DŚMIAŁKOWSKA MagdalenaSPOSPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne Juniorki
13ATYSZKO PaulinaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
13BGRĄDZIK AgnieszkaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
13CGRZYBEK JanDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
13DLERMAN JuliuszSPOSPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne Seniorzy
14AKLESZCZ KlaudiaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
14BMACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
14CCZAJKOWSKI MichałDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
14DZYZAŃSKA SylwiaŻYWŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne Seniorki
15ASOBIERAJ EwaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
15BMALAK MateuszAZSAZS OŚ POZNAŃŁuki klasyczne Seniorzy
15CSZCZĘSNA OlaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
15DRZĄSA JoannaŻYWŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne Seniorki
16ASTARZYCKI PiotrSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
16BCZAPCZYK MarcinAZSAZS OŚ POZNAŃŁuki klasyczne Juniorzy
16CLIS RafałBKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne Seniorzy
16DMIGOCKI CezaryZRYZRYW DOBRCZŁuki klasyczne Seniorzy
17AZALEWSKI MichałSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
17BOGRODOWCZYK MateuszAZSAZS OŚ POZNAŃŁuki klasyczne Juniorzy
17CGRUSZCZYŃSKA MonikaBKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne Seniorki
17DBRĄŻKIEWICZ KamilZRYZRYW DOBRCZŁuki klasyczne Seniorzy
18APIETRUSIŃSKI LudwikSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
18BLISIECKI RobertOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Seniorzy
18CBANASZAK JakubBKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne Juniorzy
18DSMOLIŃSKI ArekZRYZRYW DOBRCZŁuki klasyczne Juniorzy
19ABOGACKI AdrianSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
19BŚCICHOWSKI PawełOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Seniorzy
19CŻEBROWSKI GrzegorzROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
19DGUCZ KacperAGRAGROS ZAMOŚĆŁuki klasyczne Juniorzy
20AZAJĄC MagdalenaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
20BJANKOWSKI JędrzejPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne Juniorzy
20CPISKOZUB MonikaROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
20DĆWIKLIŃSKA ZuzannaHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Seniorki
21AZDULSKA MajaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
21BWIRKOWSKA JuliaPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne Juniorki
21CJURCZAK GrzegorzZALHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne Juniorzy
21DPYZIAK KingaAGRAGROS ZAMOŚĆŁuki klasyczne Juniorki
22AKWIECIEŃ AleksandraSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
22BŚLIWA PawełNIENIEZRZESZONYŁuki klasyczne Seniorzy
22CDRAS PiotrMORMORŚWIN GDYNIAŁuki klasyczne Seniorzy
22DDOMAŃSKA DominikaAGRAGROS ZAMOŚĆŁuki klasyczne Juniorki
23ANAPŁOSZEK KamilaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
23BKĘDZIO PiotrHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Seniorzy
23CKAPUSTA IreneuszSTASTART KIELCEŁuki klasyczne Seniorzy
24AKRÓL PiotrMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
24BGOŁY DamianŻYWŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne Seniorzy
24CWŁODARCZYK SzymonŻOŁŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuki klasyczne Juniorzy
24DFAŁDZIŃSKI MaciejSTESTELLA KIELCEŁuki klasyczne Seniorzy
25AJASTRZĘBSKI ŁukaszSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
25BKISZCAK BUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Seniorzy
25CAUSTYN-GAWRYŚ JoannaSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorki
25DBRÓDKA BłażejŻOŁŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuki bloczkowe Seniorzy
26ASAŁATA TomaszSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
26BPIVEN OUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Seniorzy
26CPILCICKI BogusławLEWLEW KRYNKIŁuki bloczkowe Seniorzy
26DKASPRZYK RyszardŻOŁŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuki bloczkowe Seniorzy
27APRESKO AndrzejSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
27BKOVAL SUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Seniorzy
27CZIELIŃSKI SebastianNIENIEZRZESZONYŁuki bloczkowe Seniorzy
27DBRÓDKA JanŻOŁŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuki bloczkowe Seniorzy
28AGAWRYŚ DariuszSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
28BLILEVSKYY AUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Seniorzy
28CBAHDANOVICH YauheniODIODISSEY MIŃSKŁuki bloczkowe Seniorzy
28DRZESZOT DariuszŻOŁŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuki bloczkowe Seniorzy
29ASTANIEWICZ RobertSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
29BSZKOLNYY KostjaUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Seniorzy
29CPACHAPINSKAYA TatsianaODIODISSEY MIŃSKŁuki bloczkowe Seniorki
29DPRZYBYLSKI ŁukaszA3DA3D TOSZEKŁuki bloczkowe Seniorzy
30AZABOROWSKI PawełSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
30BMARKETANTOVA OUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Seniorki
30CANTOSIEWICZ MarcinROKROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe Seniorzy
30DSZELĄG FilipA3DA3D TOSZEKŁuki bloczkowe Seniorzy
31AGOŁYGOWSKI MarcinSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
31BMŁYNARCZYK MarianSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
31CMIKOŁAJCZAK BarbaraSKCUKS SUKCES GORZÓW WLPK.Łuki bloczkowe Seniorki
31DKRÓL HannaDOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuki bloczkowe Seniorki
32AAFFEK MarcinSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe Seniorzy
32BSZKOLNA MariaŻYWŁUCZNIK ŻYWIECŁuki bloczkowe Seniorki
32CŻUK WłodzimierzOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki bloczkowe Seniorzy
32DKORNATOWSKI KrzysztofSGWSTART GORZÓW WIELKOPOLSKIŁuki bloczkowe Seniorzy
33CDUDKA AdamLUBSTART LUBLINŁuki bloczkowe Seniorzy
33DTOKARZ WojciechPIAPIAST 25 RZESZÓWŁuki bloczkowe Seniorzy