XI Mi?dzynarodowy Memoria? Mieczys?awa Nowakowskiego XI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
Stowarzyszenie (SŁM)
Warszawa (POL), from 21-05-2016 to 22-05-2016
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
 
Łuki klasyczne - Seniorzy [Po 144 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
70m-3
70m-4
Razem
10+X
X
1MICHALAK SławomirROKROKIS Radzymin317/ 5330/ 1311/ 5321/ 112794614
2FAŁDZIŃSKI MaciejSTEStella Kielce326/ 2314/ 5322/ 3313/ 312753713
3GOŁY DamianŻYWŁucznik Żywiec317/ 4317/ 4328/ 1307/ 512694011
4MARCINKIEWICZ RobertROKROKIS Radzymin323/ 3322/ 3317/ 4300/ 812623510
5SZAFRAN MarekSPOSpołem Łódź316/ 6314/ 6311/ 6318/ 21259379
6HUSZCZ MaciejDRUDrukarz Warszawa298/10306/ 8322/ 2309/ 41235319
7KAPUSTA IreneuszSTAStart Kielce307/ 7295/11306/ 7300/ 91208238
8SUCHOŃSKI MichałSŁMSŁ Marymont Warszawa300/ 9308/ 7293/13304/ 612052510
9SAWICKI PiotrSŁMSŁ Marymont Warszawa287/12303/ 9294/12304/ 711882511
10PĘKALSKI RomanSŁMSŁ Marymont Warszawa284/13300/10304/ 8291/161179212
11ŚLIWA PawełNIENiezrzeszony304/ 8279/16297/ 9297/111177186
12WIĄCEK AndrzejRESResovia Rzeszów278/17288/13294/10291/151151237
13LERMAN JuliuszSPOSpołem Łódź268/19289/12286/14294/141137186
14JUNCZYK StanisławSŁMSŁ Marymont Warszawa264/21288/14262/21297/121111120
15MALAK MateuszAZSAZS OŚ Poznań291/11276/20274/18268/221109151
16GACZOŁ MaciejROKROKIS Radzymin275/18277/17284/15267/231103196
17WYTRYKUS AdamROKROKIS Radzymin267/20273/22276/16287/171103172
18ŚCICHOWSKI PawełOŻAOżarowianka Ożarów Maz.283/14256/26253/25298/101090155
19KUCOWSKI GawełDRUDrukarz Warszawa251/27280/15274/17281/191086124
20BRĄŻKIEWICZ KamilZRYZryw Dobrcz233/31263/23294/11294/131084177
21PĘKALSKI WojciechSŁMSŁ Marymont Warszawa257/23276/19271/19280/201084157
22LIS RafałBKSBKS Bydgoszcz244/28274/21261/22282/1810612310
23WARDECKI WiktorSŁMSŁ Marymont Warszawa263/22258/25261/23258/251040161
24MIGOCKI CezaryZRYZryw Dobrcz254/25247/28261/24275/21103791
25JIGJIDSUREN DashdorjNIENiezrzeszony278/16248/27243/30244/29101384
26DRAJCZYK BorysSŁMSŁ Marymont Warszawa238/29241/29267/20258/26100494
27ŻEBROWSKI GrzegorzROBRobinHood Warszawa233/30262/24248/27260/24100384
28KRÓL PiotrMKŁMKŁ Strzała Warszawa252/26228/30248/26256/2798482
29JAKUBOWSKI MichałSŁMSŁ Marymont Warszawa256/24225/31247/28255/2898352
30LISIECKI RobertOŻAOżarowianka Ożarów Maz.228/32209/32245/29237/30919101
31NAPŁOSZEK SławomirSŁMSŁ Marymont Warszawa329/ 1326/ 2006552610
32KĘDZIO PiotrHUBHubal Białystok280/15276/1800/31556134
Łuki klasyczne - Seniorki [Po 144 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
70m-3
70m-4
Razem
10+X
X
1RZĄSA JoannaŻYWŁucznik Żywiec308/ 1307/ 2318/ 1316/ 11249337
2ZYZAŃSKA SylwiaŻYWŁucznik Żywiec304/ 2319/ 1302/ 4313/ 31238279
3ĆWIKLIŃSKA ZuzannaHUBHubal Białystok285/ 8297/ 4305/ 3316/ 212033013
4GARNIK KalinaMRKSMRKS Gdańsk295/ 3296/ 6306/ 2300/ 61197237
5SOBIERAJ EwaSŁMSŁ Marymont Warszawa291/ 4302/ 3297/ 6299/ 71189186
6OLSZEWSKA MilenaSGWStart Gorzów Wielkopolski284/10297/ 5298/ 5307/ 41186238
7MACIĄGOWSKA AlicjaMAZMazowsze Teresin283/11294/ 7288/10301/ 51166177
8TYSZKO PaulinaSŁMSŁ Marymont Warszawa284/ 9283/ 8289/ 8287/ 91143155
9ROSA JustynaMAZMazowsze Teresin287/ 6280/ 9290/ 7283/101140269
10KALWINEK MartynaSPOSpołem Łódź285/ 7273/12272/13292/ 81122204
11GRUSZCZYŃSKA PaulinaBKSBKS Bydgoszcz277/12270/13265/14257/141069123
12GRUSZCZYŃSKA MonikaBKSBKS Bydgoszcz246/17263/14265/15277/121051143
13BAŃKOWSKA SylwiaDRUDrukarz Warszawa241/18261/15288/ 9255/161045123
14KLESZCZ KlaudiaSŁMSŁ Marymont Warszawa240/19277/11277/11250/171044143
15PACZUSKA AnnaDRUDrukarz Warszawa260/16243/18275/12256/15103451
16KRÓL JagienkaDRUDrukarz Warszawa272/13252/16231/19247/181002133
17AFTYKA MagdalenaDRUDrukarz Warszawa234/20211/19260/16281/11986114
18PISKOZUB MonikaROBRobinHood Warszawa267/14198/20238/17221/19924104
19ŚWIECZAK AnnaDRUDrukarz Warszawa220/21188/21234/18206/2084892
20GORCZYCA JoannaSOKSokół Radom261/15243/170/22262/1376651
21JANOWSKA WeronikaDRUDrukarz Warszawa176/22183/22180/20191/2173032
22GRZELAK AnnaSŁMSŁ Marymont Warszawa289/ 5277/10118/210684115
Łuki klasyczne - Juniorzy [Po 144 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
70m-3
70m-4
Razem
10+X
X
1STARZYCKI PiotrSŁMSŁ Marymont Warszawa312/ 1334/ 1309/ 3308/ 312634315
2BASIURAS MichałSPOSpołem Łódź305/ 2314/ 3314/ 1309/ 21242253
3BANASZAK JakubBKSBKS Bydgoszcz303/ 3315/ 2308/ 4306/ 41232277
4OGRODOWCZYK MateuszAZSAZS OŚ Poznań300/ 4306/ 4297/ 6313/ 11216313
5PIETRUSIŃSKI LudwikSŁMSŁ Marymont Warszawa296/ 6268/14310/ 2304/ 611783110
6ZALEWSKI MichałSŁMSŁ Marymont Warszawa291/ 7294/ 6301/ 5290/ 81176199
7WŁODARCZYK SzymonŻOŁŁucznik Żołędowo299/ 5289/ 7288/ 8285/121161123
8JURCZAK GrzegorzZALHubertus Zalesie Górne290/ 8284/ 9286/ 9299/ 71159223
9CZAPCZYK MarcinAZSAZS OŚ Poznań280/11287/ 8282/11305/ 51154204
10STACHYRA PatrykROKROKIS Radzymin284/ 9281/12284/10286/111135144
11JEZNACH ArkadiuszROKROKIS Radzymin279/12295/ 5271/14281/151126196
12JAROSZ MarcinMRKSMRKS Gdańsk284/10283/10263/16283/131113185
13SMOLIŃSKI ArekZRYZryw Dobrcz254/14270/13288/ 7287/ 91099154
14GRZYBEK JanDRUDrukarz Warszawa254/15237/17281/12282/141054174
15MIAZGA MikołajMRKSMRKS Gdańsk262/13242/16267/15243/181014165
16JANKOWSKI JędrzejPUSPuszcza Supraśl232/17247/15259/17252/1699000
17BOGACKI AdrianSŁMSŁ Marymont Warszawa187/18177/18226/18243/1783371
18PYZOWSKI OskarMRKSMRKS Gdańsk00274/13286/10560101
19GUCZ KacperAGRAgros Zamość247/16282/110052951
Łuki klasyczne - Juniorki [Po 144 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
70m-3
70m-4
Razem
10+X
X
1ŚMIAŁKOWSKA MagdalenaSPOSpołem Łódź293/ 2306/ 1335/ 1307/ 11241379
2NAPŁOSZEK KamilaSŁMSŁ Marymont Warszawa293/ 3303/ 3280/ 4300/ 21176186
3ZDULSKA MajaSŁMSŁ Marymont Warszawa277/ 4267/ 6301/ 2287/ 41132228
4CHROSTOWSKA MariaSŁMSŁ Marymont Warszawa293/ 1303/ 2264/ 6268/ 71128222
5KWIECIEŃ AleksandraSŁMSŁ Marymont Warszawa265/ 6290/ 4282/ 3288/ 31125228
6MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMazowsze Teresin265/ 5253/ 9253/ 9263/ 91034175
7ZAJĄC MagdalenaSŁMSŁ Marymont Warszawa234/11272/ 5246/10269/ 61021187
8WYSOCKA DominikaMRKSMRKS Gdańsk259/ 7235/12254/ 8264/ 81012101
9PYZOWSKA PaulinaMRKSMRKS Gdańsk250/ 9239/11254/ 7239/1098294
10WIRKOWSKA JuliaPUSPuszcza Supraśl256/ 8263/ 7246/11194/1195941
11CISZEWSKA ZofiaMRKSMRKS Gdańsk00270/ 5285/ 555553
12GRĄDZIK AgnieszkaMAZMazowsze Teresin236/10254/ 800/1249011
13DOMAŃSKA DominikaAGRAgros Zamość215/12251/100046643
14PYZIAK KingaAGRAgros Zamość205/13191/130039630
Łuki klasyczne - Kadeci [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
60m-1
60m-2
-
-
Razem
10+X
X
1BYZDRA KarolSŁMSŁ Marymont Warszawa300/ 2303/ 100603156
2TRYBULEC JanDRUDrukarz Warszawa308/ 1284/ 700592164
3RYBARCZYK BartłomiejDRUDrukarz Warszawa300/ 3290/ 600590122
4PYZOWSKI OskarMRKSMRKS Gdańsk296/ 4292/ 50058893
5POWAŁA AntoniSŁMSŁ Marymont Warszawa285/ 6299/ 20058472
6CHABER AleksanderROBRobinHood Warszawa290/ 5293/ 40058361
7KORALEWSKI JędrzejTARTarcza Kolbudy284/ 7297/ 30058160
8KORCZEWSKI EmilianSŁMSŁ Marymont Warszawa282/ 8273/ 80055592
9SZYMAŃSKI JakubDRUDrukarz Warszawa278/ 9260/100053875
10JAŁOWSKI KrystianSOKSokół Radom274/10263/ 90053761
11WASTAG AleksanderMORMorświn Gdynia270/11256/120052620
12PRZYBYSZ RafałMAZMazowsze Teresin261/12221/140048262
13KOZŁOWSKI DominikMAZMazowsze Teresin223/14259/110048260
14KLATA JakubMAZMazowsze Teresin231/13237/130046884
15WINNICKI MichałMAZMazowsze Teresin223/15170/150039340
Łuki klasyczne - Kadetki [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
60m-1
60m-2
-
-
Razem
10+X
X
1CISZEWSKA ZofiaMRKSMRKS Gdańsk292/ 1304/ 100596114
2KAWECKA UrszulaMORMorświn Gdynia290/ 2252/ 60054252
3NARLOCH MartaMAZMazowsze Teresin279/ 3258/ 40053752
4NOWICKA RoksanaTARTarcza Kolbudy270/ 4258/ 40052830
5BOROWSKA OliwiaSŁMSŁ Marymont Warszawa268/ 5259/ 30052751
6DĘBOWSKA MonikaOŻAOżarowianka Ożarów Maz.238/ 6272/ 20051074
7KILIŃSKA ZuzannaMORMorświn Gdynia220/ 8229/ 80044932
8ADAMCZUK BarbaraSŁMSŁ Marymont Warszawa209/10239/ 70044820
9GAJDA DominikaMAZMazowsze Teresin225/ 7210/ 90043521
10ŚWIERŻEWSKA JoannaMAZMazowsze Teresin216/ 9195/100041130
11SKROK NataliaMAZMazowsze Teresin200/11194/110039431
12BĄK MagdalenaSMSŁUKS SMS Łódź179/12192/120037142
13DULLAS LauraSŁMSŁ Marymont Warszawa177/13134/130031100
Łuki bloczkowe - Seniorzy [Po 144 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
50m-1
50m-2
50m-3
50m-4
Razem
10+X
X
1PIVEN OlewUKRUkraina337/ 5344/ 3347/ 1340/ 513687819
2GAWRYŚ DariuszSŁMSŁ Marymont Warszawa342/ 3340/ 6342/ 3342/ 213668327
3AFFEK MarcinSŁMSŁ Marymont Warszawa342/ 2341/ 4343/ 2337/ 813638133
4KISZCAK BogdanUKRUkraina333/ 8347/ 2341/ 4339/ 613607623
5SZKOLNYY KostjaUKRUkraina343/ 1336/ 7336/ 9344/ 113597825
6KOVAL SergiejUKRUkraina336/ 6332/10340/ 5341/ 413497329
7LILEVSKYY AntonUKRUkraina331/ 9340/ 5328/12339/ 713386833
8PRZYBYLSKI ŁukaszA3DA3D Toszek319/15334/ 8337/ 8342/ 313325918
9DUDKA AdamLUBStart Lublin336/ 7328/12321/15332/1113175320
10ANTOSIEWICZ MarcinROKROKIS Radzymin321/14334/ 9339/ 6322/1713165722
11TOKARZ WojciechPIAPiast 25 Rzeszów324/12328/13335/10325/1513124511
12ŻUK WłodzimierzOŻAOżarowianka Ożarów Maz.315/18323/15337/ 7336/ 913115918
13GOŁYGOWSKI MarcinSŁMSŁ Marymont Warszawa314/19325/14329/11336/1013044816
14SZELĄG FilipA3DA3D Toszek313/20328/11327/13330/1212985015
15KORNATOWSKI KrzysztofSGWStart Gorzów Wielkopolski325/10312/21313/18324/1612744816
16PRESKO AndrzejSŁMSŁ Marymont Warszawa325/11323/16302/23320/1812704213
17RZESZOT DariuszŻOŁŁucznik Żołędowo323/13317/19318/16309/2212673311
18SAŁATA TomaszSŁMSŁ Marymont Warszawa317/16304/24313/20327/131261419
19JASTRZĘBSKI ŁukaszSŁMSŁ Marymont Warszawa305/21321/17317/17311/2112543416
20BRÓDKA JanŻOŁŁucznik Żołędowo315/17312/22308/22315/201250369
21BAHDANOVICH YauheniODIOdissey Mińsk297/23319/18313/19315/1912443910
22MŁYNARCZYK MarianSŁMSŁ Marymont Warszawa278/27303/25327/14326/1412343910
23ZABOROWSKI PawełSŁMSŁ Marymont Warszawa298/22302/26311/21306/231217269
24BRÓDKA BłażejŻOŁŁucznik Żołędowo282/26314/20293/24306/241195196
25ZIELIŃSKI SebastianNIENiezrzeszony295/24305/23286/26274/261160279
26KASPRZYK RyszardŻOŁŁucznik Żołędowo284/25250/27289/25276/251099123
27STANIEWICZ RobertSŁMSŁ Marymont Warszawa340/ 4347/ 10/2706874219
Łuki bloczkowe - Seniorki [Po 144 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
50m-1
50m-2
50m-3
50m-4
Razem
10+X
X
1SZKOLNA MariaŻYWŁucznik Żywiec338/ 1342/ 1341/ 1347/ 113688229
2PACHAPINSKAYA TatsianaODIOdissey Mińsk332/ 2331/ 3333/ 3327/ 413235724
3MARKETANTOVA OksanaUKRUkraina312/ 4336/ 2334/ 2338/ 213205716
4AUSTYN-GAWRYŚ JoannaSŁMSŁ Marymont Warszawa327/ 3323/ 4315/ 6332/ 312974118
5KRÓL HannaDOLDolnoślązak Wrocław305/ 5311/ 5323/ 4316/ 512554014
6MIKOŁAJCZAK BarbaraSKCUKS Sukces Gorzów Wlpk.304/ 6309/ 6320/ 5315/ 612484412