J?rmalas atkl?t?s meistarsac?kstes 2016 Jūrmalas atklātās meistarsacīkstes 2016
SK Amazones (AMA)
SK "Amazones" loka šaušanas stadions Spuņciemā, from 10-07-2016 to 10-07-2016
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Sesija 1
Mērķis
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1ABĀRENE IrīnaLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
1BMATVEJEVA RimmaLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
1CPÕLLUMÄE AlexandraEST01TARTU VK/TARTU VALLA SKOlimpiskais loks Sievietes
2ABUGAJA EvitaLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
2BRJABKOVA MarinaLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
2CKONONOVA JeļenaLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
3AMELLE IevaLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
3BLUIK SiretEST02JÄRVAKANDI ILVESOlimpiskais loks Sievietes
4AKREICBERGA AneteLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
4BGURINOVIČA JūlijaLAT02ODISEJSOlimpiskais loks Sievietes
4CKUCOWSKI GawełPOL01DRUKARZOlimpiskais loks Vīrieši
5AKAZUS MarkLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
5BMICHALAK SławomirPOL02ROKISOlimpiskais loks Vīrieši
5CAVSJUKS ViktorsLAT02ODISEJSOlimpiskais loks Vīrieši
6APETRIŅŠ AndrisLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
6BGACZOŁ MaciejPOL02ROKISOlimpiskais loks Vīrieši
6CSKREBELS IgorsLAT02ODISEJSOlimpiskais loks Vīrieši
7AKIVRIŅŠ GuntisLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
7BPSTRZOCH JanPOL02ROKISOlimpiskais loks Vīrieši
7CKALNIŅŠ AigarsLAT02ODISEJSOlimpiskais loks Vīrieši
8ADUBKEVIČS InārsLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
8BCHAŁUPKA TomaszPOL02ROKISOlimpiskais loks Vīrieši
8CKIVILO KarlEST02JÄRVAKANDI ILVESOlimpiskais loks Vīrieši
9ALUTERS KasparsLAT03CURLANDOlimpiskais loks Vīrieši
9BENNEMUIST TaaviEST02JÄRVAKANDI ILVESOlimpiskais loks Vīrieši
9CAPSITIS JanisLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
10ALIPSTE IvoLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
10BKASETA RamunasLIT01KSAOlimpiskais loks Vīrieši
10CTASA RometEST01TARTU VK/TARTU VALLA SKOlimpiskais loks Vīrieši
11AJONASTS GintsLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
11BKAASIK TanelEST03TALLINNA KALEVOlimpiskais loks Vīrieši
12AGUOBUŽAITĖ BeataLIT02ULK (UTENOS LANKININKŲ KLUBAS)Kompaktloks Sievietes
12BGRĪNVALDE JanetaLAT02ODISEJSKompaktloks Sievietes
12CHÕIM EmilyEST01TARTU VK/TARTU VALLA SKKompaktloks Sievietes
13APETKŪNAITĖ LiepaLIT02ULK (UTENOS LANKININKŲ KLUBAS)Kompaktloks Sievietes
13BĀDMINE KristīneLAT01AMAZONESKompaktloks Sievietes
13CBABININA JelenaLIT01KSAKompaktloks Sievietes
14AGRIGARAVIČIENĖ AstaLIT02ULK (UTENOS LANKININKŲ KLUBAS)Kompaktloks Sievietes
14BŠILOVS EdgarsLAT01AMAZONESKompaktloks Vīrieši
15AJAKUBANECS JānisLAT01AMAZONESKompaktloks Vīrieši
15BGRIGARAVIČIUS MariusLIT02ULK (UTENOS LANKININKŲ KLUBAS)Kompaktloks Vīrieši
15CTITOVS AleksandrsLAT02ODISEJSKompaktloks Vīrieši
16ABENSONS HaraldsLAT01AMAZONESKompaktloks Vīrieši
16BBILEIŠIS RemigijusLIT02ULK (UTENOS LANKININKŲ KLUBAS)Kompaktloks Vīrieši
16CTJUTJUKOVS VladimirsLAT02ODISEJSKompaktloks Vīrieši
17APUISĪTIS KristapsBEZBEZ KLUBAKompaktloks Vīrieši
17BLIEKIS TomasLIT03LSKKompaktloks Vīrieši
17CSIGAUSKAS VladasLIT01KSAKompaktloks Vīrieši
18ARONIS JānisLAT03CURLANDBarebow Vīrieši
18BŠPORS OskarsLAT03CURLANDBarebow Vīrieši
18CRJABKOVA MarinaLAT01AMAZONESBarebow Sievietes
19ABURKEVICS ModrisLAT03CURLANDBarebow Vīrieši
19BGOLUBKOVA AnnaLAT04FRAMBarebow Sievietes
19CPAVLOVA MairitaLAT01AMAZONESBarebow Sievietes
20AVĪTOLS MārtiņšLAT03CURLANDBarebow Vīrieši
20BORLOVA VladaLAT04FRAMBarebow Sievietes
21ALAPIŅŠ MārisLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
21BLAPSIŅA ElīnaLAT01AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes