NM-Felt 2016 NM-Felt 2016
Sp.Kl. Vidar Bueskyttergruppa (Vidar)
Sørmarka , Oslo (NOR), from 10-09-2016 to 11-09-2016
NM-Felt 2016
Deltakere i alfabetisk rekkefølge
 
A - B - C - D - E
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
ANDERSSON Jonatan22DSTENBSTENBRO BSKRecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ANDERSSON Niklas21DAVESTAVESTA BSKRecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
AVDAL Siw Caroline5cHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifisering 24 mål lørdag
BAKKE Terje10DBERGEBERGEN BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
BALLER Frank11AÅSÅS BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
BERGSTEN Eva19DANGERANGEREDS BSRecurve Damer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
BJÖRKLUND Jakob1CEDSBYBSSK EDSBYNBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
BJØRLØW Anette9BKLEPPKLEPP BUESKYTTERELangbue DamerKvalifisering 24 mål lørdag
BURHOL Simen S.23BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
BØRRUD Tor7ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
CARLSSON Isak12CNORANORA BSKCompound Herrer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
CEKAL Anton3DAVESTAVESTA BSKBarebow Herrer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
DUBEC Tomas René17AFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
EDVARDSEN Inger Fjelstad4AHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifisering 24 mål lørdag
EDVARDSEN Rune1AHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ERIKSEN Arnt Marius23CSKÅNSKÅNLAND OIF - BUESKYTTERGRUPPRecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ERKINHARJU Taisto15DBERGEBERGEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
F - G - H
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
FAGERLUND Are Bertil17CDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
FAUGSTAD Anders6AKLEPPKLEPP BUESKYTTERERecurve Kadett GutterKvalifisering 24 mål lørdag
FEVANG Laila20ASANDESANDEFJORD BUESKYTTERECompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
FIGVED Even8DKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound Rekrutt GutterKvalifisering 24 mål lørdag
FIGVED Sander Berner8CKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound Rekrutt GutterKvalifisering 24 mål lørdag
FIGVED Tommy12AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
FYKSE Gunnar16AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
GRINAKER LEIFSEN Trond3CULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
GUNERIUSSEN Tom Vidar11CLILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBBInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HAGEN Paul André21AELVERELVERUM BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HAGERUP Kristin11DLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBInstinktiv DamerKvalifisering 24 mål lørdag
HAGERUP Trond10CLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HALVORSEN Marius21BLARVILARVIK BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HELFREDSEN Henrik15AFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HOLTE Ole Jørgen21CBERGEBERGEN BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HUMLEKJÆR Jan - Erik13AFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HUMLEKJÆR Lars Erik22CFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
HVIDING Roy7BFINSTFINSTADBRU BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
I - J - K - L - M
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
ISAKSEN Jan Fredrik2BFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ISRAELSSON Pär17DNORANORA BSKCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
JOHANNESSEN Jens Erik2ALAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
JOHNSEN Jon William14CULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
JYSTAD Siv16CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve DamerKvalifisering 24 mål lørdag
KLINGSHEIM Joakim4CKLEPPKLEPP BUESKYTTERERecurve Herrer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
KRAMER HASLESTAD Marius17BBÆRUMBÆRUM OG OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
KVITNES Trond10AÅSÅS BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LARSEN Øystein11BSOLORSOLØR BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LINDBERGET Sigmund23AELVERELVERUM BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
LISLEVAND Sunniva19BSANDESANDEFJORD BUESKYTTERECompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
LUNDIN Morgan18CVARBEVARBERGS BKCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
MEDBO Malin1BSTOCKSTOCKHOLMS BKBarebow Damer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
MELGÅRD Svein Stian14DSOLORSOLØR BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
MIKALSEN Bjørn12BVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
MUNTER Tindra20DNORANORA BSKCompound Damer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
N - O - P - R
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
NEERGAARD Knut8BDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
NESE Oddgeir14AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
NESSET Jon Ivar22BØRJEØRJE IL - BUESKYTTERGRUPPERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
NYBERG Sandra19CVETLAVETLANDA BSKRecurve DamerKvalifisering 24 mål lørdag
NÆRI Rune1DVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
OKON Zbigniew2CHAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
OLOFSSON Ingrid20CSTURABSK STURARNACompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
OLSSON LØNES Benedicte6DLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve Kadett JenterKvalifisering 24 mål lørdag
OLUFSEN Bjørn Iver10BSOLORSOLØR BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
PEDERSEN Sigmund15BHAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
PRIKLONSKY Johan23DSTOCKSTOCKHOLMS BKRecurve Herrer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
RASMUSSEN Thomas13DTØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERECompound Herrer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
ROTH Sander6CVIGRAVIGRA IL - BUESKYTTERERecurve Kadett GutterKvalifisering 24 mål lørdag
RUSÅS Martine9ASARPSSARPSBORG BUESKYTTERELangbue DamerKvalifisering 24 mål lørdag
RUSÅS Per-Olav22ASARPSSARPSBORG BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
S - T - V - W
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
SANDA-JENSSEN Jon S. Reigstad16DSOLORSOLØR BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SANDEN-JENSEN Fredrik9DVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTLangbue KadettKvalifisering 24 mål lørdag
SANNERUD Stian18BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SCHELANDER Morten3BSANDESANDEFJORD BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SELJEVOLD Bjørn Inge7DSOLORSOLØR BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SJØTUN Odin Foss6BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve Kadett GutterKvalifisering 24 mål lørdag
SVENSEN June19ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
SYVERSEN Bjørn12DSOLORSOLØR BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
SØGNEN Bjørn Reinhardt7CULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBLangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
TJENTLAND Oddmund18AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
TRETLI Tor Solve16BVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
TVEITEN Bjørn Orsten18DDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
TVEITEN Lene Orsteen20BDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound DamerKvalifisering 24 mål lørdag
VIKEN Terje13BHAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
WESTBY Frank15CDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
Ø - Å
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
ØKERN Harald8ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ØYEN Eddie Asgeir14BVIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTTCompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ÅHLUND Simon Olander4DNYKVANYKVARNS BKRecurve Herrer JuniorKvalifisering 24 mål lørdag
ÅMÅS Njål13CKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifisering 24 mål lørdag
ÅSELL Stine4BSTOCKSTOCKHOLMS BKBarebow DamerKvalifisering 24 mål lørdag