NM-Felt 2016 NM-Felt 2016
Sp.Kl. Vidar Bueskyttergruppa (Vidar)
Sørmarka , Oslo (NOR), from 10-09-2016 to 11-09-2016
NM-Felt 2016
Deltakere sortert etter klasse
 
BDBarebow Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
HVALEHVALER IL - BUESKYTTERE
004AEDVARDSEN Inger FjelstadKvalifisering 24 mål lørdag
BDiBarebow Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
HVALEHVALER IL - BUESKYTTERE
005cAVDAL Siw CarolineKvalifisering 24 mål lørdag
STOCKSTOCKHOLMS BK
004BÅSELL StineKvalifisering 24 mål lørdag
BDJBarebow Damer Junior
Skive
Plass
Skytter
Pulje
STOCKSTOCKHOLMS BK
001BMEDBO MalinKvalifisering 24 mål lørdag
BHBarebow Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
FREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERE
002BISAKSEN Jan FredrikKvalifisering 24 mål lørdag
HAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
002COKON ZbigniewKvalifisering 24 mål lørdag
HVALEHVALER IL - BUESKYTTERE
001AEDVARDSEN RuneKvalifisering 24 mål lørdag
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
002AJOHANNESSEN Jens ErikKvalifisering 24 mål lørdag
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
003BSCHELANDER MortenKvalifisering 24 mål lørdag
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
003CGRINAKER LEIFSEN TrondKvalifisering 24 mål lørdag
VIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTT
001DNÆRI RuneKvalifisering 24 mål lørdag
BHiBarebow Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
EDSBYBSSK EDSBYN
001CBJÖRKLUND JakobKvalifisering 24 mål lørdag
BHJBarebow Herrer Junior
Skive
Plass
Skytter
Pulje
AVESTAVESTA BSK
003DCEKAL AntonKvalifisering 24 mål lørdag
CDCompound Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
020BTVEITEN Lene OrsteenKvalifisering 24 mål lørdag
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
019ASVENSEN JuneKvalifisering 24 mål lørdag
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
020AFEVANG LailaKvalifisering 24 mål lørdag
019BLISLEVAND SunnivaKvalifisering 24 mål lørdag
STURABSK STURARNA
020COLOFSSON IngridKvalifisering 24 mål lørdag
CDJCompound Damer Junior
Skive
Plass
Skytter
Pulje
NORANORA BSK
020DMUNTER TindraKvalifisering 24 mål lørdag
CHCompound Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
BERGEBERGEN BUESKYTTERE
015DERKINHARJU TaistoKvalifisering 24 mål lørdag
BÆRUMBÆRUM OG OMEGN BUESKYTTERE
017BKRAMER HASLESTAD MariusKvalifisering 24 mål lørdag
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
017CFAGERLUND Are BertilKvalifisering 24 mål lørdag
018DTVEITEN Bjørn OrstenKvalifisering 24 mål lørdag
015CWESTBY FrankKvalifisering 24 mål lørdag
FREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERE
017ADUBEC Tomas RenéKvalifisering 24 mål lørdag
015AHELFREDSEN HenrikKvalifisering 24 mål lørdag
013AHUMLEKJÆR Jan - ErikKvalifisering 24 mål lørdag
HAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
015BPEDERSEN SigmundKvalifisering 24 mål lørdag
013BVIKEN TerjeKvalifisering 24 mål lørdag
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
012AFIGVED TommyKvalifisering 24 mål lørdag
016AFYKSE GunnarKvalifisering 24 mål lørdag
014ANESE OddgeirKvalifisering 24 mål lørdag
018ATJENTLAND OddmundKvalifisering 24 mål lørdag
013CÅMÅS NjålKvalifisering 24 mål lørdag
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
018BSANNERUD StianKvalifisering 24 mål lørdag
NORANORA BSK
017DISRAELSSON PärKvalifisering 24 mål lørdag
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
014DMELGÅRD Svein StianKvalifisering 24 mål lørdag
016DSANDA-JENSSEN Jon S. ReigstadKvalifisering 24 mål lørdag
012DSYVERSEN BjørnKvalifisering 24 mål lørdag
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
014CJOHNSEN Jon WilliamKvalifisering 24 mål lørdag
VARBEVARBERGS BK
018CLUNDIN MorganKvalifisering 24 mål lørdag
VIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTT
012BMIKALSEN BjørnKvalifisering 24 mål lørdag
016BTRETLI Tor SolveKvalifisering 24 mål lørdag
014BØYEN Eddie AsgeirKvalifisering 24 mål lørdag
CHJCompound Herrer Junior
Skive
Plass
Skytter
Pulje
NORANORA BSK
012CCARLSSON IsakKvalifisering 24 mål lørdag
TØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERE
013DRASMUSSEN ThomasKvalifisering 24 mål lørdag
CRGCompound Rekrutt Gutter
Skive
Plass
Skytter
Pulje
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
008DFIGVED EvenKvalifisering 24 mål lørdag
008CFIGVED Sander BernerKvalifisering 24 mål lørdag
IDInstinktiv Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
011DHAGERUP KristinKvalifisering 24 mål lørdag
IHInstinktiv Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
ÅSÅS BUESKYTTERE
011ABALLER FrankKvalifisering 24 mål lørdag
010AKVITNES TrondKvalifisering 24 mål lørdag
BERGEBERGEN BUESKYTTERE
010DBAKKE TerjeKvalifisering 24 mål lørdag
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
010CHAGERUP TrondKvalifisering 24 mål lørdag
LILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBB
011CGUNERIUSSEN Tom VidarKvalifisering 24 mål lørdag
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
011BLARSEN ØysteinKvalifisering 24 mål lørdag
010BOLUFSEN Bjørn IverKvalifisering 24 mål lørdag
LDLangbue Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
009BBJØRLØW AnetteKvalifisering 24 mål lørdag
SARPSSARPSBORG BUESKYTTERE
009ARUSÅS MartineKvalifisering 24 mål lørdag
LHLangbue Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
008BNEERGAARD KnutKvalifisering 24 mål lørdag
FINSTFINSTADBRU BUESKYTTERE
007BHVIDING RoyKvalifisering 24 mål lørdag
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
007ABØRRUD TorKvalifisering 24 mål lørdag
008AØKERN HaraldKvalifisering 24 mål lørdag
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
007DSELJEVOLD Bjørn IngeKvalifisering 24 mål lørdag
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
007CSØGNEN Bjørn ReinhardtKvalifisering 24 mål lørdag
LKLangbue Kadett
Skive
Plass
Skytter
Pulje
VIDARSPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTT
009DSANDEN-JENSEN FredrikKvalifisering 24 mål lørdag
RDRecurve Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
016CJYSTAD SivKvalifisering 24 mål lørdag
VETLAVETLANDA BSK
019CNYBERG SandraKvalifisering 24 mål lørdag
RDJRecurve Damer Junior
Skive
Plass
Skytter
Pulje
ANGERANGEREDS BS
019DBERGSTEN EvaKvalifisering 24 mål lørdag
RHRecurve Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
AVESTAVESTA BSK
021DANDERSSON NiklasKvalifisering 24 mål lørdag
BERGEBERGEN BUESKYTTERE
021CHOLTE Ole JørgenKvalifisering 24 mål lørdag
ELVERELVERUM BUESKYTTERE
021AHAGEN Paul AndréKvalifisering 24 mål lørdag
023ALINDBERGET SigmundKvalifisering 24 mål lørdag
FREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERE
022CHUMLEKJÆR Lars ErikKvalifisering 24 mål lørdag
LARVILARVIK BUESKYTTERE
021BHALVORSEN MariusKvalifisering 24 mål lørdag
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
023BBURHOL Simen S.Kvalifisering 24 mål lørdag
SARPSSARPSBORG BUESKYTTERE
022ARUSÅS Per-OlavKvalifisering 24 mål lørdag
SKÅNSKÅNLAND OIF - BUESKYTTERGRUPP
023CERIKSEN Arnt MariusKvalifisering 24 mål lørdag
STENBSTENBRO BSK
022DANDERSSON JonatanKvalifisering 24 mål lørdag
ØRJEØRJE IL - BUESKYTTERGRUPPE
022BNESSET Jon IvarKvalifisering 24 mål lørdag
RHJRecurve Herrer Junior
Skive
Plass
Skytter
Pulje
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
004CKLINGSHEIM JoakimKvalifisering 24 mål lørdag
NYKVANYKVARNS BK
004DÅHLUND Simon OlanderKvalifisering 24 mål lørdag
STOCKSTOCKHOLMS BK
023DPRIKLONSKY JohanKvalifisering 24 mål lørdag
RKGRecurve Kadett Gutter
Skive
Plass
Skytter
Pulje
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
006AFAUGSTAD AndersKvalifisering 24 mål lørdag
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
006BSJØTUN Odin FossKvalifisering 24 mål lørdag
VIGRAVIGRA IL - BUESKYTTERE
006CROTH SanderKvalifisering 24 mål lørdag
RKJRecurve Kadett Jenter
Skive
Plass
Skytter
Pulje
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
006DOLSSON LØNES BenedicteKvalifisering 24 mål lørdag