European Indoor Championships European Indoor Championships
World Archery Europe (WAE)
Vittel (FRA), from 05-03-2017 to 12-03-2017
European Indoor Championships
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
AAS Artur24CESTESTONIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
ACHILIE Ovidiu7DROUROMANIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
ADICEOM Audrey14CFRAFRANCERecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
ADRIAENSEN Ben22BBELBELGIUMRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
AIURZANAEVA Bairma36DRUSRUSSIACompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
AKTUNA Aybuke11DTURTURKEYRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
ALBERTI Camilla34CITAITALYCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
ALTINTAS Goksel30CTURTURKEYCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
ANDERSEN Sasha Haagen37BDENDENMARKCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
ANDREOLI Tatiana35CITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
ANEAR Erika9BDENDENMARKCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
ANNISON Layla33AGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
ARLEFUR-WÄLLSTEDT, Marcus29DSWESWEDENCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
AVDEEVA Natalia10DRUSRUSSIACompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
AYCAN Fatma Buket30BTURTURKEYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
BAGER Dennis5CDENDENMARKRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
BAKO Patool33DSWESWEDENRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
BANCHEV Ivan19DBULBULGARIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
BANCKAERT Tiffanie16CFRAFRANCERecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
BASILADZE Anri25BGEOGEORGIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
BAZARZHAPOV Galsan3CRUSRUSSIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
BENZINI Erica35CITAITALYCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
BERANEK Radek6CCZECZECH REPUBLICRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
BEREKET Burak1ATURTURKEYRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
BERG Christoffer30ADENDENMARKCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
BILTRIKOVA Tatiana11CRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
BIZJAK Rok5BSLOSLOVENIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
BORGSTROM Hampus30DSWESWEDENCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
BOSTAN Yesim14BTURTURKEYCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
BOULCH Jean Philippe2BFRAFRANCECompound MenQualification Round Afternoon - Compound
BRASSEUR Sebastien1BFRAFRANCECompound MenQualification Round Afternoon - Compound
BUDAZHAPOVA Tuiana38CRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
BUDEN Domagoj7CCROCROATIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
BUDEN Ivana12BCROCROATIACompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
BULAEV Anton2CRUSRUSSIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
CAGIRAN Evren4DTURTURKEYCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
CAINE Jacob25AGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
CANOVAI Matteo20AITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
CARPENTER Isabelle34AGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
CASTRO Cristina37DESPSPAINRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
CEREZO BERNET Javier27BESPSPAINCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
CEREZO BERNET Teresa38CESPSPAINCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
CHEEREMISKIN Stanislav18CRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
CHIRAULT Thomas28AFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
CLARK Daisy11CGBRGREAT BRITAINCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
COHENDET Angeline15CFRAFRANCERecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
COSKUN Cansu Ecem15ATURTURKEYCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
COUWENBERG Martine9ANEDNETHERLANDSCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
D - E - F - G
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DACHEV Damyan20DBULBULGARIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
DAL Erdal Meric26DTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
DAMBAEV Alexander3CRUSRUSSIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
DAMSBO Martin5BDENDENMARKCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
DE GIULI Clementine12CSUISWITZERLANDCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
DE LAAT Sanne11ANEDNETHERLANDSCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
DE MATOS Laure13DFRAFRANCECompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
DEGN Randi15BDENDENMARKRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
DERNEKLI Furkan29CTURTURKEYCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
DOLIDZE Vladimer27BGEOGEORGIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
DOUSSOT Christophe3BFRAFRANCECompound MenQualification Round Afternoon - Compound
DUGAROV Bulat19CRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
DUMBADZE Ana32AGEOGEORGIARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
EFIMOV Roman25BRUSRUSSIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
EGEMEN Cigdem10DTURTURKEYRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
ELLISON Toja13ASLOSLOVENIACompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
ELMAAGACLI Demir5DTURTURKEYCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
ELMAAGACLI Gizem33BTURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
ELZINGA Peter2ANEDNETHERLANDSCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
ERDYNIEVA Natalia10CRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
ESEBUA Kristine10BGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
FABER Florian21CSUISWITZERLANDRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
FARASIEWICZ Karolina10APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
FERNITZ Marlene36DGERGERMANYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
FESTI Manuel24DITAITALYCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
FIRAT Alptekin27DTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
FLINK Ludvig22CSWESWEDENRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
FOLKARD Naomi13AGBRGREAT BRITAINRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
FORSBERG Helen14ASWESWEDENCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
FOSTER Elizabeth9CGBRGREAT BRITAINCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
FRANCHINI Irene15CITAITALYCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
FUSEK Olga33ASUISWITZERLANDRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
GALIAZZO Marco8AITAITALYRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
GASIMOVA Ozay34AAZEAZERBAIJANRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
GATCO Milena30CMDAMOLDOVARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
GATENADZE Saba26BGEOGEORGIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
GEGENAVA Nata30AGEOGEORGIARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
GERCELMAN Dussel31BTURTURKEYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
GIACCHERI Tanya37CITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
GIRARD Nicolas27CFRAFRANCECompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
GOMOLISZEK Michal5APOLPOLANDCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
GRANDJEAN Lola34DFRAFRANCECompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
GREENWOOD Hope10CGBRGREAT BRITAINCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
GSTOETTNER Andreas7CAUTAUSTRIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
GUERRA Simone19AITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
GULACAR Ibrahim Ethem2ATURTURKEYRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
GVINCHIDZE Medea31AGEOGEORGIARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
H - I - J - K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
HALL Tom4CGBRGREAT BRITAINRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
HANSEN Stephan6ADENDENMARKCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
HAVELKO Yuriy7BUKRUKRAINERecurve MenQualification Round Morning - Recurve
HEINCZ Stefan29BAUTAUSTRIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
HERVE Sandra15BFRAFRANCECompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
HOIM Emily33DESTESTONIACompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
HOWSE James26AGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
HUNSPERGER Janine37ASUISWITZERLANDCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
IRRASCH Dominik8CAUTAUSTRIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
JAATMA Lisell38BESTESTONIACompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
JAATMA Robin26CESTESTONIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
JENSEN Tanja11BDENDENMARKCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
JUUTILAINEN Mikko4CFINFINLANDCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
KALASHNIKOV Viktor1CRUSRUSSIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
KASAK Bessi14DESTESTONIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
KASPROWSKI Oskar24DPOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
KHARITONOVA Viktoria35BRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
KIVILO Karl22AESTESTONIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
KNYAZEVA Elizaveta37DRUSRUSSIACompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
KOENIG Thomas23BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
KOMAR Anton27CUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
KOMISCHKE Konrad23AGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
KOROLEVA Elizaveta38ARUSRUSSIACompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
KRAVCHUK Mykyta26CUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
KUTALADZE Teona12BGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
LANDI Vanessa38AITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
LAURSEN Patrick7ADENDENMARKCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
LEBECQUE Pascale14CFRAFRANCECompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
LESNIAK Natalia12APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
LOK Songul35BTURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
LONGO Laura13CITAITALYCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
LOUIS Mathilde34BFRAFRANCERecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
MAKAREVYCH Sergii6BUKRUKRAINERecurve MenQualification Round Morning - Recurve
MAKHNENKO Artem1CRUSRUSSIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
MANDIA Claudia13CITAITALYRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
MANDIA Massimiliano7AITAITALYRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
MARCHENKO Veronika14AUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
MARKES Ivan6CCROCROATIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
MAZORCHUK Kateryna38BUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
MENENDEZ Miguel21DESPSPAINRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
MESTVIRISHVILI Zurab2DGEOGEORGIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
MIHALIC Matija4ACROCROATIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
MIOR Viviano25DITAITALYCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
MIRCA Alexandra13DMDAMOLDOVARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
MIRON Elisaveta31CMDAMOLDOVARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
MLINARIC Amanda37CCROCROATIACompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
MODIC Stas28CSLOSLOVENIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
MOSESHVILI Jaba3DGEOGEORGIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
MULOT Florent1BFRAFRANCERecurve MenQualification Round Morning - Recurve
MUSOLESI Federico18AITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
MYSZOR Wioleta11APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
N - O - P - R
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NAIRN Thomas20BGBRGREAT BRITAINRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
NENCIONI Michele2DITAITALYCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
NESCIOR Andrzej25DPOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
NIKKANEN Markus4BFINFINLANDRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
NUMMINEN Kalle28BFINFINLANDCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
OLARU Dan5DMDAMOLDOVARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
OLSEN Simon28DDENDENMARKCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
ONUFRIICHUK Olena36BUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
OROSZ Viktor27DHUNHUNGARYCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
ORUC Furkan6DTURTURKEYCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
OZEN Elifnaz32BTURTURKEYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
PAAS Meeri-Marita36CESTESTONIACompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
PAGNI Sergio3DITAITALYCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
PARNAT Reena15DESTESTONIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
PASQUALUCCI David6AITAITALYRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
PAVLOVA Anastasia15AUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
PENDOV Todor18DBULBULGARIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
PERKINS Arron Louis18BGBRGREAT BRITAINRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
PETRAGLIO Marco4BSUISWITZERLANDCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
PHUTKARADZE Tsiko11BGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
PITMAN Bryony31DGBRGREAT BRITAINRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
PKHAKADZE Lasha1DGEOGEORGIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
PLOTNIKOVA Tatiana36CRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
POLIDORI Jacopo1DITAITALYCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
POTRAFKE Matthias25AGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
PRIEELS Sarah13BBELBELGIUMCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
PUUSEPP Kristjan25CESTESTONIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
RALLS Luke24AGBRGREAT BRITAINCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
RAMAZANOVA Yaylagul13BAZEAZERBAIJANRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
RASMUSSEN Mikkel Berrig26ADENDENMARKRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
RASMUSSEN Sasha36BDENDENMARKCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
RASMUSSEN Sune29ADENDENMARKCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
REMAR Alen21ACROCROATIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
RESSAR Evert6BESTESTONIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
RIESS Nina16BAUTAUSTRIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
RIPAUX Valentin24BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
RONER Elisa33CITAITALYCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
ROSCOVANU Bianca32CMDAMOLDOVARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
ROZKYDNYI Serhii28CUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
RUSU Valentin27AROUROMANIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
S - T - U - V
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
SANCENOT Amelie38DFRAFRANCECompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
SARGEANT Bayley35AGBRGREAT BRITAINCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
SAVENKOVA Alexandra9DRUSRUSSIACompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
SCHLOESSER Mike1ANEDNETHERLANDSCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
SCHOENFELLNER Noah23CAUTAUSTRIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
SCHWEER Lea Marie34DGERGERMANYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
SCHWEIGHOFER Julian25CAUTAUSTRIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
SCHWERTMANN Nils24AGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
SEHIT Ozhan Alp28DTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
SHKOLNA Mariya36APOLPOLANDCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
SHYSHKIN Mykyta8BUKRUKRAINERecurve MenQualification Round Morning - Recurve
SICHENIKOVA Lidiia16AUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
SIKIRUS Katarina33BSRBSERBIARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
SITAR Dejan4ASLOSLOVENIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
SMIALKOWSKA Magdalena36APOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
SOKOL Evgeny24BRUSRUSSIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
SONNICHSEN Sarah10BDENDENMARKCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
SORIANO France35DFRAFRANCECompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
STEFANOVIC Nikola21BSRBSERBIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
STEPANOV Dmitriy26BRUSRUSSIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
STOCKER Nadja12AAUTAUSTRIACompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
SUT Jesse26DITAITALYCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
SZAFRAN Marek23DPOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
SZELAG Filip28APOLPOLANDCompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
TARTLER Elisa35DGERGERMANYRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
TAVERNIER Olivier3BFRAFRANCERecurve MenQualification Round Morning - Recurve
TEVZ Sanja34CSLOSLOVENIARecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
TIMOFEEVA Evgeniia12CRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
TOBOLEWSKA Anna37APOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
TONIOLI Marcella14DITAITALYCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
TOPKARCI Begum34BTURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Afternoon - Compound
TRAPEZNIKOVA Solomiya37BUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
TROMANS-ANSELL Alyssia32DGBRGREAT BRITAINRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
TROSTENETCHI Alexei22DMDAMOLDOVARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
TSYBEKDORZHIEV Bair2CRUSRUSSIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
TSYDYPOV Erdem20CRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
UNSAL Begunhan12DTURTURKEYRecurve WomenQualification Round Morning - Recurve
VALLADONT Jean-Charles2BFRAFRANCERecurve MenQualification Round Morning - Recurve
VAN CASPEL Inge10ANEDNETHERLANDSCompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
VAN DE VEN Pim3ANEDNETHERLANDSCompound MenQualification Round Afternoon - Compound
VAN DER VEN Rick4DNEDNETHERLANDSRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
VAVRO Mario5CCROCROATIACompound MenQualification Round Afternoon - Compound
VELIMIROVIC Jovica5ASRBSERBIARecurve MenQualification Round Morning - Recurve
VINOGRADOVA Mariia11DRUSRUSSIACompound WomenQualification Round Afternoon - Compound
W - Y - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
WARNER Elizabeth30DGBRGREAT BRITAINRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve
WIENER Nico30BAUTAUSTRIACompound Junior MenQualification Round Afternoon - Compound
WISE Alex19BGBRGREAT BRITAINRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
YASA Emre3ATURTURKEYRecurve MenQualification Round Morning - Recurve
ZIKA Alexander24CAUTAUSTRIARecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
ZMELIK Ales27ACZECZECH REPUBLICRecurve Junior MenQualification Round Morning - Recurve
ZYZANSKA Sylwia35APOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Morning - Recurve