Hyundai Archery World Cup - Stage 3 Hyundai Archery World Cup - Stage 3
World Archery (WA)
Salt Lake City (USA), from 20-06-2017 to 25-06-2017
Hyundai Archery World Cup - Stage 3
Entries by Country
 
ARGARGENTINA
Name
Target
Event
Session
GONZALEZ BRIOZZO Maria Eugenia11CCompound WomenQualification Round Compound
LEITHOLD Florencia50ARecurve WomenQualification Round Recurve
SABADO Kevin21ARecurve MenQualification Round Recurve
SALINAS Nelson Fabio25ACompound MenQualification Round Compound
SANCHEZ Guillermo22ARecurve MenQualification Round Recurve
YUBRIN Gisela Eliana51ARecurve WomenQualification Round Recurve
DE MATTIA MauroCoach
MARTI GabrielCoach
VALDEZ Esteban JavierDelegation Official
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
COGHLAN Patrick21BCompound MenQualification Round Compound
EVERETT Matthew23BCompound MenQualification Round Compound
LEONARD Remy24BCompound MenQualification Round Compound
MILNE Jonathon22BCompound MenQualification Round Compound
LARVEN JamesTeam Manager
MILNE RachelOther Function
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ADRIAENSEN Ben37DRecurve MenQualification Round Recurve
PRIEELS Sarah9BCompound WomenQualification Round Compound
THIRY Nico36DRecurve MenQualification Round Recurve
NOTENBOOM FrancisTeam Manager
BRABRAZIL
Name
Target
Event
Session
ALBUQUERQUE Oscar Rodrigues34CCompound MenQualification Round Compound
COSTA Marcelo23BRecurve MenQualification Round Recurve
DOS SANTOS Roberval35CCompound MenQualification Round Compound
D’ALMEIDA Marcus25BRecurve MenQualification Round Recurve
FAVORETO Maximiliano Cabral32CCompound MenQualification Round Compound
GOGEL Jane Karla19BCompound WomenQualification Round Compound
REZENDE XAVIER Daniel24BRecurve MenQualification Round Recurve
RODRIGUES DE MORAES Marina18BCompound WomenQualification Round Compound
RORIZ JR. Marcelo33CCompound MenQualification Round Compound
BLUMENSCHEIN Vicente FernandoTeam Manager
CORRÊA LOUZADA TiagoCoach
JUNQUEIRA CAMPOS HenriqueCoach
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
BROWN Keenan35BCompound MenQualification Round Compound
DUENAS Crispin19ARecurve MenQualification Round Recurve
FAGAN Andrew34BCompound MenQualification Round Compound
GROSZKO Dawn6ACompound WomenQualification Round Compound
HART Madison8ACompound WomenQualification Round Compound
MCCLEAN Fiona7ACompound WomenQualification Round Compound
MORAN Tristan36BCompound MenQualification Round Compound
NGUYEN Hamilton20ARecurve MenQualification Round Recurve
SORLEY Conner18ARecurve MenQualification Round Recurve
THIFFEAULT PICARD Georcy44ARecurve WomenQualification Round Recurve
VAN NEST Karen5ACompound WomenQualification Round Compound
VON RICHTER Brendan37BCompound MenQualification Round Compound
XUEREB Brandon17ARecurve MenQualification Round Recurve
MAUDE JulieCoach
MCDONALD JoanCoach
MILLAR KathleenCoach
TONE RichardCoach
CHICHILE
Name
Target
Event
Session
AGUILAR Andres29DRecurve MenQualification Round Recurve
AGUILAR Guillermo28DRecurve MenQualification Round Recurve
SOTO Ricardo30DRecurve MenQualification Round Recurve
FREDERICK MartinCoach
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
CAO Hui48DRecurve WomenQualification Round Recurve
HAN Yongen30CRecurve MenQualification Round Recurve
JIN Tao31CRecurve MenQualification Round Recurve
LIU Zhongyu32CRecurve MenQualification Round Recurve
REN Jinke33CRecurve MenQualification Round Recurve
WANG Li50DRecurve WomenQualification Round Recurve
ZHANG Dan47DRecurve WomenQualification Round Recurve
ZHU Zirui49DRecurve WomenQualification Round Recurve
HE YingTeam Manager
LI XiDelegation Official
LI XinpingDelegation Official
LIU BaofuMedical Person
PAN Min RuiCoach
QU YinanTeam Manager
WU FengboCoach
COLCOLOMBIA
Name
Target
Event
Session
CARDONA Camilo Andres37CCompound MenQualification Round Compound
LOPEZ Sara10ACompound WomenQualification Round Compound
MUNOZ Daniel36CCompound MenQualification Round Compound
PILA Andres18DRecurve MenQualification Round Recurve
PINEDA Daniel Felipe17DRecurve MenQualification Round Recurve
RENDON Ana Maria53DRecurve WomenQualification Round Recurve
SANCHEZ Natalia52DRecurve WomenQualification Round Recurve
SANTOYO VEZGA Gabriela51DRecurve WomenQualification Round Recurve
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj26BCompound MenQualification Round Compound
VAVRO Mario25BCompound MenQualification Round Compound
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BERANEK Radek29CRecurve MenQualification Round Recurve
HAMOR Martin28CRecurve MenQualification Round Recurve
HORACKOVA Marie45BRecurve WomenQualification Round Recurve
ZMELIK Ales27CRecurve MenQualification Round Recurve
HORACEK ZdenekCoach
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
DAMSBO Martin33ACompound MenQualification Round Compound
DARUM Andreas32ACompound MenQualification Round Compound
DEGN Randi45ARecurve WomenQualification Round Recurve
HANSEN Stephan31ACompound MenQualification Round Compound
JENSEN Tanja17BCompound WomenQualification Round Compound
SONNICHSEN Sarah16BCompound WomenQualification Round Compound
THORKILDSEN Steffen18BRecurve MenQualification Round Recurve
ESAEL SALVADOR
Name
Target
Event
Session
HERNANDEZ Roberto32BCompound MenQualification Round Compound
NOLASCO CARIAS Douglas Vladimir33BCompound MenQualification Round Compound
ORELLANA PEÑA Andrea Yanira10DCompound WomenQualification Round Compound
VELIZ Miguel Angel31BCompound MenQualification Round Compound
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ACHA GONZALEZ Pablo29BRecurve MenQualification Round Recurve
BLAZQUEZ Alberto26ACompound MenQualification Round Compound
MARCOS Andrea9DCompound WomenQualification Round Compound
MARIN Alicia57ARecurve WomenQualification Round Recurve
MONTES RubenTeam Manager
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
PARNAT Reena44CRecurve WomenQualification Round Recurve
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ADICEOM Audrey44BRecurve WomenQualification Round Recurve
ANTOINE Thomas24DRecurve MenQualification Round Recurve
CHIRAULT Thomas22DRecurve MenQualification Round Recurve
DELOBELLE Fabien23DCompound MenQualification Round Compound
DELOCHE Pierre-Julien26DCompound MenQualification Round Compound
FICHET Romain21DRecurve MenQualification Round Recurve
GENET Dominique24DCompound MenQualification Round Compound
PEINEAU Sebastien25DCompound MenQualification Round Compound
SANCENOT Amelie19CCompound WomenQualification Round Compound
VALLADONT Jean-Charles23DRecurve MenQualification Round Recurve
BINON BenoitCoach
DELLENBACH MarcCoach
RECULET AnneTeam Manager
VERBRUGGHE StephanieMedical Person
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
FOLKARD Naomi49CRecurve WomenQualification Round Recurve
HALL Tom25DRecurve MenQualification Round Recurve
HUSTON Patrick26DRecurve MenQualification Round Recurve
JUDD Michael27DRecurve MenQualification Round Recurve
PITMAN Bryony50CRecurve WomenQualification Round Recurve
GALES AndreaDelegation Official
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ESEBUA Kristine55ARecurve WomenQualification Round Recurve
MAKHARADZE Nana54ARecurve WomenQualification Round Recurve
MESTVIRISHVILI Zurab23ARecurve MenQualification Round Recurve
MOSESHVILI Jaba25ARecurve MenQualification Round Recurve
NARIMANIDZE Khatuna56ARecurve WomenQualification Round Recurve
PHUTKARADZE Tsiko53ARecurve WomenQualification Round Recurve
PKHAKADZE Lasha24ARecurve MenQualification Round Recurve
LEKVEISHVILI DavidDelegation Official
PHUTKARADZE TamazCoach
VARSHANIDZE BadriDelegation Official
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
CHAMPIA Mangal Singh16BRecurve MenQualification Round Recurve
DAIMARY Promila49ARecurve WomenQualification Round Recurve
GUPTA Sachin14BRecurve MenQualification Round Recurve
HIWRALE Mrinal Anil13DCompound WomenQualification Round Compound
IRENGBAM Sanatomba Singh24CCompound MenQualification Round Compound
KAPIL 15BRecurve MenQualification Round Recurve
KUMAR Sandeep25CCompound MenQualification Round Compound
KUMARI Gunjan46ARecurve WomenQualification Round Recurve
KUMARI Madhumita14DCompound WomenQualification Round Compound
MAJHI Laxmirani48ARecurve WomenQualification Round Recurve
NOMULA Lavanya47ARecurve WomenQualification Round Recurve
PAONAM Lily Chanu11DCompound WomenQualification Round Compound
SHARMA Pankaj23CCompound MenQualification Round Compound
THOUNAOJAM Ishembi Devi12DCompound WomenQualification Round Compound
VERMA Atul13BRecurve MenQualification Round Recurve
YARRA Charan Reddy22CCompound MenQualification Round Compound
GURUMAYUM TitomashCoach
GURUNG Mim BahadurCoach
KAR RumaOther Function
KOLANKADAN SreejitOther Function
MAHANTA SukdebMedical Person
RAM PrakashCoach
ROY Sumesh ChandraCoach
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
TAYLOR Adam17BRecurve MenQualification Round Recurve
ISVVIRGIN ISLANDS, US
Name
Target
Event
Session
ABERNATHY Anne44DRecurve WomenQualification Round Recurve
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ANASTASIO Anastasia12CCompound WomenQualification Round Compound
BOARI Lucilla56DRecurve WomenQualification Round Recurve
FRANCHINI Irene13CCompound WomenQualification Round Compound
GALIAZZO Marco31BRecurve MenQualification Round Recurve
LANDI Vanessa55DRecurve WomenQualification Round Recurve
MANDIA Claudia54DRecurve WomenQualification Round Recurve
MORELLO Marco30BRecurve MenQualification Round Recurve
NENCIONI Michele22ACompound MenQualification Round Compound
NESPOLI Mauro32BRecurve MenQualification Round Recurve
PAGNI Sergio23ACompound MenQualification Round Compound
PAGNONI Federico24ACompound MenQualification Round Compound
PASQUALUCCI David33BRecurve MenQualification Round Recurve
SARTORI Guendalina57DRecurve WomenQualification Round Recurve
SIMONELLI Alberto21ACompound MenQualification Round Compound
SPANO Viviana15CCompound WomenQualification Round Compound
TONIOLI Marcella14CCompound WomenQualification Round Compound
BELLI MaurizioDelegation Official
DI BUÒ IlarioCoach
ROSSI AndreaOther Function
VALESELLA FlavioCoach
VAN ALTEN WietseCoach
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
HAYASHI Yuki41BRecurve WomenQualification Round Recurve
IWATA Ayumi19CRecurve MenQualification Round Recurve
KATO Ayano43BRecurve WomenQualification Round Recurve
KAWATA Yuki17CRecurve MenQualification Round Recurve
KUBARA Chinatsu40BRecurve WomenQualification Round Recurve
MUTO Hiroki16CRecurve MenQualification Round Recurve
NAGAMINE Saori42BRecurve WomenQualification Round Recurve
OONUKI Wataru18CRecurve MenQualification Round Recurve
KIM SanghoonCoach
MATSUKI YujiCoach
TANAKA NobukaneCoach
YOON HyesunCoach
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
ASKAROVA Karakoz50BRecurve WomenQualification Round Recurve
DUZELBAYEV Sultan13DRecurve MenQualification Round Recurve
GANKIN Denis15DRecurve MenQualification Round Recurve
KARABAYEV Akbarali35ACompound MenQualification Round Compound
KHRISTICH Sergey34ACompound MenQualification Round Compound
MUSSAYEV Sanzhar14DRecurve MenQualification Round Recurve
SAIDIYEV Oibek16DRecurve MenQualification Round Recurve
SAIDIYEVA Luiza52BRecurve WomenQualification Round Recurve
SOLODOVNIKOV Konstantin36ACompound MenQualification Round Compound
TUKEBAYEVA Farida51BRecurve WomenQualification Round Recurve
GREGORY KimTeam Manager
KICHKIN ArtemCoach
NIGMATULLA SaidiyevCoach
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
CHANG Hye Jin55CRecurve WomenQualification Round Recurve
CHOI Bomin5DCompound WomenQualification Round Compound
CHOI Misun56CRecurve WomenQualification Round Recurve
CHOI Yonghee28BCompound MenQualification Round Compound
HONG Sung Ho27BCompound MenQualification Round Compound
IM Dong Hyun36CRecurve MenQualification Round Recurve
KANG Chae Young54CRecurve WomenQualification Round Recurve
KI Bo Bae57CRecurve WomenQualification Round Recurve
KIM Jongho30BCompound MenQualification Round Compound
KIM Jongho34CRecurve MenQualification Round Recurve
KIM Taeyoon29BCompound MenQualification Round Compound
KIM Woojin35CRecurve MenQualification Round Recurve
KIM Yunhee6DCompound WomenQualification Round Compound
OH Jin Hyek37CRecurve MenQualification Round Recurve
SO Chaewon7DCompound WomenQualification Round Compound
SONG Yun Soo8DCompound WomenQualification Round Compound
CHOI KyunghwanTeam Manager
HAN HeejeongCoach
HAN SeunghoonCoach
KIM JintaekMedical Person
KIM SeonghoonCoach
LEE MoonsooCoach
OH Kyo-MoonCoach
PARK JongwooCoach
PARK Sang DoCoach
YANG ChanghoonCoach
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
HENCKELS Jeff20DRecurve MenQualification Round Recurve
KLEIN Pit19DRecurve MenQualification Round Recurve
DOLINSKI Jean-ClaudeDelegation Official
MASMALAYSIA
Name
Target
Event
Session
JONI Muhammad Ikram33ARecurve MenQualification Round Recurve
KAMARUDDIN Haziq30ARecurve MenQualification Round Recurve
MOHAMAD Khairul Anuar31ARecurve MenQualification Round Recurve
NOR HASRIN Muhammad Akmal32ARecurve MenQualification Round Recurve
ISHAK NorizhamCoach
LEE Jae HyungCoach
YUAN YuzhiOther Function
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ALVAREZ Luis25CRecurve MenQualification Round Recurve
AVITIA Mariana53BRecurve WomenQualification Round Recurve
BOARDMAN Ernesto26CRecurve MenQualification Round Recurve
CARDOSO Mario32DCompound MenQualification Round Compound
ESPINOZA SURO Miguel A.33DCompound MenQualification Round Compound
FIERRO Julio31DCompound MenQualification Round Compound
GONZALEZ Rodolfo30DCompound MenQualification Round Compound
MERINO Brenda12BCompound WomenQualification Round Compound
OCHOA-ANDERSON Linda11BCompound WomenQualification Round Compound
ROMAN Aida55BRecurve WomenQualification Round Recurve
SALINAS Stephanie14BCompound WomenQualification Round Compound
SERRANO Juan Rene24CRecurve MenQualification Round Recurve
VALENCIA Alejandra54BRecurve WomenQualification Round Recurve
ZAMORA Oldair23CRecurve MenQualification Round Recurve
ZEPEDA Fernanda13BCompound WomenQualification Round Compound
ALFARO Luis MartinCoach
BECERRA FernandoCoach
VELEZ Luis EduardoCoach
WOONG LeeTeam Manager
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
COUWENBERG Martine5BCompound WomenQualification Round Compound
DE LAAT Sanne6BCompound WomenQualification Round Compound
ELZINGA Peter30CCompound MenQualification Round Compound
SCHLOESSER Mike31CCompound MenQualification Round Compound
SEBREGTS Peter29CCompound MenQualification Round Compound
VAN CASPEL Inge8BCompound WomenQualification Round Compound
VAN DEN BERG Sjef20BRecurve MenQualification Round Recurve
VAN DEN OEVER Rick19BRecurve MenQualification Round Recurve
VAN DER VEN Rick21BRecurve MenQualification Round Recurve
VERMEULEN Jody7BCompound WomenQualification Round Compound
WIJLER Steve22BRecurve MenQualification Round Recurve
VAN APELDOORN MarcelCoach
VAN DER HOFF RonDelegation Official
PHIPHILIPPINES
Name
Target
Event
Session
BIDAURE Pia Elizabeth Angela48CRecurve WomenQualification Round Recurve
CHAN Jennifer Dy14ACompound WomenQualification Round Compound
COJUANGCO Amaya Amparo12ACompound WomenQualification Round Compound
CONCEPCION Kim11ACompound WomenQualification Round Compound
CONCEPCION Niron Brylle27ACompound MenQualification Round Compound
DE LA CRUZ Paul Marton29ACompound MenQualification Round Compound
HONGITAN Kareel Meer45CRecurve WomenQualification Round Recurve
JAVIER Mark26ARecurve MenQualification Round Recurve
MATAN Florante F.29ARecurve MenQualification Round Recurve
MORENO Luis Gabriel27ARecurve MenQualification Round Recurve
TAGLE Nicole Marie46CRecurve WomenQualification Round Recurve
TINDUGAN Abbigail13ACompound WomenQualification Round Compound
TREMEDAL Rogelio Miguel28ARecurve MenQualification Round Recurve
VICENCIO Joseph28ACompound MenQualification Round Compound
YAP Earl Benjamin30ACompound MenQualification Round Compound
YBANEZ Mary Queen47CRecurve WomenQualification Round Recurve
CORDERO MarvinCoach
MARINO Purita JoyCoach
SAYO ClintCoach
SOMBRIO RosendoTeam Manager
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
FARASIEWICZ Karolina42DRecurve WomenQualification Round Recurve
LESNIAK Natalia40DRecurve WomenQualification Round Recurve
MYSZOR Wioleta43DRecurve WomenQualification Round Recurve
ZYZANSKA Sylwia41DRecurve WomenQualification Round Recurve
SUNGHO ChoiCoach
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
BALDANOV Arsalan35BRecurve MenQualification Round Recurve
DASHIDORZHIEVA Tuiana53CRecurve WomenQualification Round Recurve
KOZHIN Alexander34BRecurve MenQualification Round Recurve
MAKHNENKO Artem37BRecurve MenQualification Round Recurve
OSIPOVA Elena52CRecurve WomenQualification Round Recurve
POPOV Vitalii36BRecurve MenQualification Round Recurve
TIMOFEEVA Evgeniia51CRecurve WomenQualification Round Recurve
TSYRENDONDOPOVA Darima10BCompound WomenQualification Round Compound
TEREKHIN AndreiDelegation Official
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
ELLISON Toja15ACompound WomenQualification Round Compound
WEBSTER ChrisCoach
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
FABER Florian16ARecurve MenQualification Round Recurve
HUNSPERGER Janine15BCompound WomenQualification Round Compound
PETRAGLIO Marco21DCompound MenQualification Round Compound
FABER RitaCoach
THATHAILAND
Name
Target
Event
Session
CHAIPOON Boonyarit13ARecurve MenQualification Round Recurve
INKAEW Sakon14ARecurve MenQualification Round Recurve
KHUTHAWISAP Wasana52ARecurve WomenQualification Round Recurve
NETSIRI Hanreuchai15ARecurve MenQualification Round Recurve
KAENCHAN LertpornCoach
NIRAMITRANON PrayutTeam Manager
NIRAMITRANON UdomlakOther Function
WANKUMLUE ChadinCoach
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHEN Hsiang-Hsuan28CCompound MenQualification Round Compound
CHEN Yi-Hsuan6CCompound WomenQualification Round Compound
DENG Yu-Cheng34DRecurve MenQualification Round Recurve
LE Chien-Ying41CRecurve WomenQualification Round Recurve
LEE Ting-Hsuan9CCompound WomenQualification Round Compound
LIN Che-Wei27CCompound MenQualification Round Compound
LIN Hsin-Min26CCompound MenQualification Round Compound
LIN Ming-Ching8CCompound WomenQualification Round Compound
LIN Shih-Chia43CRecurve WomenQualification Round Recurve
LUO Wei-Min33DRecurve MenQualification Round Recurve
PENG Chia-Mao40CRecurve WomenQualification Round Recurve
PENG Shih-Cheng31DRecurve MenQualification Round Recurve
TAN Ya-Ting42CRecurve WomenQualification Round Recurve
WEI Chun-Heng32DRecurve MenQualification Round Recurve
WU Ting-Ting7CCompound WomenQualification Round Compound
CHANG Hsin-YunOther Function
CHEN Pin-HanMedical Person
CHEN Ya-PingMedical Person
KOO Ja-ChungCoach
LIU Pi-YuCoach
NI Ta-ChihCoach
WU Hui JuCoach
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
DIAKOVA Viktoriia17CCompound WomenQualification Round Compound
POZNIAKOVA Tetiana18CCompound WomenQualification Round Compound
SAVCHENKO Anna16CCompound WomenQualification Round Compound
USAUSA
Name
Target
Event
Session
ANDERSON Steve37DCompound MenQualification Round Compound
BROWN Mackenzie48BRecurve WomenQualification Round Recurve
COX Cassidy19ACompound WomenQualification Round Compound
DEATON Bridger34DCompound MenQualification Round Compound
ELLISON Brady34ARecurve MenQualification Round Recurve
GELLENTHIEN Braden35DCompound MenQualification Round Compound
GIBILARO Ariel46BRecurve WomenQualification Round Recurve
JONES Erika18ACompound WomenQualification Round Compound
KAMINSKI Jake37ARecurve MenQualification Round Recurve
KLIMITCHEK Collin35ARecurve MenQualification Round Recurve
MISCIONE Anna47BRecurve WomenQualification Round Recurve
REQUA Matthew36ARecurve MenQualification Round Recurve
REYNOLDS Danielle16ACompound WomenQualification Round Compound
SHEPHERD La Nola49BRecurve WomenQualification Round Recurve
VAN NATTA Jamie17ACompound WomenQualification Round Compound
WILDE Reo36DCompound MenQualification Round Compound
BEVILACQUA CindyTeam Manager
BOGIN GerardMedical Person
KLIMITCHEK DarrellCoach
LE BRE E.G.Coach
LEE KiSikCoach
NICHOLS MelCoach
SULLIVAN EasterTeam Manager
SULLIVAN MattCoach
WILDE LoganCoach
VENVENEZUELA
Name
Target
Event
Session
SUDANO Andrea10CCompound WomenQualification Round Compound
VIEVIETNAM
Name
Target
Event
Session
CHU Duc Anh28BRecurve MenQualification Round Recurve
DINH Chi Dung27DCompound MenQualification Round Compound
HOANG VAN Loc27BRecurve MenQualification Round Recurve
LE Thi Thu Hien42ARecurve WomenQualification Round Recurve
LOC Thi Dao41ARecurve WomenQualification Round Recurve
MAI Xuan Duc28DCompound MenQualification Round Compound
NGUYEN Ngoc Thuy Vy40ARecurve WomenQualification Round Recurve
NGUYEN Thi Hai43ARecurve WomenQualification Round Recurve
NGUYEN Thi Kim Anh16DCompound WomenQualification Round Compound
NGUYEN THI Nhat Le15DCompound WomenQualification Round Compound
NGUYEN Tien Cuong29DCompound MenQualification Round Compound
NGUYEN Van Duy26BRecurve MenQualification Round Recurve
BUI Van CuongCoach
CAP Manh TanCoach
KIM Sun BinCoach
NGO Hai NamCoach
NGUYEN Huy ThanhCoach