Para Archery European Cup - 2nd leg Para Archery European Cup - 2nd leg
Czech Federation (CZE)
Nove Mesto (CZE), from 15-07-2017 to 23-07-2017
Para Archery European Cup - 2nd leg
Entries by Name
 
A - B - C - D
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ABBASPOUR Somayeh21AIRIIR IRANCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
ABDUL WAHAB Noor Sa Adah25AMASMALAYSIACompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
ANDRIEVSKAIA Tatiana21BRUSRUSSIACompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
ANTONIOS Jean Pierre7AFINFINLANDMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
ARTAKHINOVA Stepanida22BRUSRUSSIACompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
ASGARI Farzaneh23AIRIIR IRANCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
ATAMANENKO Serhiy19AUKRUKRAINECompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
BARTUZI Dorota27APOLPOLANDCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
BATOROVA Irina3ARUSRUSSIARecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
BIABANI Ramezan15BIRIIR IRANCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
BUI Vanessa18BGERGERMANYCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
CAVANAGH John8BGBRGREAT BRITAINMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
CHAISTY Hazel8AGBRGREAT BRITAINRecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
CHALOUPSKY Martin2ACZECZECH REPUBLICRecurve Men OpenSession 2: RMO
CHAYKA Roman2BUKRUKRAINERecurve Men OpenSession 2: RMO
CHOI Yuen Lung29AHKGHKGCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
CHOPYK Taras1BUKRUKRAINERecurve Men OpenSession 2: RMO
CHUPIN Julie24AFRAFRANCECompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
CLAESSON Pierre26BSWESWEDENCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
CODREA Daniel18BROUROMANIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
DALESZYNSKI Pawel5APOLPOLANDRecurve Men OpenSession 2: RMO
DAVIDEK Karel3BCZECZECH REPUBLICMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
DELKHOSH Zahra3BIRIIR IRANRecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
DONSKOI Konstantin3ARUSRUSSIAMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
DOROFEEV Alexander5ARUSRUSSIAMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
DRAHONINSKY David4BCZECZECH REPUBLICMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
DUDKA Adam22BPOLPOLANDCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
DUMBADZE Zviad10BGEOGEORGIARecurve Men OpenSession 2: RMO
DZIADYK Ivan17AUKRUKRAINECompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
DZOBA-BALYAN Roksolana5BUKRUKRAINERecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
F - G - H - J - K
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
FATAHIFARADONBEH Aliasghar8BIRIIR IRANRecurve Men OpenSession 2: RMO
FILIP Ghiorghi19BROUROMANIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
FORSBERG Jere27BFINFINLANDCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
FRIDRICH Daniel16ACZECZECH REPUBLICCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
FRITH Jo13AGBRGREAT BRITAINWomen W1 Open (Rec/Comp)Session 1: RWO - W1W - CWO
GOGEL Jane Karla26ABRABRAZILCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
GRANITZA Karina19BGERGERMANYCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
GRINHAM Jodie23BGBRGREAT BRITAINCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
GUÉRIN Maxime14AFRAFRANCERecurve Men OpenSession 2: RMO
HALL Michael12AGBRGREAT BRITAINCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
HALLDORSSON Thorsteinn25BISLICELANDCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
HALYSHYCH Mykola3BUKRUKRAINERecurve Men OpenSession 2: RMO
HERTER Uwe7BGERGERMANYMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
HORNER Philippe20AFRAFRANCECompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
HOSSEINI Seyedehzahra15BIRIIR IRANWomen W1 Open (Rec/Comp)Session 1: RWO - W1W - CWO
JALALIPOUR Pouriya9BIRIIR IRANRecurve Men OpenSession 2: RMO
JAMALUDDIN Ahmad Jaffry8AMASMALAYSIARecurve Men OpenSession 2: RMO
JEONG Jin Young26BKORKOREACompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
JO Jang Moon6AKORKOREARecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
JOHANNESSEN Morten25ANORNORWAYCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
KAKOOSH Majid5BIRIIR IRANMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
KAPUSTA Ireneusz6APOLPOLANDRecurve Men OpenSession 2: RMO
KHUTAKOV Sergey11ARUSRUSSIARecurve Men OpenSession 2: RMO
KIM Ok Geum13BKORKOREAWomen W1 Open (Rec/Comp)Session 1: RWO - W1W - CWO
KIM Ran Sook5AKORKOREARecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
KINIK Peter6ASVKSLOVAKIAMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
KLICH Jiri15ACZECZECH REPUBLICCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
KOMORAN Morogen11BMASMALAYSIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
KOSTAL Vaclav1ACZECZECH REPUBLICRecurve Men OpenSession 2: RMO
KRUTOVA Elena16ARUSRUSSIAWomen W1 Open (Rec/Comp)Session 1: RWO - W1W - CWO
KUNCOVA Lenka27BCZECZECH REPUBLICCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
KUPCZYK Lucia20BGERGERMANYCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
L - M - N - O
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
LAYOLLE Patricia9BBRABRAZILRecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
LEE Myeong-Gu12AKORKOREARecurve Men OpenSession 2: RMO
LOM-ALI Usmaew13BAUTAUSTRIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
MACQUEEN Nathan10AGBRGREAT BRITAINCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
MAIL Rozana8BMASMALAYSIARecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
MANSHAEZADEH Alisina17BIRIIR IRANCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
MARECAK Marian24BSVKSLOVAKIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
MARKITANTOVA Ksenija20AUKRUKRAINECompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
MAT SALEH Mohd Zafi9BMASMALAYSIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
MEDVEDEV Alexandr26AKAZKAZAKHSTANCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
MELLE Ieva10ALATLATVIARecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
MESHKOV Igor4ARUSRUSSIAMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
MIKHNIEVA Larysa19AUKRUKRAINECompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
MUSAYEV Jahan13BAZEAZERBAIJANRecurve Men OpenSession 2: RMO
MUSILOVA Sarka14BCZECZECH REPUBLICWomen W1 Open (Rec/Comp)Session 1: RWO - W1W - CWO
NADARAJAH Tania7AGBRGREAT BRITAINRecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
NAZAR Pavlo18AUKRUKRAINECompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
NEMATI Zahra2BIRIIR IRANRecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
NORI Hadi16BIRIIR IRANCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
NOVAKOVA Michaela29BSVKSLOVAKIACompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
OLSZEWSKA Milena7BPOLPOLANDRecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
P - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
PANIC Borko6BSRBSERBIARecurve Men OpenSession 2: RMO
PASHCHENKOVA Diana28ASVKSLOVAKIACompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
PAVUK REPETA Natalia18AUKRUKRAINECompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
PEREIRA Eric21AFRAFRANCECompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
PINE Phoebe24BGBRGREAT BRITAINCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
PIOTROWSKI Wojciech23BPOLPOLANDCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
PROSSLINER Erich14BAUTAUSTRIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
RAHIMI GHAHDERIJANI Somayeh1BIRIIR IRANRecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
RAHIMI Gholamreza7BIRIIR IRANRecurve Men OpenSession 2: RMO
RAICU Bogdan6BROUROMANIAMen W1 Open (Rec/Comp)Session 3: W1M - CMO
REPPE Zandra25BSWESWEDENCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
REZENDE Luciano12BBRABRAZILRecurve Men OpenSession 2: RMO
RODRIGUEZ GONZALEZ Guillermo Javier27AESPSPAINCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
ROSSIYSKAYA Irina4ARUSRUSSIARecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
RUBIO Carmen28BESPSPAINCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
RUMARY Victoria14AGBRGREAT BRITAINWomen W1 Open (Rec/Comp)Session 1: RWO - W1W - CWO
SALVATAMBY Suresh9AMASMALAYSIARecurve Men OpenSession 2: RMO
SANAWI Hasihin7AMASMALAYSIARecurve Men OpenSession 2: RMO
SAWICKI Piotr4APOLPOLANDRecurve Men OpenSession 2: RMO
SHATKOVSKA Svitlana4BUKRUKRAINERecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
SHIR MOHAMMADI Razieh22AIRIIR IRANCompound Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
SIDKOVA Marketa9ACZECZECH REPUBLICRecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
SIDORENKO Margarita2ARUSRUSSIARecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO
SMIRNOV Kirill10ARUSRUSSIARecurve Men OpenSession 2: RMO
SMONDEK Milan3ACZECZECH REPUBLICRecurve Men OpenSession 2: RMO
STEWART Bradley9AGBRGREAT BRITAINCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
STRETTON Jessica15AGBRGREAT BRITAINWomen W1 Open (Rec/Comp)Session 1: RWO - W1W - CWO
STUBBS John11AGBRGREAT BRITAINCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
SZARSZEWSKI Maik13AGERGERMANYRecurve Men OpenSession 2: RMO
T - W - Y - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TSIKLAURI Vano14BGEOGEORGIARecurve Men OpenSession 2: RMO
WALKER John13AGBRGREAT BRITAINCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
WONG Siu Wing21BHKGHKGCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
WU Tung Sang20BHKGHKGCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
YUHAIZAM Yahaya10BMASMALAYSIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
ZAKARAIA Goderdzi11BGEOGEORGIARecurve Men OpenSession 2: RMO
ZELENKA Jaroslav14ACZECZECH REPUBLICCompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
ZEPINC Aleksandar5BSRBSERBIARecurve Men OpenSession 2: RMO
ZIEGLER Friedrich12BAUTAUSTRIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
ZUBAR Aleksander22ARUSRUSSIACompound Men OpenSession 3: W1M - CMO
ZUBOVA Iryna6BUKRUKRAINERecurve Women OpenSession 1: RWO - W1W - CWO