???????? ?????????? ?? ??????? Държавно първенство на закрито
СК "Робин Худ" София (СКРХ)
гр. Габрово, Спортна зала "Орловец", from 17-03-2017 to 19-03-2017
???????? ?????????? ?? ???????
Participant List in Alphabetical Order
 
А - Б - В
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
АБАДЖИЕВ Георги4CСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
АВДЖИЕВ Радостин4DПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд мъжеКомпаунд
АЛАБАШЕВ Филип3DСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
АНАСТАСОВ Иван5CСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
АНДОНОВ Станимир3CСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
АНТОНОВ Ивайло1DСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
АНТОНОВА Диляна11AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд жениКомпаунд
АХИЛЕ Овидио1BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд мъжеКомпаунд
БАЛТДЖИЕВ Здравко3DПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд мъжеКомпаунд
БАНЧЕВ Иван1BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
БОГДАНОВ Иван1AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
БОГДАНОВА Анка14CСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил жениОлимпийски стил
БОЖАНОВА Лилия14BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил жениОлимпийски стил
БОЖЕВ Иван4CСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
БОЙЧЕВ Петко3BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд мъжеКомпаунд
БОНЕВ Боян10CРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
БОРИСОВ Милен6CСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
БУЧАКЧИЕВ Димитър7BКЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪККомпаунд мъжеКомпаунд
ВАСИЛЕВ Пламен1CСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ВАСИЛЕВА Радка15AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ВЕЛИКОВ Венцислав4AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ВЕЛИКОВ Себастиян16BСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил младежиОлимпийски стил
ВЕЛИКОВА Нина12AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ВЕЛИЧКОВ Венелин1DПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд мъжеКомпаунд
ВЕЛИЧКОВА Дениза12AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд жениКомпаунд
ВУЧКОВ Добромир10CРЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГКомпаунд мъжеКомпаунд
ВЪТЕВ Владислав7DВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
Г - Д
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ГЕНКОВ Владимир5DВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ГЕНОВ Васил2AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ГЕОРГИЕВ Йордан8BКЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪККомпаунд мъжеКомпаунд
ГЕОРГИЕВ Красимир6BСАДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВООлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ГЕРГИНОВ Васил8DСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ГЕРГИНОВА Елица12CСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд жениКомпаунд
ГРОЗЕВ Данаил8AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ГРОЗЕВ Мартин16DВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил младежиОлимпийски стил
ДАНАИЛОВА Добромира11DСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ДАНЕВ Николай8DВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ДАЧЕВ Дамян10AВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ДЖАМБАЗОВ Йордан5BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ДИМИТРОВ Венцислав9DСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ДИМИТРОВ Димитър5AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ДИМИТРОВ Димитър9CВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВОКомпаунд мъжеКомпаунд
ДИМИТРОВ Димитър10BЧБСК "АРТЕМИДА" ЧЕРВЕН БРЯГОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ДИМИТРОВ Костадин9AПД-1АКСЛ "АТИЛА" ПЛОВДИВКомпаунд мъжеКомпаунд
ДИМИТРОВА Иванина12CСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ДОБРЕВ Даниел17BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил младежиОлимпийски стил
ДОНБАЛ Ахмед7AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ДЯНКОВА Катя15CСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил жениОлимпийски стил
Е - Ж - З - И - Й - К - Л
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ЕЛЕНКОВА Лилия11CСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ЕНЕВ Мирослав5CСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ЖЕКОВ Живко5BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд мъжеКомпаунд
ЖЕЛЕВ Георги7DСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ЗАРЧЕВ Володя2CСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ИВАНОВ Ивайло2BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд мъжеКомпаунд
ИВАНОВ Иван9AСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ИВАНОВА Калинка11BСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд жениКомпаунд
ИСАЕВ Исай3AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ЙОТОВ Иван9DРЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ЙОТОВА Ралица14AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
КАРАВАСИЛЕВ Иван8CПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
КАРАНЕШЕВ Николай1AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
КАЦАРОВ Мирослав3CСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
КОЛАРОВА Анна11CВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВОКомпаунд жениКомпаунд
КОСЕВ Цаньо10AПД-1АКСЛ "АТИЛА" ПЛОВДИВКомпаунд мъжеКомпаунд
КРУМОВ Живко5AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
КЪНЧЕВ Анатоли9CРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ЛАТЕВ Аспарух2AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ЛЕЧЕВ Слав8AСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
М - Н - П
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
МАРКОВ Марин6BКЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪККомпаунд мъжеКомпаунд
МАТЕВ Мартин4AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
МАТЕВ Станислав2CСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
МИЛУШЕВ Димитър9BПД-1АКСЛ "АТИЛА" ПЛОВДИВОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
МИРЧЕВ Мирослав2BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
МИТОВ Иван7AСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
МИХОВА Десислава19BСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил девойкиОлимпийски стил
НАЙДЕНОВА Марина12BРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил жениОлимпийски стил
НЕДЯЛКОВА Никол18DВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил девойкиОлимпийски стил
НИКОЛОВ Виктор4BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд мъжеКомпаунд
НИКОЛОВ Любомир7CПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
НИКОЛОВ Никола17CСАДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВООлимпийски стил младежиОлимпийски стил
НИКОЛОВ Николай6AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
НИКОЛОВА Росица11BРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ПАНОВ Димитър16CВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил младежиОлимпийски стил
ПЕНДОВ Георги7BСАДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВООлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ПЕТКОВА Таня13AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ПЕТРОВ Атанас6AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ПЕТРОВА Димана13BРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ПРОДАНОВ Иван6CСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
С - Т - Х
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
САМУНДЖИ Аника11AСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
СЕЙКОВ Стефан4DСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
СЛАВКОВ Христо2DПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд мъжеКомпаунд
СОТИРОВА Петя13DСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
СТАНЕВ Николай8CВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВОКомпаунд мъжеКомпаунд
СТАНЕВА Даниела11DРЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГКомпаунд жениКомпаунд
СТАНЧЕВ Мирослав16AВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил младежиОлимпийски стил
СТОЙКОВ Александър3AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
СТОЙЧЕВ Георги5DПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд мъжеКомпаунд
СТОЙЧЕВА Станислава12DСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
СТОЯНОВ Костадин2DСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ТАСКОВ Кирил9BКЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪККомпаунд мъжеКомпаунд
ТЕРЗИЕВ Иван8BСАДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВООлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ТОДОРОВ Иван1CСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ТОНЧЕВ Светослав7CВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВОКомпаунд мъжеКомпаунд
ТОСКОВА Тереза13CСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил жениОлимпийски стил
ТОШЕВА Ива18AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил девойкиОлимпийски стил
ТЯГОВ Николай6DВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ХРИСТОВ Любомир3BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
ХРИСТОВ Христо4BРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил мъжеОлимпийски стил
Ц
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ЦАНКОВ Ангел17AВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил младежиОлимпийски стил
ЦАНКОВА Габриела19AСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил девойкиОлимпийски стил
ЦЕНОВ Константин6DСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд мъжеКомпаунд
ЦЕНОВА Венислава18CСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил девойкиОлимпийски стил