???????? ?????????? ?? ??????? Държавно първенство на закрито
СК "Робин Худ" София (СКРХ)
гр. Габрово, Спортна зала "Орловец", from 17-03-2017 to 19-03-2017
???????? ?????????? ?? ???????
Participant List ordered by Event
 
CMКомпаунд мъже
Target
Rank
Athlete
Ses.
ВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВО
009CДИМИТРОВ ДимитърКомпаунд
008CСТАНЕВ НиколайКомпаунд
007CТОНЧЕВ СветославКомпаунд
КЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪК
007BБУЧАКЧИЕВ ДимитърКомпаунд
008BГЕОРГИЕВ ЙорданКомпаунд
006BМАРКОВ МаринКомпаунд
009BТАСКОВ КирилКомпаунд
ПД-1АКСЛ "АТИЛА" ПЛОВДИВ
009AДИМИТРОВ КостадинКомпаунд
010AКОСЕВ ЦаньоКомпаунд
ПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВ
004DАВДЖИЕВ РадостинКомпаунд
003DБАЛТДЖИЕВ ЗдравкоКомпаунд
001DВЕЛИЧКОВ ВенелинКомпаунд
002DСЛАВКОВ ХристоКомпаунд
005DСТОЙЧЕВ ГеоргиКомпаунд
РЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГ
010CВУЧКОВ ДобромирКомпаунд
РССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕ
001BАХИЛЕ ОвидиоКомпаунд
003BБОЙЧЕВ ПеткоКомпаунд
005BЖЕКОВ ЖивкоКомпаунд
002BИВАНОВ ИвайлоКомпаунд
004BНИКОЛОВ ВикторКомпаунд
СФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯ
001AБОГДАНОВ ИванКомпаунд
002AГЕНОВ ВасилКомпаунд
008AГРОЗЕВ ДанаилКомпаунд
005AДИМИТРОВ ДимитърКомпаунд
007AДОНБАЛ АхмедКомпаунд
004AМАТЕВ МартинКомпаунд
006AНИКОЛОВ НиколайКомпаунд
003AСТОЙКОВ АлександърКомпаунд
СФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯ
008DГЕРГИНОВ ВасилКомпаунд
009DДИМИТРОВ ВенциславКомпаунд
007DЖЕЛЕВ ГеоргиКомпаунд
006DЦЕНОВ КонстантинКомпаунд
СФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯ
004CБОЖЕВ ИванКомпаунд
006CБОРИСОВ МиленКомпаунд
005CЕНЕВ МирославКомпаунд
002CЗАРЧЕВ ВолодяКомпаунд
003CКАЦАРОВ МирославКомпаунд
001CТОДОРОВ ИванКомпаунд
CWКомпаунд жени
Target
Rank
Athlete
Ses.
ВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВО
011CКОЛАРОВА АннаКомпаунд
РЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГ
011DСТАНЕВА ДаниелаКомпаунд
СФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯ
011AАНТОНОВА ДилянаКомпаунд
012AВЕЛИЧКОВА ДенизаКомпаунд
СФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯ
012CГЕРГИНОВА ЕлицаКомпаунд
СФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯ
011BИВАНОВА КалинкаКомпаунд
RJMОлимпийски стил младежи
Target
Rank
Athlete
Ses.
ВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНА
016DГРОЗЕВ МартинОлимпийски стил
ВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВО
016CПАНОВ ДимитърОлимпийски стил
016AСТАНЧЕВ МирославОлимпийски стил
017AЦАНКОВ АнгелОлимпийски стил
РССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕ
017BДОБРЕВ ДаниелОлимпийски стил
САДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВО
017CНИКОЛОВ НиколаОлимпийски стил
СФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯ
016BВЕЛИКОВ СебастиянОлимпийски стил
RJWОлимпийски стил девойки
Target
Rank
Athlete
Ses.
ВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВО
018DНЕДЯЛКОВА НиколОлимпийски стил
СФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯ
018AТОШЕВА ИваОлимпийски стил
019AЦАНКОВА ГабриелаОлимпийски стил
018CЦЕНОВА ВениславаОлимпийски стил
СФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯ
019BМИХОВА ДесиславаОлимпийски стил
RMОлимпийски стил мъже
Target
Rank
Athlete
Ses.
ВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНА
007DВЪТЕВ ВладиславОлимпийски стил
005DГЕНКОВ ВладимирОлимпийски стил
008DДАНЕВ НиколайОлимпийски стил
006DТЯГОВ НиколайОлимпийски стил
ВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВО
010AДАЧЕВ ДамянОлимпийски стил
ПД-1АКСЛ "АТИЛА" ПЛОВДИВ
009BМИЛУШЕВ ДимитърОлимпийски стил
ПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВ
008CКАРАВАСИЛЕВ ИванОлимпийски стил
007CНИКОЛОВ ЛюбомирОлимпийски стил
РЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАД
010CБОНЕВ БоянОлимпийски стил
009CКЪНЧЕВ АнатолиОлимпийски стил
РЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГ
009DЙОТОВ ИванОлимпийски стил
РССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕ
001BБАНЧЕВ ИванОлимпийски стил
005BДЖАМБАЗОВ ЙорданОлимпийски стил
002BМИРЧЕВ МирославОлимпийски стил
003BХРИСТОВ ЛюбомирОлимпийски стил
004BХРИСТОВ ХристоОлимпийски стил
САДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВО
006BГЕОРГИЕВ КрасимирОлимпийски стил
007BПЕНДОВ ГеоргиОлимпийски стил
008BТЕРЗИЕВ ИванОлимпийски стил
СТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗА
004CАБАДЖИЕВ ГеоргиОлимпийски стил
005CАНАСТАСОВ ИванОлимпийски стил
003CАНДОНОВ СтанимирОлимпийски стил
001CВАСИЛЕВ ПламенОлимпийски стил
002CМАТЕВ СтаниславОлимпийски стил
006CПРОДАНОВ ИванОлимпийски стил
СФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯ
003DАЛАБАШЕВ ФилипОлимпийски стил
001DАНТОНОВ ИвайлоОлимпийски стил
004DСЕЙКОВ СтефанОлимпийски стил
002DСТОЯНОВ КостадинОлимпийски стил
СФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯ
004AВЕЛИКОВ ВенциславОлимпийски стил
003AИСАЕВ ИсайОлимпийски стил
001AКАРАНЕШЕВ НиколайОлимпийски стил
005AКРУМОВ ЖивкоОлимпийски стил
002AЛАТЕВ АспарухОлимпийски стил
006AПЕТРОВ АтанасОлимпийски стил
СФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯ
009AИВАНОВ ИванОлимпийски стил
008AЛЕЧЕВ СлавОлимпийски стил
007AМИТОВ ИванОлимпийски стил
ЧБСК "АРТЕМИДА" ЧЕРВЕН БРЯГ
010BДИМИТРОВ ДимитърОлимпийски стил
RWОлимпийски стил жени
Target
Rank
Athlete
Ses.
РЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАД
012BНАЙДЕНОВА МаринаОлимпийски стил
011BНИКОЛОВА РосицаОлимпийски стил
013BПЕТРОВА ДиманаОлимпийски стил
РССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕ
014BБОЖАНОВА ЛилияОлимпийски стил
СТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗА
014CБОГДАНОВА АнкаОлимпийски стил
015CДЯНКОВА КатяОлимпийски стил
СФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯ
015AВАСИЛЕВА РадкаОлимпийски стил
012AВЕЛИКОВА НинаОлимпийски стил
012CДИМИТРОВА ИванинаОлимпийски стил
011CЕЛЕНКОВА ЛилияОлимпийски стил
014AЙОТОВА РалицаОлимпийски стил
013AПЕТКОВА ТаняОлимпийски стил
011AСАМУНДЖИ АникаОлимпийски стил
013CТОСКОВА ТерезаОлимпийски стил
СФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯ
011DДАНАИЛОВА ДобромираОлимпийски стил
013DСОТИРОВА ПетяОлимпийски стил
012DСТОЙЧЕВА СтаниславаОлимпийски стил