???????? ?????????? ?? ??????? Държавно първенство на закрито
СК "Робин Худ" София (СКРХ)
гр. Габрово, Спортна зала "Орловец", from 17-03-2017 to 19-03-2017
???????? ?????????? ?? ???????
Participant List ordered by Target
 
Компаунд
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AБОГДАНОВ ИванСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Мъже
1BАХИЛЕ ОвидиоРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд Мъже
1CТОДОРОВ ИванСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд Мъже
1DВЕЛИЧКОВ ВенелинПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
2AГЕНОВ ВасилСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Мъже
2BИВАНОВ ИвайлоРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд Мъже
2CЗАРЧЕВ ВолодяСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд Мъже
2DСЛАВКОВ ХристоПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
3AСТОЙКОВ АлександърСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Мъже
3BБОЙЧЕВ ПеткоРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд Мъже
3CКАЦАРОВ МирославСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд Мъже
3DБАЛТДЖИЕВ ЗдравкоПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
4AМАТЕВ МартинСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Мъже
4BНИКОЛОВ ВикторРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд Мъже
4CБОЖЕВ ИванСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд Мъже
4DАВДЖИЕВ РадостинПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
5AДИМИТРОВ ДимитърСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Мъже
5BЖЕКОВ ЖивкоРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕКомпаунд Мъже
5CЕНЕВ МирославСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд Мъже
5DСТОЙЧЕВ ГеоргиПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
6AНИКОЛОВ НиколайСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Мъже
6BМАРКОВ МаринКЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪККомпаунд Мъже
6CБОРИСОВ МиленСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд Мъже
6DЦЕНОВ КонстантинСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд Мъже
7AДОНБАЛ АхмедСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Мъже
7BБУЧАКЧИЕВ ДимитърКЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪККомпаунд Мъже
7CТОНЧЕВ СветославВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВОКомпаунд Мъже
7DЖЕЛЕВ ГеоргиСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд Мъже
8AГРОЗЕВ ДанаилСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Мъже
8BГЕОРГИЕВ ЙорданКЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪККомпаунд Мъже
8CСТАНЕВ НиколайВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВОКомпаунд Мъже
8DГЕРГИНОВ ВасилСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд Мъже
9AДИМИТРОВ КостадинПД-1АКСЛ "АТИЛА" ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
9BТАСКОВ КирилКЗСК "РАПТОР АРЧЕРИ" КАЗАНЛЪККомпаунд Мъже
9CДИМИТРОВ ДимитърВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВОКомпаунд Мъже
9DДИМИТРОВ ВенциславСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд Мъже
10AКОСЕВ ЦаньоПД-1АКСЛ "АТИЛА" ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
10CВУЧКОВ ДобромирРЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГКомпаунд Мъже
11AАНТОНОВА ДилянаСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Women
11BИВАНОВА КалинкаСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯКомпаунд Women
11CКОЛАРОВА АннаВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВОКомпаунд Women
11DСТАНЕВА ДаниелаРЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГКомпаунд Women
12AВЕЛИЧКОВА ДенизаСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯКомпаунд Women
12CГЕРГИНОВА ЕлицаСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯКомпаунд Women
Олимпийски стил
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AКАРАНЕШЕВ НиколайСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
1BБАНЧЕВ ИванРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил Мъже
1CВАСИЛЕВ ПламенСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил Мъже
1DАНТОНОВ ИвайлоСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
2AЛАТЕВ АспарухСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
2BМИРЧЕВ МирославРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил Мъже
2CМАТЕВ СтаниславСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил Мъже
2DСТОЯНОВ КостадинСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
3AИСАЕВ ИсайСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
3BХРИСТОВ ЛюбомирРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил Мъже
3CАНДОНОВ СтанимирСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил Мъже
3DАЛАБАШЕВ ФилипСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
4AВЕЛИКОВ ВенциславСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
4BХРИСТОВ ХристоРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил Мъже
4CАБАДЖИЕВ ГеоргиСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил Мъже
4DСЕЙКОВ СтефанСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
5AКРУМОВ ЖивкоСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
5BДЖАМБАЗОВ ЙорданРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил Мъже
5CАНАСТАСОВ ИванСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил Мъже
5DГЕНКОВ ВладимирВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил Мъже
6AПЕТРОВ АтанасСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
6BГЕОРГИЕВ КрасимирСАДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВООлимпийски стил Мъже
6CПРОДАНОВ ИванСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил Мъже
6DТЯГОВ НиколайВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил Мъже
7AМИТОВ ИванСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
7BПЕНДОВ ГеоргиСАДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВООлимпийски стил Мъже
7CНИКОЛОВ ЛюбомирПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВОлимпийски стил Мъже
7DВЪТЕВ ВладиславВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил Мъже
8AЛЕЧЕВ СлавСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
8BТЕРЗИЕВ ИванСАДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВООлимпийски стил Мъже
8CКАРАВАСИЛЕВ ИванПД-2СК "ХУНИ” ПЛОВДИВОлимпийски стил Мъже
8DДАНЕВ НиколайВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил Мъже
9AИВАНОВ ИванСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил Мъже
9BМИЛУШЕВ ДимитърПД-1АКСЛ "АТИЛА" ПЛОВДИВОлимпийски стил Мъже
9CКЪНЧЕВ АнатолиРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил Мъже
9DЙОТОВ ИванРЗ-2СК "ЙОТОВ АРЧЪРИ АКАДЕМИ" РАЗГОлимпийски стил Мъже
10AДАЧЕВ ДамянВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил Мъже
10BДИМИТРОВ ДимитърЧБСК "АРТЕМИДА" ЧЕРВЕН БРЯГОлимпийски стил Мъже
10CБОНЕВ БоянРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил Мъже
11AСАМУНДЖИ АникаСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Women
11BНИКОЛОВА РосицаРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил Women
11CЕЛЕНКОВА ЛилияСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Women
11DДАНАИЛОВА ДобромираСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил Women
12AВЕЛИКОВА НинаСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Women
12BНАЙДЕНОВА МаринаРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил Women
12CДИМИТРОВА ИванинаСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Women
12DСТОЙЧЕВА СтаниславаСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил Women
13AПЕТКОВА ТаняСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Women
13BПЕТРОВА ДиманаРЗ-1СК ”АНТИБИОТИК" РАЗГРАДОлимпийски стил Women
13CТОСКОВА ТерезаСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Women
13DСОТИРОВА ПетяСФ-ФСК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" СОФИЯОлимпийски стил Women
14AЙОТОВА РалицаСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Women
14BБОЖАНОВА ЛилияРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил Women
14CБОГДАНОВА АнкаСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил Women
15AВАСИЛЕВА РадкаСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Women
15CДЯНКОВА КатяСТЗСК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" СТАРА ЗАОлимпийски стил Women
16AСТАНЧЕВ МирославВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил Младежи
16BВЕЛИКОВ СебастиянСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Младежи
16CПАНОВ ДимитърВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил Младежи
16DГРОЗЕВ МартинВНОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" ВАРНАОлимпийски стил Младежи
17AЦАНКОВ АнгелВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил Младежи
17BДОБРЕВ ДаниелРССК "ДЖАМБО 2006" РУСЕОлимпийски стил Младежи
17CНИКОЛОВ НиколаСАДСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО” САДОВООлимпийски стил Младежи
18AТОШЕВА ИваСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил Девойки
18CЦЕНОВА ВениславаСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил Девойки
18DНЕДЯЛКОВА НиколВТСК "ЕТЪР -78" В.ТЪРНОВООлимпийски стил Девойки
19AЦАНКОВА ГабриелаСФ-ГСК "ГАБАРИТ" СОФИЯОлимпийски стил Девойки
19BМИХОВА ДесиславаСФ-РСК "РОБИН ХУД" СОФИЯОлимпийски стил Девойки