???????? ?????????? ?? ??????? Държавно първенство на закрито
СК "Робин Худ" София (СКРХ)
гр. Габрово, Спортна зала "Орловец", from 17-03-2017 to 19-03-2017
???????? ?????????? ?? ???????
Class & Division Result List - Individual
 
Олимпийски стил - Мъже [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m-1
18m-2
Total
10
9
1БАНЧЕВ ИванРССК "Джамбо 2006" Русе279/ 4282/ 25612825
2ХРИСТОВ ХристоРССК "Джамбо 2006" Русе279/ 2280/ 35593415
3ВЕЛИКОВ ВенциславСФ-РСК "Робин Худ" София286/ 1270/105562626
4ЛАТЕВ АспарухСФ-РСК "Робин Худ" София275/ 5277/ 55522424
5ДАЧЕВ ДамянВТСК "Етър -78" В.Търново273/ 7279/ 45522131
6МИЛУШЕВ ДимитърПД-1АКСЛ "Атила" Пловдив271/10275/ 65462225
7МАТЕВ СтаниславСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За279/ 3264/135432621
8ВЪТЕВ ВладиславВНОСК "Млади Стрелци" Варна272/ 8271/ 95431831
9ЙОТОВ ИванРЗ-2СК "Йотов Арчъри Академи" Разг268/14273/ 75411927
10МИРЧЕВ МирославРССК "Джамбо 2006" Русе265/15272/ 85372319
11ГЕНКОВ ВладимирВНОСК "Млади Стрелци" Варна271/ 9266/115372123
12ИВАНОВ ИванСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София271/12266/125371726
13МИТОВ ИванСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София274/ 6262/155362021
14ДЖАМБАЗОВ ЙорданРССК "Джамбо 2006" Русе269/13262/165311622
15АБАДЖИЕВ ГеоргиСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За271/11257/195281727
16БОНЕВ БоянРЗ-1СК ”Антибиотик" Разград238/28286/ 15242820
17АЛАБАШЕВ ФилипСФ-ГСК "Габарит" София262/16257/185191620
18ПЕНДОВ ГеоргиСАДОСК "Тракиец-Садово” Садово257/19262/145191225
19ДИМИТРОВ ДимитърЧБСК "Артемида" Червен бряг258/18259/175171819
20ТЯГОВ НиколайВНОСК "Млади Стрелци" Варна261/17241/265021521
21ПЕТРОВ АтанасСФ-РСК "Робин Худ" София249/22249/224981217
22ДАНЕВ НиколайВНОСК "Млади Стрелци" Варна243/27252/214951415
23ПРОДАНОВ ИванСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За256/20239/28495622
24ЛЕЧЕВ СлавСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София247/23247/244941016
25ХРИСТОВ ЛюбомирРССК "Джамбо 2006" Русе254/21238/29492822
26КАРАВАСИЛЕВ ИванПД-2СК "Хуни” Пловдив247/24244/254911118
27ТЕРЗИЕВ ИванСАДОСК "Тракиец-Садово” Садово245/26241/274861119
28КЪНЧЕВ АнатолиРЗ-1СК ”Антибиотик" Разград214/35255/20469916
29КАРАНЕШЕВ НиколайСФ-РСК "Робин Худ" София246/25222/324681313
30АНДОНОВ СтанимирСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За217/33248/234651313
31СЕЙКОВ СтефанСФ-ГСК "Габарит" София234/29224/314581414
32ГЕОРГИЕВ КрасимирСАДОСК "Тракиец-Садово” Садово232/30217/34449119
33ИСАЕВ ИсайСФ-РСК "Робин Худ" София231/31206/36437916
34АНТОНОВ ИвайлоСФ-ГСК "Габарит" София200/37227/304271112
35АНАСТАСОВ ИванСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За215/34212/35427514
36ВАСИЛЕВ ПламенСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За208/36217/33425107
37КРУМОВ ЖивкоСФ-РСК "Робин Худ" София224/32200/374241017
38МАЗЛОВ ДимитърСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За167/38170/3833796
39НИКОЛОВ ЛюбомирПД-2СК "Хуни” Пловдив138/39106/4024406
40СТОЯНОВ КостадинСФ-ГСК "Габарит" София67/40143/3921027
Олимпийски стил - Women [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m-1
18m-2
Total
10
9
1НАЙДЕНОВА МаринаРЗ-1СК ”Антибиотик" Разград271/ 2271/ 15422027
2ДАНАИЛОВА ДобромираСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София277/ 1260/ 35372120
3БОЖАНОВА ЛилияРССК "Джамбо 2006" Русе261/ 3250/ 55111417
4ДИМИТРОВА ИванинаСФ-РСК "Робин Худ" София259/ 4247/ 65061223
5ЙОТОВА РалицаСФ-РСК "Робин Худ" София247/ 6257/ 4504923
6ЕЛЕНКОВА ЛилияСФ-РСК "Робин Худ" София254/ 5246/ 7500919
7ВЕЛИКОВА НинаСФ-РСК "Робин Худ" София246/ 7228/ 8474916
8ВАСИЛЕВА РадкаСФ-РСК "Робин Худ" София210/12260/ 24701311
9НИКОЛОВА РосицаРЗ-1СК ”Антибиотик" Разград236/ 9227/ 9463109
10СОТИРОВА ПетяСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София240/ 8213/14453717
11БОГДАНОВА АнкаСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За199/13219/1241878
12ДЯНКОВА КатяСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За190/14226/10416119
13САМУНДЖИ АникаСФ-РСК "Робин Худ" София189/15215/13404313
14ТОСКОВА ТерезаСФ-РСК "Робин Худ" София179/17223/11402310
15СТОЙЧЕВА СтаниславаСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София218/10144/16362514
16ПЕТКОВА ТаняСФ-РСК "Робин Худ" София183/16162/1534538
17ПЕТРОВА ДиманаРЗ-1СК ”Антибиотик" Разград218/1184/17302211
Олимпийски стил - Младежи [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ВЕЛИКОВ СебастиянСФ-РСК "Робин Худ" София273/ 1276/ 15492921
2СТАНЧЕВ МирославВТСК "Етър -78" В.Търново269/ 2241/ 55101726
3ДОБРЕВ ДаниелРССК "Джамбо 2006" Русе246/ 3260/ 25061221
4НИКОЛОВ НиколаСАДОСК "Тракиец-Садово” Садово229/ 5255/ 34841413
5ЦАНКОВ АнгелВТСК "Етър -78" В.Търново241/ 4235/ 64761012
6ПАНОВ ДимитърВТСК "Етър -78" В.Търново226/ 6244/ 4470618
7ГРОЗЕВ МартинВНОСК "Млади Стрелци" Варна214/ 7231/ 7445712
Олимпийски стил - Девойки [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m-1
18m-2
Total
10
9
1НЕДЯЛКОВА НиколВТСК "Етър -78" В.Търново272/ 1268/ 15402025
2МИХОВА ДесиславаСФ-РСК "Робин Худ" София207/ 2214/ 2421212
3ЦАНКОВА ГабриелаСФ-ГСК "Габарит" София104/ 3114/ 321804
4ЦЕНОВА ВениславаСФ-ГСК "Габарит" София98/ 461/ 415910
5ТОШЕВА ИваСФ-ГСК "Габарит" София76/ 546/ 512211
Компаунд - Мъже [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m-1
18m-2
Total
10
9
1НИКОЛОВ ВикторРССК "Джамбо 2006" Русе289/ 1295/ 15844416
2АХИЛЕ ОвидиоРССК "Джамбо 2006" Русе289/ 1293/ 25824218
3ГЕОРГИЕВ ЙорданКЗСК "Раптор Арчери" Казанлък285/ 3286/ 45713423
4МАТЕВ МартинСФ-ГСК "Габарит" София283/ 5287/ 35703030
5ГЕРГИНОВ ВасилСФ-РСК "Робин Худ" София284/ 4283/ 75672831
6ИВАНОВ ИвайлоРССК "Джамбо 2006" Русе282/ 7284/ 65662732
7ЦЕНОВ КонстантинСФ-РСК "Робин Худ" София282/ 7279/145612335
8СТАНЕВ НиколайВТСК "Етър -78" В.Търново281/11280/115612139
9ДИМИТРОВ КостадинПД-1АКСЛ "Атила" Пловдив281/10279/135602629
10ДОНБАЛ АхмедСФ-ГСК "Габарит" София275/22285/ 55602334
11ДИМИТРОВ ВенциславСФ-РСК "Робин Худ" София280/13279/125592334
12МАРКОВ МаринКЗСК "Раптор Арчери" Казанлък283/ 5276/205591941
13ВУЧКОВ ДобромирРЗ-2СК "Йотов Арчъри Академи" Разг280/12278/155582531
14ЖЕЛЕВ ГеоргиСФ-РСК "Робин Худ" София279/14277/175562330
15ДИМИТРОВ ДимитърВТСК "Етър -78" В.Търново274/23281/ 85552631
16КАЦАРОВ МирославСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София275/19280/ 95552134
17КОСЕВ ЦаньоПД-1АКСЛ "Атила" Пловдив277/17277/185541740
18БОЙЧЕВ ПеткоРССК "Джамбо 2006" Русе274/25280/ 95541642
19ГЕНОВ ВасилСФ-ГСК "Габарит" София275/20278/165531935
20БАЛДЖИЕВ ЗдравкоПД-2СК "Хуни” Пловдив279/15273/215521837
21ЖЕКОВ ЖивкоРССК "Джамбо 2006" Русе281/ 9270/245512531
22БУЧАКЧИЕВ ДимитърКЗСК "Раптор Арчери" Казанлък278/16272/225501638
23БОРИСОВ МиленСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София274/24271/235452035
24АВДЖИЕВ РадостинПД-2СК "Хуни” Пловдив268/27276/195441339
25ЗАРЧЕВ ВолодяСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София275/21267/255421834
26ТОНЧЕВ СветославВТСК "Етър -78" В.Търново272/26265/27537941
27СЛАВКОВ ХристоПД-2СК "Хуни” Пловдив265/29266/26531936
28СТОЙКОВ АлександърСФ-ГСК "Габарит" София266/28263/28529737
29ДИМИТРОВ ДимитърСФ-ГСК "Габарит" София277/17246/345231137
30НИКОЛОВ НиколайСФ-ГСК "Габарит" София260/31262/295221035
31ТАСКОВ КирилКЗСК "Раптор Арчери" Казанлък261/30257/315181135
32БОГДАНОВ ИванСФ-ГСК "Габарит" София258/33257/32515644
33ГРОЗЕВ ДанаилСФ-ГСК "Габарит" София251/35261/30512731
34ВЕЛИЧКОВ ВенелинПД-2СК "Хуни” Пловдив245/37254/33499626
35ТОДОРОВ ИванСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София252/34246/35498328
36СТОЙЧЕВ ГеоргиПД-2СК "Хуни” Пловдив258/32227/37485824
37БОЖЕВ ИванСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София246/36234/36480523
38ЕНЕВ МирославСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София212/38201/38413220
Компаунд - Women [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ВЕЛИЧКОВА ДенизаСФ-ГСК "Габарит" София279/ 2282/ 15612237
2АНТОНОВА ДилянаСФ-ГСК "Габарит" София280/ 1280/ 25602334
3ИВАНОВА КалинкаСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София259/ 5272/ 3531739
4СТАНЕВА ДаниелаРЗ-2СК "Йотов Арчъри Академи" Разг261/ 4269/ 4530641
5ГЕРГИНОВА ЕлицаСФ-РСК "Робин Худ" София264/ 3249/ 6513636
6КОЛАРОВА АннаВТСК "Етър -78" В.Търново255/ 6254/ 5509335