???????? ?????????? ?? ??????? Държавно първенство на закрито
СК "Робин Худ" София (СКРХ)
гр. Габрово, Спортна зала "Орловец", from 17-03-2017 to 19-03-2017
???????? ?????????? ?? ???????
Олимпийски стил мъже [After 60 Arrows]
 
Олимпийски стил мъже [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country or State Code
18m-1
18m-2
Tot.
10
9
1БАНЧЕВ ИванРССК "Джамбо 2006" Русе279428225612825
2ХРИСТОВ ХристоРССК "Джамбо 2006" Русе279228035593415
3ВЕЛИКОВ ВенциславСФ-РСК "Робин Худ" София2861270105562626
4ЛАТЕВ АспарухСФ-РСК "Робин Худ" София275527755522424
5ДАЧЕВ ДамянВТСК "Етър -78" В.Търново273727945522131
6МИЛУШЕВ ДимитърПД-1АКСЛ "Атила" Пловдив2711027565462225
7МАТЕВ СтаниславСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За2793264135432621
8ВЪТЕВ ВладиславВНОСК "Млади Стрелци" Варна272827195431831
9ЙОТОВ ИванРЗ-2СК "Йотов Арчъри Академи" Разг2681427375411927
10МИРЧЕВ МирославРССК "Джамбо 2006" Русе2651527285372319
11ГЕНКОВ ВладимирВНОСК "Млади Стрелци" Варна2719266115372123
12ИВАНОВ ИванСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София27112266125371726
13МИТОВ ИванСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София2746262155362021
14ДЖАМБАЗОВ ЙорданРССК "Джамбо 2006" Русе26913262165311622
15АБАДЖИЕВ ГеоргиСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За27111257195281727
16БОНЕВ БоянРЗ-1СК ”Антибиотик" Разград2382828615242820
17АЛАБАШЕВ ФилипСФ-ГСК "Габарит" София26216257185191620
18ПЕНДОВ ГеоргиСАДОСК "Тракиец-Садово” Садово25719262145191225
19ДИМИТРОВ ДимитърЧБСК "Артемида" Червен бряг25818259175171819
20ТЯГОВ НиколайВНОСК "Млади Стрелци" Варна26117241265021521
21ПЕТРОВ АтанасСФ-РСК "Робин Худ" София24922249224981217
22ДАНЕВ НиколайВНОСК "Млади Стрелци" Варна24327252214951415
23ПРОДАНОВ ИванСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За2562023928495622
24ЛЕЧЕВ СлавСФ-ФСК "Феникс Арчъри" София24723247244941016
25ХРИСТОВ ЛюбомирРССК "Джамбо 2006" Русе2542123829492822
26КАРАВАСИЛЕВ ИванПД-2СК "Хуни” Пловдив24724244254911118
27ТЕРЗИЕВ ИванСАДОСК "Тракиец-Садово” Садово24526241274861119
28КЪНЧЕВ АнатолиРЗ-1СК ”Антибиотик" Разград2143525520469916
29КАРАНЕШЕВ НиколайСФ-РСК "Робин Худ" София24625222324681313
30АНДОНОВ СтанимирСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За21733248234651313
31СЕЙКОВ СтефанСФ-ГСК "Габарит" София23429224314581414
32ГЕОРГИЕВ КрасимирСАДОСК "Тракиец-Садово” Садово2323021734449119
33ИСАЕВ ИсайСФ-РСК "Робин Худ" София2313120636437916
34АНТОНОВ ИвайлоСФ-ГСК "Габарит" София20037227304271112
35АНАСТАСОВ ИванСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За2153421235427514
36ВАСИЛЕВ ПламенСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За2083621733425107
37КРУМОВ ЖивкоСФ-РСК "Робин Худ" София22432200374241017
38МАЗЛОВ ДимитърСТЗСК "Загорски Стрелец" Стара За167381703833796
39НИКОЛОВ ЛюбомирПД-2СК "Хуни” Пловдив138391064024406
40СТОЯНОВ КостадинСФ-ГСК "Габарит" София67401433921027