Eesti meistrivõistlused vibuspordis, harjutus olümpiaring
Türi Vibukool (TYV)
Türi, from 02-09-2017 to 3-09-2017
Plokkvibu mehed olümpiaring [After 72 Arrows]
 
Plokkvibu mehed olümpiaring [After 72 Arrows]
Pos.
Sportlane
Country Code
Klubi lühend
50m
50m
Tot.
10+X
X
1RESSAR EvertTYRITüri Vibukool346235316995325
2JÄÄTMA RobinTYRITüri Vibukool348134736954824
3PUUSEPP KristjanTYRITüri Vibukool342335126934516
4AAS ArturTYRITüri Vibukool340434246824114
5KAND CaiusTYRITüri Vibukool332634156733411
6VÕHUMÕÕK IndrekBHSCBaltic Hunter SC33653326668319
7KISKONEN AleksanderTYRITüri Vibukool32573177642197
8VIHER PriitJVKJärvakandi Ilves30883138621184
9KOOKLA KristoBHSCBaltic Hunter SC307930310610174
10ILVES KristjanTYRITüri Vibukool298103069604154