Hyundai Archery World Cup - Stage 2 Hyundai Archery World Cup - Stage 2
World Archery (WA)
Antalya (TUR), from 20-05-2018 to 26-05-2018
Hyundai Archery World Cup - Stage 2
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
OOSTHUIZEN Danie27BCompound MenQualification Round Compound
PAVITT Benjamin25BCompound MenQualification Round Compound
THOMPSON Hamish26BCompound MenQualification Round Compound
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
BALDAUFF Laurence53DRecurve WomenQualification Round Recurve
BARCKHOLT Silvia49DCompound WomenQualification Round Compound
GSTOETTNER Andreas29CRecurve MenQualification Round Recurve
IRRASCH Dominik28CRecurve MenQualification Round Recurve
MATZNER Michael25ACompound MenQualification Round Compound
STUEFER Lukas27CRecurve MenQualification Round Recurve
WIENER Nico24ACompound MenQualification Round Compound
WIENER Wolfgang23ACompound MenQualification Round Compound
WOELL Martina52DRecurve WomenQualification Round Recurve
WOELL ChristianCoach
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ADRIAENSEN Ben30DRecurve MenQualification Round Recurve
CLAESEN Jessica46ACompound WomenQualification Round Compound
KOOLS Jonathan29DCompound MenQualification Round Compound
KOOLS Reginald28DCompound MenQualification Round Compound
MARTENS Naomi48ACompound WomenQualification Round Compound
PRIEELS Sarah47ACompound WomenQualification Round Compound
KUSHNIRUK OlenaCoach
NOTENBOOM FrancisTeam Manager
WHITTINGHAM AllistairCoach
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
DALIDOVICH Pavel20ARecurve MenQualification Round Recurve
KAZLOUSKAYA Karyna54BRecurve WomenQualification Round Recurve
LIAHUSHEV Alexander18ARecurve MenQualification Round Recurve
PRILEPOV Anton19ARecurve MenQualification Round Recurve
TSARANKOU Sviataslau17ARecurve MenQualification Round Recurve
TIMOFEYEVA EkaterinaCoach
BRABRAZIL
Name
Target
Event
Session
BARROSO DA CRUZ Lugui29ARecurve MenQualification Round Recurve
DOS SANTOS Ane Marcelle56BRecurve WomenQualification Round Recurve
DOS SANTOS Roberval31CCompound MenQualification Round Compound
D’ALMEIDA Marcus28ARecurve MenQualification Round Recurve
WOLFF SWATOWISKI FernandoTeam Manager
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
DUENAS Crispin29BRecurve MenQualification Round Recurve
RIGGS ShawnCoach
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
CUI Yuanyuan36ARecurve WomenQualification Round Recurve
DAI Xiaoxiang14BRecurve MenQualification Round Recurve
LI Jiaman34ARecurve WomenQualification Round Recurve
LONG Xiaoqing35ARecurve WomenQualification Round Recurve
MA Tianci15BRecurve MenQualification Round Recurve
WEI Shaoxuan16BRecurve MenQualification Round Recurve
XU Tianyu13BRecurve MenQualification Round Recurve
ZHENG Yichai37ARecurve WomenQualification Round Recurve
HE YingCoach
LI XinpingDelegation Official
LIU BaofuMedical Person
PAN Min RuiCoach
SU YalatuCoach
WU FengboCoach
XIAO HaopengDelegation Official
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj22BCompound MenQualification Round Compound
MARKES Ivan24BCompound MenQualification Round Compound
MIHALIC Matija29DRecurve MenQualification Round Recurve
VAVRO Mario23BCompound MenQualification Round Compound
BUDEN DubravkoCoach
MIHALIC NenadCoach
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
HLAHULEK Michal27BRecurve MenQualification Round Recurve
HORACKOVA Marie56CRecurve WomenQualification Round Recurve
VOZECH Jan28BRecurve MenQualification Round Recurve
HORACEK ZdenekCoach
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
DAMSBO Erika46BCompound WomenQualification Round Compound
DAMSBO Martin27CCompound MenQualification Round Compound
DARUM Andreas26CCompound MenQualification Round Compound
DEGN Randi51DRecurve WomenQualification Round Recurve
HANSEN Stephan28CCompound MenQualification Round Compound
JAGER Maja50DRecurve WomenQualification Round Recurve
JENSEN Tanja47BCompound WomenQualification Round Compound
SONNICHSEN Sarah45BCompound WomenQualification Round Compound
WEISS Johan30CRecurve MenQualification Round Recurve
DALL NielsCoach
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ACHA Pablo8ARecurve MenQualification Round Recurve
ALVARINO GARCIA Miguel5ARecurve MenQualification Round Recurve
CASTANOS Celia44CRecurve WomenQualification Round Recurve
FERNANDEZ Antonio6ARecurve MenQualification Round Recurve
GALISTEO Monica43CRecurve WomenQualification Round Recurve
LOPEZ Ramon31ACompound MenQualification Round Compound
LOPEZ SANCHIS Nerea42CRecurve WomenQualification Round Recurve
MARCOS Andrea49ACompound WomenQualification Round Compound
MARIN Alicia45CRecurve WomenQualification Round Recurve
PIFARRE TRUJILLO Miguel7ARecurve MenQualification Round Recurve
CUESTA EliasCoach
MONTES RubenTeam Manager
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
HEPOLA Jaakko25CRecurve MenQualification Round Recurve
KUOPPA Taru54ARecurve WomenQualification Round Recurve
PIIPPO Samuli26CRecurve MenQualification Round Recurve
TEKONIEMI Antti24CRecurve MenQualification Round Recurve
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ADICEOM Audrey37BRecurve WomenQualification Round Recurve
BOULCH Jean Philippe18BCompound MenQualification Round Compound
BRIANNE Noemie35BRecurve WomenQualification Round Recurve
CHIRAULT Thomas15DRecurve MenQualification Round Recurve
DANIEL Lucas14DRecurve MenQualification Round Recurve
DELOBELLE Fabien19BCompound MenQualification Round Compound
DELOCHE Pierre-Julien20BCompound MenQualification Round Compound
DODEMONT Sophie48CCompound WomenQualification Round Compound
GAUBIL Melanie34BRecurve WomenQualification Round Recurve
HERVE Sandra47CCompound WomenQualification Round Compound
PEINEAU Sebastien21BCompound MenQualification Round Compound
PLIHON Pierre16DRecurve MenQualification Round Recurve
SANCENOT Amelie46CCompound WomenQualification Round Compound
TELLIER Clémence36BRecurve WomenQualification Round Recurve
VALLADONT Jean-Charles13DRecurve MenQualification Round Recurve
BRASSEUR SebastienCoach
KURTZ EmmanuelMedical Person
RECULET AnneTeam Manager
RIFAUT NicolasCoach
TRAYAN AuroreCoach
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
BETTLES Sarah48CRecurve WomenQualification Round Recurve
CORLESS Susan47DCompound WomenQualification Round Compound
HALL Tom15ARecurve MenQualification Round Recurve
HUSTON Patrick16ARecurve MenQualification Round Recurve
MASON Lucy46DCompound WomenQualification Round Compound
MORGAN Ashe13ARecurve MenQualification Round Recurve
O’SULLIVAN Lucy45DCompound WomenQualification Round Compound
PIPER Eleanor46CRecurve WomenQualification Round Recurve
PIPER Louisa47CRecurve WomenQualification Round Recurve
PITMAN Bryony49CRecurve WomenQualification Round Recurve
WISE Alex14ARecurve MenQualification Round Recurve
PRIESTMAN RichardCoach
SMITH SarahOther Function
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ESEBUA Kristine50CRecurve WomenQualification Round Recurve
MESTVIRISHVILI Zurab25BRecurve MenQualification Round Recurve
MOSESHVILI Jaba24BRecurve MenQualification Round Recurve
NARIMANIDZE Khatuna52CRecurve WomenQualification Round Recurve
PHUTKARADZE Tsiko51CRecurve WomenQualification Round Recurve
PKHAKADZE Lasha26BRecurve MenQualification Round Recurve
LEKVEISHVILI DavidDelegation Official
PHUTKARADZE TamazCoach
TSKHVARIASHVILI MananaCoach
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
EIBECK Pia36ACompound WomenQualification Round Compound
HEIGENHAUSER Kristina34ACompound WomenQualification Round Compound
KAHLLUND Florian15CRecurve MenQualification Round Recurve
KLINGNER Lars27ACompound MenQualification Round Compound
KROPPEN Michelle48DRecurve WomenQualification Round Recurve
LAUBE Marcus28ACompound MenQualification Round Compound
MAYR Camilo16CRecurve MenQualification Round Recurve
MEISSNER Janine37ACompound WomenQualification Round Compound
RICHTER Elena47DRecurve WomenQualification Round Recurve
SCHALL Velia35ACompound WomenQualification Round Compound
SCHMITZ Carlo13CRecurve MenQualification Round Recurve
SCHWARZ Charline46DRecurve WomenQualification Round Recurve
TRACHSEL Marcel26ACompound MenQualification Round Compound
UNRUH Lisa49DRecurve WomenQualification Round Recurve
WECKMUELLER Maximilian14CRecurve MenQualification Round Recurve
BUTUZOVA NataliaCoach
HAIDN OliverCoach
HERTKORN HolgerCoach
RINKE FelixMedical Person
GREGREECE
Name
Target
Event
Session
GKORILA Anatoli Martha56ARecurve WomenQualification Round Recurve
KARAGEORGIOU Alexandros31BRecurve MenQualification Round Recurve
BAMPOUSKAKI MarthaDelegation Official
KIZIRIDIS NikosDelegation Official
KYRILLOPOULOU MariaDelegation Official
PAPADOPOULOU EvelynDelegation Official
INAINDONESIA
Name
Target
Event
Session
AGATHA Riau Ega21ARecurve MenQualification Round Recurve
AKBAR Yoke Rizaldi22CCompound MenQualification Round Compound
ANDRIYANI Triya Resky40ACompound WomenQualification Round Compound
AQIDATUL Aqidatul39BRecurve WomenQualification Round Recurve
BAGUS SUBEKTI Okka24ARecurve MenQualification Round Recurve
CHOIRUNISA Diananda41BRecurve WomenQualification Round Recurve
EDWAR Alek23ARecurve MenQualification Round Recurve
LESTARI Linda40BRecurve WomenQualification Round Recurve
PRASETYO Indra Prasetyo20CCompound MenQualification Round Compound
RANTI Sri39ACompound WomenQualification Round Compound
RINDARTO Muhamad Rindarto21CCompound MenQualification Round Compound
THREESYADINDA Dellie41ACompound WomenQualification Round Compound
WARDANI Titik38BRecurve WomenQualification Round Recurve
WARDHANA Prima Wisnu19CCompound MenQualification Round Compound
WIJAYA Muhammad Hanif22ARecurve MenQualification Round Recurve
YURIKE Nina Bonita Pereira38ACompound WomenQualification Round Compound
HELIARTI LiliesCoach
MAWI SyafrudinCoach
MONICA MonicaOther Function
NURFITRIYANA Coach
ROSANDI FrederickTeam Manager
TRISJANTO DennyCoach
ZEFILIA ZefiliaOther Function
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
AJAY 8BRecurve MenQualification Round Recurve
BHAKAT Ankita41DRecurve WomenQualification Round Recurve
BISLA Sangampreet Singh12ACompound MenQualification Round Compound
CHAUHAN Rajat14ACompound MenQualification Round Compound
CHOUDHARY Jagdish7BRecurve MenQualification Round Recurve
DAIMARY Promila39DRecurve WomenQualification Round Recurve
DAS Atanu6BRecurve MenQualification Round Recurve
DHAYAL Divya37BCompound WomenQualification Round Compound
KIRAR Muskan35BCompound WomenQualification Round Compound
KUMARI Deepika40DRecurve WomenQualification Round Recurve
KUMARI Madhumita36BCompound WomenQualification Round Compound
LAISHRAM Bombayla Devi38DRecurve WomenQualification Round Recurve
SINGH Sukhchain5BRecurve MenQualification Round Recurve
SRITHER Chinna Raju13ACompound MenQualification Round Compound
VENNAM Jyothi Surekha34BCompound WomenQualification Round Compound
VERMA Abhishek11ACompound MenQualification Round Compound
JAISWAL NitinDelegation Official
LOKESH CHAND Coach
PINKI Other Function
TEJA Jiwanjot SinghCoach
TIWARY DharmendraCoach
YADAV Ashvini KumarOther Function
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
ARZHANGIPOUR Erfan1BRecurve MenQualification Round Recurve
ASHRAFI Sadegh3BRecurve MenQualification Round Recurve
BADAKHSHAN Mahsa52BRecurve WomenQualification Round Recurve
BARATCHI Parisa38CCompound WomenQualification Round Compound
BYBORDY Geesa39CCompound WomenQualification Round Compound
EBADI Esmaeil11DCompound MenQualification Round Compound
FARSI Raheleh41CCompound WomenQualification Round Compound
GHASSEMI Parmida51BRecurve WomenQualification Round Recurve
GHEIDI Majid15DCompound MenQualification Round Compound
GHORBANI Fereshteh40CCompound WomenQualification Round Compound
KAZEMPOUR Amir14DCompound MenQualification Round Compound
MAHBOUBI MATBOOE Nima12DCompound MenQualification Round Compound
PIRALI NAJAFABADI Amin4BRecurve MenQualification Round Recurve
SABZI Matin2BRecurve MenQualification Round Recurve
SHOJAMEHR Shiva50BRecurve WomenQualification Round Recurve
NAJARI OmidTeam Manager
PAKZAD BehzadCoach
PARK MyunKWONCoach
SHABANI ZahraCoach
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
TAYLOR Adam30ARecurve MenQualification Round Recurve
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ANDREOLI Tatiana50ARecurve WomenQualification Round Recurve
BOARI Lucilla53ARecurve WomenQualification Round Recurve
DELLA STUA Valerio11BCompound MenQualification Round Compound
FRANCHINI Irene42BCompound WomenQualification Round Compound
FRANGILLI Michele17BRecurve MenQualification Round Recurve
GALIAZZO Marco19BRecurve MenQualification Round Recurve
LANDI Vanessa52ARecurve WomenQualification Round Recurve
LONGO Laura44BCompound WomenQualification Round Compound
MANDIA Claudia51ARecurve WomenQualification Round Recurve
NESPOLI Mauro20BRecurve MenQualification Round Recurve
PAGNI Sergio12BCompound MenQualification Round Compound
PASQUALUCCI David18BRecurve MenQualification Round Recurve
SIMONELLI Alberto13BCompound MenQualification Round Compound
TONIOLI Marcella43BCompound WomenQualification Round Compound
BERRUTO MauroTeam Manager
DI BUÒ IlarioCoach
ROSSI AndreaOther Function
TERROSI LeonardoDelegation Official
VALESELLA FlavioCoach
VAN ALTEN WietseCoach
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
FURUKAWA Takaharu12ARecurve MenQualification Round Recurve
HONDA Yumiko50ACompound WomenQualification Round Compound
KATO Ayano44BRecurve WomenQualification Round Recurve
KAWANAKA Kaori45BRecurve WomenQualification Round Recurve
KAWATA Yuki9ARecurve MenQualification Round Recurve
KURAYA Tomoaki11ARecurve MenQualification Round Recurve
MUTO Hiroki10ARecurve MenQualification Round Recurve
NAKAMURA Kazune29ACompound MenQualification Round Compound
NISHIMURA Saho42BRecurve WomenQualification Round Recurve
SUGIMOTO Tomomi43BRecurve WomenQualification Round Recurve
KIM SanghoonCoach
MATSUKI YujiCoach
OKAMOTO RyujiCoach
TANAKA NobukaneTeam Manager
YOON HyesunCoach
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
ABDULLIN Ilfat11CRecurve MenQualification Round Recurve
GANKIN Denis10CRecurve MenQualification Round Recurve
IBRAYEV Nur21ACompound MenQualification Round Compound
ILYASSOVA Alina44ARecurve WomenQualification Round Recurve
KARABAYEV Akbarali20ACompound MenQualification Round Compound
KHRISTICH Sergey22ACompound MenQualification Round Compound
LYAN Viktoriya40DCompound WomenQualification Round Compound
MAKARCHUK Diana41DCompound WomenQualification Round Compound
MUKHTARHANOVA Aidana39DCompound WomenQualification Round Compound
MUSSAYEV Sanzhar9CRecurve MenQualification Round Recurve
SAIDIYEV Oibek12CRecurve MenQualification Round Recurve
SAIDIYEVA Luiza43ARecurve WomenQualification Round Recurve
SOLODOVNIKOV Konstantin19ACompound MenQualification Round Compound
TUKEBAYEVA Farida45ARecurve WomenQualification Round Recurve
VOROPAYEVA Alexandra42ARecurve WomenQualification Round Recurve
ZHEXENBINOVA Adel38DCompound WomenQualification Round Compound
GREGORY KimTeam Manager
KICHKIN ArtemCoach
NIGMATULLA SaidiyevCoach
TEMIRBEKOV YedilCoach
KGZKYRGYZSTAN
Name
Target
Event
Session
SHARBEKOVA Asel53BRecurve WomenQualification Round Recurve
NURMANBETOV KylychbekCoach
TURGANBAEVA JanylsynzatDelegation Official
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
CHANG Hye Jin39ARecurve WomenQualification Round Recurve
CHOI Bomin44ACompound WomenQualification Round Compound
CHOI Yonghee16CCompound MenQualification Round Compound
HONG Sung Ho15CCompound MenQualification Round Compound
IM Dong Hyun1ARecurve MenQualification Round Recurve
JUNG Dasomi40ARecurve WomenQualification Round Recurve
KANG Chae Young41ARecurve WomenQualification Round Recurve
KIM Jongho18CCompound MenQualification Round Compound
KIM Taeyoon17CCompound MenQualification Round Compound
KIM Woojin4ARecurve MenQualification Round Recurve
KIM Yunhee42ACompound WomenQualification Round Compound
LEE Eun Gyeong38ARecurve WomenQualification Round Recurve
LEE Woo Seok3ARecurve MenQualification Round Recurve
OH Jin Hyek2ARecurve MenQualification Round Recurve
SO Chaewon43ACompound WomenQualification Round Compound
SONG Yun Soo45ACompound WomenQualification Round Compound
CHOI HeeraOther Function
HAN HeejeongCoach
HAN SeunghoonCoach
JANG Hyeon-sooDelegation Official
KIM JintaekMedical Person
KIM SeonghoonCoach
LEE MoonsooCoach
MOON Ji YeonOther Function
OH Kyo-MoonCoach
PARK JongwooCoach
PARK Sang DoCoach
KOSKOSOVO
Name
Target
Event
Session
ASLLANI Hazir27DRecurve MenQualification Round Recurve
LUZHNICA Atdhe28DRecurve MenQualification Round Recurve
MALA AgronCoach
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
HENCKELS Jeff22BRecurve MenQualification Round Recurve
KLEIN Joe23BRecurve MenQualification Round Recurve
KLEIN Pit21BRecurve MenQualification Round Recurve
ALBONETTI FabienneDelegation Official
MASMALAYSIA
Name
Target
Event
Session
KAMARUDDIN Haziq9DRecurve MenQualification Round Recurve
MOHAMAD Khairul Anuar12DRecurve MenQualification Round Recurve
NOR HASRIN Muhammad Akmal11DRecurve MenQualification Round Recurve
ZOLKEPELI Muhamad Zarif Syahiir10DRecurve MenQualification Round Recurve
ISHAK NorizhamCoach
LEE Jae HyungTeam Manager
YUAN YuzhiMedical Person
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
OLARU Dan31CRecurve MenQualification Round Recurve
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
AVITIA Mariana53CRecurve WomenQualification Round Recurve
OCHOA-ANDERSON Linda49CCompound WomenQualification Round Compound
ROMAN Aida54CRecurve WomenQualification Round Recurve
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
BROEKSMA Gijs1CRecurve MenQualification Round Recurve
COUWENBERG Martine43DCompound WomenQualification Round Compound
DE LAAT Sanne44DCompound WomenQualification Round Compound
ELZINGA Peter21DCompound MenQualification Round Compound
PATER Sil22DCompound MenQualification Round Compound
SCHLOESSER Mike20DCompound MenQualification Round Compound
VAN DEN BERG Sjef3CRecurve MenQualification Round Recurve
VAN TONGEREN Jan4CRecurve MenQualification Round Recurve
VERMEULEN Jody42DCompound WomenQualification Round Compound
WIJLER Steve2CRecurve MenQualification Round Recurve
CUSTERS EmielCoach
VAN APELDOORN MarcelCoach
VAN DER HOFF RonTeam Manager
NZLNEW ZEALAND
Name
Target
Event
Session
HODGSON Olivia55BRecurve WomenQualification Round Recurve
SHUKER Bruce30CCompound MenQualification Round Compound
BAKER PetraTeam Manager
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
KASPROWSKI Oskar7CRecurve MenQualification Round Recurve
LESNIAK Natalia42DRecurve WomenQualification Round Recurve
LIPIARSKA-PALKA Karina44DRecurve WomenQualification Round Recurve
MARZEC Pawel8CRecurve MenQualification Round Recurve
NAPLOSZEK Kamila45DRecurve WomenQualification Round Recurve
NAPLOSZEK Slawomir6CRecurve MenQualification Round Recurve
OGRODOWCZYK Mateusz5CRecurve MenQualification Round Recurve
PRZYBYLSKI Lukasz30BCompound MenQualification Round Compound
RZASA Joanna43DRecurve WomenQualification Round Recurve
ANTONOV SerhiyCoach
JANISZEWSKI RyszardCoach
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
ACHILIE Ovidiu25CCompound MenQualification Round Compound
CIORNEI Daniel25DRecurve MenQualification Round Recurve
DUMITRASCU Gerard24CCompound MenQualification Round Compound
IEPURI Ghenadi24DRecurve MenQualification Round Recurve
MARCU Razvan26DRecurve MenQualification Round Recurve
PUSCA Gigi23CCompound MenQualification Round Compound
VIOREL HabianTeam Manager
RSASOUTH AFRICA
Name
Target
Event
Session
BRENT-MEEK Reuben12CCompound MenQualification Round Compound
DE KLERK Christian Beyers13CCompound MenQualification Round Compound
GRANT Luzanne39BCompound WomenQualification Round Compound
ROUX Patrick11CCompound MenQualification Round Compound
VAN DER WALT Isak Dawid14CCompound MenQualification Round Compound
VAN KRADENBURG Jeanine41BCompound WomenQualification Round Compound
WENTZEL Danelle40BCompound WomenQualification Round Compound
WORST Agnita38BCompound WomenQualification Round Compound
ROUX GerdaTeam Manager
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AVDEEVA Natalia45CCompound WomenQualification Round Compound
BALTAKOV Tsyren11BRecurve MenQualification Round Recurve
BALZHANOVA Viktoria42CCompound WomenQualification Round Compound
BUDAEVA Viktoria34DRecurve WomenQualification Round Recurve
BULAEV Anton17DCompound MenQualification Round Compound
DAMBAEV Alexander18DCompound MenQualification Round Compound
KOZHIN Alexander9BRecurve MenQualification Round Recurve
MAKHNENKO Artem10BRecurve MenQualification Round Recurve
PAVLOV Asim19DCompound MenQualification Round Compound
PEROVA Ksenia36DRecurve WomenQualification Round Recurve
SAVENKOVA Alexandra43CCompound WomenQualification Round Compound
STEPANOVA Inna35DRecurve WomenQualification Round Recurve
TONTOEVA Diana44CCompound WomenQualification Round Compound
TSYDYPOV Erdem12BRecurve MenQualification Round Recurve
TSYREMPILOVA Sayana37DRecurve WomenQualification Round Recurve
VORONOV Dmitrii16DCompound MenQualification Round Compound
ERDYNIEVA GerelmaCoach
KRIVONOGOV IuriiCoach
POPOV StanislavCoach
SHADRINA GalinaCoach
ZABRODSKI StanislavCoach
ZHIGZHITOV ErdemCoach
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BIZJAK Rok22DRecurve MenQualification Round Recurve
ELLISON Toja50CCompound WomenQualification Round Compound
HABJAN MALAVASIC Den21DRecurve MenQualification Round Recurve
SITAR Dejan30DCompound MenQualification Round Compound
STRAJHAR Gasper23DRecurve MenQualification Round Recurve
ZLENDER MatijaCoach
SRBSERBIA
Name
Target
Event
Session
STEFANOVIC Nikola30BRecurve MenQualification Round Recurve
ZIKIC Stefan30ACompound MenQualification Round Compound
COLOVIC MiljkoCoach
SRISRI LANKA
Name
Target
Event
Session
RAJASINGHE Lakmal Chaminda26ARecurve MenQualification Round Recurve
SAJEEV De Silva27ARecurve MenQualification Round Recurve
SENEVIRATHNE Nipun Sangeeth25ARecurve MenQualification Round Recurve
PERERA IndranathCoach
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
HAEFELFINGER Roman31BCompound MenQualification Round Compound
RUFER Thomas31ARecurve MenQualification Round Recurve
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BOSANSKY Jozef27DCompound MenQualification Round Compound
BUZEK Vladimir26DCompound MenQualification Round Compound
LONGOVA Alexandra55ARecurve WomenQualification Round Recurve
MISKOVSKY MatejCoach
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ANDERSSON Jonathan22CRecurve MenQualification Round Recurve
FLINK Ludvig23CRecurve MenQualification Round Recurve
LARSSON Karin55CRecurve WomenQualification Round Recurve
LARSSON Mikael21CRecurve MenQualification Round Recurve
LIMÅS Joakim29BCompound MenQualification Round Compound
STROMBERG Linus28BCompound MenQualification Round Compound
JOHANSSON TomasCoach
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHEN Hsiang-Hsuan16ACompound MenQualification Round Compound
CHEN Li Ju34CCompound WomenQualification Round Compound
CHEN Yi-Hsuan35CCompound WomenQualification Round Compound
HUANG I-Jou36CCompound WomenQualification Round Compound
JAO Ting-Yu18CRecurve MenQualification Round Recurve
LEI Chien-Ying47BRecurve WomenQualification Round Recurve
LIN Che-Wei15ACompound MenQualification Round Compound
LIN Hsin-Min18ACompound MenQualification Round Compound
LIN Ming-Ching37CCompound WomenQualification Round Compound
LO Hsiao-Yuan49BRecurve WomenQualification Round Recurve
LUO Wei-Min19CRecurve MenQualification Round Recurve
PAN Yu Ping17ACompound MenQualification Round Compound
PENG Chia-Mao46BRecurve WomenQualification Round Recurve
TAN Ya-Ting48BRecurve WomenQualification Round Recurve
TANG Chih-Chun17CRecurve MenQualification Round Recurve
WEI Chun-Heng20CRecurve MenQualification Round Recurve
CHANG Yu-ChinMedical Person
CHUNG Chuan-WeiCoach
LIN Cheng-HsienCoach
LIN Ming-RueiMedical Person
LIU Chan-MingCoach
NI Ta-ChihCoach
OU YiCoach
TURNER RobertCoach
WENG I-ChengOther Function
WU Sheng-ChienCoach
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AKTUNA Aybuke40CRecurve WomenQualification Round Recurve
ANAGOZ Yasemin41CRecurve WomenQualification Round Recurve
AYCAN Fatma Buket39CRecurve WomenQualification Round Recurve
BOSTAN Yesim49BCompound WomenQualification Round Compound
BOZLAR Fatih7DRecurve MenQualification Round Recurve
CAGIRAN Evren24DCompound MenQualification Round Compound
COSKUN Gulnaz38CRecurve WomenQualification Round Recurve
DAL Erdal Meric8DRecurve MenQualification Round Recurve
ELMAAGACLI Demir25DCompound MenQualification Round Compound
ELMAAGACLI Gizem48BCompound WomenQualification Round Compound
GAZOZ Mete5DRecurve MenQualification Round Recurve
GULACAR Ibrahim Ethem6DRecurve MenQualification Round Recurve
SUZER Ayse Bera50BCompound WomenQualification Round Compound
YAKALI Samet Can23DCompound MenQualification Round Compound
BEKTAS OnurCoach
CALHAN YasinMedical Person
CINAR SermetCoach
CORBA YusufCoach
ERGIN DamlaCoach
ERGIN Yusuf GoktugCoach
NASARIDZE NataliaCoach
ORBAY HasanCoach
OZDEMIR EmreCoach
TEKELI BOZKURT GokcenCoach
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
HAVELKO Yuriy2DRecurve MenQualification Round Recurve
HUNBIN Oleksii4DRecurve MenQualification Round Recurve
MAKAREVYCH Sergii3DRecurve MenQualification Round Recurve
MARCHENKO Veronika35CRecurve WomenQualification Round Recurve
PAVLOVA Anastasia34CRecurve WomenQualification Round Recurve
RODIONOVA Polina36CRecurve WomenQualification Round Recurve
RUBAN Viktor1DRecurve MenQualification Round Recurve
SOKOLENKO Kateryna37CRecurve WomenQualification Round Recurve
GUDZHYL AdelCoach
HAVELKO MariyaCoach
HERASIMOV OleksandrMedical Person
LEBETKO SerhiyMedical Person
OSYPENKO OlegCoach
SYDORUK ViktorCoach
USAUSA
Name
Target
Event
Session
ANDERSON Steve15BCompound MenQualification Round Compound
BROWN Mackenzie49ARecurve WomenQualification Round Recurve
COX Cassidy34DCompound WomenQualification Round Compound
ELLISON Brady18DRecurve MenQualification Round Recurve
GELLENTHIEN Braden14BCompound MenQualification Round Compound
JUNG Amy46ARecurve WomenQualification Round Recurve
LORIG Khatuna47ARecurve WomenQualification Round Recurve
NOFEL Matthew20DRecurve MenQualification Round Recurve
PARK Danielle48ARecurve WomenQualification Round Recurve
PEARCE GORE Paige35DCompound WomenQualification Round Compound
REPP Robyn37DCompound WomenQualification Round Compound
REQUA Matthew19DRecurve MenQualification Round Recurve
REYNOLDS Danielle36DCompound WomenQualification Round Compound
SCHAFF Kristofer17BCompound MenQualification Round Compound
WILDE Reo16BCompound MenQualification Round Compound
WILLIAMS Jack17DRecurve MenQualification Round Recurve
BOGIN GerardMedical Person
FALKS LavalTeam Manager
JUNG MotokoCoach
PARK HeonchulCoach
WILLIAMS WendyCoach
WOO SongiCoach