European Youth Championships 2018 + YOG CQT Europe European Youth Championships 2018 + YOG CQT Europe
World Archery Europe (WAE)
Patras (GRE), from 26-06-2018 to 1-07-2018
European Youth Championships 2018 + YOG CQT Europe
Entries by Country
 
ARMARMENIA
Name
Target
Event
Session
POGHOSYAN Levon23CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
VASILYAN BorisCoach
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
DAXBÖCK Dieter26AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
KURZ Lukas25BRecurve Junior MenQualification Round Junior
SCHWEIGHOFER Julian24AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
STRAKA Elisabeth7CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
ZIKA Alexander25AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
WOELL ChristianCoach
AZEAZERBAIJAN
Name
Target
Event
Session
GASIMOVA Ozay7BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
HUSEINOV Ahmad24DRecurve Junior MenQualification Round Junior
ZAMANOVA Nazrin6DYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
FAZILOV NatigCoach
GOSPODINOV SergheiCoach
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
CARBONETTI Theo27DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
CROES Quentin28ARecurve Junior MenQualification Round Junior
DE SMEDT Jarno26ARecurve Junior MenQualification Round Junior
MARKEY Pieter28DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
OSNOWSKI Sébastien44DCompound Cadet MenQualification Round Cadet
ROOS Senna29DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
STEYNEN Lotte7BYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
VANHAEREN Maarten27ARecurve Junior MenQualification Round Junior
NOTENBOOM FrancisTeam Manager
RONSSE MarcCoach
VAN DE VEN RonnyCoach
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
ANDRYANAU Uladzislau35BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
BARLIUHOU Stanislau36BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
KAZLOUSKAYA Karyna9DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
KURATNIK Aliaksandra11DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
SMOLSKI Yauheni37BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
TRYDVORNAVA Liliya7AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
TSIARETA Anton24BRecurve Junior MenQualification Round Junior
ULASIUK Natallia10DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
KRIVOCHENKO OleksyCoach
SKOROBAHATAVA MarynaCoach
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
BANCHEV Ivan21CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
IVANOVA Teodora7CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
SOBCHAK Rikardo20CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
VELIKOV Sebastian19CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
DJAMBAZOV JordanCoach
IVANOV IvanCoach
VELIKOV VencislavCoach
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
KOVACIC Tihana8DYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
MLINARIC Amanda52ACompound Cadet WomenQualification Round Cadet
MOCINIC Paula7DYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
REMAR Alen29ARecurve Junior MenQualification Round Junior
MOCINIC DorjanCoach
UIDL DarkoOther Function
CYPCYPRUS
Name
Target
Event
Session
APRAXINA Sofia12CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
ASKOTIS Antreas19DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
CHRISTODOULOU Stylianos21DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
KOUTSOUDIS Panagiotis31DRecurve Junior MenQualification Round Junior
MITA Stavros20DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
PANTELIDES Thomas32DRecurve Junior MenQualification Round Junior
ACHILLEOS AndreasCoach
TTALLIS ConstantinosTeam Manager
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BEŠTA Jakub36DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
GRAPOVA Klara7DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
HERÁK Jiří35DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
JECH Matej36DRecurve Junior MenQualification Round Junior
KRESALA Josef35DRecurve Junior MenQualification Round Junior
OREL Dominik Petr38AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
VITOVEC David33DRecurve Junior MenQualification Round Junior
ZIKMUNDOVA Martina52DCompound Junior WomenQualification Round Junior
ZIKMUNDOVA Petra55DCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
BAUEROVA HelenaCoach
HORACEK ZdenekCoach
MAJAROVA HanaTeam Manager
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
AGERHOLM Lena6AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
ANDERSEN Kirstine5BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
ASTRUP-JENSEN Valdemar41DCompound Cadet MenQualification Round Cadet
BERG Christoffer40DCompound Cadet MenQualification Round Cadet
BJARNARSON Tore42DCompound Cadet MenQualification Round Cadet
JAKOBSEN Nanna4BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
NISSEN Lea Mogree6BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
OLSEN Simon44ACompound Junior MenQualification Round Junior
RASMUSSEN Mikkel Berrig30ARecurve Junior MenQualification Round Junior
STAUDT Oliver23DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
STÜTZ Natacha52CCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
LAURSEN BjarneTeam Manager
LAURSEN PatrickCoach
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
CALDERON ARROYO Sergio40BCompound Cadet MenQualification Round Cadet
CANALES Elia13DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
CAVANILLAS PUGA Enrique35BRecurve Junior MenQualification Round Junior
CEGARRA Alejandro44BCompound Junior MenQualification Round Junior
CEREZO BERNET Javier46CCompound Junior MenQualification Round Junior
DE VELASCO Ines12DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
ENRIQUEZ Nuria53CCompound Junior WomenQualification Round Junior
ESCANDELL ROIG Miguel Angel47CCompound Junior MenQualification Round Junior
FERRANDEZ TEJERO Claudia51ACompound Cadet WomenQualification Round Cadet
GALISTEO Monica12DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
GARCIA CAUMEL Javier Alfonso31CRecurve Junior MenQualification Round Junior
GARCIA Daniel19BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
GARCIA Natalia14DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
GUTIERREZ Paula13DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
MUÑOZ Andrea50ACompound Cadet WomenQualification Round Cadet
NORCZYK Pablo42BCompound Cadet MenQualification Round Cadet
OROZCO Pablo36BRecurve Junior MenQualification Round Junior
PITARCH Maria14DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
POLO Beatriz49ACompound Cadet WomenQualification Round Cadet
SANCHEZ Yun20BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
SOLANO David41BCompound Cadet MenQualification Round Cadet
SOLERA Jose Manuel21BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
CUESTA EliasCoach
MONTES RubenTeam Manager
MORILLO DanielCoach
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
ILVES Kristi53DCompound Junior WomenQualification Round Junior
JAATMA Lisell54DCompound Junior WomenQualification Round Junior
JAATMA Robin43CCompound Cadet MenQualification Round Cadet
KIVILO Karl29CRecurve Junior MenQualification Round Junior
LILIENTHAL Triinu4ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
OUN Hendrik27ARecurve Cadet MenQualification Round Cadet
PAAS Meeri-Marita54CCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
POLLUMAE Alexandra5ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
PUUSEPP Karolin53CCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
PUUSEPP Kristjan44DCompound Junior MenQualification Round Junior
TETSMANN Maris6ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
GROSS JaanusCoach
JAATMA MaarikaCoach
KIVILO RaulTeam Manager
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
HELIN Susanna14AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
LEIKKOLA Markus30CRecurve Junior MenQualification Round Junior
RUUSKANEN Aleksandra13AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
TOIVANEN Vili47BCompound Junior MenQualification Round Junior
VUORINEN Verne22DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
HELIN PetriCoach
KUIVALAINEN PenttiCoach
RANTANEN TimoCoach
RUSTER JuhanaTeam Manager
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
BARBELIN Lisa13BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
GUY Oceane11BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
JACQUEY Clement33ARecurve Junior MenQualification Round Junior
KACZMARECK Elodie12BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
KARDACZ Ivan31ARecurve Junior MenQualification Round Junior
LARTIGUE Hugo23BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
RAMEL Aziliz14BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
THIRION Lou32ARecurve Junior MenQualification Round Junior
TOURAINE-HELIAS Kyla15BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
TREVES Aurelia16BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
AURAIX JeromeCoach
RECULET AnneDelegation Official
SAUNIER MarcMedical Person
TIZZONI Jean-manuelTeam Manager
TOPANDE-MAKOMBO GillesCoach
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
ANNISON Layla51BCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
BRYAN Jenny50BCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
CARPENTER Adam41ACompound Cadet MenQualification Round Cadet
CARPENTER Isabelle51CCompound Junior WomenQualification Round Junior
CLIFFORD Holly49BCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
GIBSON Ella49CCompound Junior WomenQualification Round Junior
HASLAM Lewis42ACompound Cadet MenQualification Round Cadet
HUGHES Heather8BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
MASON Lucy50CCompound Junior WomenQualification Round Junior
NAIRN Thomas23BRecurve Junior MenQualification Round Junior
PAUL Ruby9BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
PEAKE Liam41BCompound Junior MenQualification Round Junior
PIPER Eleanor15ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
PIPER Louisa16ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
RALLS Luke43BCompound Junior MenQualification Round Junior
REID Jacob31CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
SUSCA Thomas33CRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
TATE Jonathan21BRecurve Junior MenQualification Round Junior
THOMAS-PRAUSE Kai42BCompound Junior MenQualification Round Junior
THOMPSON Daniel James32CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
TROMANS-ANSELL Alyssia10BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
WARNER Elizabeth14ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
WISE Alex22BRecurve Junior MenQualification Round Junior
WONG Matthew40ACompound Cadet MenQualification Round Cadet
FOLKARD NaomiCoach
GRAY TonyTeam Manager
HUTCHISON GaynorCoach
NASH RoyCoach
NOTT JonCoach
SCOTT SimonCoach
ZAGAMI AlbertoCoach
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
BASILADZE Anri25CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
GATENADZE Saba26CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
TSULUKIDZE Mirian24CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
BASILADZE GuramCoach
PHUTKARADZE TamazCoach
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
CHRUBASIK Talida10CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
KIEHL Dominic43BCompound Cadet MenQualification Round Cadet
ORTLER Alexander32ARecurve Cadet MenQualification Round Cadet
POTRAFKE Matthias33ARecurve Cadet MenQualification Round Cadet
REISENWEBER Clea8CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
SCHEIDING Adrian26DRecurve Junior MenQualification Round Junior
SCHWARZ Charline9CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
SCHWERTMANN Nils28DRecurve Junior MenQualification Round Junior
TARTLER Elisa8BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
UHRICH Robin27DRecurve Junior MenQualification Round Junior
VETTER Jonathan34ARecurve Cadet MenQualification Round Cadet
DELLENBACH MarcCoach
HERTKORN HolgerCoach
KUHR GuenterCoach
SCHWARZ KlausCoach
WOEHRLE JensMedical Person
GREGREECE
Name
Target
Event
Session
ANASTASIADI Styliani-Antigoni10CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
ANASTASIADIS Panteleimon45BCompound Cadet MenQualification Round Cadet
ATHANASIADI Anneza54BCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
BROUTZAKIS Georgios33CRecurve Junior MenQualification Round Junior
CHRISTOPOULOS Antonios35CRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
DRAKIOTIS Dimitrios - Konstantinos47BCompound Cadet MenQualification Round Cadet
DRAKOU Anastasia11CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
EFSTATHIOU Eleni54BCompound Junior WomenQualification Round Junior
KALOGEROPOULOS Spyridon36CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
KATSAITI Anastasia14CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
KOMIS Angelos34CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
KONIDARI Konstantina53BCompound Junior WomenQualification Round Junior
KOSTAKOU Styliani Evangelia52BCompound Junior WomenQualification Round Junior
NANOU Lida17CRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
NOUSIS Faidon - Michail45ACompound Junior MenQualification Round Junior
PAPADOPOULOU Dimitra13CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
SERVOU Christina52BCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
SIDIROPOULOU Domniki - Rafailia9CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
SPATALAS Filippos46ACompound Junior MenQualification Round Junior
THEMELIS Panagiotis34CRecurve Junior MenQualification Round Junior
VAVVAS Ioannis46BCompound Cadet MenQualification Round Cadet
ZACHARIAS Konstantinos32CRecurve Junior MenQualification Round Junior
ZAIMIDI Alexandra53BCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
ZANTIOTIS - CHATZOUDAS Ioannis47ACompound Junior MenQualification Round Junior
ELEFTHERIOU NikolaosCoach
NASOULAS AlexandrosCoach
PAMVOUXOGLOU AlexandrosCoach
RAPTIS NikolaosTeam Manager
TSAKONAS EvangelosTeam Manager
YANTSIOS KonstantinosCoach
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
BALOGH Matyas Laszlo30DRecurve Junior MenQualification Round Junior
BENCSIK Mark23AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
SZUTS Matyas29DRecurve Junior MenQualification Round Junior
OROSZ ViktorDelegation Official
ISRISRAEL
Name
Target
Event
Session
KLEINER Shahar22BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
SHANNY Itay25ARecurve Junior MenQualification Round Junior
MATZKIN GuyCoach
YOGEV YuriCoach
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ABBATI Giovanni42DCompound Junior MenQualification Round Junior
ALBERTI Camilla55ACompound Cadet WomenQualification Round Cadet
ANDREOLI Tatiana13CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
BAZZICHETTO Elisa53ACompound Cadet WomenQualification Round Cadet
BELLINI Francesca50ACompound Junior WomenQualification Round Junior
BOCCARDI Michela12CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
BOGGIATTO Alex41DCompound Junior MenQualification Round Junior
BRUNELLO Antonio45ACompound Cadet MenQualification Round Cadet
CANOVAI Matteo22ARecurve Junior MenQualification Round Junior
COEREZZA Elisa Ester12BYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
CUOGO Giacomo47ACompound Cadet MenQualification Round Cadet
DE ANGELI Valentino46ACompound Cadet MenQualification Round Cadet
FABRIZZI Federico38CRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
GIACCHERI Tanya14CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
GUERRA Simone21ARecurve Junior MenQualification Round Junior
HERVAT Karen13BYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
LOVO Niccolò31BRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
MASIERO Pierpaolo37CRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
MUSOLESI Federico23ARecurve Junior MenQualification Round Junior
RET Sara51ACompound Junior WomenQualification Round Junior
ROLANDO Aiko11BYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
RONER Elisa54ACompound Cadet WomenQualification Round Cadet
SUT Jesse43DCompound Junior MenQualification Round Junior
TOZZI Aurora49ACompound Junior WomenQualification Round Junior
CARRER StefanoCoach
FALZONI GiovanniCoach
OLIVIERI FabioCoach
TERROSI LeonardoDelegation Official
XOTTI TizianoCoach
KOSKOSOVO
Name
Target
Event
Session
DVORANI Edi22AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
BYLYKBASHI FehmiCoach
LATLATVIA
Name
Target
Event
Session
BENSONS Haralds45CCompound Junior MenQualification Round Junior
BLAZE Davis31BRecurve Junior MenQualification Round Junior
GRINVALDE Janeta52ACompound Junior WomenQualification Round Junior
KONONOVS Glebs28CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
SINNIKOVS Nikolajs30BRecurve Junior MenQualification Round Junior
SKELTONA Vendija5CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
SPAGE Madara3CRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
TRINKUNA Kintija Laima4CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
VOROBJOVS Nikita27CRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
BRUZIS JanisCoach
LAPSINA ElinaTeam Manager
LAPSINS EduardsDelegation Official
PODINS ArnisCoach
LIELIECHTENSTEIN
Name
Target
Event
Session
ZACHARIAS Anja6BYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
ZACHARIAS Stefan24ARecurve Junior MenQualification Round Junior
STREBEL NadiaCoach
LTULITHUANIA
Name
Target
Event
Session
ABRAMAITYTE Kristina9BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
JANCIUKAS Dominykas28BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
PETRONIS Skirmantas27BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
RAMANAUSKAITE Paulina16CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
SEMIONOVA Juliana15CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
TIMINSKAS UgniusCoach
TIMINSKIENE IngaCoach
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
KLEIN Joe29BRecurve Junior MenQualification Round Junior
SCHLESSER CharlesTeam Manager
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
BUDECI Cezar29AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
DINDA Stanislav30AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
GATCO Milena17ARecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
MIRON Elisaveta15ARecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
TROSTEANETCHI Alexei31AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
VOROBIOVA Anna16ARecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
CECANOVA IrinaCoach
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
BROEKSMA Gijs23CRecurve Junior MenQualification Round Junior
BROUWER Emily4BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
DONNERS Kyra3BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
GROOT WASSINK Chris25BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
PLEITER Denzel26BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
RADEMAKERS Magali8CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
REINDERS Brian21CRecurve Junior MenQualification Round Junior
VAES Damian24BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
VAN DER WINKEL Laura5BRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
WILTHAGEN Jonah22CRecurve Junior MenQualification Round Junior
CUSTERS EmielTeam Manager
FRERIKS TimCoach
VAN ROZENDAAL-VAN GERVEN JacquelineCoach
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
FAUGSTAD Anders45DCompound Junior MenQualification Round Junior
FIGVED Sander43DCompound Cadet MenQualification Round Cadet
HASTHI Sander Thorbjornsen24CRecurve Junior MenQualification Round Junior
HILLESTAD Katrine7ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
ISNES Trym46DCompound Junior MenQualification Round Junior
LISLEVAND Sunniva52CCompound Junior WomenQualification Round Junior
NORDMELAN RagnhildTeam Manager
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
CHOJECKI Miłosz35AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
CZYZ Julia4CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
CZYZ Pawel21DRecurve Junior MenQualification Round Junior
DULLAS Laura4DYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
JURASZ Karolina3DYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
KASPROWSKI Oskar23DRecurve Junior MenQualification Round Junior
KĘPA Karol37AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
KOZŁOWSKI Antoni36AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
NAPLOSZEK Kamila5CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
OGRODOWCZYK Mateusz22DRecurve Junior MenQualification Round Junior
SZMIT Klaudia6CRecurve Junior WomenQualification Round Junior
WYKA Melania5DYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
JURZAK HenrykCoach
KOWALCZYK ZbigniewCoach
TROJNAR JacekCoach
WLOSIK KrzysztofTeam Manager
PORPORTUGAL
Name
Target
Event
Session
MATOS Tiago28AYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
ALMEIDA JoséCoach
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
AMAIESTROAIE Madalina8AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
BUZILA-BALAS Tudor32DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
CREANGA Alexandra49CCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
DANILET Anca51CCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
DANILET Ilinca50CCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
FECIORU Ilinca Andreea9AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
FRAI Cosmin31DYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
MIKLOS Beatrice10AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
TANASESCU Flavius30DRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
VLAD Teodor44CCompound Cadet MenQualification Round Cadet
ALEXANDRESCU CezarTeam Manager
DENES AlexandruDelegation Official
FRAI ConstantinCoach
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AIURZANAEVA Bairma50BCompound Junior WomenQualification Round Junior
BUDAEV Sodnom26CRecurve Junior MenQualification Round Junior
BUDAEVA Ariuna15DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
BUDAZHAPOVA Tuiana15DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
CHEREMISKIN Stanislav33DRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
DAMSHAEV Dambi38BRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
DASHIDONDOKOVA Saiana17DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
GOMBOEVA Svetlana16DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
IRDYNEEV Erdem28CRecurve Junior MenQualification Round Junior
KHAKHUTSKI Andrei41ACompound Junior MenQualification Round Junior
KHARITONOVA Viktoria16DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
KNYAZEVA Elizaveta51BCompound Junior WomenQualification Round Junior
KOKOULINA Elizaveta52DCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
KOSENKOV Daniil47CCompound Cadet MenQualification Round Cadet
KRYLOV Pavel43ACompound Junior MenQualification Round Junior
KUZOVKINA Alina49BCompound Junior WomenQualification Round Junior
LUBSANOV Naidar42ACompound Junior MenQualification Round Junior
LYNDIN Anton46CCompound Cadet MenQualification Round Cadet
MARKOVA Yulia51DCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
NAMSARAEV Sandan34DRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
PLOTNIKOVA Tatiana10BRecurve Junior WomenQualification Round Junior
SHENKHOROV Sergei45CCompound Cadet MenQualification Round Cadet
VAKHRAMEEV Nikita27CRecurve Junior MenQualification Round Junior
VOVCHOK Ekaterina53DCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
BERKULOV AbdykaparMedical Person
MANKHANOV ZorigtoCoach
OGURTSOVA MariaMedical Person
OSIPOVA OlgaCoach
PLATONOV OlegCoach
POSTNIKOVA ElenaCoach
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BIZJAK Nik35ARecurve Junior MenQualification Round Junior
FERS Spela6CYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
JAGER Matic29BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
JURCA Nala8ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
MODIC Stas45BCompound Junior MenQualification Round Junior
RAVNIKAR Ziga34ARecurve Junior MenQualification Round Junior
ROZIC Miha30BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
ZLENDER MatijaCoach
ZUPANC MatejCoach
SMRSAN MARINO
Name
Target
Event
Session
TURA Leonardo22CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
CLINI FilippoCoach
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
CHABIN Keziah29CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
CHOFFAT Valentin25DRecurve Junior MenQualification Round Junior
GONZALEZ Simon30CYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
HUNSPERGER Janine54ACompound Junior WomenQualification Round Junior
VALLARO Andrea47DCompound Junior MenQualification Round Junior
VARONE Justin44ACompound Cadet MenQualification Round Cadet
AUBERT ThomasTeam Manager
CHABIN NathalieCoach
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BARANKOVA Denisa12AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
CIZMAROVA Viktoria11AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
FRANCU Ondrej35CRecurve Junior MenQualification Round Junior
GALANDA Dusan34BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
KUBICEK Libor43ACompound Cadet MenQualification Round Cadet
MACHAN Maros32BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
MAJERIK Andrej33BYOG CQT Qualification Boys, Recurve Cadet MenQualification Round Cadet
POIZL Dominik36CRecurve Junior MenQualification Round Junior
SRDOS Viliam34DRecurve Junior MenQualification Round Junior
TRNAVSKA Nikol8DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
HURBAN JR. VladimirCoach
HURBAN VladimirCoach
POLAKOVIC MartinTeam Manager
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ARLEFUR-WÄLLSTEDT, Marcus44BCompound Cadet MenQualification Round Cadet
FJÄLLSTRÖM Tove11ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
FLINK Ludvig25CRecurve Junior MenQualification Round Junior
HÖLAAS-BORÉN Sofia9ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
NILSSON Sara10ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
LISA AnderssonCoach
RÖNNLUND RolfCoach
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AK Samet20ARecurve Cadet MenQualification Round Cadet
ANAGOZ Yasemin12ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
BASARAN Ezgi3AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
COSKUN Gulnaz13ARecurve Junior WomenQualification Round Junior
DAGDEVIREN Cagri42CCompound Junior MenQualification Round Junior
DAL Erdal Meric28BRecurve Junior MenQualification Round Junior
GAZOZ Mete27BRecurve Junior MenQualification Round Junior
GURLEK Busra Nur50DCompound Junior WomenQualification Round Junior
HANEY Buse Basak49DCompound Junior WomenQualification Round Junior
HANEY Emircan41CCompound Cadet MenQualification Round Cadet
KAFALIER Berra5AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
KOSE Omer Faruk40CCompound Cadet MenQualification Round Cadet
KUCUK Oguzhan26BRecurve Junior MenQualification Round Junior
MARAS Efe Gürkan21ARecurve Cadet MenQualification Round Cadet
OZER Sevval49DCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
OZSIPAHI Yunus43CCompound Junior MenQualification Round Junior
SATIR Selin4AYOG CQT Qualification Girls, Recurve Cadet WomenQualification Round Cadet
TOPKARCI Begum51DCompound Junior WomenQualification Round Junior
TUMER Ulas Berkim19ARecurve Cadet MenQualification Round Cadet
TURKKAN Caner41CCompound Junior MenQualification Round Junior
YAKA Sevda50DCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
YANKAC Bunyamin42CCompound Cadet MenQualification Round Cadet
YILMAZ Emine Azra55BCompound Cadet WomenQualification Round Cadet
AYDIN SirerDelegation Official
BEKTAS OnurCoach
CINAR SermetCoach
CORBA YusufCoach
ERGIN DamlaCoach
ERGIN Yusuf GoktugCoach
KAYA AyhanCoach
KOCAOGLU HusnuDelegation Official
TEKELI BOZKURT GokcenCoach
TOPALOGLU AbdullahTeam Manager
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
BULAKH Eva9DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
CHYBISOVA Yevheniia6DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
DIDYCH Orysia10DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
FEDORUK Nazar25DRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
HRABIK Oleksandra54CCompound Junior WomenQualification Round Junior
ILLIASH Varvara11DRecurve Cadet WomenQualification Round Cadet
KOZHOKAR Ivan32BRecurve Junior MenQualification Round Junior
KRAVCHUK Mykyta34BRecurve Junior MenQualification Round Junior
KUKURUZIAK Oleksandra4DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
NAUMOVA Zhanna5DRecurve Junior WomenQualification Round Junior
OVCHYNNIKOV Artem26DRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
PANTSYRU Oleksandr24DRecurve Cadet MenQualification Round Cadet
SERHIIENKO Igor44CCompound Junior MenQualification Round Junior
ZHURYLO Maksym33BRecurve Junior MenQualification Round Junior
GRUSHEV ViktorCoach
KOLYADINTSEVA SvitlanaCoach
MYKHAYLENKO ViktorDelegation Official
SADOVNYCHA OlenaCoach
SOLONENKO YevheniiCoach
YARMISTYI VitaliiCoach