Majstrovstv Slovenskej Republiky Mldee v Halovej lukostre?be 2018 Majstrovstvá Slovenskej Republiky Mládeže v Halovej lukostreľbe 2018
Slovenský Lukostrelecký Zväz (SLZ)
Športová Hala Viničné, from 24-03-2018 to 25-03-2018
Majstrovstv Slovenskej Republiky Mldee v Halovej lukostre?be 2018
Zoznam Účastníkov zoradených podľa Kategórie
 
DLCHDlhý Luk Chrobáci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKXLUKOSTRELECKÝ KLUB X-FOCUS
019DBAČA Tomas1.Skupina
HLCHHolý Luk Chrobáci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
KSLKŠL ROBIN ZVOLEN
022DORLAI Jozef1.Skupina
LBBLUKOSTRELEC BB
021DBEŇO Marek1.Skupina
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
021CKRAJČOVÁ Karin1.Skupina
LKDLUKOSTRELECKÝ KLUB DANUBIA
022AGÓDÁNY Marcus1.Skupina
LKXLUKOSTRELECKÝ KLUB X-FOCUS
020DFRYKOVÁ Alexandra1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
022BJUHÁSOVÁ Kristína1.Skupina
PETI. SŠLK PETRŽALKA
020BKRUŽELOVÁ Anica1.Skupina
RAPRED ARROWS POPRAD
021AHÖGEROVÁ Michaela1.Skupina
022CMARHEVKOVÁ Katarína1.Skupina
HLJMHolý Luk Juniori
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LBBLUKOSTRELEC BB
014BJASNÝ Martin2.Skupina
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
015BKUNDRACIK Daniel2.Skupina
LKXLUKOSTRELECKÝ KLUB X-FOCUS
014DPETRÍK Samuel2.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
015ABALÁŽ Stanislav2.Skupina
014AGONTKOVIČ Maximilián2.Skupina
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
014CREPKA Ján2.Skupina
HLJZHolý Luk Juniorky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKXLUKOSTRELECKÝ KLUB X-FOCUS
015DKROTKÁ Stela2.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
015CSABOVÁ Ráchel2.Skupina
HLKMHolý Luk Kadeti
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
016ANAGYIDAI Ernest2.Skupina
016CSTANČÍK Samuel2.Skupina
RAPRED ARROWS POPRAD
016DŠTEFAŇÁK Tomáš2.Skupina
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
016BĎUROVIČ Ján2.Skupina
HLKZHolý Luk Kadetky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKDLUKOSTRELECKÝ KLUB DANUBIA
017CMOTUSOVÁ Lucia2.Skupina
LSVLK - LUKOSTREĽBA SVIT
017ABUKOVINOVÁ Nikol2.Skupina
PETI. SŠLK PETRŽALKA
017BSTAHLOVA Lenka2.Skupina
HLMZHolý Luk Mladší žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LBBLUKOSTRELEC BB
018CFUSKO Lukáš1.Skupina
016CMURČEKOVÁ Ema1.Skupina
017CSNOPKO Jakub1.Skupina
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
019BFERANEC Tomáš1.Skupina
018BNEMEČKAYOVÁ Stela1.Skupina
LKDLUKOSTRELECKÝ KLUB DANUBIA
016BCSEREPES Fanny1.Skupina
017BFARKAŠOVÁ Zora1.Skupina
LKTLK TURIEC
018DRYCHTÁRECH Juraj1.Skupina
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
015CGARČÁR Šimon Daniel1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
017ADINHOVÁ Simona1.Skupina
018AKRASUĽA Ján1.Skupina
019APLUTA Rastislav1.Skupina
016AZAKOPIAN Juraj1.Skupina
PETI. SŠLK PETRŽALKA
016DBALCO Michal1.Skupina
017DVÉGH Vera1.Skupina
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
015DVICIANOVÁ Daniela1.Skupina
HLSMHolý Luk Starší Žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
HARLUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO
021BMLINKOVICS Alex2.Skupina
LBBLUKOSTRELEC BB
021AHOLKA Peter2.Skupina
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
018CBAĎO Milan2.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
018ABADOVSKÝ Samuel2.Skupina
020ABAFIA Adam2.Skupina
019AKURŇAVA Dominik2.Skupina
PETI. SŠLK PETRŽALKA
018BBYSTRICKÝ Šimon2.Skupina
020BKALEČÍK Dominik2.Skupina
019BSLEZÁK Samuel2.Skupina
RAPRED ARROWS POPRAD
018DGOLDBACH Nikolas2.Skupina
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
019CBEJTIC Róbert2.Skupina
020CČABALA Milan2.Skupina
021CGEORGIEV Ivan2.Skupina
HLSZHolý Luk Staršie Žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LBBLUKOSTRELEC BB
013AKLAČANOVÁ Klára1.Skupina
014AMIKLOŠKOVÁ Sára1.Skupina
015ASALATNAJOVA Michaela1.Skupina
LKXLUKOSTRELECKÝ KLUB X-FOCUS
013CPRAMNÍKOVÁ Martina1.Skupina
014CTKÁČOVÁ Miloslava1.Skupina
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
013DSCHMIESTEROVÁ Kamila1.Skupina
PETI. SŠLK PETRŽALKA
015BNÉMETHOVÁ Nina1.Skupina
013BPETRÝDESOVÁ Veronika1.Skupina
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
014DČABALOVÁ Ema1.Skupina
KLCHKladkový Luk Chrobáci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
019CPOLÁK Ľuboš1.Skupina
KLKMKladkový Luk Kadeti
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
007AKUBÍČEK Libor ml.2.Skupina
KLKZKladkový Luk Kadetky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
007DPIAROVÁ Frederika2.Skupina
KLMZKladkový Luk Mladší Žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
009AŠÁLEK Tobias1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
009DVAĽOVÁ Sandra1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
009BKAMENICKÁ Karina1.Skupina
009CUHRÍNOVÁ Liliana1.Skupina
KLSMKladkový Luk Starší Žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LBBLUKOSTRELEC BB
011BKRNÁČ Martin2.Skupina
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
012BČIŽMÁR Andrej2.Skupina
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
012DBUZEK Alex2.Skupina
013DŠEDIVÝ Šimon2.Skupina
LKXLUKOSTRELECKÝ KLUB X-FOCUS
013BMIŽENKO Matúš2.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
013CBADOVSKÝ Benjamín2.Skupina
012AGALOVIČ Denis2.Skupina
012CPOLAK Radovan2.Skupina
013AŠILON Sebastián2.Skupina
KLSZKladkový Luk Staršie Žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
004AŠEDIVÁ Elizabeta1.Skupina
LKTLK TURIEC
004DKAŠUBOVÁ Alexandra1.Skupina
OLCHOlympijsky Luk Chrobáci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
012DBEIEROVÁ Michaela1.Skupina
012CHORVÁTH Nicolas1.Skupina
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
010CMICHÁLEK Samuel1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
011BSLOVÍK Teodor Patrik1.Skupina
012BSTARIGAZDA Matúš1.Skupina
011DSTARIGAZDA Michal1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
011CHANULIAKOVÁ Veronika1.Skupina
012AŠČEPKOVÁ Lucia1.Skupina
011ATARJÁNYI Peter1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
010BHARČÁROVÁ Laura1.Skupina
SNPLUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P
010DORAVCOVÁ Natália1.Skupina
OLJMOlympijsky Luk Juniori
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
002DPOIZL Dominik2.Skupina
LBBLUKOSTRELEC BB
001DBUKOVÝ Filip2.Skupina
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
001BSRDOŠ Viliam2.Skupina
LPKLUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K
003DFRANCU Ondrej2.Skupina
RAPRED ARROWS POPRAD
002CBELICZA Matej2.Skupina
001CIVAN Dávid2.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
002BHANULIAK Ján Jakub2.Skupina
SNPLUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P
002ACÁDER Tomáš2.Skupina
001AMIHÁLIK Filip2.Skupina
OLJZOlympijsky Luk Juniorky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
003CBELIANSKÁ Sarah2.Skupina
003ATRNAVSKÁ Nikol2.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
003BMARTINKOVÁ Katarína2.Skupina
OLKMOlympijsky Luk Kadeti
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
005ADOMORÁK Adam2.Skupina
004APIJÁK Samuel2.Skupina
004CSLÁDEK Tomáš2.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
005BBUBLÍK Juraj2.Skupina
004BŠIMO Filip2.Skupina
SNPLUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P
004DPUTERA Adrián2.Skupina
OLKZOlympijsky Luk Kadetky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LBBLUKOSTRELEC BB
006BGIERTLIOVÁ Samanta2.Skupina
006CKUBIŠOVÁ Barbora2.Skupina
005CSLIAČANOVÁ Viktória2.Skupina
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
005DBARÁNKOVÁ Denisa2.Skupina
006DČIŽMÁROVÁ Viktória2.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
006ADRDÁKOVÁ Kristína2.Skupina
OLMZOlympijsky Luk Mladší žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
005BKOVÁČ Ondrej1.Skupina
007BORIHELOVÁ Lívia1.Skupina
006BPALITEFKOVÁ Andrejka1.Skupina
LBBLUKOSTRELEC BB
007DDRÁBIK Igor1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
006ABARČÁK Michal1.Skupina
007ADULOVIČ Adam1.Skupina
005AŠIMOVÁ Bianka1.Skupina
RAPRED ARROWS POPRAD
008AIVAN Denis1.Skupina
008DSCHINDLEROVÁ Sarah1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
007CJAKUBOVÁ Magdaléna1.Skupina
008CPAGÁČIK Filip1.Skupina
005CŠČERBÁKOVÁ Sofia1.Skupina
006CZAUŠKA Dávid1.Skupina
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
006DSÁDECKÝ Samuel Sebastián1.Skupina
008BŠIAGI Peter1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
005DTOPOLIOVÁ Monika1.Skupina
UVLTJ SLÁVIA UVL KOŠICE - LO
003DURBAN Dávid1.Skupina
OLSMOlympijsky Luk Starší Žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
011CBENNAR Adam2.Skupina
LBBLUKOSTRELEC BB
009ADÁVID Alex2.Skupina
008APEŤKO Matúš2.Skupina
010ASLIAČAN Matej2.Skupina
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
008BMACHAN Maroš2.Skupina
009DVOROŠ Lukáš2.Skupina
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
010CMICHÁLEK Jakub2.Skupina
008CMINTÁL Richard2.Skupina
009CSIBILA Andrej2.Skupina
LSLLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
011DBALÁŽ Marek2.Skupina
010DMAJERÍK Andrej2.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
011AJANÍK Filip2.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
008DKÚDELČÍK Ján2.Skupina
SPBTJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
009BGALANDA Dušan2.Skupina
OLSZOlympijsky Luk Staršie Žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
002BHUDECOVÁ Petra1.Skupina
001BINGELIOVÁ Emma1.Skupina
003BJIRKU Ema1.Skupina
LBBLUKOSTRELEC BB
001ABUKOVÁ Daniela1.Skupina
002AHANZELOVÁ Júlia1.Skupina
003AŠIDLOVÁ Kristína1.Skupina
LKTLK TURIEC
004BKOŠARIŠŤANOVÁ Ema1.Skupina
LPKLUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K
004CPOKORÁDI Viktória1.Skupina
LSLLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
002DBENDÍKOVÁ Elena1.Skupina
001DKUSÁ Daniela1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
002CDRUSKOVÁ Kristína1.Skupina
001CKUBÁŇOVÁ Sofia1.Skupina
003CPETRÁŇOVÁ Alžbeta1.Skupina
OLVIOlympijsky Luk Visually Impared Mladší Žiak
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
SARSPORT CLUB SPEED ARROWS
020AHOLENDA Viliam1.Skupina