Juniorien tauluammunnan SM-kilpailu 2018 Juniorien tauluammunnan SM-kilpailu 2018
Länsirajan Jousiampujat (LRJ)
Keskusurheilukenttä, Kenttätie 2, Pello, from 21-07-2018 to 21-07-2018
Juniorien tauluammunnan SM-kilpailu 2018
Osallistujalista (nimet aakkosjärjestyksessä)
 
A - H - J - K
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
AHO Akseli15BPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 20 taljaKilpailu 2 x 36 nuolta
HEIKKILÄ Eeli6CARTEMISARTEMISJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
HELIN Johanna20BARCUSARCUSNaisjuniorit 20Kilpailu 2 x 36 nuolta
HELIN Susanna18BARCUSARCUSTyttöjuniorit 17Kilpailu 2 x 36 nuolta
JAAKONSAARI Aurora4BSI-SUSINI-SULATJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
JÄÄRNI Aleksi15APOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 20 taljaKilpailu 2 x 36 nuolta
KAARI Emilia8BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
KANGOSJÄRVI Sakari14ALRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATJuniorit 17 vaistoKilpailu 2 x 36 nuolta
KAUPPI Niila3AOJMOULUN JOUSIMIEHETJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
KETELÄ Tommi16BDIANA-57VAASAN DIANA-57Juniorit 20 vaistoKilpailu 2 x 36 nuolta
KOIVISTO Jasmin21ADIANA-57VAASAN DIANA-57Naisjuniorit 20Kilpailu 2 x 36 nuolta
KORMANO Luukas10BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
KUUSELA-OPAS Tuuli4CKURYKURIKAN RYHTIJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
KUUSISTO Eelis1COJMOULUN JOUSIMIEHETJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
L - M
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
LAMPINEN Miiko6BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
LEHTOMÄKI Hanna19ADIANA-57VAASAN DIANA-57Naisjuniorit 20Kilpailu 2 x 36 nuolta
LEIKKOLA Markus20CJOJUJOUSI-JUSSITJuniorit 20Kilpailu 2 x 36 nuolta
LILJA Tuomas1AHOODROBIN HOODJuniorit 11 vaistoKilpailu 2 x 36 nuolta
LIMINGOJA Inka7CPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
MÄKELÄ Helmi13BÄJAÄETSÄN JOUSIAMPUJATTyttöjuniorit 15Kilpailu 2 x 36 nuolta
MÄKELÄ Noora18AÄJAÄETSÄN JOUSIAMPUJATTyttöjuniorit 17Kilpailu 2 x 36 nuolta
MÄKI-PAAVOLA Eetu19BKURYKURIKAN RYHTIJuniorit 20Kilpailu 2 x 36 nuolta
MÄKIRANTA Ella13ADIANA-57VAASAN DIANA-57Tyttöjuniorit 15Kilpailu 2 x 36 nuolta
MIETTINEN Ebba5AHOODROBIN HOODJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
MIETTINEN Mette4AHOODROBIN HOODJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
MONTONEN Janne11APUJOPUIJON JOUSIJuniorit 15 taljaKilpailu 2 x 36 nuolta
N - O - P
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
NIEMENMAA Aapeli10APOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
NIEMI Inkeri8ADIANA-57VAASAN DIANA-57Juniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
NISKANEN Mikko2CIJAIITIN JOUSIAMPUJATJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
NISSINEN Pyry19CJYSUJYVÄS-SULKAJuniorit 20Kilpailu 2 x 36 nuolta
OJALA Meri7APJAPORIN JOUSIAMPUJAJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
OJALA Milja6APJAPORIN JOUSIAMPUJAJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
PALLONEN Lauri21BHOODROBIN HOODJuniorit 20Kilpailu 2 x 36 nuolta
PENTTINEN Kalle17BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 17Kilpailu 2 x 36 nuolta
PENTTINEN Lauri5BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
PENTTINEN Ville7BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 13Kilpailu 2 x 36 nuolta
PETÄJÄ Aleksi9CHOODROBIN HOODJuniorit 13 vaistoKilpailu 2 x 36 nuolta
PETÄJÄ Niko13CHOODROBIN HOODJuniorit 15Kilpailu 2 x 36 nuolta
PORTTI Viivi1BINJOINARINJÄRVEN JOUSETJuniorit 11 vaistoKilpailu 2 x 36 nuolta
POSTI Paavo16AJOJUJOUSI-JUSSITJuniorit 20 vaistoKilpailu 2 x 36 nuolta
R - S - T
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
RAHKONEN Johanna Katariina9BHIROHIMANGAN ROIMAJuniorit 13 vaistoKilpailu 2 x 36 nuolta
RAISOMA José Miguel Tapia2BHOODROBIN HOODJuniorit 11 pitkäjousiKilpailu 2 x 36 nuolta
RAUTIAINEN Anki3BPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 11Kilpailu 2 x 36 nuolta
RUNSALA Kim14BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 17 vaistoKilpailu 2 x 36 nuolta
RUUSKANEN Niilo12BPUJOPUIJON JOUSIJuniorit 15Kilpailu 2 x 36 nuolta
SALMINEN Jaakko17CDIANA-57VAASAN DIANA-57Juniorit 17Kilpailu 2 x 36 nuolta
SMEDS Oskar20ADIANA-57VAASAN DIANA-57Juniorit 20Kilpailu 2 x 36 nuolta
SMEDS Ylva12CDIANA-57VAASAN DIANA-57Tyttöjuniorit 15Kilpailu 2 x 36 nuolta
SMOLANDER Lauri17APOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 17Kilpailu 2 x 36 nuolta
TERGUJEFF Anju2AHOODROBIN HOODJuniorit 11 pitkäjousiKilpailu 2 x 36 nuolta
TÖRÖLÄ Roni11BERÄTAPANILAN ERÄJuniorit 15 taljaKilpailu 2 x 36 nuolta
TUOKKOLA Ruut11CTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATTyttöjuniorit 15 taljaKilpailu 2 x 36 nuolta
V
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
VÄHÄLUMMUKKA Eetu12AOJMOULUN JOUSIMIEHETJuniorit 15Kilpailu 2 x 36 nuolta
VUORINEN Verne18CHOODROBIN HOODJuniorit 17Kilpailu 2 x 36 nuolta