Dansk Mesterskab 2018
Senior - Udendrs Dansk Mesterskab 2018
Senior - Udendørs
Nykøbing F. Bueskyttelaug (NYK)
Østre Alle 119
4800 Nykøbing F., from 11-08-2018 to 12-08-2018
Dansk Mesterskab 2018
Senior - Udendrs
Deltager liste i alfabetisk orden
 
A - B
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
AGERHOLM Lena27ATIKTIK BUESKYDNINGRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
ALBRECTHSEN Emil29BKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ANDERSEN Christian22BBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ANDERSEN Claus30BKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ANDERSEN Jacob12BLAKLAVIA KØBENHAVN BUESKYTTEAFDBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ANDERSEN Kenneth1DVARVARDE BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ANDERSEN Kenneth Brams4DRANRANDERS BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ANDERSEN Kirstine Danstrup31DHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
ANDERSEN Klaes1ANYKNYKØBING F BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ANDERSEN Stig22DARCARCUSCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ANTAL Bela9DLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BAGER Dennis29DARCARCUSRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BAGER Frederikke27DARCARCUSRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
BAGER Magnus28CABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BECH Berit10BLOLLOLLANDS BUESKYTTEKLUB AF 2010Barbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
BEJDER Kristina9CRANRANDERS BUESKYTTELAUGBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
BERG Christoffer18CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BISGAARD Per11AFRBFREDERIKSBERG BUESKYDNINGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BJARNARSON Tore Lindboe21ATIKTIK BUESKYDNINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BJERREGAARD Bent3BNYKNYKØBING F BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BRAMSEN Rasmus18DVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BUNDSGAARD Peter8BHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BÆK Eli32CARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
BÆVER Kristine31CARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
C - D - E - F - G
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
CARLSEN Pil Munk20BBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound damerKvalifikation 2 * 36 pile
CHRISTENSEN Anders2CHLLHVIDOVRE LANGBUE LAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
CHRISTENSEN Kristina Skadegaard10DVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
CHRISTENSEN Mads3CHLLHVIDOVRE LANGBUE LAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
CHRISTENSEN Thomas12CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
CHRISTIANSEN Christian19CVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
CHRISTIANSEN Gert17DVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
CHRISTIANSEN Lene11CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
DAMKJER Dorthe21BBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound damerKvalifikation 2 * 36 pile
DAMKJER Kent23BBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
DAMSBO Erika19BTIKTIK BUESKYDNINGCompound damerKvalifikation 2 * 36 pile
DAMSBO Martin22ATIKTIK BUESKYDNINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
DARUM Andreas23ATIKTIK BUESKYDNINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
DEGN Randi28ATIKTIK BUESKYDNINGRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
EPSTEIN Hanne Klink10AFRBFREDERIKSBERG BUESKYDNINGBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
ERDAL Mads24ATIKTIK BUESKYDNINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ERIKSEN Mikkel33CARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
FOGT Rasmus31ALOLLOLLANDS BUESKYTTEKLUB AF 2010Recurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
FREDERIKSEN Henrik24BBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
FULLERTON Mathias20CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
GISLASON Hjörtur7CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
GODSKESEN Kirstine23CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound damerKvalifikation 2 * 36 pile
GORMSEN Thomas17AHILHILLERØD BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
GUDBERGSEN Benedicte17CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound damerKvalifikation 2 * 36 pile
GYLLENBORG Flemming14AGONGØNGEN BUESKYTTEKLUBBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
H - I - J
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
HALSKOV Aske34BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
HANSEN Mikael Bo10CRANRANDERS BUESKYTTELAUGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
HANSEN Niels K.2BHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
HANSEN Stephan18ANYKNYKØBING F BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
HANSEN Victor A.24CNORNORDKYSTENS BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
HASLUND Christine6BHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
HAUGE David25ABBJBUEKLUBBEN FOR BUEJÆGERE OG 3DCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
HERMANSEN Tage20DRANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
IPSEN Benjamin34DKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
IPSEN Jonathan31BKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
JAGER Maja29ABRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
JAKOBSEN Nanna33BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
JENSEN Andreas Nerup Loft15AGONGØNGEN BUESKYTTEKLUBBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
JENSEN Jørgen16AFRSFREDERIKSSUND I.F. 1864Barbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
JENSEN Mai28BKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
JENSEN Maja Nerup12AGONGØNGEN BUESKYTTEKLUBBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
JENSEN Svante32BKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
JENSEN Tanja20ATIKTIK BUESKYDNINGCompound damerKvalifikation 2 * 36 pile
JENSEN Thomas25DTIKTIK BUESKYDNINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
JENSEN Tomas13CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
JEREMIASSEN Henny28DARCARCUSRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
JØRGENSEN Casper8AROSROSKILDE BUESKYTTEKLUBLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
JØRGENSEN Heine9BHADHADERSLEV BUESKYTTELAUGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
K - L - M - N
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
KJÆR John2ANYKNYKØBING F BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
KJÆR-ANDERSEN Stine11BLAKLAVIA KØBENHAVN BUESKYTTEAFDBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
KNUDSEN Mads25CNORNORDKYSTENS BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
KRISTENSEN Louise Holmsted13AFRSFREDERIKSSUND I.F. 1864Barbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
LAHRMANN Dorthe P.30ALOLLOLLANDS BUESKYTTEKLUB AF 2010Recurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
LAURIDSEN Casper Risager29CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
LAURIDSEN Jakob30CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
LAURSEN Anne Marie27CABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
LAURSEN Bjarne35BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
LAURSEN Martin33ATIKTIK BUESKYDNINGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
LEFÈVRE Thomas13BLAKLAVIA KØBENHAVN BUESKYTTEAFDBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
LUNDSGAARD Peter14BLOLLOLLANDS BUESKYTTEKLUB AF 2010Barbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
LÜTZEN Linus Heller18BKBLKØBENHAVNS BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
LÜTZEN Peter Heller7BKBLKØBENHAVNS BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
MATHIESEN Peter4CHLLHVIDOVRE LANGBUE LAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
MOGENSEN Gustav Søby Holm3AHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
MOGENSEN Jens Holm1BHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
MORTENSEN Jens15BLAKLAVIA KØBENHAVN BUESKYTTEAFDBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
MÆNCHEN Freddy19ANYKNYKØBING F BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
NIELSEN Henrik Puggaard4AHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
NIELSEN Martin21CRANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
NIELSEN Martin Kanstrup21DLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
NISSEN Lea Mogree32DHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
NORDKAMP Jesper27BKOGKØGE BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
O - P - Q - R - S
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
OLESEN Maria Selch26BGLAGLADSAXE BUESKYTTE KLUBCompound damerKvalifikation 2 * 36 pile
OLSEN Julie9ANYKNYKØBING F BUESKYTTELAUGBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
OLSEN Marianne Fredvig7AHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
OLSEN Simon22CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
PETERSEN Birgit1CHLLHVIDOVRE LANGBUE LAUGLangbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
PETERSEN Dennis4BHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
PINDBO Claus Vigen16BKBLKØBENHAVNS BUESKYTTELAUGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
QUAADE Ninna12DPAMPAMHULE 3D BUEJÆGERBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
RASMUSSEN Jesper26CARHAARHUS BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
RASMUSSEN Mikkel Berrig34ATIKTIK BUESKYDNINGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
REESLEV Steen5AHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ROSSAU Hc5BHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
RØSSEL Line5CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGLangbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
SANNES Arrild5DRANRANDERS BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
SCHÄFER Ralf16CBSCWORMS-PFEDDERSHEIM ( VEREIN )Barbue HerrerKvalifikation 2 * 36 pile
SCHÄFFER Micki2DVARVARDE BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
SCHÄFFER Torben3DVARVARDE BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
SEHESTED Marcus23DVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
STAUDT Oliver35ATIKTIK BUESKYDNINGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
STICK Kenneth8CABLAALBORG BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
STRAARUP Theodor34CARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
STREET Per11DSORSORØ BUESKYTTELAUGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
STÜTZ Natacha19DLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound damerKvalifikation 2 * 36 pile
SØRENSEN Kim14CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGBarbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
SØRENSEN Lykke15CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUGBarbue damerKvalifikation 2 * 36 pile
SØRENSEN Signe32ASILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELIRecurve damerKvalifikation 2 * 36 pile
T - V - W - Ø
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
THORKILDSEN Steffen30DARCARCUSRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
THORØE Kim26ABBJBUEKLUBBEN FOR BUEJÆGERE OG 3DCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
TORNDAL Frank6DRANRANDERS BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
VØLUND Helge25BBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound herrerKvalifikation 2 * 36 pile
WEDDERKOP Mads6AHILHILLERØD BUESKYTTELAUGLangbue herrerKvalifikation 2 * 36 pile
WEIS HANSEN Johan35CRANRANDERS BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
WELS Katrin13DBSCWORMS-PFEDDERSHEIM ( VEREIN )Barbue DamerKvalifikation 2 * 36 pile
WULFF Nikolaj33DABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve herrerKvalifikation 2 * 36 pile
ØRN Mette6CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGLangbue damerKvalifikation 2 * 36 pile