Emb?tes Fieldi 2018 Embūtes Fieldi 2018
SK Curland (Curland)
Embūte (LAT), from 28-07-2018 to 29-07-2018
Emb?tes Fieldi 2018
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Rekursīvais loks - Vīrieši
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1LUTERS KasparsLAT-CURCurland256/ 1296/ 15521725
2SIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAiM Archery248/ 2255/ 25031214
Rekursīvais loks - Kadeti
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1DERBAKOVS AndrejsLAT-AIMAiM Archery266/ 1250/ 1516827
2VOROBJOVS NikitaLAT-ALArchery Liepāja252/ 2247/ 24991124
3ROSVALDS RaivoLAT-ALArchery Liepāja193/ 3208/ 3401813
4SALNA ArtisLAT-LINLindales uguns160/ 4110/ 627027
5BALABANOVS AndrejsLAT-ALArchery Liepāja90/ 5111/ 520113
6KLESTROVS Kārlis ErnestsLAT-ALArchery Liepāja7/ 6115/ 412261
Rekursīvais loks - Kadetes
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1TRINKŪNA Kintija LaimaLAT-LINLindales uguns261/ 1245/ 15061515
2SPĀĢE MadaraLAT-LINLindales uguns229/ 2222/ 2451816
Kompaktloks - Vīrieši
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1BĒNIŅŠ AndrisLAT-AIMAiM Archery335/ 1316/ 26512844
2MEDNE VivaLAT-FWAFree Wind Archers311/ 2323/ 16342245
3ZĀLĪTE AgateLAT-AIMAiM Archery299/ 3312/ 36112036
4GASPERSONE JūlijaLAT-FWAFree Wind Archers266/ 4268/ 45341723
5KAULIŅŠ ĢirtsLAT-LINLindales uguns109/ 5109/ 521808
Kompaktloks - Kadeti
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1MEDNIS HaraldsLAT-FWAFree Wind Archers313/ 1319/ 16323233
2BURKEVICS AleksisLAT-CURCurland99/ 2127/ 222645
Kompaktloks - Kadetes
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1RUBLE KristīneLAT-FWAFree Wind Archers184/ 1205/ 1389510
2LAPSIŅA LoretaLAT-FWAFree Wind Archers142/ 297/ 223936
Neaprīkots loks - Vīrieši
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1BRUŽIS JānisLAT-ALArchery Liepāja274/ 1264/ 25381326
2BURKEVICS ModrisLAT-CURCurland246/ 2264/ 15101220
3SOLOVJOVS VitālijsLAT-ALArchery Liepāja245/ 3219/ 3464813
4GANSONS EdgarsLAT-ALArchery Liepāja230/ 4203/ 4433614
5RONIS JānisLAT-CURCurland207/ 5169/ 637647
6GŪTMANIS RaimondsLAT-ALArchery Liepāja199/ 6167/ 7366414
7ZVIRGZDIŅŠ IvarsLAT-AIMAiM Archery186/ 7171/ 535746
8POPOVS PāvelsLAT-CURCurland140/ 8146/ 828648
Garais loks - Vīrieši
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1NĒRINGA-MARTINSONE KetijaLAT-FWAFree Wind Archers258/ 3277/ 15351024
2NOVADS KristapsLAT-SAVSavage archer283/ 1250/ 2533924
3VILISTERS ArmandsLAT-FWAFree Wind Archers270/ 2245/ 35151420
4LIGNICKIS ArnisLAT-SAVSavage archer244/ 4237/ 4481720
5KARPAVIČIUS VytasUSTRUgninė strėlė208/ 6201/ 5409716
6GASPERSONS ValdisLAT-FWAFree Wind Archers232/ 5176/ 6408810
7MELECIS AndrisLAT-SAVSavage archer180/ 8167/ 734719
8KRŪZE ValdisLAT00Viesis161/ 9159/ 8320411
9BRUSOKIENĖ NeringaUSTRUgninė strėlė198/ 7118/ 9316512
Garais loks - Sievietes
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1KRĒGERE DaceLAT-ZIEZiemeļnieks176/ 1152/ 1328310
2MELECE LieneLAT-SAVSavage archer116/ 277/ 219324
3LIEPIŅA InāraLAT-SAVSavage archer77/ 360/ 313704
Garais loks - Kadeti
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1RUBLIS DāvidsLAT-FWAFree Wind Archers151/ 1140/ 129177
Garais loks - Kadetes
Vieta
Sportists
Valsts
Nemarķēts
Marķēts
Kopā
6
5
1ZAĻAISKALNA Tīna MarijaLAT-FWAFree Wind Archers161/ 1126/ 128786
2KADIĶE Regīna ElizabeteLAT-AMAAmazones119/ 294/ 221327