XXXV Memoria? Ireny Szyd?owskiej XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), from 23-06-2018 to 24-06-2018
XXXV Memoria? Ireny Szyd?owskiej
Lista uczestników w porządku alabetycznym
 
A - B - C - Ć - D
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
AFFEK Marcin20BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWACompound MenSes. 1
ALEKSANIAN Hevorh14BUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
ANDRUSZKIEWICZ Władysław28BA3DA3D TOSZEKCompound MenSes. 1
ANDRZEJEWSKA Stefania39BPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
ANTOSIEWICZ Marcin39AROKROKIS RADZYMINCompound MenSes. 1
ARLOU Konstantsin36BMGUMGUORRecurve Junior MenSes. 2
ATROSHCHANKA Yanina5DRCOPRCOP BELARUSRecurve WomenSes. 2
AUSTYN-GAWRYŚ Joanna21BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWACompound WomenSes. 1
BACZKOWSKI Jacek19AOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICACompound MenSes. 1
BĄCZYK Zuzanna40ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
BAHDANOVICH Yauheni32BODIODISSEY MIŃSKCompound MenSes. 1
BANASZAK Jakub28ABKSBKS BYDGOSZCZRecurve MenSes. 2
BARAKOŃSKA Milena4BPRUOBUWNIK PRUDNIKRecurve WomenSes. 2
BARAN Aleksandra9CSTESTELLA KIELCERecurve WomenSes. 2
BARTUZI Dorota16ALUBSTART LUBLINCompound WomenSes. 1
BASIURAS Michał27CSPOSPOŁEM ŁÓDŹRecurve MenSes. 2
BĄTKIEWICZ Bartłomiej30BTALTALENT WROCŁAWRecurve Junior MenSes. 2
BĄTOR Sebastian23CSTESTELLA KIELCERecurve MenSes. 2
BIELA Dariusz35BPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWRecurve Junior MenSes. 2
BIEŻUŃSKA Maria1BDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve WomenSes. 2
BIZOŃ Kacper25CŻYWŁUCZNIK ŻYWIECRecurve MenSes. 2
BRĄŻKIEWICZ Kamil29DZRYZRYW DOBRCZRecurve MenSes. 2
BROCKA Zuzanna41B5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
BRUDERRECK Konrad35DBOGBLANKENFELDER BOGENSCHUTZEN 08Recurve Junior MenSes. 2
BUCKI Mateusz22CSTESTELLA KIELCERecurve MenSes. 2
BUDNIK Bartosz46BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne KadeciSes. 2
BYJOŚ Robert29BSILSILESIA MIECHOWICERecurve MenSes. 2
BYZDRA Karol35ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve Junior MenSes. 2
BŁASZCZYK Sebastian47BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne KadeciSes. 2
CHMIELAK Tomasz14CDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
CHMIELEWSKI Marcin26DSZASZANSA STARTRecurve MenSes. 2
CHOJNACKI Michał28BMAZMAZOWSZE TERESINRecurve MenSes. 2
CHROSTOWSKA Maria2CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve WomenSes. 2
CICHY-CHORONIEWSKI Rafał21BPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWRecurve MenSes. 2
ĆWIKLIŃSKA Zuzanna6DHUBHUBAL BIAŁYSTOKRecurve WomenSes. 2
DALESZYŃSKI Paweł37CAZSAZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
DALIDOVICH Pavel13DRCOPRCOP BELARUSRecurve MenSes. 2
DANISZEWSKI Franciszek45CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
DELESKA Maciej43ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
DOMAŃSKI Mateusz44B5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne KadeciSes. 2
DROŻDŻ Weronika30COSŁOSŁ STRZELEC LEGNICARecurve Junior WomenSes. 2
DUBROVA Aliaksei14DRCOPRCOP BELARUSRecurve MenSes. 2
DUBROVINA Kateryna8AUKRUKRAINARecurve WomenSes. 2
DUDKA Adam17ALUBSTART LUBLINCompound MenSes. 1
DULLAS Laura33DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve Junior WomenSes. 2
DZIENIS Mirosław26BHUBHUBAL BIAŁYSTOKRecurve MenSes. 2
DZIOMINSKAYA Karyna7CMOKMOK TSORRecurve WomenSes. 2
F - G - H - J - K
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
FABISIAK Rafał14ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
FARASIEWICZ Karolina5BPRUOBUWNIK PRUDNIKRecurve WomenSes. 2
FILONRCHIK Aliaksandr47CMGUMGUORŁuki klasyczne KadeciSes. 2
FIRSAU Kiryl11DRCOPRCOP BELARUSRecurve MenSes. 2
FORNAL Michał35CMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Junior MenSes. 2
FRĄK Filip44DŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne KadeciSes. 2
FUTYMA Anna32BTALTALENT WROCŁAWRecurve Junior WomenSes. 2
FUTYMA Krzysztof17BTALTALENT WROCŁAWRecurve MenSes. 2
GAJDA Dominika38CMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
GAJDA Julia1DMAZMAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 2
GAJDA Marek45DŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne KadeciSes. 2
GAWRYŚ Dariusz19BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWACompound MenSes. 1
GAŁKA Paweł23BLEWLEW KRYNKICompound MenSes. 1
GLAZNA Krzysztof47DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne KadeciSes. 2
GOCLON Weronika38DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
GOMOLISZEK Michał18AOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICACompound MenSes. 1
GÓRA Zuzanna31CPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWRecurve Junior WomenSes. 2
GÓRAL Małgorzata8CSTESTELLA KIELCERecurve WomenSes. 2
GORCZYCA Krzysztof21AOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICACompound MenSes. 1
GÓRKA Maria32CPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWRecurve Junior WomenSes. 2
GOŁYGOWSKI Marcin40BSVQSV QUERUM BRAUNSCHWEIGCompound MenSes. 1
GRABOWSKI Jędrzej46DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne KadeciSes. 2
GRZYMEK Zuzanna4AŻYWŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 2
GRZYŚKA Kinga9ABYTMLKS CZARNA STRZAŁA BYTOMRecurve WomenSes. 2
GRZYWIŃSKA Ewelina40DZRYZRYW DOBRCZŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
HAVELKO Yuriy15BUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
HELBIN Kasper29CPRUOBUWNIK PRUDNIKRecurve MenSes. 2
HOVIADOVSKYI Roman28AUKRUKRAINACompound MenSes. 1
HULEUSKI Ihar29AODIODISSEY MIŃSKRecurve MenSes. 2
HUSZCZ Maciej15CDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
HUZAR Ewa10AX10X10 JAWORZERecurve WomenSes. 2
HUZAR Mirosław27AX10X10 JAWORZERecurve MenSes. 2
JAGŁA Patrycja31AMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Junior WomenSes. 2
JANISZEWSKI Ryszard22DAZSAZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
JANKOWSKI Jędrzej24BPUSPUSZCZA SUPRAŚLRecurve MenSes. 2
JEZNACH Arkadiusz20CROKROKIS RADZYMINRecurve MenSes. 2
JUNCZYK Stanisław12ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
JURZAK Adam27DUNIAUNIA PIELGRZYMKARecurve MenSes. 2
KACZMAREK Natalia38BPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
KACZMAREK Tomasz27AGZSNSTART GORZÓW WIELKOPOLSKICompound MenSes. 1
KALWINEK Martyna6BSPOSPOŁEM ŁÓDŹRecurve WomenSes. 2
KAPUSTA Małgorzata36BPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWCompound WomenSes. 1
KARPENKO Serhiy25ALVIVLWÓR UKRAINARecurve MenSes. 2
KĘDZIO Piotr25DHUBHUBAL BIAŁYSTOKRecurve MenSes. 2
KHAVTURA Valentyn11BUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
KLEPACKI Michał48AHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KLOCHOWICZ Mikołaj37BŁKSŁKS RADOMRecurve Junior MenSes. 2
KOBIAŁKA Martyna41ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
KOCAJ Marlena30DRESRESOVIA RZESZÓWRecurve Junior WomenSes. 2
KONECKI Przemysław34BGOLORLIK GOLESZÓWCompound MenSes. 1
KORCZEWSKI Emilian44CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KORNATOWSKI Krzysztof26AGZSNSTART GORZÓW WIELKOPOLSKICompound MenSes. 1
KOWALSKI Robert18DMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 2
KOZŁOWSKI Dominik34BMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior MenSes. 2
KOZŁOWSKI Gabriel38BAMEUKS AMEOLI ŚWIEBODZICECompound MenSes. 1
KRÓL Hanna41BDOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAWCompound WomenSes. 1
KRÓL Jagienka2BDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve WomenSes. 2
KRÓL Piotr15DMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 2
KRYŃSKI Eryk43CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KRYSZKIEWICZ Krystian48BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KUCOWSKI Gaweł13CDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
KULIK Dawid36DSTESTELLA KIELCERecurve Junior MenSes. 2
KWIECIEŃ Aleksandra1CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve WomenSes. 2
L - M - N - O - P
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
LACH Paulina2AŻYWŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 2
LEŚNIAK Natalia5AŻYWŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 2
LEŚNIAK Renata38AMGOKMGOKIS DOBCZYCECompound WomenSes. 1
LIAHUSHEU Aliaksandr20DMOKMOK TSORRecurve MenSes. 2
LIPIARSKA Karina10CZABULKS GROT ZABIERZÓWRecurve WomenSes. 2
LIPSKA Karolina25BLEWLEW KRYNKICompound WomenSes. 1
LITWIN Elżbieta39ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
LVOVSKY Dmytro31AADMADMCompound MenSes. 1
MACIĄGOWSKA Alicja3DMAZMAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 2
MACIĄGOWSKA Małgorzata2DMAZMAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 2
MADZIAR Witold18BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWACompound MenSes. 1
MAJSTREWICZ Tadeusz46ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MAKAREVICH Serhiy26ALVIVLWÓR UKRAINARecurve MenSes. 2
MAKAREVYCH Sergii27BSKASKA UKRAINERecurve MenSes. 2
MARCHANKA Anastasiya42DMGUMGUORŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MARCINKIEWICZ Robert18CROKROKIS RADZYMINRecurve MenSes. 2
MARUSAU Mikalai19DMOKMOK TSORRecurve MenSes. 2
MARUSAVA Hanna6CMOKMOK TSORRecurve WomenSes. 2
MARZEC Paweł18BTALTALENT WROCŁAWRecurve MenSes. 2
MAZEPA Wiktoria39DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MAŁOLEPSZA Maria40CMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MELEKHOV Artem16BUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
MICHALAK Maciej44ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MICHALAK Sławomir19CROKROKIS RADZYMINRecurve MenSes. 2
MIKA Hanna38ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MIŚKIEWICZ Roksana40B5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MIŁECKI Marcin16DMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 2
MIŁOŻĘBSKA Mira41CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MOKRYNKYY Yaroslav13BUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
MOLAS Michał45ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MYLCHANKA Nina4DRCOPRCOP BELARUSRecurve WomenSes. 2
MYSZOR Wioleta1AŻYWŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 2
NAPŁOSZEK Kamila3CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve WomenSes. 2
NAPŁOSZEK Sławomir16ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
OLSZEWSKA Milena8DGZSNSTART GORZÓW WIELKOPOLSKIRecurve WomenSes. 2
OSSES Mariusz25AGZSNSTART GORZÓW WIELKOPOLSKICompound MenSes. 1
PACHAPINSKAYA Tatiana33BODIODISSEY MIŃSKCompound WomenSes. 1
PACZUSKA Anna4CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve WomenSes. 2
PAJĄCZEK Jakub19BTALTALENT WROCŁAWRecurve MenSes. 2
PAVLIK Marcel41ASPESPEED ARROWS SLOVAKCompound MenSes. 1
PĘKALSKI Roman22ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
PĘKALSKI Wojciech13ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
PIEKARSKI Bogusław34ANIENIESTOWARZYSZONYCompound MenSes. 1
PIETRUSIŃSKI Ludwik17ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
PILCICKI Bogusław24BLEWLEW KRYNKICompound MenSes. 1
PINTAK Paulina42BPRUOBUWNIK PRUDNIKŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
PIOTROWSKI Wojciech24DKNKADRA NARODOWARecurve MenSes. 2
PISKOZUB Monika9DROBROBINHOOD WARSZAWARecurve WomenSes. 2
POWAŁA Antoni34ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve Junior MenSes. 2
PRILEPOV Anton21DMOKMOK TSORRecurve MenSes. 2
PRZYBYLSKI Mateusz45B5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne KadeciSes. 2
PRZYBYLSKI Łukasz26BA3DA3D TOSZEKCompound MenSes. 1
PUGACZ Daria42AODIODISSEY MIŃSKŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
R - S - Ś
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
RUTKOWSKA Aleksandra39CMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
RUTKOWSKI Paweł16CDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
RZĄSA Joanna3AŻYWŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 2
SAPIEJ Mateusz15ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
SAWICKI Piotr20ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
SAWICKI Piotr37AKNKADRA NARODOWARecurve MenSes. 2
SAŁATA Tomasz17BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWACompound MenSes. 1
SAŁEK IdaOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
SCHATURSUNOW Richard30ABOGBLANKENFELDER BOGENSCHUTZEN 08Recurve MenSes. 2
SHKLIAR Ksenia30AUKRUKRAINACompound WomenSes. 1
SHULPIN Aleksandr37ABLRARCUS BRESTCompound MenSes. 1
SHUT Dmytro29AUKRUKRAINACompound MenSes. 1
SIDOR Paweł33ANIENIESTOWARZYSZONYCompound MenSes. 1
SIEŃCZAK Bartosz20BPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWRecurve MenSes. 2
SIEŃCZUK Jacek23BPUSPUSZCZA SUPRAŚLRecurve MenSes. 2
SIERAKOWSKI Kacper11ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
SKROK Natalia32DMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior WomenSes. 2
SMOLAK Marta31BTALTALENT WROCŁAWRecurve Junior WomenSes. 2
SOBIERAJ Cezary36AX10X10 JAWORZECompound MenSes. 1
SOBIERAJ Ewa5CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve WomenSes. 2
SOKOLENKO Kateryna7AUKRUKRAINARecurve WomenSes. 2
SOŁTYS Paweł22BPLAPŁASZOWIANKA KRAKÓWRecurve MenSes. 2
STACHYRA Patryk34DROKROKIS RADZYMINRecurve Junior MenSes. 2
STANIECZEK Anna35BGOLORLIK GOLESZÓWCompound WomenSes. 1
STANIEWICZ Robert35AX10X10 JAWORZECompound MenSes. 1
STANKOWSKI Mikołaj43DŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne KadeciSes. 2
STARZYCKI Piotr36ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve Junior MenSes. 2
STOLARZ Marcin43B5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne KadeciSes. 2
SUCHOŃSKI Michał19ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
SYLDATK Ewelina32AMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Junior WomenSes. 2
SZAFRAN Marek26CSPOSPOŁEM ŁÓDŹRecurve MenSes. 2
SZAŁAŃSKA Katarzyna23AOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICACompound WomenSes. 1
SZELĄG Filip29BA3DA3D TOSZEKCompound MenSes. 1
SZELĄG Marcin27BA3DA3D TOSZEKCompound MenSes. 1
SZKUTA Daniel21CSTESTELLA KIELCERecurve MenSes. 2
SZWARC Agata10BBOGBLANKENFELDER BOGENSCHUTZEN 08Recurve WomenSes. 2
SZYMAŃSKI Jakub36CDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Junior MenSes. 2
SZYMAŃSKI Marek12CDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
SZYSZKO Michał46CSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
SŁOWIŃSKI Szymon22BLEWLEW KRYNKICompound MenSes. 1
ŚMIAŁKOWSKA Magdalena7BSPOSPOŁEM ŁÓDŹRecurve WomenSes. 2
ŚWIĄTEK Robert39BMAZMAZOWSZE TERESINCompound MenSes. 1
ŚWIECZAK Anna3BDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve WomenSes. 2
ŚWIERŻEWSKA Joanna31DMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior WomenSes. 2
T - U - W - Z - Ż - Ł
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
TERLEGA Tomasz30BOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICACompound MenSes. 1
TETIANA Pozniakova32AADMADMCompound WomenSes. 1
TOŁKACZ Sandra9BMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve WomenSes. 2
TREJMAN Andrzej11CDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
TREMBIŃSKI Dariusz24AROBROBINHOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
TRZEBIŃSKA Adrianna8BTALTALENT WROCŁAWRecurve WomenSes. 2
TSARANKOU Sviataslav12DRCOPRCOP BELARUSRecurve MenSes. 2
TUREK Mateusz25BBYTMLKS CZARNA STRZAŁA BYTOMRecurve MenSes. 2
URBANIAK Makary48CAZSAZS SURMA POZNAŃŁuki klasyczne KadeciSes. 2
USACH Mykhailo12BUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
USNARSKI Maciej34CMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Junior MenSes. 2
WACŁAWEK Sandra33AMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Junior WomenSes. 2
WALADA Mariusz40ARASZLZS RASZÓWKACompound MenSes. 1
WARDECKI Wiktor18ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
WIĄCEK Andrzej28CRESRESOVIA RZESZÓWRecurve MenSes. 2
WIĘCŁAW Marta10DSILSILESIA MIECHOWICERecurve WomenSes. 2
WINDAK Wiktor47AOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne KadeciSes. 2
WIRKOWSKA Julia33CPUSPUSZCZA SUPRAŚLRecurve Junior WomenSes. 2
WOJTAS Jan20AOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICACompound MenSes. 1
WRZECIONEK Michał17DMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 2
WYSOCKA Magdalena42CHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
WYSOCKA Marta7DHUBHUBAL BIAŁYSTOKRecurve WomenSes. 2
WYTRYKUS Adam17CROKROKIS RADZYMINRecurve MenSes. 2
ZABOROWSKI Paweł31BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWACompound MenSes. 1
ZAKRAWACZ Magdalena22AOSŁOSŁ STRZELEC LEGNICACompound WomenSes. 1
ZALEWSKI Michał21ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 2
ZYZAŃSKA Sylwia6AŻYWŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 2
ŻEBROWSKI Grzegorz23AROBROBINHOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
ŻELAZNA Oliwia33BSTESTELLA KIELCERecurve Junior WomenSes. 2
ŻUK Włodzimierz37BOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Compound MenSes. 1
ŻUREK Kacper48DZRYZRYW DOBRCZŁuki klasyczne KadeciSes. 2
ŻURKO Joanna41DROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
ŁABUDA Marcin24AGZSNSTART GORZÓW WIELKOPOLSKICompound MenSes. 1
ŁAZOWSKI Filip24CŻYWŁUCZNIK ŻYWIECRecurve MenSes. 2