XXXV Memoria? Ireny Szyd?owskiej XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), from 23-06-2018 to 24-06-2018
XXXV Memoria? Ireny Szyd?owskiej
Lista uczestników wg kraju/klubu
 
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BROCKA Zuzanna41BŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
DOMAŃSKI Mateusz44BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MIŚKIEWICZ Roksana40BŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
PRZYBYLSKI Mateusz45BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
STOLARZ Marcin43BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
A3DA3D TOSZEK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANDRUSZKIEWICZ Władysław28BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
PRZYBYLSKI Łukasz26BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SZELĄG Filip29BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SZELĄG Marcin27BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ADMADM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
LVOVSKY Dmytro31AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
TETIANA Pozniakova32AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
AMEUKS AMEOLI ŚWIEBODZICE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KOZŁOWSKI Gabriel38BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
AZSAZS SURMA POZNAŃ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DALESZYŃSKI Paweł37CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
JANISZEWSKI Ryszard22DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
URBANIAK Makary48CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
BKSBKS BYDGOSZCZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BANASZAK Jakub28AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
BLRARCUS BREST
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
SHULPIN Aleksandr37AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
BOGBLANKENFELDER BOGENSCHUTZEN 08
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BRUDERRECK Konrad35DŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SCHATURSUNOW Richard30AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SZWARC Agata10BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
BYTMLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GRZYŚKA Kinga9AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
TUREK Mateusz25BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
DOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KRÓL Hanna41BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
DRUDRUKARZ WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BIEŻUŃSKA Maria1BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
CHMIELAK Tomasz14CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
DELESKA Maciej43AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
HUSZCZ Maciej15CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KRÓL Jagienka2BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
KUCOWSKI Gaweł13CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MAJSTREWICZ Tadeusz46AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MICHALAK Maciej44AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MIŁOŻĘBSKA Mira41CŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MOLAS Michał45AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
RUTKOWSKI Paweł16CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ŚWIECZAK Anna3BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
SZYMAŃSKI Jakub36CŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SZYMAŃSKI Marek12CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
TREJMAN Andrzej11CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GOLORLIK GOLESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KONECKI Przemysław34BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
STANIECZEK Anna35BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
GZSNSTART GORZÓW WIELKOPOLSKI
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KACZMAREK Tomasz27AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
KORNATOWSKI Krzysztof26AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
OLSZEWSKA Milena8DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
OSSES Mariusz25AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ŁABUDA Marcin24AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
HUBHUBAL BIAŁYSTOK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ĆWIKLIŃSKA Zuzanna6DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
DZIENIS Mirosław26BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KĘDZIO Piotr25DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KLEPACKI Michał48AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
WYSOCKA Magdalena42CŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
WYSOCKA Marta7DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
KNKADRA NARODOWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
PIOTROWSKI Wojciech24DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SAWICKI Piotr37AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
LEWLEW KRYNKI
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GAŁKA Paweł23BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
LIPSKA Karolina25BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
PILCICKI Bogusław24BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SŁOWIŃSKI Szymon22BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
LUBSTART LUBLIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BARTUZI Dorota16AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
DUDKA Adam17AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
LVIVLWÓR UKRAINA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KARPENKO Serhiy25AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MAKAREVICH Serhiy26AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MAZMAZOWSZE TERESIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BUDNIK Bartosz46BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
BŁASZCZYK Sebastian47BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
CHOJNACKI Michał28BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GAJDA Dominika38CŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
GAJDA Julia1DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
KOZŁOWSKI Dominik34BŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
KRYSZKIEWICZ Krystian48BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MACIĄGOWSKA Alicja3DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
MACIĄGOWSKA Małgorzata2DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
MAŁOLEPSZA Maria40CŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
RUTKOWSKA Aleksandra39CŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
SKROK Natalia32DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
ŚWIĄTEK Robert39BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ŚWIERŻEWSKA Joanna31DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
FORNAL Michał35CŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
JAGŁA Patrycja31AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
SYLDATK Ewelina32AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
USNARSKI Maciej34CŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
WACŁAWEK Sandra33AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
MGOKMGOKIS DOBCZYCE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
LEŚNIAK Renata38AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
MGUMGUOR
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ARLOU Konstantsin36BŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
FILONRCHIK Aliaksandr47CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MARCHANKA Anastasiya42DŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KOWALSKI Robert18DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KRÓL Piotr15DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MIŁECKI Marcin16DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
TOŁKACZ Sandra9BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
WRZECIONEK Michał17DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MOKMOK TSOR
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DZIOMINSKAYA Karyna7CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
LIAHUSHEU Aliaksandr20DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MARUSAU Mikalai19DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MARUSAVA Hanna6CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
PRILEPOV Anton21DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
NIENIESTOWARZYSZONY
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
PIEKARSKI Bogusław34AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SIDOR Paweł33AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ODIODISSEY MIŃSK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BAHDANOVICH Yauheni32BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
HULEUSKI Ihar29AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
PACHAPINSKAYA Tatiana33BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
PUGACZ Daria42AŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
OSŁOSŁ STRZELEC LEGNICA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BACZKOWSKI Jacek19AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
DROŻDŻ Weronika30CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
GOMOLISZEK Michał18AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
GORCZYCA Krzysztof21AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SAŁEK IdaŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
SZAŁAŃSKA Katarzyna23AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
TERLEGA Tomasz30BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
WINDAK Wiktor47AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
WOJTAS Jan20AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ZAKRAWACZ Magdalena22AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ŻUK Włodzimierz37BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
PLAPŁASZOWIANKA KRAKÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANDRZEJEWSKA Stefania39BŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
BIELA Dariusz35BŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
CICHY-CHORONIEWSKI Rafał21BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GÓRA Zuzanna31CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
GÓRKA Maria32CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
KACZMAREK Natalia38BŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
KAPUSTA Małgorzata36BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
SIEŃCZAK Bartosz20BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SOŁTYS Paweł22BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
PRUOBUWNIK PRUDNIK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BARAKOŃSKA Milena4BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
FARASIEWICZ Karolina5BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
HELBIN Kasper29CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
PINTAK Paulina42BŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
PUSPUSZCZA SUPRAŚL
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
JANKOWSKI Jędrzej24BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SIEŃCZUK Jacek23BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
WIRKOWSKA Julia33CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
RASZLZS RASZÓWKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
WALADA Mariusz40AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
RCOPRCOP BELARUS
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ATROSHCHANKA Yanina5DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
DALIDOVICH Pavel13DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
DUBROVA Aliaksei14DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
FIRSAU Kiryl11DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MYLCHANKA Nina4DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
TSARANKOU Sviataslav12DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
RESRESOVIA RZESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KOCAJ Marlena30DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
WIĄCEK Andrzej28CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ROBROBINHOOD WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
PISKOZUB Monika9DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
TREMBIŃSKI Dariusz24AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ŻEBROWSKI Grzegorz23AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ŻURKO Joanna41DŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
ROKROKIS RADZYMIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANTOSIEWICZ Marcin39AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
JEZNACH Arkadiusz20CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MARCINKIEWICZ Robert18CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MICHALAK Sławomir19CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
STACHYRA Patryk34DŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
WYTRYKUS Adam17CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SILSILESIA MIECHOWICE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BYJOŚ Robert29BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
WIĘCŁAW Marta10DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
SKASKA UKRAINE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
MAKAREVYCH Sergii27BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SPESPEED ARROWS SLOVAK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
PAVLIK Marcel41AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SPOSPOŁEM ŁÓDŹ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BASIURAS Michał27CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KALWINEK Martyna6BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
ŚMIAŁKOWSKA Magdalena7BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
SZAFRAN Marek26CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
STESTELLA KIELCE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BARAN Aleksandra9CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
BĄTOR Sebastian23CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
BUCKI Mateusz22CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GÓRAL Małgorzata8CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
KULIK Dawid36DŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SZKUTA Daniel21CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ŻELAZNA Oliwia33BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
SVQSV QUERUM BRAUNSCHWEIG
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GOŁYGOWSKI Marcin40BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SZASZANSA START
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CHMIELEWSKI Marcin26DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SŁMSŁ MARYMONT WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AFFEK Marcin20BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
AUSTYN-GAWRYŚ Joanna21BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
BĄCZYK Zuzanna40AŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
BYZDRA Karol35AŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
CHROSTOWSKA Maria2CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
DANISZEWSKI Franciszek45CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
DULLAS Laura33DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
FABISIAK Rafał14AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GAWRYŚ Dariusz19BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
JUNCZYK Stanisław12AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KOBIAŁKA Martyna41AŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
KORCZEWSKI Emilian44CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KRYŃSKI Eryk43CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KWIECIEŃ Aleksandra1CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
LITWIN Elżbieta39AŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
MADZIAR Witold18BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
MIKA Hanna38AŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
NAPŁOSZEK Kamila3CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
NAPŁOSZEK Sławomir16AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
PACZUSKA Anna4CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
PĘKALSKI Roman22AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
PĘKALSKI Wojciech13AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
PIETRUSIŃSKI Ludwik17AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
POWAŁA Antoni34AŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SAPIEJ Mateusz15AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SAWICKI Piotr20AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SAŁATA Tomasz17BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SIERAKOWSKI Kacper11AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SOBIERAJ Ewa5CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
STARZYCKI Piotr36AŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SUCHOŃSKI Michał19AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SZYSZKO Michał46CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
WARDECKI Wiktor18AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ZABOROWSKI Paweł31BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ZALEWSKI Michał21AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
TALTALENT WROCŁAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BĄTKIEWICZ Bartłomiej30BŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
FUTYMA Anna32BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
FUTYMA Krzysztof17BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GLAZNA Krzysztof47DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
GOCLON Weronika38DŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
GRABOWSKI Jędrzej46DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MARZEC Paweł18BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MAZEPA Wiktoria39DŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
PAJĄCZEK Jakub19BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SMOLAK Marta31BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 2
TRZEBIŃSKA Adrianna8BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
UKRUKRAINA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ALEKSANIAN Hevorh14BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
DUBROVINA Kateryna8AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
HAVELKO Yuriy15BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
HOVIADOVSKYI Roman28AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
KHAVTURA Valentyn11BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MELEKHOV Artem16BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MOKRYNKYY Yaroslav13BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SHKLIAR Ksenia30AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
SHUT Dmytro29AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SOKOLENKO Kateryna7AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
USACH Mykhailo12BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
UNIAUNIA PIELGRZYMKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
JURZAK Adam27DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
X10X10 JAWORZE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
HUZAR Ewa10AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
HUZAR Mirosław27AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SOBIERAJ Cezary36AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
STANIEWICZ Robert35AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ZABULKS GROT ZABIERZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
LIPIARSKA Karina10CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
ZRYZRYW DOBRCZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BRĄŻKIEWICZ Kamil29DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GRZYWIŃSKA Ewelina40DŁuki klasyczne KadetkiSes. 2
ŻUREK Kacper48DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
ŁKSŁKS RADOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
FRĄK Filip44DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
GAJDA Marek45DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KLOCHOWICZ Mikołaj37BŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
STANKOWSKI Mikołaj43DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
ŻYWŁUCZNIK ŻYWIEC
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BIZOŃ Kacper25CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GRZYMEK Zuzanna4AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
LACH Paulina2AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
LEŚNIAK Natalia5AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
MYSZOR Wioleta1AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
RZĄSA Joanna3AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
ZYZAŃSKA Sylwia6AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 2
ŁAZOWSKI Filip24CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2