XXXV Memoria? Ireny Szyd?owskiej XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), from 23-06-2018 to 24-06-2018
XXXV Memoria? Ireny Szyd?owskiej
Brackets
 
Łuki klasyczne - meżczyźni
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Liahusheu AliaksandrMOKMok TsorBye
 
Liahusheu AliaksandrBye
 
0
0
Liahusheu Aliaksandr6
Kowalski Robert4
33Mędrzak MateuszŻYWŁucznik ŻywiecBye
 
Mędrzak Mateusz57
Kowalski Robert6*8
 
32Kowalski RobertMKŁMKŁ Strzała WarszawaBye
Liahusheu Aliaksandr7
Marcinkiewicz Robert1
17Helbin KasperPRUObuwnik PrudnikBye
 
Helbin Kasper6*9
Suchoński Michał58
 
48Suchoński MichałSŁMSŁ Marymont WarszawaBye
Helbin Kasper0
Marcinkiewicz Robert6
49Pękalski WojciechSŁMSŁ Marymont WarszawaBye
 
Pękalski Wojciech3
Marcinkiewicz Robert7
 
16Marcinkiewicz RobertROKROKIS RadzyminBye
Liahusheu Aliaksandr4
Marusau Mikalai6
9Marusau MikalaiMOKMok TsorBye
 
Marusau Mikalai6
Pajączek Jakub0
57Kędzio PiotrHUBHubal Białystok4
56Pajączek JakubTALTalent Wrocław6
Marusau Mikalai7
Sołtys Paweł1
41Sołtys PawełPLAPłaszowianka KrakówBye
 
Sołtys PawełBye
Brążkiewicz Kamil 
 
24Brążkiewicz KamilZRYZryw DobrczBye
Marusau Mikalai6
Szafran Marek0
25Schatursunow RichardBOGBlankenfelder Bogenschutzen 08Bye
 
Schatursunow Richard6
Miłecki Marcin0
 
40Miłecki MarcinMKŁMKŁ Strzała WarszawaBye
Schatursunow Richard0
Szafran Marek6
0
0
 
Szafran MarekBye
 
8Szafran MarekSPOSpołem ŁódźBye
Marusau Mikalai2
Tsarankou Sviataslav6
5Tsarankou SviataslavRCOPRCOP BelarusBye
 
Tsarankou SviataslavBye
 
0
0
Tsarankou Sviataslav6
Karpenko Serhiy4
37Pękalski RomanSŁMSŁ Marymont WarszawaBye
 
Pękalski Roman3
Karpenko Serhiy7
 
28Karpenko SerhiyLVIVLwór UkrainaBye
Tsarankou Sviataslav7
Michalak Sławomir3
21Kutsyy ValentinUKRUkrainaBye
 
Kutsyy Valentin6
Cichy-Choroniewski Rafał0
 
44Cichy-Choroniewski RafałPLAPłaszowianka KrakówBye
Kutsyy Valentin4
Michalak Sławomir6
53Trejman AndrzejDRUDrukarz Warszawa6
60Jankowski JanPUSPuszcza Supraśl2
Trejman Andrzej0
Michalak Sławomir6
 
12Michalak SławomirROKROKIS RadzyminBye
Tsarankou Sviataslav7
Makarevich Serhiy1
13Banaszak JakubBKSBKS BydgoszczBye
 
Banaszak Jakub6
Król Piotr2
61Wrzecionek MichałMKŁMKŁ Strzała Warszawa 
52Król PiotrMKŁMKŁ Strzała WarszawaBye
Banaszak Jakub59
Jurzak Adam6*9*
45Futyma KrzysztofTALTalent WrocławBye
 
Futyma Krzysztof0
Jurzak Adam6
 
20Jurzak AdamUNIAUnia PielgrzymkaBye
Jurzak Adam1
Makarevich Serhiy7
29Janiszewski RyszardAZSAZS Surma PoznańBye
 
Janiszewski Ryszard4
Turek Mateusz6
 
36Turek MateuszBYTMLKS Czarna Strzała BytomBye
Turek Mateusz0
Makarevich Serhiy6
0
0
 
Makarevich SerhiyBye
 Finał
4Makarevich SerhiyLVIVLwór UkrainaByeTsarankou Sviataslav0
Usach Mykhailo6
Mecz o 3.
3Sierakowski KacperSŁMSŁ Marymont WarszawaByeMarusau Mikalai6
 Prilepov Anton0
Sierakowski KacperBye
 
0
0
Sierakowski Kacper6
Pietrusiński Ludwik2
35Kucowski GawełDRUDrukarz WarszawaBye
 
Kucowski Gaweł0
Pietrusiński Ludwik6
 
30Pietrusiński LudwikSŁMSŁ Marymont WarszawaBye
Sierakowski Kacper1
Marzec Paweł7
19Napłoszek SławomirSŁMSŁ Marymont WarszawaBye
 
Napłoszek Sławomir6
Chmielewski Marcin0
 
46Chmielewski MarcinSZASzansa StartBye
Napłoszek Sławomir2
Marzec Paweł6
51Chojnacki MichałMAZMazowsze Teresin7
62Trembiński DariuszROBRobinHood Warszawa3
Chojnacki Michał0
Marzec Paweł6
 
14Marzec PawełTALTalent WrocławBye
Marzec Paweł4
Usach Mykhailo6
11Usach MykhailoUKRUkrainaBye
 
Usach Mykhailo6
Rutkowski Paweł2
59Rutkowski PawełDRUDrukarz WarszawaBye
54Żebrowski GrzegorzROBRobinHood Warszawa 
Usach Mykhailo6
Bucki Mateusz4
43Sawicki PiotrKNKadra NarodowaBye
 
Sawicki Piotr3
Bucki Mateusz7
 
22Bucki MateuszSTEStella KielceBye
Usach Mykhailo6
Bątor Sebastian2
27Bątor SebastianSTEStella KielceBye
 
Bątor Sebastian6*7
Dzienis Mirosław56
 
38Dzienis MirosławHUBHubal BiałystokBye
Bątor Sebastian6
Firsau Kiryl0
0
0
 
Firsau KirylBye
 
6Firsau KirylRCOPRCOP BelarusBye
Usach Mykhailo6*10
Prilepov Anton58
7Basiuras MichałSPOSpołem ŁódźBye
 
Basiuras MichałBye
 
0
0
Basiuras Michał6
Szymański Marek2
39Szymański MarekDRUDrukarz WarszawaBye
 
Szymański Marek6
Junczyk Stanisław0
 
26Junczyk StanisławSŁMSŁ Marymont WarszawaBye
Basiuras Michał6
Dubrova Aliaksei2
23Wiącek AndrzejRESResovia RzeszówBye
 
Wiącek Andrzej2
Huleuski Ihar6
 
42Huleuski IharODIOdissey MińskBye
Huleuski Ihar1
Dubrova Aliaksei7
55Chmielak TomaszDRUDrukarz Warszawa2
58Wardecki WiktorSŁMSŁ Marymont Warszawa6
Wardecki Wiktor0
Dubrova Aliaksei6
 
10Dubrova AliakseiRCOPRCOP BelarusBye
Basiuras Michał1
Prilepov Anton7
15Prilepov AntonMOKMok TsorBye
 
Prilepov Anton6
Przesmycki Konrad0
63Przesmycki KonradROKROKIS Radzymin6
50Zalewski MichałSŁMSŁ Marymont Warszawa4
Prilepov Anton6
Huszcz Maciej0
47Sapiej MateuszSŁMSŁ Marymont WarszawaBye
 
Sapiej Mateusz1
Huszcz Maciej7
 
18Huszcz MaciejDRUDrukarz WarszawaBye
Prilepov Anton6
Dalidovich Pavel2
31Sawicki PiotrSŁMSŁ Marymont WarszawaBye
 
Sawicki Piotr7
Szkuta Daniel3
 
34Szkuta DanielSTEStella KielceBye
Sawicki Piotr4
Dalidovich Pavel6
0
0
 
Dalidovich PavelBye
 
2Dalidovich PavelRCOPRCOP BelarusBye