KEJOHANAN MEMANAH MAJLIS SUKAN SEKOLAH MALAYSIA KEJOHANAN MEMANAH MAJLIS SUKAN SEKOLAH MALAYSIA
BAHAGIAN SUKAN KEMENTERIAN PENDIDIKAN MALAYSIA (KPM)
USM KUBANG KERIAN, from 04-08-2018 to 11-08-2018
LELAKI BAWAH 18 TAHUN [After 72 Arrows]
 
LELAKI BAWAH 18 TAHUN [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country
70M SET 1
70M SET 2
Tot.
10+X
X
1SYED MUHD HAFIZ Syed Ahamad FauziSELSelangor31913092628196
2IZZAN ZAIDAN Bin AndersonSABSabah31323091622145
3MUHAMMAD NAJMI HashimKELKelantan30632985604144
4RUZAINI RAFIUDDIN RasmetSABSabah30162984599125
5MUHAMMAD FARIS SaharSELSelangor3035293859672
6ABDUL MALIK FathiKELKelantan292133003592123
7BRYSON TING Tiew LuingKLKuala Lumpur29611296659294
8MOHD HAIKAL Bin FauzieSABSabah2971029110588115
9JACKY SUNG Jek PingSARSarawak301728613587133
10MUHD AQIL FAUZAN NorazmanTRGTerengganu290152947584123
11MUHAMMAD HAKIM Mohd AzhanSELSelangor303427922582133
12MOHD JAMIL SHAH ShahruddinKLKuala Lumpur29882821858061
13MUHAMMAD NAIM SuhaimiKEDKedah284212929576124
14ROY CHELLIAH Chelliah DavidSELSelangor289172851557491
15MUHAMMAD ALIF AIMAN ShahrirPJAYAPutrajaya290162841657461
16RAJA KHILFI HARIS Raja Khairil EddyKLKuala Lumpur2881828514573104
17MUHAMMAD NURMUJAHID Mohd NasirNSNegeri Sembilan297927524572113
18MUHAMMAD KHAIRUL AKMAL And AzizPERPerlis287192812056895
19AHMAD ARIF Ismail AdlanPERPerlis280272871256762
20FAROUQ MAJDI Fahrol RodziPERPerlis283242821756574
21MUHAMMAD AKMAL ADRY Mohd Zul AdnanKELKelantan274312901156450
22MUHAMMAD AZIM OmarKEDKedah2812528119562113
23MUHAMMAD FITRI Mohd YusofNSNegeri Sembilan280262812156173
24AFIF FARHAN KoddasNSNegeri Sembilan284222772356160
25AMIR AIMAN Ahmad KamalKLKuala Lumpur291142692856080
26MUHAMMAD AFIQ DANIAL KhatamJOHJohor2921226331555113
27SHAMIL HAKIMI Shamsul BahrinJOHJohor283232702755383
28MOHAMAD RASHIDI Abdul KadirPRKPerak276292722654883
29MUHAMMAD ALIFFAKHRI Mohd AzamMELMelaka261392752553661
30MUHAMMAD AZRIZAN AFANDI Mohd SabriKEDKedah286202473953384
31MUHD YUSRI GhafarTRGTerengganu267352662953342
32WONG CHIONG JungSARSarawak279282513653061
33MUHAMMAD QARIN Bin SolomenSABSabah265372613252663
34HADI NAZIRAN AzizMELMelaka268332573452542
35MOHAMAD ALIF AFIQ Mohamad FadzliPRKPerak255402662952140
36MUHD AIMAN NAQIB RoslanTRGTerengganu275302444051952
37AIMAN HARITH Abdul HamidSARSarawak268342513751931
38MUHAMMAD FIRDAUS JamalPAHPahang267362354350231
39WAN AMIRUL ASHRAF R AzmiNSNegeri Sembilan271322245049540
40MUHAMAD IQMAL HAIKAL Mohamad TarmiziKEDKedah232522603349261
41DAVID LAU Meng KiongSARSarawak237492523548940
42MUHAMMAD DANIAL AMIR IrwanPAHPahang241482483848900
43MUHAMMAD NURSYUKRI RahimanJOHJohor244462414148553
44MEGAT IRFAN IMANUDIN Megat Saiful HasniPRKPerak250422344448493
45MUHAMMAD ALIF Mohd FauziPPPulau Pinang247452374248442
46SHEIKH MUHAMMAD ASYRAF Sh Mohd FadilPAHPahang264382155247941
47MUHAMMAD SYAFIQ ZakariaKELKelantan252412264847854
48DANIEL HANS EdwinJOHJohor250432274647721
49MOHF SHAFEE Habeeb RahumanTRGTerengganu247442264747330
50MOHAMMAD AMIRUZAMAN HamdanPAHPahang236502225145861
51LINGKESH GnasegaranPPPulau Pinang226542314545741
52WIRRON WESTER EkingLABLabuan231532244945520
53KENNETH LOH Jia HanPPPulau Pinang241472065344751
54AZAMUDDIN MansorPPPulau Pinang225552025442741
55AZRI HAKEEM Abdul AzizMELMelaka233511945542710
56MOHAMAD DANIAL HAZIQ Mohd FaizalPJAYAPutrajaya200561775737710
57MUHAMMAD YUSOF SubarmaPJAYAPutrajaya174581915636500
58MUHAMMAD NAUFAL AMJAD NorasriPJAYAPutrajaya171591715834200
59AMIRUL IZAD IsmailPERPerlis198571425934031
60MOHD SHARIZAN SidinLABLabuan113601016021400