XV Ct.Catalunya R-900
VI Memorial Jordi Adell XV Ct.Catalunya R-900
VI Memorial Jordi Adell
Club Arc Montjuïc (1020)
Castell de Montjuïc - Barcelona, from 15-09-2018 to 16-09-2018
XV Ct.Catalunya R-900
VI Memorial Jordi Adell
Llistat de Participants agrupats per Assoc./Club
 
ACCARQUERS CLUB CASTELLDEFELS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
GUITARD COMAS Joan9DNu Veterà HomeDissabte matí
MARTI SIMO Victor Manuel16AInstintiu Veterà HomeDissabte matí
MEJIAS GONZÁLEZ José11ACompost Veterà HomeDiumenge matí
MELLADO CHARNECO Jose Alberto15CInstintiu Veterà HomeDissabte matí
AECPA.E.C. PUIGVERD DE LLEIDA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
DOMENECH INVERNON Iker6BRecorbat Aleví HomeDissabte tarde
MILAN ESTRUCH Abril5ARecorbat Aleví DonaDissabte tarde
MILAN ESTRUCH Teo7BRecorbat Infantil HomeDissabte tarde
PÉREZ MESAS Pepe2CLong Bow Sénior HomeDissabte matí
ASCELARC SANT CELONI
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MADI ALSINA Jordi10ACompost Veterà HomeDiumenge matí
ATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
GÓMEZ SERRA César A.6ACompost Sénior HomeDiumenge matí
HURTADO BELLIDO Manel7ACompost Sénior HomeDiumenge matí
MARTINEZ ZURITA Manuela4ACompost Sénior DonaDiumenge matí
PORTO RODRIGUEZ Tania5BCompost Sénior DonaDiumenge matí
RODRIGUEZ COUTADO Lucia4BCompost Sénior DonaDiumenge matí
CAACLUB D'ARQUERS D'ALFORJA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
BAÑOS GIMÉNEZ Pedro J.15AInstintiu Veterà HomeDissabte matí
CAACTIR AMB ARC CONSTANTÍ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MARSAL GUTIÉRREZ Àngels2BRecorbat Benjamí DonaDissabte tarde
MARSAL GUTIÉRREZ Miquel7ARecorbat Infantil HomeDissabte tarde
PITARCH LAGUNA Maria3CRecorbat Sénior DonaDiumenge matí
PUJOL OMS Abril9ARecorbat Infantil DonaDissabte tarde
PULLÉS PARDO Laura2ARecorbat Júnior DonaDiumenge matí
ROMERO VILELLA Miquel2CRecorbat Júnior HomeDiumenge matí
CAAPCLUB ARQUERS ANOIA-PENEDES
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
TOMAS MAGRIÑA Jardel4ALong Bow Veterà HomeDissabte matí
CACAMCLUB ARQUERS CAMBRILS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
PALLARES CENDROS Josep1BEstàndard Sénior HomeDiumenge matí
CACATCLUB D'ARQUERS DE CATALUNYA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
LANAU GOZALVES Hilari4BLong Bow Veterà HomeDissabte matí
CACVCLUB ARQUERS CERDANYOLA DEL VA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
DELGADO MARTÍNEZ Sergio12BInstintiu Sénior HomeDissabte matí
MORENO Fortunato3CLong Bow Veterà HomeDissabte matí
CADCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ESCARABAJAL BELZUNCE Jose Maria12DInstintiu Sénior HomeDissabte matí
NAVARRO ORTIZ Vicente15CCompost Veterà HomeDiumenge matí
CAMCLUB ARC MONTJUÏC
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
AIXA TORRES Fernando13CInstintiu Sénior HomeDissabte matí
ALVAREZ OTERO Julio1CEstàndard Veterà HomeDiumenge matí
BENITO SANZ Emilio Jose11BCompost Veterà HomeDiumenge matí
CAMINAL BROSEL Ricard8CRecorbat Sénior HomeDiumenge matí
DELGADO CÁMARA Carlos1DEstàndard Veterà HomeDiumenge matí
DELGADO LARA Víctor7CRecorbat Sénior HomeDiumenge matí
FALGUERAS I GONZÀLEZ Jordi16DInstintiu Veterà HomeDissabte matí
FANDIÑO LOZANO Cesar7ANu Sénior HomeDissabte matí
GARCIA SALMERON Marta10ARecorbat Cadet DonaDissabte tarde
GARCIA SARCEDA Adria2BRecorbat Júnior HomeDiumenge matí
GARCIA SARCEDA Alba14AInstintiu Sénior DonaDissabte matí
GARCIA SERRANO Ramon15BInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GOMEZ ARMADA Boni14CRecorbat Veterà HomeDiumenge matí
JALDO GARCIA Jorge12CCompost Veterà HomeDiumenge matí
KRASTEVA Yoana Svetlánova14BInstintiu Sénior DonaDissabte matí
MANZANERA ESTÉVEZ Cristina5CRecorbat Sénior DonaDiumenge matí
MARTI ESTAPE Carles15ACompost Veterà HomeDiumenge matí
MONFORT FERNANDEZ Miriam14CInstintiu Sénior DonaDissabte matí
MONZÓN AVILÉS Ana10BRecorbat Cadet DonaDissabte tarde
MUÑOZ TREJO Jose Manuel10BCompost Veterà HomeDiumenge matí
ORTOLL Carolina14DInstintiu Sénior DonaDissabte matí
PEÑA CERVELLÓ Arnau2DRecorbat Júnior HomeDiumenge matí
ROJAS MONTSERRAT Miquel11BRecorbat Cadet HomeDissabte tarde
SOCÍAS ROSSELLÓ Aina Maria6BNu Sénior DonaDissabte matí
TRABAL GUTIERREZ Juan Maria3ALong Bow Veterà HomeDissabte matí
ZAMORA GARCIA Pablo11ARecorbat Cadet HomeDissabte tarde
ZHANG Jinpeng1AEstàndard Sénior HomeDiumenge matí
CAOLICLUB ARQUERS OLIVELLA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ALMIRALL PAÜLS Jordi11AInstintiu Sénior HomeDissabte matí
CABELLO VIDAL Manuel Alejandro8ANu Sénior HomeDissabte matí
PEREZ RIBAS Francisco Javier12CInstintiu Sénior HomeDissabte matí
REDONDO GARCES Raquel5CNu Sénior DonaDissabte matí
CAOSOCLUB ARQUERS D'OSONA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
CASTRO REBELLON Francisco13AInstintiu Sénior HomeDissabte matí
MENCIO CALDAS Ramon8DNu Sénior HomeDissabte matí
RIVAS GUERRA Jeroni11BInstintiu Sénior HomeDissabte matí
CAPAPCLUB D´ARQUERS DEL PAPIOL
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MURALL TALLADA Paco10ANu Veterà HomeDissabte matí
CASCLUB ARQUERS DE SALT
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
LOPEZ JIMENEZ Antonio7BCompost Sénior HomeDiumenge matí
PLA AYMERICH Josep7BNu Sénior HomeDissabte matí
PLA BORT Èric6BCompost Sénior HomeDiumenge matí
VERDALET RODRIGUEZ Maria Teresa5BNu Sénior DonaDissabte matí
CASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
PRIANTE I VIDAL Adolf10BNu Veterà HomeDissabte matí
CATICLUB ARQUERS TIANA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
LÓPEZ GONZÁLEZ Jesus9BCompost Sénior HomeDiumenge matí
MARTINEZ PERAL Juan Ramon12ACompost Veterà HomeDiumenge matí
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ARANSAY TOMÉ Yolanda5ACompost Sénior DonaDiumenge matí
JIMÉNEZ MEJÍAS Tolo9ACompost Sénior HomeDiumenge matí
CEABCLUB ESCOLA ARQUERS BARCELONA 
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
AZUAGA MERIDA Rafael9CRecorbat Sénior HomeDiumenge matí
GUILLEN LOPEZ Angel1DLong Bow Sénior HomeDissabte matí
CSPMCLUB SANTA PERPÈTUA DE MOGODA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ALVAREZ MARTINEZ Avelino2DLong Bow Sénior HomeDissabte matí
CTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
BATET COLET Núria6ANu Sénior DonaDissabte matí
RODRÍGUEZ MONTORO Manuel Rafael9BNu Sénior HomeDissabte matí
CTACBCLUB TIR ARC COSTA BRAVA 3D
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
AMAT BERTRAN Juli1ALong Bow Sénior HomeDissabte matí
RUIZ LOPEZ Andres13BInstintiu Sénior HomeDissabte matí
SANCHEZ MUÑOZ Jose Luis2ALong Bow Sénior HomeDissabte matí
CTACMCLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ARMERO QUIRÓS Yolanda5DNu Sénior DonaDissabte matí
FABREGAS MARTRAS Jordi1BLong Bow Sénior HomeDissabte matí
JUANOLA CODINA Sebastia8BNu Sénior HomeDissabte matí
MARTÍNEZ XONA Tomàs7CNu Sénior HomeDissabte matí
MONTENEGRO MAESTRE Merche6CNu Sénior DonaDissabte matí
RIBATALLADA ESPASA Xavier8CNu Sénior HomeDissabte matí
ROMERO PÉREZ Dani9ANu Sénior HomeDissabte matí
CTADCLUB TIR AMB ARC DESPI
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ZARAGOZA SOGORB Juan10DNu Veterà HomeDissabte matí
CTALFCLUB DE TIR AMB ARC LES FRANQU
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
CASTELLS BRIONES Jordi15DInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GALIANO HERNANDEZ Angel9CNu Veterà HomeDissabte matí
RAMIREZ MORENO Miguel10CNu Veterà HomeDissabte matí
RODRÍGUEZ ÁLVAREZ Luís7DNu Sénior HomeDissabte matí
CTALLCLUB TIR AMB ARC LLEIDA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
FARRE PINILLA Maria Pilar3ARecorbat Sénior DonaDiumenge matí
FUENTES CRESPO Simeó2BLong Bow Sénior HomeDissabte matí
PADUREANU Cezar Mihai3ARecorbat Benjamí HomeDissabte tarde
RIBES COMELLES Àngel11CRecorbat Sénior HomeDiumenge matí
RIBES ESCAR Ferran8BRecorbat Infantil HomeDissabte tarde
TORTOSA OLIVERA Júlia4CCompost Júnior DonaDiumenge matí
CTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
FLORES DELGADO Enrique1CLong Bow Sénior HomeDissabte matí
MADRIGAL PEREZ Francisco Javier8ACompost Sénior HomeDiumenge matí
RAMIREZ LUDEÑA Andreu10CRecorbat Sénior HomeDiumenge matí
SEMIS ASTIER Ester3BCompost Veterà DonaDiumenge matí
CTASACLUB TIR AMB ARC SANT ANDREU D
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ALEKSANDROVA Yuliana5ANu Sénior DonaDissabte matí
CATALAN CALVO Ferran16BInstintiu Veterà HomeDissabte matí
CATALAN LOPEZ Noa4BLong Bow Infantil DonaDissabte tarde
CRESPÍN FERRER Jordi11DInstintiu Sénior HomeDissabte matí
ROMERO LUZARDO Moises13DInstintiu Sénior HomeDissabte matí
CTAVGCLUB DE TIR AMB ARC VILANOVA I
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
BLANCH SOROLLA Josep13ACompost Veterà HomeDiumenge matí
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
CUELLO PEREZ Santi14DCompost Veterà HomeDiumenge matí
SINFREU ABAD Núria4ACompost Aleví DonaDissabte tarde
VIVE ALDAMA Lluis13CCompost Veterà HomeDiumenge matí
TAOTIR ARC OLESA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
BARBA SEGURA Lourdes6CRecorbat Sénior DonaDiumenge matí
GARCIA BALMASEDA Ainara5BRecorbat Aleví DonaDissabte tarde
GARCIA BALMASEDA Claudia2ARecorbat Benjamí DonaDissabte tarde
GARCÍA CALLEJÓN Leire6ARecorbat Aleví DonaDissabte tarde
GARCÍA CALLEJÓN Unai1ARecorbat Esquirol HomeDissabte tarde
GARCÍA DORADO Héctor15DRecorbat Sénior HomeDiumenge matí
GARCÍA FERNÁNDEZ Antonio José8BCompost Sénior HomeDiumenge matí
GIMENO BONELLS Marta6DNu Sénior DonaDissabte matí
PEREZ LOPEZ Sergi8ARecorbat Infantil HomeDissabte tarde
TEMTIR ESPORTIU MATARO
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
FLORIACH RUIZ Salvador14BCompost Veterà HomeDiumenge matí
LÓPEZ ARÍS Marina4DLong Bow Sénior DonaDissabte matí
LORENZ JORNALET Jordi11CInstintiu Sénior HomeDissabte matí
TZRSBTAI-TXI ZEN 'RACO DEL SILENCI'
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MARCO RUBIO Carlos12AInstintiu Sénior HomeDissabte matí
MERCADAL OLIVER Antoni3BLong Bow Veterà HomeDissabte matí