Kejohanan Memanah Sirkit Remaja Johor 2018 Kejohanan Memanah Sirkit Remaja Johor 2018
Majlis Sukan Negeri Johor (SRJ 2018)
Koleh Matrikulasi Rambah, Pontian, Johor, from 10-08-2018 to 11-08-2018
Kejohanan Memanah Sirkit Remaja Johor 2018
Class & Division Result List - Individual
 
Recurve - Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country or State Code
60m-1
60m-2
Total
10+X
X
1IMRAN DANIEL Mohd HafisKUKulai292/ 1284/ 2576123
2MUHAMMAD DANISH HAIKAL IsmailJBJohor Bahru281/ 2280/ 3561131
3JEPRI SapriSGSegamat274/ 4275/ 654930
4MUHAMMAD AQIL YusufBPBatu Pahat257/10286/ 154394
5IRFAN AIMAN Md IlhamPNPontian258/ 9278/ 453661
6MUHAMMAD NURMUAWIYAH Ahmad Bahari NizamTGTangkak261/ 7269/ 7530102
7MUHAMMAD AQMAL HAQEEM Mohd NasirJBJohor Bahru279/ 3250/ 952951
8MUHAMMAD FIRAS AzleeSGSegamat243/14275/ 551854
9MOHAMAD AIMAN HAKIM JafriKUKulai264/ 6250/ 951451
10BADRUL HISYAM Abd RahmanBPBatu Pahat270/ 5241/1351140
11MUHAMMAD LUQMAN HAKIM OthmanPNPontian235/18267/ 850240
12NU'MAN BATRISHAH SaifudinSGSegamat259/ 8234/1549331
13MUHAMMAD SAIFULLAH RosmanPNPontian246/12246/1249242
14MUHAMMAD SYAHIN SYAZWAN SulaimanSGSegamat240/15246/11486104
15IMRAN ZULKAMAL AhmadPNPontian245/13232/1847731
16NUR IRFAN FADZLEY RamliJBJohor Bahru248/11225/2147333
17MUHAMMAD ADIB NASUHA Md MobinBPBatu Pahat233/19239/1447252
18ARIFF IQMAN RamleeKTKota Tinggi238/16232/17470104
19MUHAMAD FAIZ ARIFFIN AmiludinPNPontian232/20230/1946252
20ADAM HAKIMI MahudinJBJohor Bahru236/17217/2445364
21AHMAD HAZIQ FadzilKUKulai225/21224/2244950
22AMINUDDIN Abdul SadikKTKota Tinggi220/22209/2542921
23MUHAMMAD AFHAM ADHA KamaludinSGSegamat196/27233/1642910
24AHMAD HAFIZUDDIN ZulkifliMGMersing197/26229/2042611
25MUHAMMAD HUD ZAIRIE Hidayatul SaufeeKUKulai204/24218/2342220
26MUHAMMAD FAIQ FakarudinMGMersing211/23191/2940221
27MUHAMMAD ADAM IQBAL M. NajibMGMersing200/25196/2739631
28AMIRUL AFIF Mohd SakdonKTKota Tinggi163/33205/2636830
29MUHAMMAD ARIF HAIQAL Abd MutalibBPBatu Pahat182/30184/3136632
30MOHD SYAZRI AFIQ Abu ShahKTKota Tinggi191/28164/3535522
31DANISH IRFAN JasminJBJohor Bahru188/29165/3435321
32AINUL AZHAR AlfadzilahKTKota Tinggi159/34185/3034430
33MUHAMMAD HAFIZI ZulkifliMRMuar164/32178/3234210
34MUHAMMAD SYAHIRAN IRFAN Muhammad RazmiBPBatu Pahat172/31168/3334020
35MUHAMMAD HAZIQ SYAHIR ZulkarnainTGTangkak143/35195/2833830
36KHAIRIN IRFAN Mohd IrwanMRMuar130/36132/3626220
37MUHAMMAD ADLI HAKIM Kamarul ZaimiTGTangkak112/37123/3723521
38AHMAD FARHAN Ahmad RithaudinMRMuar110/38112/3822210
39MUHAMMAD NIZWAN DANIEL Mohamad HairudyTGTangkak102/39107/3920900
40MUHAMMAD ANIQ SYAHIR ZulkarnainTGTangkak81/41104/4018510
41RA'EES AHMAD Mohd RidhauddinMRMuar84/4067/4215110
42MOHAMMAD HAFIZ HAIKAL Abd HadiMRMuar36/4267/4110310
43MUHAMMAD FARHAN ILYA MuzainiKGKluang5/4739/434400
44MUHAMMAD HAFIZUL HussinKGKluang17/4416/443300
45MOHAMAD IMRAN AzizKGKluang18/437/462500
46MOHAMAD ZIZI AzizKGKluang8/468/451600
47MUHAMMAD AMIR ADIB SafieeKGKluang11/452/471300
Recurve - Women [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country or State Code
60m-1
60m-2
Total
10+X
X
1NUR HIDAYAH YahyaJBJohor Bahru249/ 1245/ 249471
2NUR FARAH JASMEEN FoziBPBatu Pahat231/ 3247/ 147830
3NURUL AMIRA ZulkifliSGSegamat246/ 2224/ 447050
4SITI MAHFUZAH Md ArshadKUKulai225/ 4240/ 346550
5SITI NUR AISYAH SuhaimiPNPontian209/ 6224/ 443331
6NURUL NABIHA HushainiSGSegamat225/ 4198/ 942341
7NUR ALYAA NAZURAH Fadzil FairuzMRMuar204/ 7214/ 641842
8NUR FARAH AZIERA ShamsuddinPNPontian185/10212/ 739710
9AMELIA NATASYA Muhamad HasanuddinJBJohor Bahru186/ 9200/ 838610
10ARTI CHAYATI HairudinTGTangkak170/11186/1035610
11RAJA NOOR FADILAH Raja MokhtarBPBatu Pahat153/14174/1132730
12SITI ZULAIKHA Mohd FauziMRMuar167/12155/1232210
13ROHAIDATUL AISY Zainal AbidinBPBatu Pahat188/ 8125/2031310
14NOOR LIYANA Abd WahabMRMuar158/13154/1331241
15SYAZA AINNUR QASEH ShamsulBPBatu Pahat147/15123/2227020
16IRDINA SYAURAH AbdullahJBJohor Bahru129/17134/1626340
17RUHIL ATHILIA HasriJBJohor Bahru142/16116/2425820
18NOORHANANI GhazaleBPBatu Pahat125/18124/2124910
19NURUL SAFIAH AliSGSegamat103/21143/1524610
20NUR HAZURA HANANI HapyzanKUKulai116/20128/1924400
21NUR ADRIANA ALISYA NordinKTKota Tinggi98/23144/1424210
22NUR AIN NABIHA Mohd NaguibKTKota Tinggi100/22133/1723300
23NURHANIN HILMY FarhanPNPontian93/25130/1822300
24MAIZATUL ARIFFAH Md TahirKUKulai121/1993/2621410
25NUR AMNI QISTINA Mohd Lutfi AmirPNPontian90/26118/2320800
26AQILAH SuhaimiSGSegamat97/2497/2519400
27NURUL AFZA MUSFIRAH AsriTGTangkak68/2983/2815121
28UMAYRA Syamsul AzharMRMuar82/2759/3014100
29NURUL NAJWA NasaruddinKTKota Tinggi52/3386/2713800
30NURUL AFIQAH HushainiSGSegamat74/2862/2913600
31SITI BATRISYIA Mohd JaisMRMuar68/3040/3110800
32HAIZATUL NADIA RoslanTGTangkak67/3135/3310200
33NUR SUHAINI RozaliTGTangkak54/3237/329100
34SITI NUR YUSRA Md KhamisanKTKota Tinggi41/3411/355200
35SITI NURBADRIAH MESTURINA ZamriPNPontian7/3617/342400
36SITI NUR DIYANA AbdullahKGKluang10/355/361500
37NUR ALIA AMIRA RosliKGKluang7/362/37900
38NUR ZulkifliKGKluang02/37200