6. GT-Open Indoor Series 6. GT-Open Indoor Series
Guillaume Tell Strassen (GTS)
Strassen (LUX), from 23-11-2018 to 25-11-2018
6. GT-Open Indoor Series
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ACKX Enzo15BBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
ALLAERT Nick1CBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
ALLIANCE Jordan7DBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
ALOUANI Neil13AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
ALVES Jorge30BPORPORTUGALRecurve MenSaturday 12:30
AMBATI Venkata aditya reddy12CINDINDIACompound MenSaturday 08:00
ANDERSSON Jonathan17BSWESWEDENRecurve MenFriday 12:30
ANTOINE Alexandre20CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
ARMBRUSTER Sylvain19AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
ARROUGE Yoann7AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
ASBACH Jens11BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
AUBERT Thomas28AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
BAGER Dennis29CDENDENMARKRecurve MenSaturday 12:30
BAGER Frederikke30CDENDENMARKRecurve WomenSaturday 12:30
BAGER Magnus32CDENDENMARKRecurve MenSaturday 12:30
BALESTRI Alain1AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
BALESTRI Magalie1CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
BALZHANOVA Viktoria13DRUSRUSSIACompound WomenFriday 17:00
BARAER Quentin16AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
BARBES Vincent14AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
BARBIER Anthony24AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
BASHKIREV Alexey17DRUSRUSSIACompound MenSaturday 12:30
BAYARDO Gabriela23BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSaturday 08:00
BECKER Dieter16AGERGERMANYCompound MenFriday 17:00
BEGA Sylvie14BLUXLUXEMBOURGCompound WomenFriday 12:30
BEGA Timo10BLUXLUXEMBOURGCompound MenSaturday 08:00
BENACCHIO Julien22AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
BERANEK Radek29BCZECZECH REPUBLICRecurve MenSaturday 12:30
BETTLES Sarah29DGBRGREAT BRITAINRecurve WomenSaturday 12:30
BIDAULT Jerome23CFRAFRANCERecurve MenSaturday 12:30
BJERENDAL Christine18BSWESWEDENRecurve WomenFriday 12:30
BLASCHKE Andreas14BGERGERMANYRecurve MenSaturday 08:00
BOCH Christophe9AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
BOLJEVIC Milos25CMNEMONTENEGRORecurve MenFriday 17:00
BOSSARD Florian15AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
BOSSARD Michel22CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
BOURGEON Jérémy4AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
BREMER Tilman25AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
BROEKSMA Gijs24BNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 12:30
BROWN Hannah18CGBRGREAT BRITAINCompound WomenSaturday 12:30
BUDEN Domagoj16CCROCROATIACompound MenSaturday 12:30
BUNTINX Tim16BBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
BURRI Kevin15DSUISWITZERLANDCompound MenFriday 17:00
BURRUS Raphael1AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
CADRONET Candice3CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
CADRONET Nathan9AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
CAGIRAN Evren18ATURTURKEYCompound MenFriday 17:00
CAINE Andy22DGBRGREAT BRITAINRecurve MenSaturday 12:30
CAINE Jacob12CGBRGREAT BRITAINCompound MenSaturday 12:30
CALATAYUD Maxime20AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
CARBALLO FLORIZOONE Pedro Xavier26BESPSPAINRecurve MenSaturday 08:00
CARNEIRO Nuno17CPORPORTUGALRecurve MenFriday 12:30
CHATEIGNÉ Térence18AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
CHERCHI Cristian25BESPSPAINRecurve MenSaturday 08:00
CHOLLEY Andre6AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
CHOLLEY Annie18AFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
CLAESEN Jessica9DBELBELGIUMCompound WomenSaturday 12:30
COLLINS Jennifer25DGBRGREAT BRITAINRecurve WomenSaturday 12:30
COMMUNAUDAT Amélie25CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
CORCY Jonathan26AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
CORSIN Valentin18CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
COUTRET Stéphane29BFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
COUWENBERG Martine11CNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 12:30
COX Cassidy17CUSAUSACompound WomenFriday 17:00
CREUTZBURG Simone19BGERGERMANYRecurve WomenSaturday 08:00
CVEJIC Alexandre7AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
D - E - F - G - H
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DALTON Derek25DIRLIRELANDRecurve MenFriday 17:00
DAY Leslie19CGBRGREAT BRITAINRecurve MenFriday 17:00
DE GRANDIS Jocelyn19AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
DE GRANDIS Melina28DFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
DEINEKO Iliana18DSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 08:00
DELLA STUA Valerio17CITAITALYCompound MenSaturday 12:30
DELLEMANS Bjarne14BBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
DELOBELLE Fabien10AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
DELVIGNE Olivier4CBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
DEMEY Dominiek8CBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
DEMEY Louise10CBELBELGIUMCompound WomenSaturday 08:00
DENHAM Kyle22CGBRGREAT BRITAINRecurve MenFriday 17:00
DENIS Alain14AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
DEPOITIER Julien2CBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
DESVIGNES Lauranne27CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 12:30
DI MICHELE Luigi16DITAITALYCompound MenSaturday 12:30
DONNELLAN James20CIRLIRELANDRecurve MenFriday 12:30
DUCOUP Thomas11AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
DUKES Malcolm23CGBRGREAT BRITAINRecurve MenFriday 17:00
DURAND Damien4AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
ELLISON Toja17BSLOSLOVENIACompound WomenFriday 17:00
ELZINGA Peter7CNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 12:30
ELZINGA Vanessa9CNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 12:30
ETIENNE David7CBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
FABER Dominik15DSUISWITZERLANDRecurve MenSaturday 08:00
FABER Florian14DSUISWITZERLANDRecurve MenSaturday 08:00
FEIN Marie18AUSAUSARecurve WomenFriday 12:30
FÉLIX Nuno10DPORPORTUGALCompound MenSaturday 08:00
FEWZ Tom24CGBRGREAT BRITAINRecurve MenFriday 17:00
FLINK Ludvig16BSWESWEDENRecurve MenFriday 12:30
FLÖCK-SCHMITT Andrea2DGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
FOLLET Sebastien11AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
FORD Eileen Lee16AUSAUSARecurve WomenFriday 12:30
FRANCOIS Brigitte12AFRAFRANCECompound WomenSaturday 08:00
FRANCOIS Dominique3AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
FREDERICKX Brend5DBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
FREDERICKX Danny26DBELBELGIUMRecurve MenSaturday 12:30
FRUTEL Sébastien13AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
GELLENTHIEN Braden12DUSAUSACompound MenSaturday 08:00
GERARD Paul15AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
GERZAIN Pierre14CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
GHORAB Badie29AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
GIRARD Marion5CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
GIRARD Nicolas10AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
GOELZ Dominic26AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
GRANGER Leeloo17DSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 08:00
GRÖTZINGER Jürgen7BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
GRUMMEL Joshua20BGERGERMANYRecurve MenFriday 17:00
GU Dong Nam26CKORKOREARecurve MenFriday 17:00
HADJAL Florian23AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
HAEFELFINGER Roman19BSUISWITZERLANDCompound MenSaturday 12:30
HALL Tom30DGBRGREAT BRITAINRecurve MenSaturday 12:30
HANLEY Kolby12CUSAUSACompound MenFriday 17:00
HANSEN Stephan12DDENDENMARKCompound MenSaturday 12:30
HAUTTEMENT Fabrice15CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
HEIGENHAUSER Kristina15BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
HEILIG Claudia22BGERGERMANYRecurve WomenFriday 17:00
HEINICKEL Stefan8BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
HELD Dirk23AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
HERGAT Fabien19CFRAFRANCERecurve MenFriday 12:30
HERMENT Mickael22AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
HOCEVAR Arnaud17DLUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 17:00
HORNER Philippe14AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
HUSTON Patrick23DGBRGREAT BRITAINRecurve MenSaturday 12:30
J - K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
JAATMA Lisell12DESTESTONIACompound WomenFriday 12:30
JAATMA Robin11DESTESTONIACompound MenFriday 12:30
JAMBU RAMESH Adithyaa11CINDINDIACompound MenSaturday 08:00
JÄNNER Anna30AGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
JENSEN Tanja4DDENDENMARKCompound WomenSaturday 08:00
JENTGES Philipp12ALUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 12:30
JEURISSEN Damiaan22DNEDNETHERLANDSRecurve MenFriday 17:00
JUNG Hyunsuk20BKORKOREARecurve MenFriday 12:30
KACZMARECK Elodie28CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
KANNAN Sathish Kumar27DGBRGREAT BRITAINRecurve MenSaturday 08:00
KAUFHOLD Casey17AUSAUSARecurve WomenFriday 12:30
KENDAL-BROWN Amanda24BTTOTRINIDAD AND TOBAGORecurve WomenFriday 17:00
KIENER Audrey2CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
KIM Zachary28BUSAUSARecurve MenSaturday 08:00
KLARER Tanja16DSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 08:00
KOOLS Jessica10DBELBELGIUMCompound WomenSaturday 12:30
KOOLS Jonathan19ABELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
KOOLS Reginald6DBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
KRAUS Stéphane13ALUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 12:30
KRAUS Stephane24CFRAFRANCERecurve MenSaturday 12:30
KROEDERS Marleen5BNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 08:00
KUHRAU Markus21BGERGERMANYRecurve MenFriday 17:00
KUNSCH Paolo2BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
KWAKS Sarah24BNEDNETHERLANDSRecurve WomenSaturday 08:00
LALLEMANT Julien6AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
LANGERS Brigitte19ALUXLUXEMBOURGRecurve WomenFriday 12:30
LARPENTEUR Bastien5AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
LAUBE Marcus1BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
LECOLLEY Julien27AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
LEFRANCOIS Ianis17AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
LIBERT Eric20AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
LISLEVAND Sunniva13BNORNORWAYCompound WomenFriday 12:30
LO MANTO Yvonne22CGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
LORETAN Maël Fabien7BSUISWITZERLANDCompound MenSaturday 08:00
MALARD Sylvain15AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
MARKES Ivan11DCROCROATIACompound MenFriday 17:00
MARKEY Pieter27DBELBELGIUMRecurve MenSaturday 12:30
MARKEY Tom28DBELBELGIUMRecurve MenSaturday 12:30
MARTINS Toni12BLUXLUXEMBOURGCompound MenSaturday 08:00
MATOS Tiago18CPORPORTUGALRecurve MenFriday 12:30
MAULARD Tristan8AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
MEISSNER Janine14BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
MENDES COSTA Bruno Americo9DPORPORTUGALCompound MenSaturday 08:00
MERGENTHALER Stefanie29AGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
MERIAUX Maxime3AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
METREAU Jean-François8AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
MEYNEN DEGRYSE Lena11DBELBELGIUMCompound WomenSaturday 12:30
MOES Ben11ALUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 12:30
MOHR Adolf21AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
MOLÉ Alexandre24AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
MOLÉ Clément16CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
MORTEMOUSQUE Clément2AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
MORZADEC Mireille26AFRAFRANCERecurve WomenFriday 17:00
MOULIN Louis17CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
MOULIN Raymond19CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
N - O - P - Q - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NAUWELAERTS Liezle32ABELBELGIUMRecurve WomenSaturday 12:30
OLEKSEJENKO Jelena16DSUISWITZERLANDCompound WomenFriday 17:00
OLESEN Maria14DDENDENMARKCompound WomenSaturday 12:30
OLSEN Simon13DDENDENMARKCompound MenSaturday 12:30
OROSZ Viktor11BHUNHUNGARYCompound MenSaturday 08:00
OVERFELD Dirk9BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
PAAS Meeri-Marita17AESTESTONIACompound WomenFriday 17:00
PAGNI Sergio19CITAITALYCompound MenSaturday 12:30
PAL Kashish18BINDINDIACompound MenFriday 17:00
PALEGRY Florian11AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
PARK Dongwon19DKORKOREARecurve MenFriday 12:30
PARNAT Reena26DESTESTONIARecurve WomenSaturday 08:00
PARPILLON Julien17AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
PATER Sil3BNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 08:00
PEECK Wolfgang16DGERGERMANYRecurve MenFriday 12:30
PEINEAU Sebastien5AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
PELIKAN Kathleen31AGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
PEREZ GONZALEZ Jesus Jacinto18CESPSPAINCompound MenFriday 17:00
PERRIER Rémi21AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
PETRUCCI Luigi22BNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 08:00
PICHONNAZ Maxine19DSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 08:00
PITMAN Bryony32BGBRGREAT BRITAINRecurve WomenSaturday 12:30
POELMANS Niels3CBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
POP Razvan29DLUXLUXEMBOURGRecurve MenSaturday 08:00
PÖTSCH Jörg19BGERGERMANYRecurve MenFriday 17:00
POTTEAU Baptist6CBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
PRIEELS Sarah15CGBRGREAT BRITAINCompound WomenSaturday 12:30
PROBST Karin8BSUISWITZERLANDCompound WomenSaturday 08:00
PROTIN Etienne21AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
PUCCI Eleni23DBELBELGIUMRecurve WomenFriday 17:00
QUINN Kelea23BISLICELANDRecurve WomenFriday 17:00
RABENOW Axel27AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
RAYMOND Marion29CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
REHR Stefan7DGERGERMANYCompound MenSaturday 08:00
REINCKE Sarah21BGERGERMANYRecurve WomenSaturday 08:00
REITHLER Jean-François12AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
RIBEIRO Maria-Joao25DPORPORTUGALRecurve WomenSaturday 08:00
RIEGER Cedric28AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
RIOUX Gaelle4CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
RIPAUX Pascal23AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
RIPAUX Valentin25AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
ROGAZY Berangere26CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
ROMAN Aida28BMEXMEXICORecurve WomenSaturday 12:30
ROTH Axel5BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
ROTH Patricia1DGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
ROYER Manon24CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
RYALS George11CUSAUSACompound MenFriday 17:00
RYALS Rhonda16CUSAUSACompound WomenFriday 17:00
SARGEANT Bayley14CGBRGREAT BRITAINCompound WomenSaturday 12:30
SAUTY Tom21CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
SAVENKOVA Alexandra14DRUSRUSSIACompound WomenFriday 17:00
SCHALL Velia18BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
SCHEPPERS Lucrezia27CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
SCHEPPERS Madison23CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
SCHIFFHAUER Nico17BGERGERMANYRecurve MenSaturday 08:00
SCHLESSER Charles20DLUXLUXEMBOURGRecurve MenFriday 17:00
SCHLOESSER Bas2BNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 08:00
SCHLOESSER Mike4BNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 08:00
SCHMIDT Verena31BGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
SCHMITT Rainer12BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
SCHMITZ Sven5DGERGERMANYCompound MenSaturday 08:00
SCHÜTZ Yannick3BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
SCHWERTMANN Anneke18BGERGERMANYRecurve WomenSaturday 08:00
SCHWERTMANN Martin15BGERGERMANYRecurve MenSaturday 08:00
SEYWERT Gilles9BLUXLUXEMBOURGCompound MenSaturday 08:00
SHKLIAR Kseniia12CUKRUKRAINECompound WomenFriday 12:30
SHKOLNA Mariya14ALUXLUXEMBOURGCompound WomenFriday 12:30
SHREVE Zachery13CUSAUSACompound MenFriday 17:00
SIMS Daniel20CGBRGREAT BRITAINRecurve MenFriday 17:00
SOULE Quentin16AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
SPEICHER Bianca17DGERGERMANYRecurve WomenFriday 12:30
STAS Hareld8CNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 12:30
STORCK David31DLUXLUXEMBOURGRecurve MenSaturday 12:30
STRAJHAR Gasper25BSLOSLOVENIARecurve MenFriday 17:00
STRODICK David24AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
SWALES Lyndsay Anna24DGBRGREAT BRITAINRecurve WomenSaturday 12:30
T - U - V - W - Y
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TEDFORD Paul15CUSAUSACompound MenFriday 17:00
TETSMANN Maris24DESTESTONIARecurve WomenFriday 17:00
THIEFFINE Julien12AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
THIEX Andrea17BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
THRUN Friedhelm6DGERGERMANYCompound MenSaturday 08:00
TOMBUL Alexis2AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
TOMBUL Nathalie6CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
TONIOLI Marcella18DITAITALYCompound WomenSaturday 12:30
TONNELIER Christophe11BFRAFRANCECompound MenFriday 12:30
TRACHSEL Marcel10BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
UTSCHEID Lars16BGERGERMANYRecurve MenSaturday 08:00
VAES Damian23BNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 12:30
VAN CASPEL Inge10CNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 12:30
VAN DER VEN Rick21BNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 12:30
VAN LOOY Quinten11BBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
VARONE Justin6BSUISWITZERLANDCompound MenSaturday 08:00
VAVRO Mario12DCROCROATIACompound MenFriday 17:00
VAYSSIE Isabelle26DFRAFRANCERecurve WomenFriday 17:00
VERSYCK Lieve9CBELBELGIUMCompound WomenSaturday 08:00
VILLARD Laurena25CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 12:30
VINCENZI Augusto27BITAITALYRecurve MenSaturday 08:00
VOORTMANS Ben12BBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
VOORTMANS Jonas13BBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
VOS Julle21DNEDNETHERLANDSRecurve MenFriday 17:00
WALTER Christian13BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
WEBER Barbara4DGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
WEBER Thorsten22AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
WEISS Sandrine26CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 12:30
WELTER Max19DLUXLUXEMBOURGRecurve MenFriday 17:00
WENZEL Julia20BGERGERMANYRecurve WomenSaturday 08:00
WENZL Jennifer3DGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
WEYAND Kerstin16BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
WEYDERS Eric5CBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
WHITTINGHAM Allistair13CGBRGREAT BRITAINCompound MenSaturday 12:30
WIESE Ulrike8DGERGERMANYCompound WomenSaturday 08:00
WIJLER Steve22BNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 12:30
WILTHAGEN Jonah20ANEDNETHERLANDSRecurve MenFriday 12:30
WISE Alex31CGBRGREAT BRITAINRecurve MenSaturday 12:30
WÖLFLE Sandra21CGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
WOLFS Tom25BNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 12:30
WOOD Antony28CGBRGREAT BRITAINRecurve MenSaturday 12:30
YAREMENKO Nadiia13CUKRUKRAINECompound WomenFriday 12:30
YAREMENKO Oleksandr11CUKRUKRAINECompound MenFriday 12:30