6. GT-Open Indoor Series 6. GT-Open Indoor Series
Guillaume Tell Strassen (GTS)
Strassen (LUX), from 23-11-2018 to 25-11-2018
6. GT-Open Indoor Series
Entries by Country
 
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ACKX Enzo15BCompound MenFriday 17:00
ALLAERT Nick1CCompound MenSaturday 08:00
ALLIANCE Jordan7DCompound MenSaturday 12:30
BUNTINX Tim16BCompound MenFriday 17:00
CLAESEN Jessica9DCompound WomenSaturday 12:30
DELLEMANS Bjarne14BCompound MenFriday 17:00
DELVIGNE Olivier4CCompound MenSaturday 08:00
DEMEY Dominiek8CCompound MenSaturday 08:00
DEMEY Louise10CCompound WomenSaturday 08:00
DEPOITIER Julien2CCompound MenSaturday 08:00
ETIENNE David7CCompound MenSaturday 08:00
FREDERICKX Brend5DCompound MenSaturday 12:30
FREDERICKX Danny26DRecurve MenSaturday 12:30
KOOLS Jessica10DCompound WomenSaturday 12:30
KOOLS Jonathan19ACompound MenSaturday 12:30
KOOLS Reginald6DCompound MenSaturday 12:30
MARKEY Pieter27DRecurve MenSaturday 12:30
MARKEY Tom28DRecurve MenSaturday 12:30
MEYNEN DEGRYSE Lena11DCompound WomenSaturday 12:30
NAUWELAERTS Liezle32ARecurve WomenSaturday 12:30
POELMANS Niels3CCompound MenSaturday 08:00
POTTEAU Baptist6CCompound MenSaturday 08:00
PUCCI Eleni23DRecurve WomenFriday 17:00
VAN LOOY Quinten11BCompound MenFriday 17:00
VERSYCK Lieve9CCompound WomenSaturday 08:00
VOORTMANS Ben12BCompound MenFriday 17:00
VOORTMANS Jonas13BCompound MenFriday 17:00
WEYDERS Eric5CCompound MenSaturday 08:00
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj16CCompound MenSaturday 12:30
MARKES Ivan11DCompound MenFriday 17:00
VAVRO Mario12DCompound MenFriday 17:00
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BERANEK Radek29BRecurve MenSaturday 12:30
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
BAGER Dennis29CRecurve MenSaturday 12:30
BAGER Frederikke30CRecurve WomenSaturday 12:30
BAGER Magnus32CRecurve MenSaturday 12:30
HANSEN Stephan12DCompound MenSaturday 12:30
JENSEN Tanja4DCompound WomenSaturday 08:00
OLESEN Maria14DCompound WomenSaturday 12:30
OLSEN Simon13DCompound MenSaturday 12:30
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
CARBALLO FLORIZOONE Pedro Xavier26BRecurve MenSaturday 08:00
CHERCHI Cristian25BRecurve MenSaturday 08:00
PEREZ GONZALEZ Jesus Jacinto18CCompound MenFriday 17:00
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
JAATMA Lisell12DCompound WomenFriday 12:30
JAATMA Robin11DCompound MenFriday 12:30
PAAS Meeri-Marita17ACompound WomenFriday 17:00
PARNAT Reena26DRecurve WomenSaturday 08:00
TETSMANN Maris24DRecurve WomenFriday 17:00
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ALOUANI Neil13ACompound MenFriday 17:00
ANTOINE Alexandre20CRecurve MenSaturday 08:00
ARMBRUSTER Sylvain19ARecurve MenSaturday 08:00
ARROUGE Yoann7ACompound MenSaturday 12:30
AUBERT Thomas28ARecurve MenSaturday 08:00
BALESTRI Alain1ACompound MenSaturday 12:30
BALESTRI Magalie1CCompound WomenSaturday 12:30
BARAER Quentin16ACompound MenSaturday 12:30
BARBES Vincent14ACompound MenSaturday 12:30
BARBIER Anthony24ARecurve MenSaturday 08:00
BENACCHIO Julien22ARecurve MenSaturday 08:00
BIDAULT Jerome23CRecurve MenSaturday 12:30
BOCH Christophe9ACompound MenSaturday 08:00
BOSSARD Florian15ARecurve MenSaturday 08:00
BOSSARD Michel22CRecurve MenSaturday 08:00
BOURGEON Jérémy4ACompound MenSaturday 08:00
BURRUS Raphael1ACompound MenSaturday 08:00
CADRONET Candice3CCompound WomenSaturday 12:30
CADRONET Nathan9ACompound MenSaturday 12:30
CALATAYUD Maxime20ARecurve MenSaturday 08:00
CHATEIGNÉ Térence18ARecurve MenSaturday 08:00
CHOLLEY Andre6ACompound MenSaturday 12:30
CHOLLEY Annie18ACompound WomenSaturday 12:30
COMMUNAUDAT Amélie25CRecurve WomenSaturday 08:00
CORCY Jonathan26ARecurve MenSaturday 08:00
CORSIN Valentin18CRecurve MenSaturday 08:00
COUTRET Stéphane29BRecurve MenSaturday 08:00
CVEJIC Alexandre7ACompound MenSaturday 08:00
DE GRANDIS Jocelyn19ARecurve MenFriday 17:00
DE GRANDIS Melina28DRecurve WomenSaturday 08:00
DELOBELLE Fabien10ACompound MenSaturday 08:00
DENIS Alain14ARecurve MenSaturday 08:00
DESVIGNES Lauranne27CRecurve WomenSaturday 12:30
DUCOUP Thomas11ACompound MenSaturday 12:30
DURAND Damien4ACompound MenSaturday 12:30
FOLLET Sebastien11ACompound MenFriday 17:00
FRANCOIS Brigitte12ACompound WomenSaturday 08:00
FRANCOIS Dominique3ACompound MenSaturday 08:00
FRUTEL Sébastien13ACompound MenSaturday 12:30
GERARD Paul15ACompound MenFriday 17:00
GERZAIN Pierre14CRecurve MenSaturday 08:00
GHORAB Badie29ARecurve MenSaturday 08:00
GIRARD Marion5CCompound WomenSaturday 12:30
GIRARD Nicolas10ACompound MenSaturday 12:30
HADJAL Florian23ARecurve MenFriday 17:00
HAUTTEMENT Fabrice15CRecurve MenSaturday 08:00
HERGAT Fabien19CRecurve MenFriday 12:30
HERMENT Mickael22ARecurve MenFriday 17:00
HORNER Philippe14ACompound MenFriday 17:00
KACZMARECK Elodie28CRecurve WomenSaturday 08:00
KIENER Audrey2CCompound WomenSaturday 12:30
KRAUS Stephane24CRecurve MenSaturday 12:30
LALLEMANT Julien6ACompound MenSaturday 08:00
LARPENTEUR Bastien5ACompound MenSaturday 12:30
LECOLLEY Julien27ARecurve MenSaturday 08:00
LEFRANCOIS Ianis17ARecurve MenSaturday 08:00
LIBERT Eric20ARecurve MenFriday 17:00
MALARD Sylvain15ACompound MenSaturday 12:30
MAULARD Tristan8ACompound MenSaturday 12:30
MERIAUX Maxime3ACompound MenSaturday 12:30
METREAU Jean-François8ACompound MenSaturday 08:00
MOLÉ Alexandre24ARecurve MenFriday 17:00
MOLÉ Clément16CRecurve MenSaturday 08:00
MORTEMOUSQUE Clément2ACompound MenSaturday 08:00
MORZADEC Mireille26ARecurve WomenFriday 17:00
MOULIN Louis17CRecurve MenSaturday 08:00
MOULIN Raymond19CRecurve MenSaturday 08:00
PALEGRY Florian11ACompound MenSaturday 08:00
PARPILLON Julien17ACompound MenSaturday 12:30
PEINEAU Sebastien5ACompound MenSaturday 08:00
PERRIER Rémi21ARecurve MenFriday 17:00
PROTIN Etienne21ARecurve MenSaturday 08:00
RAYMOND Marion29CRecurve WomenSaturday 08:00
REITHLER Jean-François12ACompound MenSaturday 12:30
RIOUX Gaelle4CCompound WomenSaturday 12:30
RIPAUX Pascal23ARecurve MenSaturday 08:00
RIPAUX Valentin25ARecurve MenSaturday 08:00
ROGAZY Berangere26CRecurve WomenSaturday 08:00
ROYER Manon24CRecurve WomenSaturday 08:00
SAUTY Tom21CRecurve MenSaturday 08:00
SCHEPPERS Lucrezia27CRecurve WomenSaturday 08:00
SCHEPPERS Madison23CRecurve WomenSaturday 08:00
SOULE Quentin16ARecurve MenSaturday 08:00
THIEFFINE Julien12ACompound MenFriday 17:00
TOMBUL Alexis2ACompound MenSaturday 12:30
TOMBUL Nathalie6CCompound WomenSaturday 12:30
TONNELIER Christophe11BCompound MenFriday 12:30
VAYSSIE Isabelle26DRecurve WomenFriday 17:00
VILLARD Laurena25CRecurve WomenSaturday 12:30
WEISS Sandrine26CRecurve WomenSaturday 12:30
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
BETTLES Sarah29DRecurve WomenSaturday 12:30
BROWN Hannah18CCompound WomenSaturday 12:30
CAINE Andy22DRecurve MenSaturday 12:30
CAINE Jacob12CCompound MenSaturday 12:30
COLLINS Jennifer25DRecurve WomenSaturday 12:30
DAY Leslie19CRecurve MenFriday 17:00
DENHAM Kyle22CRecurve MenFriday 17:00
DUKES Malcolm23CRecurve MenFriday 17:00
FEWZ Tom24CRecurve MenFriday 17:00
HALL Tom30DRecurve MenSaturday 12:30
HUSTON Patrick23DRecurve MenSaturday 12:30
KANNAN Sathish Kumar27DRecurve MenSaturday 08:00
PITMAN Bryony32BRecurve WomenSaturday 12:30
PRIEELS Sarah15CCompound WomenSaturday 12:30
SARGEANT Bayley14CCompound WomenSaturday 12:30
SIMS Daniel20CRecurve MenFriday 17:00
SWALES Lyndsay Anna24DRecurve WomenSaturday 12:30
WHITTINGHAM Allistair13CCompound MenSaturday 12:30
WISE Alex31CRecurve MenSaturday 12:30
WOOD Antony28CRecurve MenSaturday 12:30
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
ASBACH Jens11BCompound MenSaturday 12:30
BECKER Dieter16ACompound MenFriday 17:00
BLASCHKE Andreas14BRecurve MenSaturday 08:00
BREMER Tilman25ARecurve MenSaturday 12:30
CREUTZBURG Simone19BRecurve WomenSaturday 08:00
FLÖCK-SCHMITT Andrea2DCompound WomenSaturday 12:30
GOELZ Dominic26ARecurve MenSaturday 12:30
GRÖTZINGER Jürgen7BCompound MenSaturday 12:30
GRUMMEL Joshua20BRecurve MenFriday 17:00
HEIGENHAUSER Kristina15BCompound WomenSaturday 12:30
HEILIG Claudia22BRecurve WomenFriday 17:00
HEINICKEL Stefan8BCompound MenSaturday 12:30
HELD Dirk23ARecurve MenSaturday 12:30
JÄNNER Anna30ARecurve WomenSaturday 12:30
KUHRAU Markus21BRecurve MenFriday 17:00
KUNSCH Paolo2BCompound MenSaturday 12:30
LAUBE Marcus1BCompound MenSaturday 12:30
LO MANTO Yvonne22CRecurve WomenSaturday 12:30
MEISSNER Janine14BCompound WomenSaturday 12:30
MERGENTHALER Stefanie29ARecurve WomenSaturday 12:30
MOHR Adolf21ARecurve MenSaturday 12:30
OVERFELD Dirk9BCompound MenSaturday 12:30
PEECK Wolfgang16DRecurve MenFriday 12:30
PELIKAN Kathleen31ARecurve WomenSaturday 12:30
PÖTSCH Jörg19BRecurve MenFriday 17:00
RABENOW Axel27ARecurve MenSaturday 12:30
REHR Stefan7DCompound MenSaturday 08:00
REINCKE Sarah21BRecurve WomenSaturday 08:00
RIEGER Cedric28ARecurve MenSaturday 12:30
ROTH Axel5BCompound MenSaturday 12:30
ROTH Patricia1DCompound WomenSaturday 12:30
SCHALL Velia18BCompound WomenSaturday 12:30
SCHIFFHAUER Nico17BRecurve MenSaturday 08:00
SCHMIDT Verena31BRecurve WomenSaturday 12:30
SCHMITT Rainer12BCompound MenSaturday 12:30
SCHMITZ Sven5DCompound MenSaturday 08:00
SCHÜTZ Yannick3BCompound MenSaturday 12:30
SCHWERTMANN Anneke18BRecurve WomenSaturday 08:00
SCHWERTMANN Martin15BRecurve MenSaturday 08:00
SPEICHER Bianca17DRecurve WomenFriday 12:30
STRODICK David24ARecurve MenSaturday 12:30
THIEX Andrea17BCompound WomenSaturday 12:30
THRUN Friedhelm6DCompound MenSaturday 08:00
TRACHSEL Marcel10BCompound MenSaturday 12:30
UTSCHEID Lars16BRecurve MenSaturday 08:00
WALTER Christian13BCompound MenSaturday 12:30
WEBER Barbara4DCompound WomenSaturday 12:30
WEBER Thorsten22ARecurve MenSaturday 12:30
WENZEL Julia20BRecurve WomenSaturday 08:00
WENZL Jennifer3DCompound WomenSaturday 12:30
WEYAND Kerstin16BCompound WomenSaturday 12:30
WIESE Ulrike8DCompound WomenSaturday 08:00
WÖLFLE Sandra21CRecurve WomenSaturday 12:30
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
OROSZ Viktor11BCompound MenSaturday 08:00
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
AMBATI Venkata aditya reddy12CCompound MenSaturday 08:00
JAMBU RAMESH Adithyaa11CCompound MenSaturday 08:00
PAL Kashish18BCompound MenFriday 17:00
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
DALTON Derek25DRecurve MenFriday 17:00
DONNELLAN James20CRecurve MenFriday 12:30
ISLICELAND
Name
Target
Event
Session
QUINN Kelea23BRecurve WomenFriday 17:00
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
DELLA STUA Valerio17CCompound MenSaturday 12:30
DI MICHELE Luigi16DCompound MenSaturday 12:30
PAGNI Sergio19CCompound MenSaturday 12:30
TONIOLI Marcella18DCompound WomenSaturday 12:30
VINCENZI Augusto27BRecurve MenSaturday 08:00
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
GU Dong Nam26CRecurve MenFriday 17:00
JUNG Hyunsuk20BRecurve MenFriday 12:30
PARK Dongwon19DRecurve MenFriday 12:30
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BEGA Sylvie14BCompound WomenFriday 12:30
BEGA Timo10BCompound MenSaturday 08:00
HOCEVAR Arnaud17DCompound MenFriday 17:00
JENTGES Philipp12ACompound MenFriday 12:30
KRAUS Stéphane13ACompound MenFriday 12:30
LANGERS Brigitte19ARecurve WomenFriday 12:30
MARTINS Toni12BCompound MenSaturday 08:00
MOES Ben11ACompound MenFriday 12:30
POP Razvan29DRecurve MenSaturday 08:00
SCHLESSER Charles20DRecurve MenFriday 17:00
SEYWERT Gilles9BCompound MenSaturday 08:00
SHKOLNA Mariya14ACompound WomenFriday 12:30
STORCK David31DRecurve MenSaturday 12:30
WELTER Max19DRecurve MenFriday 17:00
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ROMAN Aida28BRecurve WomenSaturday 12:30
MNEMONTENEGRO
Name
Target
Event
Session
BOLJEVIC Milos25CRecurve MenFriday 17:00
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
BAYARDO Gabriela23BRecurve WomenSaturday 08:00
BROEKSMA Gijs24BRecurve MenSaturday 12:30
COUWENBERG Martine11CCompound WomenSaturday 12:30
ELZINGA Peter7CCompound MenSaturday 12:30
ELZINGA Vanessa9CCompound WomenSaturday 12:30
JEURISSEN Damiaan22DRecurve MenFriday 17:00
KROEDERS Marleen5BCompound WomenSaturday 08:00
KWAKS Sarah24BRecurve WomenSaturday 08:00
PATER Sil3BCompound MenSaturday 08:00
PETRUCCI Luigi22BRecurve MenSaturday 08:00
SCHLOESSER Bas2BCompound MenSaturday 08:00
SCHLOESSER Mike4BCompound MenSaturday 08:00
STAS Hareld8CCompound MenSaturday 12:30
VAES Damian23BRecurve MenSaturday 12:30
VAN CASPEL Inge10CCompound WomenSaturday 12:30
VAN DER VEN Rick21BRecurve MenSaturday 12:30
VOS Julle21DRecurve MenFriday 17:00
WIJLER Steve22BRecurve MenSaturday 12:30
WILTHAGEN Jonah20ARecurve MenFriday 12:30
WOLFS Tom25BRecurve MenSaturday 12:30
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
LISLEVAND Sunniva13BCompound WomenFriday 12:30
PORPORTUGAL
Name
Target
Event
Session
ALVES Jorge30BRecurve MenSaturday 12:30
CARNEIRO Nuno17CRecurve MenFriday 12:30
FÉLIX Nuno10DCompound MenSaturday 08:00
MATOS Tiago18CRecurve MenFriday 12:30
MENDES COSTA Bruno Americo9DCompound MenSaturday 08:00
RIBEIRO Maria-Joao25DRecurve WomenSaturday 08:00
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
BALZHANOVA Viktoria13DCompound WomenFriday 17:00
BASHKIREV Alexey17DCompound MenSaturday 12:30
SAVENKOVA Alexandra14DCompound WomenFriday 17:00
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
ELLISON Toja17BCompound WomenFriday 17:00
STRAJHAR Gasper25BRecurve MenFriday 17:00
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
BURRI Kevin15DCompound MenFriday 17:00
DEINEKO Iliana18DRecurve WomenSaturday 08:00
FABER Dominik15DRecurve MenSaturday 08:00
FABER Florian14DRecurve MenSaturday 08:00
GRANGER Leeloo17DRecurve WomenSaturday 08:00
HAEFELFINGER Roman19BCompound MenSaturday 12:30
KLARER Tanja16DRecurve WomenSaturday 08:00
LORETAN Maël Fabien7BCompound MenSaturday 08:00
OLEKSEJENKO Jelena16DCompound WomenFriday 17:00
PICHONNAZ Maxine19DRecurve WomenSaturday 08:00
PROBST Karin8BCompound WomenSaturday 08:00
VARONE Justin6BCompound MenSaturday 08:00
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ANDERSSON Jonathan17BRecurve MenFriday 12:30
BJERENDAL Christine18BRecurve WomenFriday 12:30
FLINK Ludvig16BRecurve MenFriday 12:30
TTOTRINIDAD AND TOBAGO
Name
Target
Event
Session
KENDAL-BROWN Amanda24BRecurve WomenFriday 17:00
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
CAGIRAN Evren18ACompound MenFriday 17:00
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
SHKLIAR Kseniia12CCompound WomenFriday 12:30
YAREMENKO Nadiia13CCompound WomenFriday 12:30
YAREMENKO Oleksandr11CCompound MenFriday 12:30
USAUSA
Name
Target
Event
Session
COX Cassidy17CCompound WomenFriday 17:00
FEIN Marie18ARecurve WomenFriday 12:30
FORD Eileen Lee16ARecurve WomenFriday 12:30
GELLENTHIEN Braden12DCompound MenSaturday 08:00
HANLEY Kolby12CCompound MenFriday 17:00
KAUFHOLD Casey17ARecurve WomenFriday 12:30
KIM Zachary28BRecurve MenSaturday 08:00
RYALS George11CCompound MenFriday 17:00
RYALS Rhonda16CCompound WomenFriday 17:00
SHREVE Zachery13CCompound MenFriday 17:00
TEDFORD Paul15CCompound MenFriday 17:00