Riga Indoor Archery Championships 2018 Riga Indoor Archery Championships 2018
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Riga (LAT), from 24-11-2018 to 24-11-2018
Riga Indoor Archery Championships 2018
Participant List in Alphabetical Order
 
A - Ā - B - C - D - E - F - G
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
AIGARS Jānis3CLAT-ALARCHERY LIEPĀJACompound MenSes. 2
ANDERSONE Elza Līna2ALAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound WomenSes. 2
ANDERSONS Māris5BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSTraditional MenSes. 1
ATAMAS Mariia13CRUS-SPSPFSLRecurve WomenSes. 2
ATONEN Aleksander21BEST-KSKKAJAMAA SKBarebow MenSes. 1
AVSJUKS Viktors3DLAT-ODIODISEJSCompound MenSes. 2
AZARKEVICH Yuliya2DBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSTraditional WomenSes. 1
ĀRENIECE Kristīne11ALAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow WomenSes. 1
ĀRENIEKS Viesturs13DLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow MenSes. 1
BĀRENE Irīna14ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
BĒRZIŅŠ Raimonds19BLATLATVIABarebow MenSes. 1
BĒRZIŅŠ SEN. Jānis5CLAT-STISTIEGRATraditional MenSes. 1
BLĀZE Dāvis15DLAT-ODIODISEJSRecurve MenSes. 2
BRAZHNIKOV Aleksandr24CRUS-DYNDYNAMORecurve MenSes. 2
BRUŽIS Jānis23CLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 2
BUDECI Cezar17DMDA-SSPSSPCCRecurve MenSes. 2
BURKEVICS Modris16CLAT-CURCURLANDBarebow MenSes. 1
CECANOVA IrinaMDAMOLDOVAOfficial CoachSes. 0
DARKHANOVA Varvara2CRUSRUSSIACompound WomenSes. 2
DAUBARAITĖ Akvilė13DLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve WomenSes. 2
DEŅISENOKA Līga Ilona14BLAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
DERBAKOVS Andrejs15CLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve MenSes. 2
DREIMANIS Edgars6BLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
EVSTRATOV Stanislav17CRUS-AVSSK AVANGARDBarebow MenSes. 1
EVSTRATOV Stanislav25DRUS-AVSSK AVANGARDRecurve MenSes. 2
FROLOVS Mihails14DLAT-FRMFRAMRecurve MenSes. 2
GANSONS Edgars16ALAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow MenSes. 1
GATCO Milena13BMDA-CSCSPLNRecurve WomenSes. 2
GERASIMOVS Igors16ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
GOLUBKOVA Anna1BLATLATVIATraditional WomenSes. 1
GREMZDE Jānis10BLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
GRIGIENĖ Aida3BSTRSTRĖLĖTraditional WomenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta1CLAT-ODIODISEJSCompound WomenSes. 2
GROMULE Ilze1ALAT-ZIEZIEMEĻNIEKSTraditional WomenSes. 1
H - I - J - K
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
HMEĻEVSKIS Makss16BLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 2
HÕIM Emily3AEST-TVK2TARTU VK / TARTU VALLA SKCompound WomenSes. 2
IKKO Jevgeni16CEST-KSKKAJAMAA SKRecurve MenSes. 2
JAKUBANECS Jānis4ALAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 2
JÄRVE Pilleriin3AEST-TLNTALLINNA VKTraditional WomenSes. 1
JOCIUS Aleksandras16DLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve MenSes. 2
JONASTS Gints4BLAT-LPKAMAZONES / LPKCompound MenSes. 2
KAASIK Tea4CEST-TLNTALLINNA VKTraditional WomenSes. 1
KADIĶE Regīna Elizabete5ALAT-AMAAMAZONESTraditional WomenSes. 1
KALLE Sigrid11BEST-KSKKAJAMAA SKBarebow WomenSes. 1
KARĒLE Aleksandra2BLAT-ODIODISEJSCompound WomenSes. 2
KARPAVIČIUS Žydrūnas4CKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound MenSes. 2
KAŠĖTA Ramūnas17AKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve MenSes. 2
KAZUSS Mark17BLAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
KENT Kristo8DEST-TLNTALLINNA VKCompound MenSes. 2
KENT Triin11CEST-TLNTALLINNA VKBarebow WomenSes. 1
KIRILOVS Pēteris6DLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
KOLK Kuldar7AEST-TVKTARTU VKTraditional MenSes. 1
KOMAROV Andrei17CRUS-LULUCH21Recurve MenSes. 2
KONONOVA Jeļena13ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
KONONOVS Gļebs15BLAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
KONTUS Urmas8DEST-KSKKAJAMAA SKTraditional MenSes. 1
KORHONEN Markus5AFIN-ASCASCELLACompound MenSes. 2
KOROĻS Dmitrijs18ALAT-FRMFRAMRecurve MenSes. 2
KOZLOV Sergey20CRUS-DYNDYNAMORecurve MenSes. 2
KRĒGERE Dace2BLAT-ZIEZIEMEĻNIEKSTraditional WomenSes. 1
KREICBERGA Anete12DLAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
KROTOVS Aleksejs18CLAT-FRMFRAMRecurve MenSes. 2
KRŪZE Liene Adriana12CLATLATVIABarebow WomenSes. 1
KRŪZE Valdis18ALATLATVIABarebow MenSes. 1
KUCOWSKI Gawel21BPOL-DRUKS DRUKARZRecurve MenSes. 2
KULBACIAUSKA Andrius19DSTRSTRĖLĖBarebow MenSes. 1
KURBYKO Vladimir18BLATLATVIARecurve MenSes. 2
KUZNECOV Dmitrij24BLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve MenSes. 2
KUZŅECOVS Andris5BLAT-SAVSAVAGE ARCHERCompound MenSes. 2
L - M
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
LAGZDIŅŠ Lauris23BLAT-CURCURLANDRecurve MenSes. 2
LAPSIŅŠ Eduards15CLAT-AMAAMAZONESBarebow MenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards19DLAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
LAURISSON Peeter7CEST-VVKVOOREMAA VKTraditional MenSes. 1
LAURISSON Tiina4BEST-VVKVOOREMAA VKTraditional WomenSes. 1
LAVRENTIEV Oleg5CBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSCompound MenSes. 2
LESIŅŠ Andris20ALAT-ODIODISEJSRecurve MenSes. 2
LEUSHUNOU Anton8BBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSTraditional MenSes. 1
LI SvetlanaKAZ-ASTX10 ARCHERY CLUB ASTANAOfficial CoachSes. 0
LIEPA Krišjānis5DLAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 2
LIGNICKIS Arnis6ALAT-SAVSAVAGE ARCHERCompound MenSes. 2
LIGNICKIS Arnis8CLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
LUIGE Karoli12CEST-TVK2TARTU VK / TARTU VALLA SKRecurve WomenSes. 2
LUSTE Evija12BLAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
MÄKI-PAAVOLA Eetu20BFIN-KUKU-RYRecurve MenSes. 2
MARCINKIEWICZ Robert19APOL-ROKKS ROKISRecurve MenSes. 2
MATVEJEVA Rimma12ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
MEDNE Viva1BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound WomenSes. 2
MEDNIS Muntis6BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound MenSes. 2
MEGNIS Jānis20ALATLATVIABarebow MenSes. 1
MELECIS Andris7BLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs6CLAT-ODIODISEJSCompound MenSes. 2
MELLE Ieva11BLAT-LPKAMAZONES / LPKRecurve WomenSes. 2
MICHALAK Slawomir20DPOL-ROKKS ROKISRecurve MenSes. 2
MIRCA Alexandra9CMDA-CSCSPLNRecurve WomenSes. 2
MITRJAIKINA Monika12DEST-KSKKAJAMAA SKBarebow WomenSes. 1
MIŁECKI Marcin21APOL-STRMKŁ STRZAŁARecurve MenSes. 2
MKRJANA Karine14CLAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
MORLEY Steve17DEST-KSKKAJAMAA SKBarebow MenSes. 1
MOROZKOV Samir18DLAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
MOSIN Vladimir17BLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow MenSes. 1
MOSKALEV Anatoliy6DBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSCompound MenSes. 2
O - P - R - S
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
OLARU Dan21CMDA-DINDINAMORecurve MenSes. 2
OLEKSEJENKO Julija1ALAT-ATLATLANTISCompound WomenSes. 2
OONA Märt21DEST-NSACNS ARCHERYRecurve MenSes. 2
OPOLČENOVS Aleksejs19BLAT-ODIODISEJSRecurve MenSes. 2
OZOLIŅŠ Kristaps22BLAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
PAVLOVA Mairita1CLAT-AMAAMAZONESTraditional WomenSes. 1
PEEDUMÄE Marek9AEST-TVKTARTU VKTraditional MenSes. 1
POPOVS Pāvels14CLAT-CURCURLANDBarebow MenSes. 1
RABKEVIČS Ivars22CLAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
RAMANAUSKAITĖ Iveta10CVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve WomenSes. 2
RJABKOVA Marina10DLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve WomenSes. 2
RJABKOVA Marina13CLAT-AIMAIM ARCHERYBarebow WomenSes. 1
RONIS Jānis14BLAT-CURCURLANDBarebow MenSes. 1
ROPIŅA Digna11ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
SAARS Raivo22DLAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
SÄILÄ Tapani15DFIN-LAALÄÄNEVIBULASKJADBarebow MenSes. 1
SEDIHS Iļja23ALAT-FRMFRAMRecurve MenSes. 2
SEDLECKAS Juozas15BLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow MenSes. 1
SEKORSKAS Egidijus9BSTRSTRĖLĖTraditional MenSes. 1
SHAPOVA Anastassiya10BKAZ-ASTX10 ARCHERY CLUB ASTANARecurve WomenSes. 2
SHISHOV Nikolay7BKAZ-ASTX10 ARCHERY CLUB ASTANACompound MenSes. 2
SHKNAI Siarhei20CBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSBarebow MenSes. 1
SIITSMAN Martti18CEST-SAGSAGITTARIUSBarebow MenSes. 1
SIKSNA Evija10ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
SIŅŅIKOVS Nikolajs15ALAT-AIMAIM ARCHERYRecurve MenSes. 2
SIRKEL-SUVISTE Inge3CEST-KSKKAJAMAA SKTraditional WomenSes. 1
SMELOV Philipp24DLATLATVIARecurve MenSes. 2
SOLOVJOVS Vitālijs14ALAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow MenSes. 1
SOTNIKOVA Elena3BRUS-DYNDYNAMOCompound WomenSes. 2
SPĀĢIS Aigars24ALAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 2
STANCHYK Nastassia9DBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSRecurve WomenSes. 2
STRAZDIŅŠ Toms7DLAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRACompound MenSes. 2
STRĒLE Benita11CLATLATVIARecurve WomenSes. 2
SVEILE Tālivaldis21CLATLATVIABarebow MenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš25CLAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
Š - T - U - V - W - Y - Z
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ŠAUMANAS Algirdas7AULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 2
ŠAUMANĖ Greta1DULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound WomenSes. 2
ŠIGAUSKAS Vladas19CKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve MenSes. 2
ŠILOVS Edgars7CLAT-AIMAIM ARCHERYCompound MenSes. 2
ŠUKIS Armands22ALAT-STISTIEGRARecurve MenSes. 2
ŠVEICIS Andis9CLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
TITOVS Aleksandrs8ALAT-ODIODISEJSCompound MenSes. 2
TOŁKACZ Sandra9BPOL-STRMKŁ STRZAŁARecurve WomenSes. 2
TRAPIK Jelena13BLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow WomenSes. 1
TSYGANKOV Oleg23DRUS-DYNDYNAMORecurve MenSes. 2
UUSMAA Anu2DEST-SAGSAGITTARIUSCompound WomenSes. 2
VAGANOVS Roberts8BLAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 2
VAIDA Johanna9AEST-TVKTARTU VKRecurve WomenSes. 2
VALČIUKAS Jonas20BLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow MenSes. 1
VALČIUKĖ Margarita12BLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow WomenSes. 1
VALDMANIS Jānis25ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
VIITANEN Timo16BFIN-KUKU-RYBarebow MenSes. 1
VIRULA Katrin4DEST-KSKKAJAMAA SKTraditional WomenSes. 1
VOROBJOVS Nikita25BLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 2
WESSELS Jaco10AEST-TVKTARTU VKTraditional MenSes. 1
WESSELS Monika2CEST-TVKTARTU VKTraditional WomenSes. 1
YATSUK Egor21DBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSBarebow MenSes. 1
ZAKHARENKO Maksim8CRUS-SPSPFSLCompound MenSes. 2
ZĀLĪTIS Ainars6CLAT-STISTIEGRATraditional MenSes. 1
ZALIVAKIN Aleksandr18DRUSRUSSIABarebow MenSes. 1
ZINDER Lev19CRUS-AVSSK AVANGARDBarebow MenSes. 1