Riga Indoor Archery Championships 2018 Riga Indoor Archery Championships 2018
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Riga (LAT), from 24-11-2018 to 24-11-2018
Riga Indoor Archery Championships 2018
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AGROMULE IlzeLAT-ZIEZIEMEĻNIEKSTraditional Women
1BGOLUBKOVA AnnaLATLATVIATraditional Women
1CPAVLOVA MairitaLAT-AMAAMAZONESTraditional Women
2BKRĒGERE DaceLAT-ZIEZIEMEĻNIEKSTraditional Women
2CWESSELS MonikaEST-TVKTARTU VKTraditional Women
2DAZARKEVICH YuliyaBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSTraditional Women
3AJÄRVE PilleriinEST-TLNTALLINNA VKTraditional Women
3BGRIGIENĖ AidaSTRSTRĖLĖTraditional Women
3CSIRKEL-SUVISTE IngeEST-KSKKAJAMAA SKTraditional Women
4BLAURISSON TiinaEST-VVKVOOREMAA VKTraditional Women
4CKAASIK TeaEST-TLNTALLINNA VKTraditional Women
4DVIRULA KatrinEST-KSKKAJAMAA SKTraditional Women
5AKADIĶE Regīna ElizabeteLAT-AMAAMAZONESTraditional Women
5BANDERSONS MārisLAT-FWAFREE WIND ARCHERSTraditional Men
5CBĒRZIŅŠ SEN. JānisLAT-STISTIEGRATraditional Men
6BDREIMANIS EdgarsLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional Men
6CZĀLĪTIS AinarsLAT-STISTIEGRATraditional Men
6DKIRILOVS PēterisLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional Men
7AKOLK KuldarEST-TVKTARTU VKTraditional Men
7BMELECIS AndrisLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional Men
7CLAURISSON PeeterEST-VVKVOOREMAA VKTraditional Men
8BLEUSHUNOU AntonBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSTraditional Men
8CLIGNICKIS ArnisLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional Men
8DKONTUS UrmasEST-KSKKAJAMAA SKTraditional Men
9APEEDUMÄE MarekEST-TVKTARTU VKTraditional Men
9BSEKORSKAS EgidijusSTRSTRĖLĖTraditional Men
9CŠVEICIS AndisLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional Men
10AWESSELS JacoEST-TVKTARTU VKTraditional Men
10BGREMZDE JānisLAT-SAVSAVAGE ARCHERTraditional Men
11AĀRENIECE KristīneLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow Women
11BKALLE SigridEST-KSKKAJAMAA SKBarebow Women
11CKENT TriinEST-TLNTALLINNA VKBarebow Women
12BVALČIUKĖ MargaritaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
12CKRŪZE Liene AdrianaLATLATVIABarebow Women
12DMITRJAIKINA MonikaEST-KSKKAJAMAA SKBarebow Women
13BTRAPIK JelenaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
13CRJABKOVA MarinaLAT-AIMAIM ARCHERYBarebow Women
13DĀRENIEKS ViestursLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow Men
14ASOLOVJOVS VitālijsLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow Men
14BRONIS JānisLAT-CURCURLANDBarebow Men
14CPOPOVS PāvelsLAT-CURCURLANDBarebow Men
15BSEDLECKAS JuozasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
15CLAPSIŅŠ EduardsLAT-AMAAMAZONESBarebow Men
15DSÄILÄ TapaniFIN-LAALÄÄNEVIBULASKJADBarebow Men
16AGANSONS EdgarsLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow Men
16BVIITANEN TimoFIN-KUKU-RYBarebow Men
16CBURKEVICS ModrisLAT-CURCURLANDBarebow Men
17BMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
17CEVSTRATOV StanislavRUS-AVSSK AVANGARDBarebow Men
17DMORLEY SteveEST-KSKKAJAMAA SKBarebow Men
18AKRŪZE ValdisLATLATVIABarebow Men
18CSIITSMAN MarttiEST-SAGSAGITTARIUSBarebow Men
18DZALIVAKIN AleksandrRUSRUSSIABarebow Men
19BBĒRZIŅŠ RaimondsLATLATVIABarebow Men
19CZINDER LevRUS-AVSSK AVANGARDBarebow Men
19DKULBACIAUSKA AndriusSTRSTRĖLĖBarebow Men
20AMEGNIS JānisLATLATVIABarebow Men
20BVALČIUKAS JonasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
20CSHKNAI SiarheiBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSBarebow Men
21BATONEN AleksanderEST-KSKKAJAMAA SKBarebow Men
21CSVEILE TālivaldisLATLATVIABarebow Men
21DYATSUK EgorBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSBarebow Men
Session 2
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AOLEKSEJENKO JulijaLAT-ATLATLANTISCompound Women
1BMEDNE VivaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Women
1CGRĪNVALDE JanetaLAT-ODIODISEJSCompound Women
1DŠAUMANĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
2AANDERSONE Elza LīnaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Women
2BKARĒLE AleksandraLAT-ODIODISEJSCompound Women
2CDARKHANOVA VarvaraRUSRUSSIACompound Women
2DUUSMAA AnuEST-SAGSAGITTARIUSCompound Women
3AHÕIM EmilyEST-TVK2TARTU VK / TARTU VALLA SKCompound Women
3BSOTNIKOVA ElenaRUS-DYNDYNAMOCompound Women
3CAIGARS JānisLAT-ALARCHERY LIEPĀJACompound Men
3DAVSJUKS ViktorsLAT-ODIODISEJSCompound Men
4AJAKUBANECS JānisLAT-AMAAMAZONESCompound Men
4BJONASTS GintsLAT-LPKAMAZONES / LPKCompound Men
4CKARPAVIČIUS ŽydrūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound Men
5AKORHONEN MarkusFIN-ASCASCELLACompound Men
5BKUZŅECOVS AndrisLAT-SAVSAVAGE ARCHERCompound Men
5CLAVRENTIEV OlegBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSCompound Men
5DLIEPA KrišjānisLAT-AMAAMAZONESCompound Men
6ALIGNICKIS ArnisLAT-SAVSAVAGE ARCHERCompound Men
6BMEDNIS MuntisLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Men
6CMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT-ODIODISEJSCompound Men
6DMOSKALEV AnatoliyBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSCompound Men
7AŠAUMANAS AlgirdasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
7BSHISHOV NikolayKAZ-ASTX10 ARCHERY CLUB ASTANACompound Men
7CŠILOVS EdgarsLAT-AIMAIM ARCHERYCompound Men
7DSTRAZDIŅŠ TomsLAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRACompound Men
8ATITOVS AleksandrsLAT-ODIODISEJSCompound Men
8BVAGANOVS RobertsLAT-AMAAMAZONESCompound Men
8CZAKHARENKO MaksimRUS-SPSPFSLCompound Men
8DKENT KristoEST-TLNTALLINNA VKCompound Men
9AVAIDA JohannaEST-TVKTARTU VKRecurve Women
9BTOŁKACZ SandraPOL-STRMKŁ STRZAŁARecurve Women
9CMIRCA AlexandraMDA-CSCSPLNRecurve Women
9DSTANCHYK NastassiaBLR-ACARCHERY CLUB BELARUSRecurve Women
10ASIKSNA EvijaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
10BSHAPOVA AnastassiyaKAZ-ASTX10 ARCHERY CLUB ASTANARecurve Women
10CRAMANAUSKAITĖ IvetaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Women
10DRJABKOVA MarinaLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Women
11AROPIŅA DignaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
11BMELLE IevaLAT-LPKAMAZONES / LPKRecurve Women
11CSTRĒLE BenitaLATLATVIARecurve Women
12AMATVEJEVA RimmaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
12BLUSTE EvijaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
12CLUIGE KaroliEST-TVK2TARTU VK / TARTU VALLA SKRecurve Women
12DKREICBERGA AneteLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
13AKONONOVA JeļenaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
13BGATCO MilenaMDA-CSCSPLNRecurve Women
13CATAMAS MariiaRUS-SPSPFSLRecurve Women
13DDAUBARAITĖ AkvilėLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Women
14ABĀRENE IrīnaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
14BDEŅISENOKA Līga IlonaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
14CMKRJANA KarineLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
14DFROLOVS MihailsLAT-FRMFRAMRecurve Men
15ASIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Men
15BKONONOVS GļebsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
15CDERBAKOVS AndrejsLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Men
15DBLĀZE DāvisLAT-ODIODISEJSRecurve Men
16AGERASIMOVS IgorsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
16BHMEĻEVSKIS MakssLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
16CIKKO JevgeniEST-KSKKAJAMAA SKRecurve Men
16DJOCIUS AleksandrasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
17AKAŠĖTA RamūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
17BKAZUSS MarkLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
17CKOMAROV AndreiRUS-LULUCH21Recurve Men
17DBUDECI CezarMDA-SSPSSPCCRecurve Men
18AKOROĻS DmitrijsLAT-FRMFRAMRecurve Men
18BKURBYKO VladimirLATLATVIARecurve Men
18CKROTOVS AleksejsLAT-FRMFRAMRecurve Men
18DMOROZKOV SamirLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
19AZALIVAKIN AleksandrRUSRUSSIARecurve Men
19BOPOLČENOVS AleksejsLAT-ODIODISEJSRecurve Men
19CŠIGAUSKAS VladasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
19DLAPSIŅŠ EduardsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
20ALESIŅŠ AndrisLAT-ODIODISEJSRecurve Men
20BMÄKI-PAAVOLA EetuFIN-KUKU-RYRecurve Men
20CKOZLOV SergeyRUS-DYNDYNAMORecurve Men
20DMICHALAK SlawomirPOL-ROKKS ROKISRecurve Men
21AMIŁECKI MarcinPOL-STRMKŁ STRZAŁARecurve Men
21BKUCOWSKI GawelPOL-DRUKS DRUKARZRecurve Men
21COLARU DanMDA-DINDINAMORecurve Men
21DOONA MärtEST-NSACNS ARCHERYRecurve Men
22AŠUKIS ArmandsLAT-STISTIEGRARecurve Men
22BOZOLIŅŠ KristapsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
22CRABKEVIČS IvarsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
22DSAARS RaivoLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
23ASEDIHS IļjaLAT-FRMFRAMRecurve Men
23BLAGZDIŅŠ LaurisLAT-CURCURLANDRecurve Men
23CBRUŽIS JānisLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
23DTSYGANKOV OlegRUS-DYNDYNAMORecurve Men
24ASPĀĢIS AigarsLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
24BKUZNECOV DmitrijLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
24CBRAZHNIKOV AleksandrRUS-DYNDYNAMORecurve Men
24DSMELOV PhilippLATLATVIARecurve Men
25AVALDMANIS JānisLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
25BVOROBJOVS NikitaLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
25CSVIRSKIS MārtiņšLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
25DEVSTRATOV StanislavRUS-AVSSK AVANGARDRecurve Men