Zolota Osin '2018 Zolota Osin '2018
Lviv Archery Federation (LVIV)
Lviv (UKR), from 10-09-2018 to 15-09-2018
Zolota Osin '2018
Brackets
 
Recurve Cadet Men
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Pantsyru OleksandrSKALSKA LvivBye
 
Pantsyru Oleksandr7
Mirek Daniil3
33Fedoriuk OleksandrOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi3
32Mirek DaniilSKALSKA Lviv7
Pantsyru Oleksandr6
Kostuk Stefan2
17Verbukhovskyi MykhayloOLLOlimpia Lviv2
48Kostuk StefanOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi6
Kostuk Stefan6*8
Gordei Yurii57
49Nikiforak MaksymSPARSpartak, ShVSM Chernivtsi0
16Gordei YuriiOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi6
Pantsyru Oleksandr6
Kamenskyi Volodymyr2
9Kamenskyi VolodymyrKOM"KOMUNAR" Kharkiv7
56Radiur YuriiOLLOlimpia Lviv1
Kamenskyi Volodymyr6
Tabaka Ihor0
41Oliynyk ArtemELLVElectron Lviv57
24Tabaka IhorELLVElectron Lviv6*10
Kamenskyi Volodymyr7
Barliuhou Stanislau1
25Garamov ArturKHDKHDVUFK№1 Kharkiv0
40Zanko OlegKOLLKolos Lviv6
Zanko Oleg2
Barliuhou Stanislau6
57Rak EvgenOLLOlimpia Lviv0
8Barliuhou StanislauUORMogilev UOR Belarus6
Pantsyru Oleksandr2
Tryfanov Taras6
5Smolski YauheniGROGomel Belarus5
60Chubak RostyslavOLLOlimpia Lviv1
Smolski Yauheni6
Guk Danilo0
37Taborovetc IlljaRIVRivne2
28Guk DaniloTAVLTavria6
Smolski Yauheni7
Shamrai Oleksii3
21Pomirko OlehDYNLDynamo Lviv6*10
44Gusak DanyloSPARSpartak, ShVSM Chernivtsi59
Pomirko Oleh59
Shamrai Oleksii6*10
53Isalskyi LyubomyrOLLOlimpia Lviv0
12Shamrai OleksiiOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi6
Smolski Yauheni4
Tryfanov Taras6
13Antonenko DanyloCHECherkasy6
52Baliy VadymELLVElectron Lviv0
Antonenko Danylo6
Petryshun Maksym0
45Heley DanyloSKALSKA Lviv1
20Petryshun MaksymSPARSpartak, ShVSM Chernivtsi7
Antonenko Danylo0
Tryfanov Taras6
29Roman OlegSKALSKA Lviv6
36Karpov ArtemOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi2
Roman Oleg4
Tryfanov Taras6
61Volnenko AndriyKDKKDUSSH "Tsentr" Kyiv2Gold
4Tryfanov TarasKOM"KOMUNAR" Kharkiv6Tryfanov Taras4
Slipetc Ostap6
Bronze
3Slipetc OstapELLVElectron Lviv6Pantsyru Oleksandr7
62Chabala YehorKDKKDUSSH "Tsentr" Kyiv0Andryanau Uladzislau1
Slipetc Ostap6
Shtaier Maksym2
35Shtaier MaksymELLVElectron Lviv6
30Motyka RostyslavDYNLDynamo Lviv0
Slipetc Ostap6
Kalupayeu Uladzislau4
19Barschak MychayloELLVElectron Lviv59
46Artemovych VolodymyrOLLOlimpia Lviv6*9*
Artemovych Volodymyr3
Kalupayeu Uladzislau7
51Kuchkovskii NazarRIVRivne2
14Kalupayeu UladzislauRCOPRcop6
Slipetc Ostap6*9
Stepanyak Yaroslav58
11Stepanyak YaroslavELLVElectron Lviv6
54Danylev DanyloDYNLDynamo Lviv2
Stepanyak Yaroslav6
Ustinov Artem4
43Baranov MykhailoKOM"KOMUNAR" Kharkiv2
22Ustinov ArtemELLVElectron Lviv6
Stepanyak Yaroslav6
Ohlashennyi Oleksandr2
27Ohlashennyi OleksandrELLVElectron Lviv6*10
38Galayko VitaliySPOSports school "Fortuna"57
Ohlashennyi Oleksandr6
Sergiienko Andrii4
59Martsinkiv MaksimSKALSKA Lviv1
6Sergiienko AndriiKOM"KOMUNAR" Kharkiv7
Slipetc Ostap6
Andryanau Uladzislau2
7Boryk MaximKOLLKolos Lviv6
58Michalak MaciejPOLPolska2
Boryk Maxim6
Chumak Ruslan2
39Chumak RuslanCHECherkasy6
26Smirnov OleksiiOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi2
Boryk Maxim6
Cherniavkyi Mykola0
23Martsinkevich AliaksandrUORMogilev UOR Belarus6
42Starichek RuslanOLLOlimpia Lviv2
Martsinkevich Aliaksandr2
Cherniavkyi Mykola6
55Hoysak DmytroELLVElectron Lviv0
10Cherniavkyi MykolaDYNLDynamo Lviv6
Boryk Maxim58
Andryanau Uladzislau6*8*
15Filonchyk AliaksandrUORMogilev UOR Belarus6*8*
50Levchuk VitaliiRIVRivne58
Filonchyk Aliaksandr58
Zavatskiy Andriy6*9
47Goryk YaroslavELLVElectron Lviv0
18Zavatskiy AndriySDUBrest SDUSHOR Belarus6
Zavatskiy Andriy3
Andryanau Uladzislau7
31Mylkovich Ivan-PavloELLVElectron Lviv4
34Chepik OleksiyELLVElectron Lviv6
Chepik Oleksiy2
Andryanau Uladzislau6
 
2Andryanau UladzislauRCOPRcopBye