Zolota Osin '2018 Zolota Osin '2018
Lviv Archery Federation (LVIV)
Lviv (UKR), from 10-09-2018 to 15-09-2018
Zolota Osin '2018
Brackets
 
Recurve Women
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Rodionova PolinaSUMYSHVSM SumyBye
 
Rodionova Polina6
Bondarava Marharyta0
33Bondarava MarharytaUNOSDUSHOR Unost Belarus6
32Dmytrenko AnastasijaELLVElectron Lviv2
Rodionova Polina6
Mylchenko Nina4
17Mylchenko NinaRCOPRcop6
48Macevko AnastasijaELLVElectron Lviv0
Mylchenko Nina6
Sokolenko Kateryna2
49Kostuniyk Anna-MariaOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi2
16Sokolenko KaterynaKOLLKolos Lviv6
Rodionova Polina1
Dziominskaya Karyna7
9Dziominskaya KarynaBLRBelarusBye
 
Dziominskaya Karyna6
Komarova Oleksandra0
41Nesterova KaterynaKOM"KOMUNAR" Kharkiv0
24Komarova OleksandraELLVElectron Lviv6
Dziominskaya Karyna6
Didych Orysia0
25Atroshchanka YaninaRCOPRcop6
40Hapon BohdanaSUMYSHVSM Sumy0
Atroshchanka Yanina57
Didych Orysia6*X
 
8Didych OrysiaELLVElectron LvivBye
Dziominskaya Karyna6
Chybisova Yevheniia2
5Chybisova YevheniiaSUMYSHVSM SumyBye
 
Chybisova Yevheniia6
Smal Yuliia4
37Vykhrova AnnaSUMYSHVSM Sumy0
28Smal YuliiaSUMYSHVSM Sumy6
Chybisova Yevheniia6
Onufriichuk Olena2
21Sikalo ElyzavetaCHECherkasy7
44Onyshkevych KatrinELLVElectron Lviv1
Sikalo Elyzaveta4
Onufriichuk Olena6
53Minenko KaterynaOLLOlimpia Lviv2
12Onufriichuk OlenaOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi6
Chybisova Yevheniia6
Pavlichenko Daria0
13Pavlichenko DariaSHKSHVSM Kharkiv7
52Garamova RymmaSHKSHVSM Kharkiv3
Pavlichenko Daria6*9
Ulasiuk Natallia58
45Yashchyshyn TetyanaDYNLDynamo Lviv1
20Ulasiuk NatalliaBOKBOKCOR Brest Belarus7
Pavlichenko Daria6
Kazlouskaya Karyna2
29Slyvynska NadiaKOLLKolos Lviv6
36Orlyk YanaOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi0
Slyvynska Nadia4
Kazlouskaya Karyna6
 Gold
4Kazlouskaya KarynaBLRBelarusByeDziominskaya Karyna7
Marchenko Veronika3
Bronze
3Marchenko VeronikaSKALSKA LvivByeChybisova Yevheniia6
 Dorokhova Tetyana4
Marchenko Veronika7
Antonova Ksenya3
35Zastavna IrynaSKALSKA Lviv2
30Antonova KsenyaELLVElectron Lviv6
Marchenko Veronika6
Novitska Sofiia2
19Snahochenko LesiaSUMYSHVSM Sumy55
46Bolshova JuliaODEOdesa6*6
Bolshova Julia54
Novitska Sofiia6*9
51Baiko YanaMED.Medin Lviv0
14Novitska SofiiaCHECherkasy6
Marchenko Veronika6*9*
Sichenikova Lidia59
11Trapeznikova SolomiyaZSULZSU Lviv6
54Tret`Yakova TayisiyaKDKKDUSSH "Tsentr" Kyiv0
Trapeznikova Solomiya6
Mazorchuk Kateryna0
43Chorna HannaDYNLDynamo Lviv2
22Mazorchuk KaterynaKOM"KOMUNAR" Kharkiv6
Trapeznikova Solomiya0
Sichenikova Lidia6
27Sahan TetianaSUMYSHVSM Sumy6
38Kukuruziak OleksandraSKALSKA Lviv0
Sahan Tetiana1
Sichenikova Lidia7
 
6Sichenikova LidiaDYNSDynamo, ShVSM ChernivtsiBye
Marchenko Veronika6*8
Dorokhova Tetyana57
7Dubrovina KaterynaSHKSHVSM KharkivBye
 
Dubrovina Kateryna59
Kuzniatsova Alena6*9*
39Kuratnik AliaksandraBOKBOKCOR Brest Belarus56
26Kuzniatsova AlenaCORMogilev COR Belarus6*8
Kuzniatsova Alena6
Khochyna Iryna2
23Palekha KaterynaDYNLDynamo Lviv7
42Pul DianaKOM"KOMUNAR" Kharkiv3
Palekha Kateryna1
Khochyna Iryna7
 
10Khochyna IrynaSUMYSHVSM SumyBye
Kuzniatsova Alena58
Dorokhova Tetyana6*9
15Dorokhova TetyanaDYNSDynamo, ShVSM Chernivtsi6
50Khomytska Solomiya-YarinaNSBLNSB LVS Lviv0
Dorokhova Tetyana7
Shabalitova Kateryna3
47Parkhomenko Anna I.KDKKDUSSH "Tsentr" Kyiv0
18Shabalitova KaterynaDYNLDynamo Lviv6
Dorokhova Tetyana6*9
Marusava Hanna58
31Cherep YuliaOSVOsvita, ShVSM Chernivtsi2
34Shvets NadzeyaRCOPRcop6
Shvets Nadzeya59
Marusava Hanna6*9*
 
2Marusava HannaBLRBelarusBye