Kejohanan Memanah Tahfiz Model Ulul Albab Kali Pertama 2018 Kejohanan Memanah Tahfiz Model Ulul Albab Kali Pertama 2018
SMKA Maahad Muar (SPI JPNJ)
Padang SMKA Maahad Muar, Johor, from 13-09-2018 to 15-09-2018
Kejohanan Memanah Tahfiz Model Ulul Albab Kali Pertama 2018
Recurve Guru-Guru [After 18 Arrows]
 
Recurve Guru-Guru [After 18 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country or State Code
60m-1
60m-2
Tot.
10+X
X
1EZAIDIN NormanMASMalaysia11410111400
2MOHAMMAD FAISAL ZulkifliMASMalaysia10420110410
3MOHD KHALIL HazizMASMalaysia983019800
4MOHD FADHLAN SasimanMASMalaysia564015610
5MUHAMAD HAZWAN RosliMASMalaysia295012900
6NURULHAZLI BeseriMASMalaysia286012800
7MOHD ZULFADLI AbdullahMASMalaysia286012800
8MOHAMAD ABDUL HYAFIZ Abdul HamidMASMalaysia258012511
9MOHD KHAIRUDDIN SelamatMASMalaysia209012000
10SYED NAHAR Syed AzizMASMalaysia1010011000
11MOHAMAD ADAM Ab PatahMASMalaysia11101100