Roma Archery Trophy Roma Archery Trophy - Indoor World Series Stage 3
Archery Events (AE)
Roma (ITA), from 14-12-2018 to 16-12-2018
Roma Archery Trophy
Participant List group by Country
 
ANDANDORRA
Athlete
Target
Event
Ses.
ALONSO ALVAREZ Joaquín Angel21CRecurve MenSaturday Morning
SINFREU Nuria62CCompound Junior WomenFriday Afternoon
SINFREU VERGARA Antoni42BBarebow MenFriday Afternoon
VIVE ALDAMA Lluis54BCompound MenSaturday Morning
AUTAUSTRIA
Athlete
Target
Event
Ses.
BRAJKO Daniel51CCompound MenSaturday Morning
DAXBÖCK Dieter5DRecurve Junior MenSaturday Morning
FISCHERLEHNER Helene44DBarebow WomenSaturday Morning
GSTOETTNER Andreas20BRecurve MenSaturday Morning
KASBERGER Florian39CBarebow MenSaturday Morning
WIENER Nico50CCompound MenSaturday Morning
BELBELGIUM
Athlete
Target
Event
Ses.
KOOLS Jonathan43BCompound MenSaturday Afternoon
KOOLS Reginald44BCompound MenSaturday Afternoon
CANCANADA
Athlete
Target
Event
Ses.
DONG Shuo16DRecurve MenFriday Afternoon
DUENAS Crispin22CRecurve MenSaturday Morning
CROCROATIA
Athlete
Target
Event
Ses.
BUDEN Domagoj50DCompound MenSaturday Afternoon
KOVACIC Tihana3DRecurve Junior WomenFriday Afternoon
MARKES Ivan51DCompound MenSaturday Afternoon
MLINARIC Amanda62DCompound Junior WomenFriday Afternoon
REMAR Alen8BRecurve Junior MenFriday Afternoon
VAVRO Mario50BCompound MenSaturday Morning
DENDENMARK
Athlete
Target
Event
Ses.
DAMSBO Erika56DCompound WomenSaturday Morning
DAMSBO Martin47DCompound MenSaturday Morning
HANSEN Stephan45DCompound MenSaturday Morning
JENSEN Tanja56BCompound WomenFriday Afternoon
LAURSEN Martin46DCompound MenSaturday Morning
ESPSPAIN
Athlete
Target
Event
Ses.
ALBORNA Jordi33ABarebow MenSaturday Morning
ALFONSO Iglesias34ABarebow MenSaturday Morning
ANTONI Llabres Mateu36CBarebow MenSaturday Morning
BUSQUETS CASTAÑER Vicente32CLongbow MenSaturday Morning
CARBALLO FLORIZOONE Pedro Xavier20DRecurve MenSaturday Morning
CARLOS Sabatés Torres37ABarebow MenSaturday Morning
CARMEN Arrebola Carracedo44BBarebow WomenSaturday Morning
CEBRIÁN PUJOL Sergi38ABarebow MenSaturday Morning
CHERCHI Cristian18DRecurve MenSaturday Morning
DANIEL Romero Pérez33CBarebow MenSaturday Morning
GARCIA FERNANDEZ David34CBarebow MenSaturday Morning
GOMEZ Maria58CCompound WomenFriday Afternoon
JAIME ALFREDO Nugent Hornung40ABarebow MenSaturday Morning
JAVIER Fernandez Buil27DLongbow MenSaturday Morning
JUAN MANUEL Nieto Lucena29DLongbow MenSaturday Morning
JUAN PEDRO Álvarez Andres39ABarebow MenSaturday Morning
JUAN PEDRO Serrano Manzano35ABarebow MenSaturday Morning
JULIO Amat30DLongbow MenSaturday Morning
LIDIA Arbos Roque41DBarebow WomenSaturday Morning
MANUEL RAFAEL Rodriguez Montoro36ABarebow MenSaturday Morning
MARCOS Andrea58DCompound WomenSaturday Morning
MARCUS JOHANNES Dyck28DLongbow MenSaturday Morning
MARTINEZ ORTIZ Borja53CCompound MenSaturday Morning
MERCHE Montenegro Maestre41BBarebow WomenSaturday Morning
PEREZ GONZALEZ Jesus Jacinto52BCompound MenSaturday Afternoon
ROSA Miñano Miquel43BBarebow WomenSaturday Morning
SOCÍAS ROSSELLÓ Aina Maria42BBarebow WomenSaturday Morning
VERA BRINGAS Cesar35CBarebow MenSaturday Morning
FINFINLAND
Athlete
Target
Event
Ses.
BOTTINELLI Gajane14DRecurve WomenSaturday Afternoon
LASSILA Ida-Lotta9DRecurve WomenFriday Afternoon
NUMMINEN Kalle62BCompound Junior MenSaturday Morning
RUUSKANEN Aleksandra4CRecurve Junior WomenSaturday Morning
TUKIAINEN Iida10DRecurve WomenFriday Afternoon
FRAFRANCE
Athlete
Target
Event
Ses.
AUBERT Thomas25BRecurve MenSaturday Afternoon
BARBIER Anthony8DRecurve Junior MenSaturday Morning
BLANDIN Thomas17CRecurve MenSaturday Morning
BOSSARD Florian20CRecurve MenSaturday Morning
CORVINO Serge26BLongbow MenFriday Afternoon
CVEJIC Alexandre41DCompound MenSaturday Afternoon
DE GRANDIS Jocelyn18CRecurve MenSaturday Morning
DE GRANDIS Melina9BRecurve WomenSaturday Morning
DELOBELLE Fabien44DCompound MenSaturday Afternoon
DELOCHE Pierre-Julien45DCompound MenSaturday Afternoon
EYMARD Anais58DCompound WomenSaturday Afternoon
GERARD Cedric51CCompound MenFriday Afternoon
HERVE Sandra59DCompound WomenSaturday Afternoon
LEFRANCOIS Ianis19CRecurve MenSaturday Morning
MALARD Sylvain53BCompound MenSaturday Morning
MAULARD Tristan42DCompound MenSaturday Afternoon
MERIAUX Maxime43DCompound MenSaturday Afternoon
METREAU Jean-François48DCompound MenSaturday Afternoon
PAUNER Joan40DCompound MenSaturday Afternoon
PEINEAU Sebastien47DCompound MenSaturday Afternoon
PHILIPPE Gaël46CBarebow WomenFriday Afternoon
PIKE William8BRecurve Junior MenSaturday Morning
RAYMOND Marion11BRecurve WomenSaturday Morning
VAYSSIE Isabelle10DRecurve WomenSaturday Afternoon
WEISS Sandrine10BRecurve WomenSaturday Morning
WILLEMENOT Nathalie10DRecurve WomenSaturday Morning
GBRGREAT BRITAIN
Athlete
Target
Event
Ses.
BETTLES Sarah13DRecurve WomenSaturday Afternoon
BROWN Hannah55DCompound WomenSaturday Morning
CLARKE Michael24DRecurve MenSaturday Afternoon
DAY Leslie16BRecurve MenSaturday Morning
DONALDSON Cameron9DRecurve Junior MenSaturday Afternoon
DONALDSON Morgan18DRecurve MenSaturday Afternoon
DUKES Malcolm17BRecurve MenSaturday Morning
FEWZ Tom14BRecurve MenSaturday Morning
HALL Tom22ARecurve MenSaturday Afternoon
HOLDEN Ryan19DRecurve MenSaturday Afternoon
HUSTON Patrick20DRecurve MenSaturday Afternoon
MOON Rachel4DRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
MOON Sarah57BCompound WomenSaturday Afternoon
PRIEELS Sarah54CCompound WomenSaturday Afternoon
SARGEANT Bayley56BCompound WomenSaturday Afternoon
SEEZ Carol-anne31ABarebow WomenSaturday Afternoon
SIMS Daniel23CRecurve MenFriday Afternoon
STANLEY John13BRecurve MenSaturday Morning
GERGERMANY
Athlete
Target
Event
Ses.
KUNSTEIN Detlef42ABarebow MenFriday Afternoon
KUNSTEIN Martina45CBarebow WomenFriday Afternoon
THRUN Friedhelm50DCompound MenSaturday Morning
GREGREECE
Athlete
Target
Event
Ses.
KALADAMIS Georgios53BCompound MenSaturday Afternoon
KORMPETIS Aris40CBarebow MenSaturday Morning
KOUNTOURI Paraskevi-Christina45DBarebow WomenFriday Afternoon
MAKRYIANNIS Kriton27BLongbow MenFriday Afternoon
PAPALEXANDRAKIS Emmanouil-Charalampos41BBarebow MenFriday Afternoon
SMYROGLOU Erasmia44DBarebow WomenFriday Afternoon
HKGHKG
Athlete
Target
Event
Ses.
ZHOU Ce43BBarebow MenFriday Afternoon
HUNHUNGARY
Athlete
Target
Event
Ses.
OROSZ Viktor51BCompound MenSaturday Afternoon
INAINDONESIA
Athlete
Target
Event
Ses.
DAHAM Amzar Marzuki40BBarebow MenFriday Afternoon
DAHAM Amzar Marzuki52ACompound MenSaturday Morning
INDINDIA
Athlete
Target
Event
Ses.
PAL Kashish49DCompound MenSaturday Afternoon
VERMA Abhishek54DCompound MenSaturday Morning
IRIIR IRAN
Athlete
Target
Event
Ses.
ARIANEZHAD Banafsheh9BRecurve WomenFriday Afternoon
GHASEMPOUR Fatemeh25ALongbow WomenFriday Afternoon
GHASSEMIMALEK Fatemeh55ACompound WomenFriday Afternoon
GHORBANI Shaili3CRecurve Junior WomenFriday Afternoon
HEYDARI Roya57ACompound WomenFriday Afternoon
KALALIMOGHADDAM Nikta10BRecurve WomenFriday Afternoon
MAZLOOM Seyyedmahmoodreza5CRecurve Junior MenFriday Afternoon
MOHAMMADIAN FATHI Zohreh54ACompound WomenFriday Afternoon
NAGHASHPOUR Nazanin44ABarebow WomenFriday Afternoon
OMIDI Mostafa50ACompound MenSaturday Morning
ROODDEHGHAN Fatemeh56ACompound WomenFriday Afternoon
SHABANI Akram58ACompound WomenFriday Afternoon
ZEYGHAMI Mohammadreza51BCompound MenFriday Afternoon
IRLIRELAND
Athlete
Target
Event
Ses.
DALTON Derek17DRecurve MenFriday Afternoon
ISRISRAEL
Athlete
Target
Event
Ses.
KLEINER Shahar8CRecurve Junior MenSaturday Morning
RAVID Naveh6BRecurve Junior MenFriday Afternoon
ROZINER Eyal8DRecurve Junior MenSaturday Afternoon
ITAITALY
Athlete
Target
Event
Ses.
ABBATI Giovanni63BCompound Junior MenSaturday Afternoon
AGAMENNONI Annalisa10BRecurve WomenSaturday Afternoon
ALBERINI Emanuele21ARecurve MenFriday Afternoon
ALOE Antonio34DBarebow MenSaturday Morning
AMATIELLO Valeria13BRecurve WomenSaturday Afternoon
AMATO Maria28BBarebow WomenSaturday Afternoon
AMORUSO Antonio27BRecurve MenSaturday Afternoon
ANASTASIO Anastasia54CCompound WomenFriday Afternoon
ANDREETTA Giulia Claudia1ARecurve Junior WomenSaturday Afternoon
ANDREOLI Tatiana4BRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
ANGELETTI Francesco29ALongbow MenSaturday Morning
ANGELICI Valerio24ARecurve MenFriday Afternoon
ARIFOGLIO Antonio5CRecurve Junior MenSaturday Morning
ARIFOGLIO Giuseppe13CRecurve MenSaturday Morning
ARNÒ Andrea9CRecurve Junior MenSaturday Afternoon
BAJNO Francesca13CRecurve WomenSaturday Afternoon
BALBONI Angela46BBarebow WomenFriday Afternoon
BALDINI Paolo27BLongbow MenSaturday Morning
BALSAMO Matteo6ARecurve Junior MenSaturday Morning
BALSAMO Roberto5ARecurve Junior MenSaturday Morning
BANELLI Massimiliano35BBarebow MenSaturday Afternoon
BARBERO Emanuele30ALongbow MenSaturday Morning
BARDUCCI Gianni31ALongbow MenSaturday Morning
BASSI Iuana24BLongbow WomenSaturday Morning
BAZZICHETTO Elisa63ACompound Junior WomenFriday Afternoon
BELLOTTI Daniele37ABarebow MenSaturday Afternoon
BENZINI Erica56ACompound WomenSaturday Morning
BERGESIO Riccardo8CRecurve Junior MenSaturday Afternoon
BERNARDINI Carlo49ACompound MenSaturday Afternoon
BIANCHI Giuseppe26CLongbow MenFriday Afternoon
BIANCHINI Antonio39BBarebow MenSaturday Morning
BIANCONE Arianna2CRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
BOCCARA Massimo36BBarebow MenSaturday Morning
BOCCARA Valeria41CBarebow WomenSaturday Morning
BOFFA Nicole62ACompound Junior WomenFriday Afternoon
BOGETTI Fabio7BRecurve Junior MenSaturday Afternoon
BONCORI Alessandro48CCompound MenSaturday Afternoon
BORRELLI Sarah12ARecurve WomenSaturday Afternoon
BORRUSO Arcangelo49ACompound MenFriday Afternoon
BOVE Bonaventura16CRecurve MenSaturday Morning
BRESCIA Francesco40BBarebow MenSaturday Morning
BRUNELLO Antonio63ACompound Junior MenSaturday Afternoon
CALDERATO Michele19ARecurve MenSaturday Afternoon
CAMBÒ Ramona12CRecurve WomenSaturday Afternoon
CANCELLI Giampaolo52ACompound MenSaturday Afternoon
CANOVAI Matteo7CRecurve Junior MenSaturday Afternoon
CAPOBIANCO Nicola40ACompound MenSaturday Afternoon
CARASSAI Alessandro37CBarebow MenSaturday Afternoon
CARDUCCI Giorgia4ARecurve Junior WomenSaturday Afternoon
CARLO Bruno21CRecurve MenSaturday Afternoon
CARLO Marco5CRecurve Junior MenSaturday Afternoon
CAROCCI Gian luca35DBarebow MenSaturday Morning
CARUCCI Ernesto43CCompound MenSaturday Afternoon
CARUSO Paolo19CRecurve MenFriday Afternoon
CASTOLDI Lorenzo53CCompound MenSaturday Afternoon
CATENA Stefano24ARecurve MenSaturday Afternoon
CAVALLETTI Carlo33CBarebow MenSaturday Afternoon
CENEDESE Sabrina11BRecurve WomenSaturday Afternoon
CHIA Pietro21ARecurve MenSaturday Afternoon
CHIARA Romboli61ACompound WomenSaturday Afternoon
CHICARELLA Sandro17CRecurve MenSaturday Afternoon
CIMINI Carlo Jasci20CRecurve MenFriday Afternoon
CIPRO Pasquale Roberto24CRecurve MenSaturday Afternoon
COCCHI Umberto31CLongbow MenSaturday Morning
COCO Angelo33DBarebow MenSaturday Morning
COCO Sebastiano Alfio33BBarebow MenSaturday Morning
COEREZZA Elisa Ester2CRecurve Junior WomenSaturday Morning
COLANTONIO Giancarlo38ABarebow MenSaturday Afternoon
COLETTI Mirco33BBarebow MenSaturday Afternoon
COMPAGNUCCI Claudia15CRecurve WomenSaturday Afternoon
CORSI Mario25CLongbow MenFriday Afternoon
CORTOPASSI Alice1BRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
CRESPI Elena61CCompound WomenSaturday Afternoon
D'ACUNTO Enea8BRecurve Junior MenSaturday Afternoon
D'ALESSANDRO Andrea53ACompound MenFriday Afternoon
D'AMICO Roberto51ACompound MenSaturday Morning
D'ANGELO Antonio51ACompound MenFriday Afternoon
D'ERRICO Alessia2BRecurve Junior WomenFriday Afternoon
D'ERRICO Vincenzo19ARecurve MenFriday Afternoon
D'OTTAVIO Marco16ARecurve MenFriday Afternoon
DE ANGELI Valentino61ACompound Junior MenFriday Afternoon
DE LEO Alessandro8ARecurve Junior MenSaturday Afternoon
DE VENUTO Paolo49CCompound MenFriday Afternoon
DECIANTIS Fabio17ARecurve MenSaturday Afternoon
DEL CASTELLO Andrea Carlo27ARecurve MenSaturday Afternoon
DELLA STUA Valerio42CCompound MenSaturday Afternoon
DI GIANNATALE Luca20ARecurve MenSaturday Morning
DI LAZZARO Valerio46ACompound MenSaturday Morning
DI LORIA Margherita29BBarebow WomenSaturday Afternoon
DI MICHELE Luigi42ACompound MenSaturday Afternoon
DI NATALE Fabio51ACompound MenSaturday Afternoon
DI PASQUALE Carla14BRecurve WomenSaturday Afternoon
DI PATRIZI Daniele54ACompound MenSaturday Afternoon
DI SILVESTRO Margherita2ARecurve Junior WomenSaturday Morning
DI VIRGILIO Gianni18ARecurve MenSaturday Morning
DONDI Alfredo26CLongbow MenSaturday Morning
DORETTO Giada11CRecurve WomenSaturday Afternoon
FABI Franco21ARecurve MenSaturday Morning
FAENZI Francesco52ACompound MenFriday Afternoon
FAGIOLO Mauro34BBarebow MenSaturday Afternoon
FALCINELLI Andrea41ACompound MenSaturday Afternoon
FALETTI Giuliano26BLongbow MenSaturday Morning
FILORAMO Maria Grazia41ABarebow WomenSaturday Morning
FINESSI Monica58ACompound WomenSaturday Morning
FIORI Carla12ARecurve WomenSaturday Morning
FISSORE Matteo16ARecurve MenSaturday Afternoon
FOCACCI Elvira3CRecurve Junior WomenSaturday Morning
FONTANA Andrea49CCompound MenSaturday Afternoon
FORNASIER Danilo29BLongbow MenSaturday Morning
FORNI Marilena25BLongbow WomenSaturday Morning
FRANCHINI Irene59CCompound WomenSaturday Afternoon
FUSCIANI Patrizia57CCompound WomenFriday Afternoon
GALLUCCI Edoardo36CBarebow MenSaturday Afternoon
GANDOLFI Luca60ACompound Junior MenFriday Afternoon
GARGARI Federico23ARecurve MenSaturday Afternoon
GASPONI Riccardo40CBarebow MenFriday Afternoon
GASTALDO Gabriele53ACompound MenSaturday Afternoon
GAUDENZI Martina3CRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
GIANNINI Alessandro38CBarebow MenSaturday Afternoon
GIORGETTI Maria Cristina25DLongbow WomenSaturday Morning
GIULIANI Silvia44BBarebow WomenFriday Afternoon
GIUSTINI Sara45BBarebow WomenFriday Afternoon
GOBBI Tommaso13ARecurve MenSaturday Morning
GODANO Michea64ACompound Junior MenSaturday Afternoon
GRANATA Giuliana11ARecurve WomenSaturday Afternoon
GRANDE Alisia2ARecurve Junior WomenSaturday Afternoon
GRAVINO Massimiliano17CRecurve MenFriday Afternoon
GRAYSON Alexandra30ABarebow WomenSaturday Afternoon
GRIECO Valentina3ARecurve Junior WomenSaturday Morning
GRIGUOLO Mauro21CRecurve MenFriday Afternoon
GRILLI Eleonora64DCompound Junior WomenSaturday Afternoon
GRISANTI Clelia24ALongbow WomenSaturday Morning
GUARRERA Alessandro22ARecurve MenSaturday Morning
GUIDI Giampaolo48ACompound MenFriday Afternoon
IACONA Roberto46CCompound MenSaturday Afternoon
IACOVELLA Concetta Chiara10CRecurve WomenFriday Afternoon
IRRERA Martina Micol63ACompound Junior WomenSaturday Morning
KALUZNA Teresa55CCompound WomenFriday Afternoon
KOCH Alberto5ARecurve Junior MenFriday Afternoon
KOCH Leonardo8ARecurve Junior MenFriday Afternoon
KOZUBIK Anna11CRecurve WomenFriday Afternoon
LAMAGNA Renato15ARecurve MenSaturday Morning
LAVEZZARO Luca16CRecurve MenFriday Afternoon
LEOTTA Andrea42BCompound MenSaturday Afternoon
LIBERATORI Marco50CCompound MenSaturday Afternoon
LIONETTI Pia10ARecurve WomenSaturday Morning
LUCIANI Cristiana56ACompound WomenSaturday Afternoon
MACOCCO Alessia4ARecurve Junior WomenSaturday Morning
MAFFEI Beatrice3ARecurve Junior WomenSaturday Afternoon
MAGGIONI Riccardo9ARecurve Junior MenSaturday Afternoon
MANDIA Claudia9CRecurve WomenFriday Afternoon
MANDIA Massimiliano20ARecurve MenFriday Afternoon
MANILI Maurizio34CBarebow MenSaturday Afternoon
MANNI Leopoldo27ALongbow MenSaturday Morning
MANNU Roberto18CRecurve MenSaturday Afternoon
MANZONI Maurizio23CRecurve MenSaturday Afternoon
MARANZANO Gabriele7CRecurve Junior MenSaturday Morning
MARCANTONI Marco35CBarebow MenSaturday Afternoon
MARENGO Lorenzo7ARecurve Junior MenFriday Afternoon
MARESCA Alfredo15CRecurve MenSaturday Morning
MARINACCI Martina42ABarebow WomenSaturday Morning
MARINELLI Massimiliano Enrico50ACompound MenFriday Afternoon
MARTINO Mariapia43ABarebow WomenSaturday Morning
MASCOLO Michele47CCompound MenSaturday Afternoon
MASTROFRANCESCO Angelo16ARecurve MenSaturday Morning
MATTEONI Claudia29CBarebow WomenSaturday Afternoon
MATTIA Sordini18BRecurve MenSaturday Afternoon
MAZZANTINI Mario34DBarebow MenSaturday Afternoon
MAZZEI Patrizio61CCompound Junior MenFriday Afternoon
MEDAGLIA Marco36ABarebow MenSaturday Afternoon
MENEGOLI Elena59ACompound WomenSaturday Afternoon
MICHELI Francesca64CCompound Junior WomenSaturday Afternoon
MIGLIANI Tiziana44ABarebow WomenSaturday Morning
MIOR Viviano53ACompound MenSaturday Morning
MOLFESE Fabio18CRecurve MenFriday Afternoon
MOLINARI Marzia11ARecurve WomenSaturday Morning
MOLLICA Lia30CBarebow WomenSaturday Afternoon
MONTANINO Luigi5BRecurve Junior MenSaturday Afternoon
MORELLO Marco24BRecurve MenSaturday Afternoon
MOTTA Alessandro63DCompound Junior MenSaturday Afternoon
MUCCIFORA Yuri41BCompound MenSaturday Afternoon
MUSOLESI Federico5ARecurve Junior MenSaturday Afternoon
NANNINI Stefano27CLongbow MenSaturday Morning
NARDINOCCHI Livia3BRecurve Junior WomenFriday Afternoon
NARDINOCCHI Massimo22DRecurve MenSaturday Morning
NATI Marco33ABarebow MenSaturday Afternoon
NOCETI Alessio37BBarebow MenSaturday Afternoon
NOCETI Sara1CRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
NORCIA Anna56CCompound WomenFriday Afternoon
NOVELLI Alberto32BLongbow MenSaturday Morning
NOZIGLIA Cinzia28ABarebow WomenSaturday Afternoon
NUCCILLI Arcangelo34ABarebow MenSaturday Afternoon
ORESTANO Domizia9CRecurve WomenSaturday Morning
PAGNI Sergio49ACompound MenSaturday Morning
PAGNONI Federico48ACompound MenSaturday Afternoon
PALAZZI Luca16CRecurve MenSaturday Afternoon
PALUMBO Michele45ACompound MenSaturday Morning
PAOLI Alessandro7ARecurve Junior MenSaturday Morning
PASTORELLI Michele35BBarebow MenSaturday Morning
PAULETTO Cristian63CCompound Junior MenSaturday Afternoon
PERUANI Angelo28CLongbow MenSaturday Morning
PESERINI Vincenzo32ALongbow MenSaturday Morning
PETRIVELLI Francesco18ARecurve MenFriday Afternoon
PEYRONEL Sergio26ARecurve MenSaturday Afternoon
PINNA Debora10ARecurve WomenSaturday Afternoon
PINNA Luca62DCompound Junior MenSaturday Afternoon
PITTIGLIO Antonio18ARecurve MenSaturday Afternoon
PIZZUTI Francesca60CCompound WomenSaturday Afternoon
POGNI Filippo20CRecurve MenSaturday Afternoon
POLIDORI Jacopo46ACompound MenSaturday Afternoon
POMPEO Antonio45ACompound MenSaturday Afternoon
PONTREMOLESI Marco31DLongbow MenSaturday Morning
PULA Claudia13ARecurve WomenSaturday Afternoon
PULISERTI Giuseppe30BLongbow MenSaturday Morning
QUAGLIARINI Laura10CRecurve WomenSaturday Morning
QUATTROCCHI Edoardo19ARecurve MenSaturday Morning
QUINTANO Mauro50CCompound MenFriday Afternoon
RABITTI Luca36BBarebow MenSaturday Afternoon
RAGNOLI Mattia62BCompound Junior MenSaturday Afternoon
RANDAZZO Fabio62ACompound Junior MenSaturday Afternoon
REBAGLIATI Chiara14CRecurve WomenSaturday Afternoon
RET Sara55CCompound Junior WomenSaturday Afternoon
RICCI Carmine44CCompound MenSaturday Afternoon
RISOLUTI Mattia6CRecurve Junior MenSaturday Afternoon
RISOLUTI Rachele3BRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
RIVETTI Federico41CCompound MenSaturday Afternoon
RIZZO Emiliano50ACompound MenSaturday Afternoon
ROLANDO Aiko4CRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
ROMOLI Marina9ARecurve WomenSaturday Morning
ROSELLA Riccardo35ABarebow MenSaturday Afternoon
ROSSI Ivan14CRecurve MenSaturday Morning
ROTA Althea56CCompound WomenSaturday Afternoon
ROTA Emanuele40BCompound MenSaturday Afternoon
ROTA Paolo51CCompound MenSaturday Afternoon
RUDONI Alessio37DBarebow MenSaturday Morning
RUFFINO SANCATALDO Mattia8ARecurve Junior MenSaturday Morning
SACCHETTI Paola25ALongbow WomenSaturday Morning
SANI Alessandro34BBarebow MenSaturday Morning
SANTACROCE Marco48ACompound MenSaturday Morning
SANTARELLI Cristina58CCompound WomenSaturday Afternoon
SANTI Matteo6BRecurve Junior MenSaturday Afternoon
SARACINO Marco7DRecurve Junior MenSaturday Afternoon
SARNO Michele9BRecurve Junior MenSaturday Afternoon
SARUBBO Paola10CRecurve WomenSaturday Afternoon
SCALZO Geraldine29ABarebow WomenSaturday Afternoon
SCANCAMARRA Sara57CCompound WomenSaturday Afternoon
SCANDROGLIO Deborah2BRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
SCARAMUZZA Edoardo62CCompound Junior MenSaturday Afternoon
SCARAMUZZA Vincenzo29CLongbow MenSaturday Morning
SCARFOGLIO Delia31BBarebow WomenSaturday Afternoon
SCRIBANI Adriano22CRecurve MenFriday Afternoon
SCUTIGLIANI Luca6ARecurve Junior MenFriday Afternoon
SERANTONI Giovanni47ACompound MenSaturday Morning
SERI Marco19CRecurve MenSaturday Afternoon
SIDERI Roberta57ACompound WomenSaturday Afternoon
SOCIATI Axsel40CCompound MenSaturday Afternoon
SOCIEVOLE Eleonora28CBarebow WomenSaturday Afternoon
SOTTILE Roberto60ACompound Junior MenSaturday Morning
SPANO Viviana57ACompound WomenSaturday Morning
SPANU Ilaria58ACompound WomenSaturday Afternoon
SPARNACCINI Francesco6ARecurve Junior MenSaturday Afternoon
STEFANELLI Gianluca38BBarebow MenSaturday Morning
STROBBE Eleonora28DBarebow WomenSaturday Afternoon
SUMA Piero Rosario22ARecurve MenFriday Afternoon
TARANTINO Marco43ACompound MenSaturday Afternoon
TESIO Marina25CLongbow WomenSaturday Morning
TIBERI Fabio17BRecurve MenSaturday Afternoon
TODERI Andrea26BRecurve MenSaturday Afternoon
TODESCO Filippo61ACompound Junior MenSaturday Morning
TOFONI Andrea22CRecurve MenSaturday Afternoon
TOMASULO Fabio23ARecurve MenFriday Afternoon
TONIOLI Marcella55BCompound WomenSaturday Afternoon
TROIANI Ettore52DCompound MenSaturday Afternoon
TUZI Marianna63CCompound Junior WomenSaturday Morning
UGGERI Matteo47ACompound MenSaturday Afternoon
VALABREGA Dario20ARecurve MenSaturday Afternoon
VALENTE Luca54BCompound MenSaturday Afternoon
VARI Andrea60CCompound Junior MenFriday Afternoon
VASTA Massimiliano33DBarebow MenSaturday Afternoon
VENTURI Adele24CLongbow WomenSaturday Morning
VERSACE Davide44ACompound MenSaturday Afternoon
VICINI Davide28ALongbow MenSaturday Morning
VINCENZI Augusto14ARecurve MenSaturday Morning
VIRGILIO Maria Andrea60BCompound WomenSaturday Afternoon
VOZZA Antonio7ARecurve Junior MenSaturday Afternoon
YILDIRIM Ahmet Arda48CCompound MenFriday Afternoon
KORKOREA
Athlete
Target
Event
Ses.
CHOI Eun-Kyu50DCompound MenFriday Afternoon
GU Dong Nam20BRecurve MenFriday Afternoon
JUNG Hyunsuk17BRecurve MenFriday Afternoon
KANG Chae Young9ARecurve WomenFriday Afternoon
KIM Chaeyun11ARecurve WomenFriday Afternoon
KIM Eun Jung13ARecurve WomenFriday Afternoon
KIM Rakwon21BRecurve MenFriday Afternoon
KIM SuRin14ARecurve WomenFriday Afternoon
KO Dusol19BRecurve MenFriday Afternoon
LEE Jong Young18BRecurve MenFriday Afternoon
PARK Dongwon22BRecurve MenFriday Afternoon
SIM Yeji10ARecurve WomenFriday Afternoon
SO Chaewon54BCompound WomenFriday Afternoon
SONG Yun Soo55BCompound WomenFriday Afternoon
YANG Jaewon53CCompound MenFriday Afternoon
YUN Jin12ARecurve WomenFriday Afternoon
LUXLUXEMBOURG
Athlete
Target
Event
Ses.
HOCEVAR Arnaud52CCompound MenSaturday Morning
KLEIN Pit16DRecurve MenSaturday Afternoon
SHKOLNA Mariya61BCompound WomenSaturday Afternoon
MNEMONTENEGRO
Athlete
Target
Event
Ses.
SIBALIC Mina12BRecurve WomenSaturday Morning
NEDNETHERLANDS
Athlete
Target
Event
Ses.
BAYARDO Gabriela12BRecurve WomenFriday Afternoon
DESOUSA Giselle1DRecurve Junior WomenSaturday Afternoon
DOLDERMAN Sander47BCompound MenSaturday Afternoon
ELZINGA Peter48BCompound MenSaturday Afternoon
ELZINGA Vanessa57DCompound WomenSaturday Afternoon
PATER Sil53DCompound MenSaturday Afternoon
SCHLOESSER Mike52BCompound MenFriday Afternoon
VAN DER LOOY Sandra54DCompound WomenSaturday Afternoon
NORNORWAY
Athlete
Target
Event
Ses.
AAMAAS Njaal49DCompound MenSaturday Morning
BERGET Stig Gøran40ABarebow MenFriday Afternoon
FAUGSTAD Anders60BCompound Junior MenSaturday Morning
FIGVED Sander60BCompound Junior MenFriday Afternoon
GANGFLØT NESØEN Marthe12CRecurve WomenFriday Afternoon
ISNES Trym61BCompound Junior MenFriday Afternoon
LISLEVAND Sunniva57BCompound WomenSaturday Morning
STORENGEN Stian41ABarebow MenFriday Afternoon
TJENTLAND Oddmund48DCompound MenSaturday Morning
VESTLUND Lin Kristin13CRecurve WomenFriday Afternoon
POLPOLAND
Athlete
Target
Event
Ses.
AUSTYN-GAWRYS Joanna58CCompound WomenSaturday Morning
GAWRYS Dariusz38DBarebow MenSaturday Afternoon
PORPORTUGAL
Athlete
Target
Event
Ses.
ALVES Jorge22BRecurve MenSaturday Morning
MATOS Tiago7BRecurve Junior MenSaturday Morning
MENDES COSTA Bruno Americo52DCompound MenSaturday Morning
RIBEIRO Maria-Joao14CRecurve WomenFriday Afternoon
RUSRUSSIA
Athlete
Target
Event
Ses.
AVDEEVA Natalia55BCompound WomenSaturday Morning
BALZHANOVA Viktoria54DCompound WomenFriday Afternoon
BASHKIREV Alexey50BCompound MenSaturday Afternoon
BULAEV Anton49DCompound MenFriday Afternoon
EVSTRATOV Stanislav35DBarebow MenSaturday Afternoon
GRADINAR Viktoriia4CRecurve Junior WomenFriday Afternoon
KIRIENKO Veronika13BRecurve WomenFriday Afternoon
KRASNOV Aleksei49BCompound MenSaturday Afternoon
LAREVA Liudmila25BLongbow WomenFriday Afternoon
MUSAEV Ruslan27CRecurve MenSaturday Afternoon
PODDEVALIN Mikhail27CLongbow MenFriday Afternoon
SAVENKOVA Alexandra55DCompound WomenFriday Afternoon
SOTNIKOVA Elena59BCompound WomenSaturday Afternoon
TSYBIKZHAPOV Aldar23BRecurve MenFriday Afternoon
TSYRENDONDOPOVA Darima56BCompound WomenSaturday Morning
VINOGRADOVA Mariia58BCompound WomenSaturday Afternoon
ZAKHARENKO Maksim53DCompound MenSaturday Morning
ZALIVAKIN Aleksandr40DBarebow MenFriday Afternoon
SLOSLOVENIA
Athlete
Target
Event
Ses.
ELLISON Toja61DCompound WomenSaturday Afternoon
FERS Spela2DRecurve Junior WomenFriday Afternoon
KOMOCAR Jaka21DRecurve MenSaturday Morning
KOSEC Dolores57DCompound WomenSaturday Morning
KOSEC Mihael37BBarebow MenSaturday Morning
PAJK Aneja63DCompound Junior WomenFriday Afternoon
REKIC Hana4BRecurve Junior WomenSaturday Morning
STEPIC Brane36DBarebow MenSaturday Morning
ŠTEPIC Tanja43DBarebow WomenSaturday Morning
STRAJHAR Gasper20BRecurve MenSaturday Afternoon
SRISRI LANKA
Athlete
Target
Event
Ses.
PREMARATNE Kavin6BRecurve Junior MenSaturday Morning
PREMARATNE Ravin Mindiya5BRecurve Junior MenSaturday Morning
SAJEEV De Silva24CRecurve MenFriday Afternoon
WIJESEKARA Kamesh7BRecurve Junior MenFriday Afternoon
SUISWITZERLAND
Athlete
Target
Event
Ses.
DIELEN Tom16BRecurve MenSaturday Afternoon
GRANGER Leeloo3BRecurve Junior WomenSaturday Morning
GUIDETTI Johan6DRecurve Junior MenSaturday Morning
PICHONNAZ Maxine2BRecurve Junior WomenSaturday Morning
VARONE Justin64BCompound Junior MenSaturday Afternoon
SWESWEDEN
Athlete
Target
Event
Ses.
ANDERSSON Jonathan21BRecurve MenSaturday Afternoon
ANDERSSON Oscar38CBarebow MenSaturday Morning
BJERENDAL Christine15BRecurve WomenSaturday Afternoon
BJORKLUND Lina44CBarebow WomenSaturday Morning
BLOM Rasmus37CBarebow MenSaturday Morning
DANIELSSON Mikael21DRecurve MenSaturday Afternoon
FLINK Ludvig22BRecurve MenSaturday Afternoon
HÄGGLUND Albin61CCompound Junior MenSaturday Morning
JONSSON Erik43CBarebow MenFriday Afternoon
LUNDIN Morgan51BCompound MenSaturday Morning
MERVING Gustaf62CCompound Junior MenSaturday Morning
TORSTENSSON Tage60CCompound Junior MenSaturday Morning
TTOTRINIDAD AND TOBAGO
Athlete
Target
Event
Ses.
KENDAL-BROWN Amanda12DRecurve WomenSaturday Afternoon
UKRUKRAINE
Athlete
Target
Event
Ses.
BADULINA Yevheniia2CRecurve Junior WomenFriday Afternoon
BULAKH Eva3ARecurve Junior WomenFriday Afternoon
DUBROVINA Kateryna12DRecurve WomenFriday Afternoon
HREKULOV Oleksandr5BRecurve Junior MenFriday Afternoon
KAMENSKYI Volodymyr6CRecurve Junior MenFriday Afternoon
KARPENKO Serhiy18BRecurve MenSaturday Morning
MELEKHOV Artem24BRecurve MenFriday Afternoon
NAUMOVA Zhanna2ARecurve Junior WomenFriday Afternoon
PALEKHA Kateryna11CRecurve WomenSaturday Morning
PANTSYRU Oleksandr8CRecurve Junior MenFriday Afternoon
RODIONOVA Polina11DRecurve WomenFriday Afternoon
RUBAN Viktor19BRecurve MenSaturday Morning
SHKLIAR Kseniia55ACompound WomenSaturday Afternoon
SHUBKINA Olha4ARecurve Junior WomenFriday Afternoon
YAREMENKO Nadiia58BCompound WomenSaturday Morning
YAREMENKO Oleksandr52BCompound MenSaturday Morning
YEMCHYK Bohdan7DRecurve Junior MenFriday Afternoon
USAUSA
Athlete
Target
Event
Ses.
BARTOS Hannah63BCompound Junior WomenSaturday Morning
DEMMER III John37DBarebow MenSaturday Afternoon
ELLISON Brady23BRecurve MenSaturday Afternoon
GARRETT Zach20DRecurve MenFriday Afternoon
GELLENTHIEN Braden45BCompound MenSaturday Afternoon
GIRARD Fawn31CBarebow WomenSaturday Afternoon
HARRELSON Christine57CCompound WomenSaturday Morning
HESS D Arce57BCompound WomenFriday Afternoon
JUNG Amy9DRecurve WomenSaturday Morning
KAUFHOLD Casey14BRecurve WomenFriday Afternoon
MILLER Faith63BCompound Junior WomenFriday Afternoon
MIRICH Jackson7DRecurve Junior MenSaturday Morning
MORGAN Tate45CCompound MenSaturday Morning
PEARCE Paige56CCompound WomenSaturday Morning
REYES Brandon47CCompound MenSaturday Morning
RUIZ Alexis55CCompound WomenSaturday Morning
SABOL Justin48CCompound MenSaturday Morning
SCHAFF Kristofer46BCompound MenSaturday Afternoon
SMITH Brenda46DBarebow WomenFriday Afternoon
SMOCK Calvin31BLongbow MenSaturday Morning
THEODORE Breanna60ACompound WomenSaturday Afternoon
WILDE Logan49CCompound MenSaturday Morning
WILDE Reo46CCompound MenSaturday Morning
WILKIN Joe52CCompound MenFriday Afternoon
WU Katherine12CRecurve WomenSaturday Morning