┼bne Odense Bymesterskaber 2018 Åbne Odense Bymesterskaber 2018
ARC Arcus (ARC)
Bellinge Idrætscenter, from 17-11-2018 to 17-11-2018
┼bne Odense Bymesterskaber 2018
Deltagerliste fordelt p├ą klubber
 
ABLAALBORG BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
BAGER Magnus10DRecurve Herre JuniorSes. 1
EMANUELSEN Nellie6CRecurve Dame MiniSes. 1
FAGERBERG Malte5DRecurve Herre MiniSes. 1
R├ľSSEL Johanna5CRecurve Dame AspirantSes. 1
ARCARCUS
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ANDERSEN Stig14BCompound Herre SeniorSes. 1
AUGUSTESEN Kristian8BLangbue Herre MasterSes. 1
AUGUSTESEN Marius3BBarbue Herre MicroSes. 1
BAGER Dennis13BRecurve Herre SeniorSes. 1
BAGER Frederikke11ARecurve Dame KadetSes. 1
BAUMGARTEN Tina8ALangbue Dame MasterSes. 1
BORG HANSEN Janus2ARecurve Herre MicroSes. 1
CHRISTIANSEN Rasmus6ARecurve Herre MiniSes. 1
CLAUSEN Martin10ALangbue Herre SeniorSes. 1
EGEBERG S├śRENSEN Jens3ARecurve Herre MicroSes. 1
ESKELUND Henriette13ARecurve Dame SeniorSes. 1
JENSEN Niclas6BRecurve Herre AspirantSes. 1
JEREMIASEN Henny10BRecurve Dame MasterSes. 1
J├śRGENSEN Rasmus11BRecurve Herre KadetSes. 1
LOHMANN Kitt7BLangbue Dame MiniSes. 1
LOHMANN Paw9BLangbue Herre SeniorSes. 1
MUNCH HANSEN Stine9ALangbue Dame SeniorSes. 1
RASK Christian12BRecurve Herre SeniorSes. 1
THORKILDSEN Steffen12ARecurve Herre SeniorSes. 1
ARHAARHUS BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
KRUSE Kathrine11CRecurve Dame KadetSes. 1
RASMUSSEN Jesper14DCompound Herre MasterSes. 1
BRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELING
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
AAGAARD MADSEN Kasper2BRecurve Herre MicroSes. 1
BRYLD Nicklas4BCompound Herre MiniSes. 1
FOSS Jonas2DRecurve Herre MicroSes. 1
FOSS Markus1CCompound Herre MicroSes. 1
H NIELSEN Markus2CRecurve Herre MicroSes. 1
V├śLUND Mette4CCompound Dame AspirantSes. 1
CHRCHRISTIANSFELD IF BUESKYTTER
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
J├śRGENSEN Christian8CLangbue Herre SeniorSes. 1
FRCFREDERICIA BUESKYTTEKLUB
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ANDREAS S├Şrensen4DRecurve Herre MiniSes. 1
HILHILLER├śD BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
GORMSEN Thomas15ACompound Herre SeniorSes. 1
LAURIDSEN Jakob10CRecurve Herre JuniorSes. 1
HINHINNUM HUT
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ELLEGAARD Victoria7CBarbue Dame AspirantSes. 1
PEDERSEN Alexej1ACompound Herre MicroSes. 1
T├śNNESEN Maxim1BCompound Herre MicroSes. 1
T├śNNESEN Per12DRecurve Herre MasterSes. 1
KOGK├śGE BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
MARCKMANN Marie Flindt7ARecurve Dame MiniSes. 1
LOBLAVIA ODENSE BUESKYTTER
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
J├śRGENSEN Ronnie14CCompound Herre SeniorSes. 1
LYNLYNGBY BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
BERG Christoffer15CCompound Herre JuniorSes. 1
ST├ťTZ Natacha15DCompound Dame KadetSes. 1
MBLMIDDELFART BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
FUDGE Jessica6DRecurve Dame AspirantSes. 1
MFYMIDTFYNS BUEKLUB
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
DALQUIST Lennart9CLangbue Herre MasterSes. 1
PARMO Alexander4ACompound Herre MiniSes. 1
ODEODENSE BUESKYTTE KLUB
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ABDULKARIM Jamila12CRecurve Dame SeniorSes. 1
ABDULKARIM Safiya5ARecurve Dame AspirantSes. 1
ALSING Daniel3DBarbue Herre MicroSes. 1
DYREBORG HANSEN Erik13CCompound Herre JuniorSes. 1
HELBO THEMSEN Anton3CBarbue Herre MicroSes. 1
JENSEN Lasse5BRecurve Herre MiniSes. 1
LILLEMOSE Frida9DBarbue Dame JuniorSes. 1
NIELSEN Per8DBarbue Herre MasterSes. 1
RANRANDERS BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
CHRISTIANSEN Oliver13DCompound Herre KadetSes. 1
TIKTIK BUESKYDNING
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
AGERHOLM Lena11DRecurve Dame KadetSes. 1
JENSEN Thomas15BCompound Herre SeniorSes. 1
TSVLINDEWITT
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
SCHRODER Dirk14ACompound Herre SeniorSes. 1
├ůBEAABENRAA BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
VESTERG├ůRD PETERSEN Cecilie7DRecurve Dame AspirantSes. 1