┼bne Odense Bymesterskaber 2018 Åbne Odense Bymesterskaber 2018
ARC Arcus (ARC)
Bellinge Idrætscenter, from 17-11-2018 to 17-11-2018
┼bne Odense Bymesterskaber 2018
Deltagerliste fordelt p├ą skiver
 
Session 1
Skive
Skytte
Klub
Klub Navn
Gruppe
1APEDERSEN AlexejHINHINNUM HUTCompound Herre Micro
1BT├śNNESEN MaximHINHINNUM HUTCompound Herre Micro
1CFOSS MarkusBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound Herre Micro
2ABORG HANSEN JanusARCARCUSRecurve Herre Micro
2BAAGAARD MADSEN KasperBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGRecurve Herre Micro
2CH NIELSEN MarkusBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGRecurve Herre Micro
2DFOSS JonasBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGRecurve Herre Micro
3AEGEBERG S├śRENSEN JensARCARCUSRecurve Herre Micro
3BAUGUSTESEN MariusARCARCUSBarbue Herre Micro
3CHELBO THEMSEN AntonODEODENSE BUESKYTTE KLUBBarbue Herre Micro
3DALSING DanielODEODENSE BUESKYTTE KLUBBarbue Herre Micro
4APARMO AlexanderMFYMIDTFYNS BUEKLUBCompound Herre Mini
4BBRYLD NicklasBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound Herre Mini
4CV├śLUND MetteBRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELINGCompound Dame Aspirant
4DANDREAS S├ŞrensenFRCFREDERICIA BUESKYTTEKLUBRecurve Herre Mini
5AABDULKARIM SafiyaODEODENSE BUESKYTTE KLUBRecurve Dame Aspirant
5BJENSEN LasseODEODENSE BUESKYTTE KLUBRecurve Herre Mini
5CR├ľSSEL JohannaABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
5DFAGERBERG MalteABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Mini
6ACHRISTIANSEN RasmusARCARCUSRecurve Herre Mini
6BJENSEN NiclasARCARCUSRecurve Herre Aspirant
6CEMANUELSEN NellieABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Dame Mini
6DFUDGE JessicaMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
7AMARCKMANN Marie FlindtKOGK├śGE BUESKYTTELAUGRecurve Dame Mini
7BLOHMANN KittARCARCUSLangbue Dame Mini
7CELLEGAARD VictoriaHINHINNUM HUTBarbue Dame Aspirant
7DVESTERG├ůRD PETERSEN Cecilie├ůBEAABENRAA BUESKYTTELAUGRecurve Dame Aspirant
8ABAUMGARTEN TinaARCARCUSLangbue Dame Master
8BAUGUSTESEN KristianARCARCUSLangbue Herre Master
8CJ├śRGENSEN ChristianCHRCHRISTIANSFELD IF BUESKYTTERLangbue Herre Senior
8DNIELSEN PerODEODENSE BUESKYTTE KLUBBarbue Herre Master
9AMUNCH HANSEN StineARCARCUSLangbue Dame Senior
9BLOHMANN PawARCARCUSLangbue Herre Senior
9CDALQUIST LennartMFYMIDTFYNS BUEKLUBLangbue Herre Master
9DLILLEMOSE FridaODEODENSE BUESKYTTE KLUBBarbue Dame Junior
10ACLAUSEN MartinARCARCUSLangbue Herre Senior
10BJEREMIASEN HennyARCARCUSRecurve Dame Master
10CLAURIDSEN JakobHILHILLER├śD BUESKYTTELAUGRecurve Herre Junior
10DBAGER MagnusABLAALBORG BUESKYTTELAUGRecurve Herre Junior
11ABAGER FrederikkeARCARCUSRecurve Dame Kadet
11BJ├śRGENSEN RasmusARCARCUSRecurve Herre Kadet
11CKRUSE KathrineARHAARHUS BUESKYTTELAUGRecurve Dame Kadet
11DAGERHOLM LenaTIKTIK BUESKYDNINGRecurve Dame Kadet
12ATHORKILDSEN SteffenARCARCUSRecurve Herre Senior
12BRASK ChristianARCARCUSRecurve Herre Senior
12CABDULKARIM JamilaODEODENSE BUESKYTTE KLUBRecurve Dame Senior
12DT├śNNESEN PerHINHINNUM HUTRecurve Herre Master
13AESKELUND HenrietteARCARCUSRecurve Dame Senior
13BBAGER DennisARCARCUSRecurve Herre Senior
13CDYREBORG HANSEN ErikODEODENSE BUESKYTTE KLUBCompound Herre Junior
13DCHRISTIANSEN OliverRANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound Herre Kadet
14ASCHRODER DirkTSVLINDEWITTCompound Herre Senior
14BANDERSEN StigARCARCUSCompound Herre Senior
14CJ├śRGENSEN RonnieLOBLAVIA ODENSE BUESKYTTERCompound Herre Senior
14DRASMUSSEN JesperARHAARHUS BUESKYTTELAUGCompound Herre Master
15AGORMSEN ThomasHILHILLER├śD BUESKYTTELAUGCompound Herre Senior
15BJENSEN ThomasTIKTIK BUESKYDNINGCompound Herre Senior
15CBERG ChristofferLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Herre Junior
15DST├ťTZ NatachaLYNLYNGBY BUESKYTTELAUGCompound Dame Kadet