Holstebro Efterårsstævne Holstebro Efterårsstævne
Holstebro Bueskytteforening (HBF)
Idrætscenter Vest
Mozartsvej 5
7500 Holstebro, from 10-11-2018 to 10-11-2018
Holstebro Efterårsstævne
Deltager liste i alfabetisk orden
 
A - B
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
AA HANSEN Jan7CÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG18 m Recurve klasse 1Hal 1
AA HANSEN Jonatan27CÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG8 m RecurveHal 2
ADELHOLM Mai6BSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFD18 m Recurve MasterHal 1
ANDERSEN Frands10CSONSØNDERBORG BUESKYTTELAUGRecurve MasterHal 1
ANDERSEN Jonas V30BVARVARDE BUESKYTTELAUG8 m CompoundHal 2
ANDERSEN Kenneth14BVARVARDE BUESKYTTELAUG18 m LangbueHal 1
ANDERSEN Kirstine Danstrup3AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING18 m Recurve klasse 1Hal 1
ANDERSEN Sanne9CSONSØNDERBORG BUESKYTTELAUGRecurve MasterHal 1
ANDERSEN Victor45BARCARCUS12 m Barbue & LangbueHal 2
ASTRUP JENSEN Anton30CRANRANDERS BUESKYTTELAUG8 m CompoundHal 2
ASTRUP JENSEN Valdemar21BRANRANDERS BUESKYTTELAUG18 m Compound EliteHal 1
B NUSSEN Stephan6CÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG18 m Recurve MasterHal 1
BAGER Dennis2BARCARCUS18 m Recurve EHal 1
BAGER Frederikke5BARCARCUS18 m Recurve klasse 1Hal 1
BAKMANN SØRENSEN Martin41CTHYTHY BUESKYTTELAUG12 m Barbue & LangbueHal 2
BANG Jan26CLOBLAVIA ODENSE BUESKYTTER18 m Compound EliteHal 1
BARBIERU Dmitri8BSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFD18 m Recurve Klasse 2Hal 1
BEJDER Kristina16BRANRANDERS BUESKYTTELAUG18 m BarbueHal 1
BEJDER Mads33CRANRANDERS BUESKYTTELAUG8 m CompoundHal 2
BERTELSEN Malthe44BARHAARHUS BUESKYTTELAUG12 m CompoundHal 2
BRAMSEN Rasmus23AVARVARDE BUESKYTTELAUG18 m Compound EliteHal 1
BRYNNING Christian2AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING18 m Recurve klasse 1Hal 1
BRYNNING Rasmus5AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING18 m Recurve klasse 1Hal 1
BUSK ØSTRUP Tobias49AVIBVIBORG BUESKYTTELAUG12 m Recurve klasse 1Hal 2
BÆK Eli7AARHAARHUS BUESKYTTELAUG18 m Recurve EHal 1
BÆVER Kristine8AARHAARHUS BUESKYTTELAUG18 m Recurve klasse 1Hal 1
C - D - E - F - G
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
CHRISTENSEN Christian Brendstrup48CTIKTIK BUESKYDNING12 m Recurve klasse 1Hal 2
CHRISTENSEN Emil41AESBESBJERG ARCHERY12 m Recurve klasse 1Hal 2
CHRISTENSEN Estibaliz47AESBESBJERG ARCHERY12 m recurve klasse 2Hal 2
CHRISTENSEN Victoria49CWVBWEST VENDSYSSEL BUELAUG12 m recurve klasse 2Hal 2
CHRISTENSEN Zibrandt17ACHRCHRISTIANSFELD IF BUESKYTTER18 m BarbueHal 1
CHRISTIANSEN Christian22AVARVARDE BUESKYTTELAUG18 m Compound klasse 1Hal 1
CHRISTIANSEN Gert18AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound MastersHal 1
DAHLQVIST Lennart13CMFYMIDTFYNS BUEKLUB18 m LangbueHal 1
DALL Lars25BSONSØNDERBORG BUESKYTTELAUGCompound MastersHal 1
DAMSBO Erika20CTIKTIK BUESKYDNING18 m Compound EliteHal 1
DAMSBO Martin19CTIKTIK BUESKYDNING18 m Compound EliteHal 1
DEGN Randi10ATIKTIK BUESKYDNING18 m Recurve EHal 1
DRACHMANN Tobias40AESBESBJERG ARCHERY12 m recurve klasse 2Hal 2
DUUS Tobias5CABLAALBORG BUESKYTTELAUG18 m Recurve klasse 1Hal 1
EDER Lea29BHADHADERSLEV BUESKYTTELAUG8 m RecurveHal 2
EDER Lærke44AHADHADERSLEV BUESKYTTELAUG12 m CompoundHal 2
EGHOLM Aura36AESBESBJERG ARCHERY12 m Recurve klasse 1Hal 2
EMANUELSEN Nellie38BABLAALBORG BUESKYTTELAUG12 m Recurve klasse 1Hal 2
ESKELUND Henriette3BARCARCUS18 m Recurve Klasse 2Hal 1
FAGERBERG Malte K.40BABLAALBORG BUESKYTTELAUG12 m Recurve klasse 1Hal 2
FAGERBERG Pelle K.28AABLAALBORG BUESKYTTELAUG8 m RecurveHal 2
FUDGE Jessica38CMBLMIDDELFART BUESKYTTELAUG12 m recurve klasse 2Hal 2
FULLERTON Mathias17CLYNLYNGBY BUESKYTTELAUG18 m Compound EliteHal 1
FØRBY LARSEN Simon45ATHYTHY BUESKYTTELAUG12 m Barbue & LangbueHal 2
GOTFREDSEN Henrik16ACHRCHRISTIANSFELD IF BUESKYTTER18 m BarbueHal 1
GRAVESEN Christian24BHADHADERSLEV BUESKYTTELAUG18 m Compound Klasse 2Hal 1
H - I - J
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
HALSKOV Aske3CSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELI18 m Recurve EHal 1
HANSEN Sara Nørgaard26AHINHINNUM HUT18 m Compound Klasse 2Hal 1
HEINSEN Chistian40CARHAARHUS BUESKYTTELAUG12 m recurve klasse 2Hal 2
HELANY Davoud12CCHRCHRISTIANSFELD IF BUESKYTTER18 m BarbueHal 1
HENRIKSEN Ludvig Njor47CTIKTIK BUESKYDNING12 m Recurve klasse 1Hal 2
HERMANSEN Tage18BRANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound MastersHal 1
HOLGERSEN Mikkel23CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING18 m Compound klasse 1Hal 1
HOLM Frederik B29CVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound MicroHal 2
HØJBERG NIELSEN Marie46ATHYTHY BUESKYTTELAUG12 m Barbue & LangbueHal 2
HØJGAARD Michael19AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound SeniorHal 1
ILUM Josefine27AABLAALBORG BUESKYTTELAUG8 m RecurveHal 2
ISIC Ivona21AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound SeniorHal 1
IVERSEN Carmen Marie Flensborg28BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING8 m RecurveHal 2
IVERSEN Lucas42CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING12 m CompoundHal 2
JACOBSEN Victor Berg36CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING12 m recurve klasse 2Hal 2
JENSEN Kirstine39AESBESBJERG ARCHERY12 m Recurve klasse 1Hal 2
JENSEN Svend Erik19BRANRANDERS BUESKYTTELAUGCompound MastersHal 1
JENSEN Thomas18CTIKTIK BUESKYDNING18 m Compound klasse 1Hal 1
JEREMIASSEN Henny11BARCARCUS18 m Recurve MasterHal 1
JESSEN Jonas39CÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG12 m recurve klasse 2Hal 2
JOHANSSON Freijalil35BESBESBJERG ARCHERY12 m Recurve klasse 1Hal 2
JUSTESEN Nicolaj32AVARVARDE BUESKYTTELAUG8 m LangbueHal 2
JØRGENSEN Christian13BCHRCHRISTIANSFELD IF BUESKYTTER18 m LangbueHal 1
JØRGENSEN Heine16CHADHADERSLEV BUESKYTTELAUG18 m BarbueHal 1
JØRVANG Sigurd50BARHAARHUS BUESKYTTELAUG12 m recurve klasse 2Hal 2
K - L - M
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
KAHRIC Belmin31AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound MicroHal 2
KAHRIC Benjamin30AVARVARDE BUESKYTTELAUGCompound MicroHal 2
KJELDSEN Ulrich22CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING18 m Compound klasse 1Hal 1
KJELDSEN Xandra4AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING18 m Recurve klasse 1Hal 1
KLINT Brian24CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENINGCompound SeniorHal 1
KOLLING Julie Nowakowski1BSILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELI18 m Recurve Klasse 2Hal 1
KRISTENSEN Benjamin21CTIKTIK BUESKYDNING18 m Compound klasse 1Hal 1
KRISTENSEN Emilie Storgaard49BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING12 m recurve klasse 2Hal 2
KRISTENSEN Lucas S.D.35CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING12 m recurve klasse 2Hal 2
KRUSE Kathrine9AARHAARHUS BUESKYTTELAUG18 m Recurve klasse 1Hal 1
LADEFOGED Clara47BABLAALBORG BUESKYTTELAUG12 m Recurve klasse 1Hal 2
LAURSEN Anne Marie2CABLAALBORG BUESKYTTELAUG18 m Recurve EHal 1
LEON THESSEN Antoni14ATHYTHY BUESKYTTELAUG18 m LangbueHal 1
LILJEGREN Sara35AESBESBJERG ARCHERY12 m recurve klasse 2Hal 2
LOHMANN Kitt41BARCARCUS12 m Barbue & LangbueHal 2
LUNDE-JØRGENSEN Caroline Frederikke31BTIKTIK BUESKYDNING8 m CompoundHal 2
LØWE Kathrine36BESBESBJERG ARCHERY12 m recurve klasse 2Hal 2
MADSEN Alexander46BSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFD12 m recurve klasse 2Hal 2
MADSEN Johannes37BESBESBJERG ARCHERY12 m Recurve klasse 1Hal 2
MARQUARDT Markus Gantzel11ATIKTIK BUESKYDNING18 m Recurve klasse 1Hal 1
MECK Liv50CHADHADERSLEV BUESKYTTELAUG12 m Recurve klasse 1Hal 2
MECK Signe23BHADHADERSLEV BUESKYTTELAUG18 m Compound Klasse 2Hal 1
MODVIG Jesper7BSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFD18 m Recurve Klasse 2Hal 1
MUNK CARLSEN Pil25ABRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELING18 m Compound klasse 1Hal 1
MUNKSGAARD Amanda8CÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG18 m Recurve Klasse 2Hal 1
MØLLER Patcrik43AVARVARDE BUESKYTTELAUG12 m CompoundHal 2
N - O - R - S
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
N V PETERSEN Cecilie50AÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG12 m Recurve klasse 1Hal 2
N V PETERSEN Sebastian45CÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG12 m Barbue & LangbueHal 2
NIELSEN Line1AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING18 m Recurve Klasse 2Hal 1
NIELSEN Martin20BRANRANDERS BUESKYTTELAUG18 m Compound EliteHal 1
NIELSEN Per15CODEODENSE BUESKYTTE KLUB18 m BarbueHal 1
NIELSEN Villy6AHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING18 m Recurve MasterHal 1
OESCHLER Nanna32BÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUGBarbue MicroHal 2
OESCHLER Nichlas28CÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUGRecurve MicroHal 2
OLESEN Matt27BHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING8 m RecurveHal 2
OLSEN Simon25CVORVORDINGBORG BUESKYTTELAUG18 m Compound EliteHal 1
RADOOR Morten12AESBESBJERG ARCHERY18 m Recurve klasse 1Hal 1
RASMUSSEN Mikkel Berring12BTIKTIK BUESKYDNING18 m Recurve EHal 1
RIENERINK Huub33BVARVARDE BUESKYTTELAUGRecurve MicroHal 2
RIENERINK Thies31CVARVARDE BUESKYTTELAUG8 m LangbueHal 2
RINGGAARD Alexander43CWVBWEST VENDSYSSEL BUELAUG12 m CompoundHal 2
RINGGAARD Nikolaj26BARHAARHUS BUESKYTTELAUG18 m Compound klasse 1Hal 1
RÖSSEL George Trojauer1CABLAALBORG BUESKYTTELAUG18 m Recurve MasterHal 1
RÖSSEL Johanna48BABLAALBORG BUESKYTTELAUG12 m Recurve klasse 1Hal 2
SASS MØLLER Laura22BRANRANDERS BUESKYTTELAUG18 m Compound Klasse 2Hal 1
SCHÄFFER Sickan20AVARVARDE BUESKYTTELAUG18 m Compound klasse 1Hal 1
SCHÄFFER Silke42AVARVARDE BUESKYTTELAUG12 m CompoundHal 2
SCHIERSBECK Marius44CMFYMIDTFYNS BUEKLUB12 m CompoundHal 2
SCHNOHR Emma9BSTBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFD18 m Recurve Klasse 2Hal 1
SKJEMSTAD Emmely46CÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG12 m recurve klasse 2Hal 2
SKOV-NIELSEN Tobias37CHOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING12 m recurve klasse 2Hal 2
SKOVGAARD Pierre10BFRCFREDERICIA BUESKYTTEKLUB18 m Compound Klasse 2Hal 1
STABEL Victoria42BRANRANDERS BUESKYTTELAUG12 m CompoundHal 2
STOSIEK Felix13ATHYTHY BUESKYTTELAUG18 m LangbueHal 1
STRØMGAARD Simon15ATHYTHY BUESKYTTELAUG18 m BarbueHal 1
SØRENSEN Andreas33AFRCFREDERICIA BUESKYTTEKLUB8 m RecurveHal 2
SØRENSEN Henrik11CFRCFREDERICIA BUESKYTTEKLUB18 m Recurve MasterHal 1
SØRENSEN Karla39BABLAALBORG BUESKYTTELAUG12 m Recurve klasse 1Hal 2
T - V - W
Skytte
Skive
Klub
Klub
Gruppe
Session
THORKILDSEN Steffen4BARCARCUS18 m Recurve EHal 1
TORNDAL Frank14CRANRANDERS BUESKYTTELAUG18 m LangbueHal 1
V PETERSEN Joan17BÃ…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG18 m BarbueHal 1
VANGAA Filuca29AABLAALBORG BUESKYTTELAUG8 m RecurveHal 2
VESTERGAARD Mia37AESBESBJERG ARCHERY12 m Recurve klasse 1Hal 2
VRAA JENSEN Irina15BRANRANDERS BUESKYTTELAUG18 m BarbueHal 1
VØLUND Helge24ABRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELING18 m Compound klasse 1Hal 1
WINKEL Irene48AESBESBJERG ARCHERY12 m Recurve klasse 1Hal 2
WULFF Nikolaj4CABLAALBORG BUESKYTTELAUG18 m Recurve EHal 1