Турнир "Дунавски стрели" - мъже, жени, младежи и девойки
СК Джамбо 2006 (Русе)
гр.Русе, зала Дунав, from 08-12-2018 to 9-12-2018
Participant List in Alphabetical Order
 
F - G - I - M - А
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
FLAVIUS Darasteanu9ABU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд - младежиСесия 2 - компаунд
GEORGETA Butoi10ABU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд - жениСесия 2 - компаунд
GHEORGHI Filip7BBU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
GIGI Matei2BBU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
GIGI Matei5BBU-CICITADEL - BUCURESTIОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
IONUT Butoi1BBU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
MIHAI Rusu11BBU-CICITADEL - BUCURESTIОлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
АНДРЕЕВ Иван4AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
АТАНАСОВ Виктор11CВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
АХИЛЕ Овидио6AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
Б - В - Г
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
БАНЧЕВ Иван2AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
БОЖАНОВА Лилия7BРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - жениСесия 1- олимпийски стил
БОЙЧЕВ Петко3AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
ВАСИЛЕВА Радка7CСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯОлимпийски стил - жениСесия 1- олимпийски стил
ВЕЛИКОВ Венелин10AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
ВЕЛИКОВА Велислава6BРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - жениСесия 1- олимпийски стил
ВУЧКОВ Добромир8BСФ-ГАГАБАРИТ - СОФИЯКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
ГЕНОВ Никола10BРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
ГЕОРГИЕВ Костантин11AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
ГЕОРГИЕВ Пенчо5BВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВОКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
ГЕОРГИЕВА Никол7AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - жениСесия 1- олимпийски стил
ГЕОРГИЕВА Симон9AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - девойкиСесия 1- олимпийски стил
Д - Ж - И
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ДЖАМБАЗОВ Йордан1AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
ДИМИТРОВ Димитър4BВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВОКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
ДИМИТРОВ Драгомир1BСИ-ДИДИНАМИКС - СИЛИСТРАОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
ДИМИТРОВ Кристиян12CРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
ДОБРЕВ Даниел1AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
ЖЕКОВ Живко5AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
ИВАНОВ Боян10CВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
ИЛИЕВА Искра6AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - жениСесия 1- олимпийски стил
ИСАЕВ Исай3CСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
Й - К - М - Н - П
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ЙОРДАНОВ Слав12AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
КРОЙХИ Алекс5AВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
МИТКИН Мирослав3BСИ-ДИДИНАМИКС - СИЛИСТРАОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
МИТОВ Иван4BСФ-ФАФЕНИКС АРЧЪРИ - СОФИЯОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
МИХОВА Катерина8BРЗ-ААНТИБИОТИК - РАЗГРАДОлимпийски стил - девойкиСесия 1- олимпийски стил
НАНЧЕВА Деница9BРЗ-ААНТИБИОТИК - РАЗГРАДОлимпийски стил - девойкиСесия 1- олимпийски стил
НИКОЛАЕВ Дору7AСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
ПЕНДОВ Тодор1CСА-ТРТРАКИЕЦ - САДОВООлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
ПЕТРОВ Виктор2AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
ПЕТРОВ Мирослав9CРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
ПЕТРОВА Кристияна8CВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил - девойкиСесия 1- олимпийски стил
Р - С - Т - Х - Ч
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
РАЗВАН Марку8AСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
СОБЧАК Рикардо12BВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил - младежиСесия 1- олимпийски стил
СОТИРАВА Петя6CСФ-ФАФЕНИКС АРЧЪРИ - СОФИЯОлимпийски стил - жениСесия 1- олимпийски стил
СТЕФАНЕСКУ Даниел3BСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯКомпаунд - мъжеСесия 2 - компаунд
СЪБКОВА Ванеса8AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - девойкиСесия 1- олимпийски стил
ТОДОРОВ Васко2CСА-ТРТРАКИЕЦ - САДОВООлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
ХРИСТОВ Любомир4AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
ХРИСТОВ Явор2BСИ-ДИДИНАМИКС - СИЛИСТРАОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил
ЧОРБАДЖИЙСКИ Тервел3AРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил - мъжеСесия 1- олимпийски стил