Турнир "Дунавски стрели" - мъже, жени, младежи и девойки
СК Джамбо 2006 (Русе)
гр.Русе, зала Дунав, from 08-12-2018 to 9-12-2018
Participant List group by Country
 
BU-CICITADEL - BUCURESTI
Athlete
Target
Event
Ses.
FLAVIUS Darasteanu9AКомпаунд младежиСесия 2 - компаунд
GEORGETA Butoi10AКомпаунд жениСесия 2 - компаунд
GHEORGHI Filip7BКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
GIGI Matei2BКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
GIGI Matei5BОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
IONUT Butoi1BКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
MIHAI Rusu11BОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
ВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Athlete
Target
Event
Ses.
АТАНАСОВ Виктор11CОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
ГЕОРГИЕВ Пенчо5BКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
ДИМИТРОВ Димитър4BКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
ИВАНОВ Боян10CОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
КРОЙХИ Алекс5AОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
ПЕТРОВА Кристияна8CОлимпийски стил девойкиСесия 1- олимпийски стил
СОБЧАК Рикардо12BОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
РЗ-ААНТИБИОТИК - РАЗГРАД
Athlete
Target
Event
Ses.
МИХОВА Катерина8BОлимпийски стил девойкиСесия 1- олимпийски стил
НАНЧЕВА Деница9BОлимпийски стил девойкиСесия 1- олимпийски стил
РС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕ
Athlete
Target
Event
Ses.
АНДРЕЕВ Иван4AКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
АХИЛЕ Овидио6AКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
БАНЧЕВ Иван2AОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
БОЖАНОВА Лилия7BОлимпийски стил жениСесия 1- олимпийски стил
БОЙЧЕВ Петко3AКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
ВЕЛИКОВ Венелин10AОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
ВЕЛИКОВА Велислава6BОлимпийски стил жениСесия 1- олимпийски стил
ГЕНОВ Никола10BОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
ГЕОРГИЕВ Костантин11AОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
ГЕОРГИЕВА Никол7AОлимпийски стил жениСесия 1- олимпийски стил
ГЕОРГИЕВА Симон9AОлимпийски стил девойкиСесия 1- олимпийски стил
ДЖАМБАЗОВ Йордан1AОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
ДИМИТРОВ Кристиян12CОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
ДОБРЕВ Даниел1AКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
ЖЕКОВ Живко5AКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
ИЛИЕВА Искра6AОлимпийски стил жениСесия 1- олимпийски стил
ЙОРДАНОВ Слав12AОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
ПЕТРОВ Виктор2AКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
ПЕТРОВ Мирослав9CОлимпийски стил младежиСесия 1- олимпийски стил
СЪБКОВА Ванеса8AОлимпийски стил девойкиСесия 1- олимпийски стил
ХРИСТОВ Любомир4AОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
ЧОРБАДЖИЙСКИ Тервел3AОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
СА-ТРТРАКИЕЦ - САДОВО
Athlete
Target
Event
Ses.
ПЕНДОВ Тодор1CОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
ТОДОРОВ Васко2CОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
СИ-ДИДИНАМИКС - СИЛИСТРА
Athlete
Target
Event
Ses.
ДИМИТРОВ Драгомир1BОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
МИТКИН Мирослав3BОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
ХРИСТОВ Явор2BОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
СФ-ГАГАБАРИТ - СОФИЯ
Athlete
Target
Event
Ses.
ВУЧКОВ Добромир8BКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
СФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯ
Athlete
Target
Event
Ses.
ВАСИЛЕВА Радка7CОлимпийски стил жениСесия 1- олимпийски стил
ИСАЕВ Исай3CОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
НИКОЛАЕВ Дору7AКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
РАЗВАН Марку8AКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
СТЕФАНЕСКУ Даниел3BКомпаунд мъжеСесия 2 - компаунд
СФ-ФАФЕНИКС АРЧЪРИ - СОФИЯ
Athlete
Target
Event
Ses.
МИТОВ Иван4BОлимпийски стил мъжеСесия 1- олимпийски стил
СОТИРАВА Петя6CОлимпийски стил жениСесия 1- олимпийски стил