Турнир "Дунавски стрели" - мъже, жени, младежи и девойки
СК Джамбо 2006 (Русе)
гр.Русе, зала Дунав, from 08-12-2018 to 9-12-2018
Participant List ordered by Target
 
Сесия 1- олимпийски стил
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AДЖАМБАЗОВ ЙорданРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил мъже
1BДИМИТРОВ ДрагомирСИ-ДИДИНАМИКС - СИЛИСТРАОлимпийски стил мъже
1CПЕНДОВ ТодорСА-ТРТРАКИЕЦ - САДОВООлимпийски стил мъже
2AБАНЧЕВ ИванРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил мъже
2BХРИСТОВ ЯворСИ-ДИДИНАМИКС - СИЛИСТРАОлимпийски стил мъже
2CТОДОРОВ ВаскоСА-ТРТРАКИЕЦ - САДОВООлимпийски стил мъже
3AЧОРБАДЖИЙСКИ ТервелРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил мъже
3BМИТКИН МирославСИ-ДИДИНАМИКС - СИЛИСТРАОлимпийски стил мъже
3CИСАЕВ ИсайСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯОлимпийски стил мъже
4AХРИСТОВ ЛюбомирРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил мъже
4BМИТОВ ИванСФ-ФАФЕНИКС АРЧЪРИ - СОФИЯОлимпийски стил мъже
5AКРОЙХИ АлексВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил младежи
5BGIGI MateiBU-CICITADEL - BUCURESTIОлимпийски стил мъже
6AИЛИЕВА ИскраРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил жени
6BВЕЛИКОВА ВелиславаРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил жени
6CСОТИРАВА ПетяСФ-ФАФЕНИКС АРЧЪРИ - СОФИЯОлимпийски стил жени
7AГЕОРГИЕВА НиколРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил жени
7BБОЖАНОВА ЛилияРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил жени
7CВАСИЛЕВА РадкаСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯОлимпийски стил жени
8AСЪБКОВА ВанесаРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил девойки
8BМИХОВА КатеринаРЗ-ААНТИБИОТИК - РАЗГРАДОлимпийски стил девойки
8CПЕТРОВА КристиянаВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил девойки
9AГЕОРГИЕВА СимонРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил девойки
9BНАНЧЕВА ДеницаРЗ-ААНТИБИОТИК - РАЗГРАДОлимпийски стил девойки
9CПЕТРОВ МирославРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил младежи
10AВЕЛИКОВ ВенелинРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил младежи
10BГЕНОВ НиколаРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил младежи
10CИВАНОВ БоянВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил младежи
11AГЕОРГИЕВ КостантинРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил младежи
11BMIHAI RusuBU-CICITADEL - BUCURESTIОлимпийски стил младежи
11CАТАНАСОВ ВикторВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил младежи
12AЙОРДАНОВ СлавРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил младежи
12BСОБЧАК РикардоВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил младежи
12CДИМИТРОВ КристиянРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕОлимпийски стил младежи
Сесия 2 - компаунд
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AДОБРЕВ ДаниелРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд мъже
1BIONUT ButoiBU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд мъже
2AПЕТРОВ ВикторРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд мъже
2BGIGI MateiBU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд мъже
3AБОЙЧЕВ ПеткоРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд мъже
3BСТЕФАНЕСКУ ДаниелСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯКомпаунд мъже
4AАНДРЕЕВ ИванРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд мъже
4BДИМИТРОВ ДимитърВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВОКомпаунд мъже
5AЖЕКОВ ЖивкоРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд мъже
5BГЕОРГИЕВ ПенчоВТ-ЕТЕТЪР 78 - ВЕЛИКО ТЪРНОВОКомпаунд мъже
6AАХИЛЕ ОвидиоРС-ДЖДЖАМБО 2006 - РУСЕКомпаунд мъже
7AНИКОЛАЕВ ДоруСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯКомпаунд мъже
7BGHEORGHI FilipBU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд мъже
8AРАЗВАН МаркуСФ-РХРОБИН ХУД - СОФИЯКомпаунд мъже
8BВУЧКОВ ДобромирСФ-ГАГАБАРИТ - СОФИЯКомпаунд мъже
9AFLAVIUS DarasteanuBU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд младежи
10AGEORGETA ButoiBU-CICITADEL - BUCURESTIКомпаунд жени