Antalya 2019 Hyundai Archery World Cup Stage 3 Antalya 2019 Hyundai Archery World Cup Stage 3
World Archery (WA)
Antalya (TUR), from 20-05-2019 to 26-05-2019
Antalya 2019 Hyundai Archery World Cup Stage 3
Entries by Country
 
ARMARMENIA
Name
Target
Event
Session
HAZARUMYAN Gevorg19ARecurve MenQualification Round Recurve
MARTIROSYAN Hamlet20BRecurve MenQualification Round Recurve
SHAHNAZARYAN Vasil21CRecurve MenQualification Round Recurve
VASILYAN BorisCoach
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
GSTOETTNER Andreas33BRecurve MenQualification Round Recurve
HUMMELBRUNNER Bernhard32ARecurve MenQualification Round Recurve
IRRASCH Dominik30CRecurve MenQualification Round Recurve
MATZNER Michael27BCompound MenQualification Round Compound
RIESS Nina59DRecurve WomenQualification Round Recurve
SCHWEIGHOFER Julian31DRecurve MenQualification Round Recurve
STRAKA Elisabeth58CRecurve WomenQualification Round Recurve
WIENER Nico28CCompound MenQualification Round Compound
WIENER Wolfgang26ACompound MenQualification Round Compound
WOELL Martina60ARecurve WomenQualification Round Recurve
DAMBERGER AlexanderDelegation Official
WOELL ChristianTeam Manager
AZEAZERBAIJAN
Name
Target
Event
Session
GASIMOVA Ozay57BRecurve WomenQualification Round Recurve
RAMAZANOVA Yaylagul56ARecurve WomenQualification Round Recurve
SIMONOVA Svetlana55DRecurve WomenQualification Round Recurve
VENGEROV Roman5CRecurve MenQualification Round Recurve
FAZILOV NatigCoach
GOSPODINOV SergheiCoach
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
PRIEELS Sarah44ACompound WomenQualification Round Compound
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
DALIDOVICH Pavel15CRecurve MenQualification Round Recurve
DZIOMINSKAYA Karyna62CRecurve WomenQualification Round Recurve
FIRSAU Kiryl18BRecurve MenQualification Round Recurve
KAZLOUSKAYA Karyna61BRecurve WomenQualification Round Recurve
LIAHUSHEV Alexander17ARecurve MenQualification Round Recurve
MARUSAVA Hanna59BRecurve WomenQualification Round Recurve
PRILEPOV Anton16DRecurve MenQualification Round Recurve
YACHNIK Elena63CRecurve WomenQualification Round Recurve
DAUHANOSAU VladzimirCoach
ISACHENKO BorisCoach
SMIRNOVA KrystsinaCoach
TIMOFEYEVA EkaterinaCoach
BRABRAZIL
Name
Target
Event
Session
COSTA Marcelo31CRecurve MenQualification Round Recurve
DOS SANTOS Ane Marcelle47BRecurve WomenQualification Round Recurve
D’ALMEIDA Marcus29BRecurve MenQualification Round Recurve
KIM Edson33ARecurve MenQualification Round Recurve
OLIVEIRA Bernardo32DRecurve MenQualification Round Recurve
CARRASCO FERNÁNDEZ Jorge LuisCoach
GUEDES DA SILVA FILHO RicardoTeam Manager
PIRES BRANT Marcos ViniciusDelegation Official
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
BANCHEV Ivan5ARecurve MenQualification Round Recurve
DJAMBAZOV JordanCoach
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
CHENIER Virginie41DRecurve WomenQualification Round Recurve
DUENAS Crispin19DRecurve MenQualification Round Recurve
MAXWELL Brian16ARecurve MenQualification Round Recurve
PETERS Eric17BRecurve MenQualification Round Recurve
SORLEY Conner18CRecurve MenQualification Round Recurve
PAQUETTE KyleOther Function
RIGGS ShawnCoach
CHICHILE
Name
Target
Event
Session
AGUILAR Andres23ARecurve MenQualification Round Recurve
BASSI Isabella40DRecurve WomenQualification Round Recurve
PAINEVIL NAVARRO Juan22DRecurve MenQualification Round Recurve
SOTO Ricardo24BRecurve MenQualification Round Recurve
BOLAÑOS SIERRA JuniorCoach
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
AN Qixuan50ARecurve WomenQualification Round Recurve
DING Yiliang31BRecurve MenQualification Round Recurve
FENG Hao30ARecurve MenQualification Round Recurve
LI Jialun28CRecurve MenQualification Round Recurve
LONG Xiaoqing51BRecurve WomenQualification Round Recurve
MENG Fanxu49DRecurve WomenQualification Round Recurve
WEI Shaoxuan29DRecurve MenQualification Round Recurve
ZHENG Yichai48CRecurve WomenQualification Round Recurve
HE YingCoach
LEE WangwooCoach
LIANG ChunTeam Manager
LIAO YuanpengMedical Person
SHI MinDelegation Official
XIAO HaopengTeam Manager
XUE HaifengCoach
ZHAO YingDelegation Official
COLCOLOMBIA
Name
Target
Event
Session
LOPEZ Sara43BCompound WomenQualification Round Compound
MARCEN Maja44CCompound WomenQualification Round Compound
MUNOZ Daniel16CCompound MenQualification Round Compound
MANTILLA HERNANDEZ Heber David RicardoCoach
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj22CCompound MenQualification Round Compound
KOVACIC Tihana41ARecurve WomenQualification Round Recurve
MIHALIC Matija14BRecurve MenQualification Round Recurve
MLINARIC Amanda38CCompound WomenQualification Round Compound
REMAR Alen13ARecurve MenQualification Round Recurve
VAVRO Mario23DCompound MenQualification Round Compound
BUDEN DubravkoCoach
MIHALIC NenadCoach
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
EBERMANN Erik14ARecurve MenQualification Round Recurve
HAMOR Martin13DRecurve MenQualification Round Recurve
HORACKOVA Marie46ARecurve WomenQualification Round Recurve
PEROUTKA Ondrej30DCompound MenQualification Round Compound
REITMEIER Filip29CCompound MenQualification Round Compound
VANEK Martin31ACompound MenQualification Round Compound
HORACEK ZdenekCoach
MAJAROVA HanaTeam Manager
SIPEK JanCoach
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANDERSEN Kirstine57DRecurve WomenQualification Round Recurve
BÆK Eli Kure5BRecurve MenQualification Round Recurve
DAMSBO Erika43ACompound WomenQualification Round Compound
DAMSBO Martin12BCompound MenQualification Round Compound
DEGN Randi56CRecurve WomenQualification Round Recurve
HANSEN Stephan15ACompound MenQualification Round Compound
JAGER Maja55BRecurve WomenQualification Round Recurve
JENSEN Tanja44BCompound WomenQualification Round Compound
KNUDSEN Mads13CCompound MenQualification Round Compound
LAURSEN Martin14DCompound MenQualification Round Compound
DALL NielsTeam Manager
EDDY ChristinaMedical Person
FREIL JakobOther Function
ROMME KennTeam Manager
WEISS JohanCoach
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ACHA Pablo17DRecurve MenQualification Round Recurve
ALVAREZ OSPINA M. Pilar39DCompound WomenQualification Round Compound
ALVARINO GARCIA Miguel18ARecurve MenQualification Round Recurve
CANALEJAS TEJERO Victor23BCompound MenQualification Round Compound
CANALES Elia53ARecurve WomenQualification Round Recurve
CASTANOS Celia51CRecurve WomenQualification Round Recurve
CASTRO Daniel16CRecurve MenQualification Round Recurve
GALISTEO Monica52DRecurve WomenQualification Round Recurve
LOPEZ Ramon22ACompound MenQualification Round Compound
MARIN Alicia50BRecurve WomenQualification Round Recurve
PIFARRE TRUJILLO Miguel15BRecurve MenQualification Round Recurve
CUESTA EliasCoach
MONTES RubenTeam Manager
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
HOIM Emily39ACompound WomenQualification Round Compound
NURMSALU Laura46CRecurve WomenQualification Round Recurve
PARNAT Reena47DRecurve WomenQualification Round Recurve
VARIK AuneCoach
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
BOTTINELLI Gajane47CRecurve WomenQualification Round Recurve
KUOPPA Taru46BRecurve WomenQualification Round Recurve
PIIPPO Samuli12DRecurve MenQualification Round Recurve
VIKSTROM Antti Olavi11CRecurve MenQualification Round Recurve
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ADICEOM Audrey42CRecurve WomenQualification Round Recurve
BARAER Quentin15DCompound MenQualification Round Compound
BARBELIN Lisa43DRecurve WomenQualification Round Recurve
BARDARY Marion45BRecurve WomenQualification Round Recurve
BOULCH Jean Philippe14CCompound MenQualification Round Compound
CHIRAULT Thomas20DRecurve MenQualification Round Recurve
DELOCHE Pierre-Julien13BCompound MenQualification Round Compound
DODEMONT Sophie45ACompound WomenQualification Round Compound
FRAIGNEAU Clémence47CCompound WomenQualification Round Compound
GAUBIL Melanie44ARecurve WomenQualification Round Recurve
HERVE Sandra46BCompound WomenQualification Round Compound
JACQUEY Clement19CRecurve MenQualification Round Recurve
PEINEAU Sebastien12ACompound MenQualification Round Compound
PLIHON Pierre22BRecurve MenQualification Round Recurve
VALLADONT Jean-Charles21ARecurve MenQualification Round Recurve
BINON BenoitDelegation Official
BRASSEUR SebastienCoach
RECULET AnneTeam Manager
RIFAUT NicolasCoach
SANCHEZ ZAPATA AlbertoMedical Person
SOBCZAK SébastienDelegation Official
TRAYAN AuroreCoach
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
ANNISON Layla41CCompound WomenQualification Round Compound
BARBER Thomas27BRecurve MenQualification Round Recurve
BETTLES Sarah49BRecurve WomenQualification Round Recurve
BRIDGEWATER Neil24BCompound MenQualification Round Compound
FOLKARD Naomi48ARecurve WomenQualification Round Recurve
GIBSON Ella40BCompound WomenQualification Round Compound
HALL Tom25DRecurve MenQualification Round Recurve
HUSTON Patrick28ARecurve MenQualification Round Recurve
MASON James23ACompound MenQualification Round Compound
MASON Lucy42DCompound WomenQualification Round Compound
PITMAN Bryony50CRecurve WomenQualification Round Recurve
TAYLOR Stuart22DCompound MenQualification Round Compound
WISE Alexander26ARecurve MenQualification Round Recurve
HUTCHISON GaynorCoach
NOTT JonCoach
PRIESTMAN RichardCoach
SMITH SarahTeam Manager
TILLOTSON DavidCoach
ZAGAMI AlbertoCoach
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ARJEVANIDZE Ira51ARecurve WomenQualification Round Recurve
MESTVIRISHVILI Zurab22ARecurve MenQualification Round Recurve
MOSESHVILI Jaba23BRecurve MenQualification Round Recurve
NARIMANIDZE Khatuna50DRecurve WomenQualification Round Recurve
PHUTKARADZE Tsiko49CRecurve WomenQualification Round Recurve
PKHAKADZE Lasha24CRecurve MenQualification Round Recurve
PHUTKARADZE TamazCoach
TSKHVARIASHVILI MananaCoach
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
BAUER Katharina39BRecurve WomenQualification Round Recurve
HAMDORF Sebastian14BCompound MenQualification Round Compound
HEIGENHAUSER Kristina43CCompound WomenQualification Round Compound
HOLLAS Leon13ACompound MenQualification Round Compound
KAHLLUND Florian3ARecurve MenQualification Round Recurve
KROPPEN Michelle38ARecurve WomenQualification Round Recurve
LAUBE Marcus12DCompound MenQualification Round Compound
RICHTER Elena36CRecurve WomenQualification Round Recurve
RIEGER Cedric1CRecurve MenQualification Round Recurve
SCHALL Velia45BCompound WomenQualification Round Compound
TRACHSEL Marcel15CCompound MenQualification Round Compound
UNRUH Lisa37DRecurve WomenQualification Round Recurve
WECKMUELLER Maximilian2DRecurve MenQualification Round Recurve
WENZL Jennifer44DCompound WomenQualification Round Compound
WIESER Felix4BRecurve MenQualification Round Recurve
BUTUZOVA NataliaCoach
HAIDN OliverCoach
HENTSCH SusanneMedical Person
HERTKORN HolgerCoach
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
BARI Komalika53CRecurve WomenQualification Round Recurve
CHAUHAN Rajat18BCompound MenQualification Round Compound
DAS Atanu32BRecurve MenQualification Round Recurve
DAS Bhagwan21ACompound MenQualification Round Compound
DUDHWAL Swati35ACompound WomenQualification Round Compound
JADHAV Pravin Ramesh30DRecurve MenQualification Round Recurve
KIRAR Muskan36BCompound WomenQualification Round Compound
KUMARI Deepika54DRecurve WomenQualification Round Recurve
LAISHRAM Bombayla Devi52BRecurve WomenQualification Round Recurve
RAI Tarundeep31ARecurve MenQualification Round Recurve
RAJ KAUR 37CCompound WomenQualification Round Compound
SAINI Aman20DCompound MenQualification Round Compound
VEDWAN Madhu55ARecurve WomenQualification Round Recurve
VENNAM Jyothi Surekha34DCompound WomenQualification Round Compound
VERMA Abhishek19CCompound MenQualification Round Compound
VERMA Atul29CRecurve MenQualification Round Recurve
DAS KrishnenduOther Function
GURUMAYUM TitomashCoach
GURUNG Mim BahadurCoach
MAHATO PurnimaCoach
PINKI Other Function
PRASAD Satya DevTeam Manager
SHARMA OshinOther Function
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
SHARVIN Mark17ACompound MenQualification Round Compound
TAYLOR Adam33CRecurve MenQualification Round Recurve
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ANDREOLI Tatiana57CRecurve WomenQualification Round Recurve
BOARI Lucilla58DRecurve WomenQualification Round Recurve
DELLA STUA Valerio28ACompound MenQualification Round Compound
FREGNAN Elia27DCompound MenQualification Round Compound
GALIAZZO Marco16BRecurve MenQualification Round Recurve
LANDI Vanessa56BRecurve WomenQualification Round Recurve
MUSOLESI Federico17CRecurve MenQualification Round Recurve
NESPOLI Mauro15ARecurve MenQualification Round Recurve
PAGNI Sergio29BCompound MenQualification Round Compound
PASQUALUCCI David18DRecurve MenQualification Round Recurve
RET Sara46ACompound WomenQualification Round Compound
RONER Elisa45DCompound WomenQualification Round Compound
TONIOLI Marcella47BCompound WomenQualification Round Compound
BISIANI MatteoCoach
DI BUÒ IlarioCoach
OSELE StefanoDelegation Official
ROSSI AndreaOther Function
SCARZELLA MarioDelegation Official
SESIA MarcoOther Function
TOLU Gavino MarcelloDelegation Official
VALESELLA FlavioCoach
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
AOSHIMA Tetsuya9BRecurve MenQualification Round Recurve
HORIGUCHI Risa61ARecurve WomenQualification Round Recurve
KATO Ayano63BRecurve WomenQualification Round Recurve
KOJO Aoi60DRecurve WomenQualification Round Recurve
NISHIMURA Saho62ARecurve WomenQualification Round Recurve
OONUKI Wataru7DRecurve MenQualification Round Recurve
SUGIO Tomoki10CRecurve MenQualification Round Recurve
TOMATSU Daisuke8ARecurve MenQualification Round Recurve
KIM SanghoonCoach
MATSUKI YujiCoach
OKAMOTO RyujiCoach
TANAKA NobukaneTeam Manager
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
ABDULLIN Ilfat24ARecurve MenQualification Round Recurve
ASKAROVA Karakoz46DRecurve WomenQualification Round Recurve
BEKTURSUN Zhomart16BCompound MenQualification Round Compound
DUZELBAYEV Sultan26CRecurve MenQualification Round Recurve
GANKIN Denis27DRecurve MenQualification Round Recurve
IGIBAYEVA Gaukhar48BRecurve WomenQualification Round Recurve
ILYASSOVA Alina47ARecurve WomenQualification Round Recurve
LYAN Viktoriya38DCompound WomenQualification Round Compound
MUSSAYEV Sanzhar25BRecurve MenQualification Round Recurve
GREGORY KimCoach
KICHKIN ArtemCoach
NIGMATULLA SaidiyevCoach
KGZKYRGYZSTAN
Name
Target
Event
Session
KANATBEK KYZY Diana39CRecurve WomenQualification Round Recurve
KANATBEK KYZY JIBEK Jibek38BRecurve WomenQualification Round Recurve
MAMATKULOVA Aiturgan36DRecurve WomenQualification Round Recurve
SHARBEKOVA Asel37ARecurve WomenQualification Round Recurve
SHIRINOV ALMAZ Almaz6DRecurve MenQualification Round Recurve
NURMANBETOV KylychbekCoach
KOSKOSOVO
Name
Target
Event
Session
ASLLANI Hazir14DRecurve MenQualification Round Recurve
LUZHNICA Atdhe13CRecurve MenQualification Round Recurve
MALA AgronCoach
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BEGA Timo17DCompound MenQualification Round Compound
HENCKELS Jeff19BRecurve MenQualification Round Recurve
KLEIN Joe21DRecurve MenQualification Round Recurve
KLEIN Pit20CRecurve MenQualification Round Recurve
SHKOLNA Mariya43DCompound WomenQualification Round Compound
SCHULER LucCoach
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
MIRCA Alexandra40CRecurve WomenQualification Round Recurve
OLARU Dan5DRecurve MenQualification Round Recurve
CECANOVA IrinaCoach
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ALVARADO SANTIN Angel David29ARecurve MenQualification Round Recurve
ALVAREZ Luis30BRecurve MenQualification Round Recurve
AVITIA Mariana59ARecurve WomenQualification Round Recurve
BECERRA Andrea47DCompound WomenQualification Round Compound
BOARDMAN Ernesto28DRecurve MenQualification Round Recurve
FIERRO Julio26BCompound MenQualification Round Compound
GONZALEZ Rodolfo28DCompound MenQualification Round Compound
HIDALGO Antonio27CCompound MenQualification Round Compound
HINOJOSA Karla60BRecurve WomenQualification Round Recurve
MERINO Brenda46CCompound WomenQualification Round Compound
ROJAS Carlos27CRecurve MenQualification Round Recurve
ROMAN Aida62DRecurve WomenQualification Round Recurve
VALENCIA Alejandra61CRecurve WomenQualification Round Recurve
ZEPEDA Fernanda45CCompound WomenQualification Round Compound
AVITIA MARTINEZ SantiagoCoach
BOLIO VictorMedical Person
CASTILLO Luis AlbertoMedical Person
FLORES Miguel AngelCoach
HIDALGO ASTORGA AntonioCoach
MONTELLANO Karen SeleneCoach
NOVELO ZelmaCoach
MGLMONGOLIA
Name
Target
Event
Session
ALTANGEREL Enkhtuya56DRecurve WomenQualification Round Recurve
BAASANKHUU Adiyasuren13BRecurve MenQualification Round Recurve
BAATARKHUYAG Otgonbold15DRecurve MenQualification Round Recurve
BISHINDEE Urantungalag54BRecurve WomenQualification Round Recurve
JANTSAN Gantugs14CRecurve MenQualification Round Recurve
MAIDAR Jaina55CRecurve WomenQualification Round Recurve
GANZORIG YundendorjCoach
PUREVDORJ JamiyangomboCoach
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
BAYARDO Gabriela41CRecurve WomenQualification Round Recurve
COUWENBERG Martine41DCompound WomenQualification Round Compound
DE LAAT Sanne40CCompound WomenQualification Round Compound
ELZINGA Peter29DCompound MenQualification Round Compound
PATER Sil30ACompound MenQualification Round Compound
SCHLOESSER Mike31BCompound MenQualification Round Compound
VAN DEN BERG Sjef3BRecurve MenQualification Round Recurve
VAN DER VEN Rick4CRecurve MenQualification Round Recurve
VAN TONGEREN Jan2ARecurve MenQualification Round Recurve
VERMEULEN Jody42ACompound WomenQualification Round Compound
WIJLER Steve1DRecurve MenQualification Round Recurve
VAN APELDOORN MarcelCoach
VAN DER HOFF RonTeam Manager
VAN ROZENDAAL-VAN GERVEN JacquelineCoach
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
FAUGSTAD Anders24CCompound MenQualification Round Compound
GRYDELAND Runa47ACompound WomenQualification Round Compound
HAUGSETH Mads25DCompound MenQualification Round Compound
LISLEVAND Sunniva46DCompound WomenQualification Round Compound
BOE MortenTeam Manager
NZLNEW ZEALAND
Name
Target
Event
Session
EMANUEL Peter10DRecurve MenQualification Round Recurve
FULLER Sarah59CRecurve WomenQualification Round Recurve
HODGSON Olivia57ARecurve WomenQualification Round Recurve
MATHESON Finn8BRecurve MenQualification Round Recurve
RUSS Caleb7ARecurve MenQualification Round Recurve
VELLEMAN David9CRecurve MenQualification Round Recurve
WATSON Katherine58BRecurve WomenQualification Round Recurve
MATHESON CushlaTeam Manager
MATHESON LexieOther Function
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
FARASIEWICZ Karolina39DRecurve WomenQualification Round Recurve
GOMOLISZEK Michal26CCompound MenQualification Round Compound
GORCZYCA Krzysztof25BCompound MenQualification Round Compound
KASPROWSKI Oskar25CRecurve MenQualification Round Recurve
LESNIAK Natalia37BRecurve WomenQualification Round Recurve
OGRODOWCZYK Mateusz26DRecurve MenQualification Round Recurve
PRZYBYLSKI Lukasz24ACompound MenQualification Round Compound
RZASA Joanna36ARecurve WomenQualification Round Recurve
SIERAKOWSKI Kacper28BRecurve MenQualification Round Recurve
SZAFRAN Marek27ARecurve MenQualification Round Recurve
ZYZANSKA Sylwia38CRecurve WomenQualification Round Recurve
ANTONOV SerhiyCoach
KOCIK KazimierzCoach
PURPUERTO RICO
Name
Target
Event
Session
CINTRON Marla38BCompound WomenQualification Round Compound
PIZARRO Jean16DCompound MenQualification Round Compound
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
ACHILIE Ovidiu16ACompound MenQualification Round Compound
AMAIESTROAIE Madalina49ARecurve WomenQualification Round Recurve
DANILA Andrei12BRecurve MenQualification Round Recurve
IEPURI Ghenadi11ARecurve MenQualification Round Recurve
MIKLOS Beatrice48DRecurve WomenQualification Round Recurve
VIOREL HabianTeam Manager
RSASOUTH AFRICA
Name
Target
Event
Session
BRENT-MEEK Reuben30CCompound MenQualification Round Compound
DE KLERK Christian Beyers29ACompound MenQualification Round Compound
ROUX Patrick31DCompound MenQualification Round Compound
VAN KRADENBURG Jeanine42CCompound WomenQualification Round Compound
VILJOEN Amanda40ACompound WomenQualification Round Compound
WENTZEL Danelle41BCompound WomenQualification Round Compound
ROUX GerdaTeam Manager
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AVDEEVA Natalia34CCompound WomenQualification Round Compound
BALDANOV Arsalan7CRecurve MenQualification Round Recurve
BALZHANOVA Viktoria36ACompound WomenQualification Round Compound
BULAEV Anton13DCompound MenQualification Round Compound
DAMBAEV Alexander14ACompound MenQualification Round Compound
IRDYNEEV Erdem9ARecurve MenQualification Round Recurve
KALASHNIKOV Viktor15BCompound MenQualification Round Compound
KRYLOV Pavel12CCompound MenQualification Round Compound
MAKHNENKO Artem10BRecurve MenQualification Round Recurve
OSIPOVA Elena62BRecurve WomenQualification Round Recurve
PEROVA Ksenia61DRecurve WomenQualification Round Recurve
SAVENKOVA Alexandra35DCompound WomenQualification Round Compound
STEPANOVA Inna60CRecurve WomenQualification Round Recurve
TONTOEVA Diana37BCompound WomenQualification Round Compound
TSYNGUEV Beligto8DRecurve MenQualification Round Recurve
TSYREMPILOVA Sayana63ARecurve WomenQualification Round Recurve
ERDYNIEVA GerelmaCoach
KRIVONOGOV IuriiCoach
NIKOLAEV AlexeyCoach
POPOV StanislavCoach
SHADRINA GalinaCoach
ZABRODSKI StanislavCoach
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BIZJAK Rok9DRecurve MenQualification Round Recurve
ELLISON Toja39CCompound WomenQualification Round Compound
HABJAN MALAVASIC Den10ARecurve MenQualification Round Recurve
MODIC Stas25ACompound MenQualification Round Compound
RAVNIKAR Ziga7BRecurve MenQualification Round Recurve
SITAR Dejan24DCompound MenQualification Round Compound
STRAJHAR Gasper8CRecurve MenQualification Round Recurve
UMER Ana41BRecurve WomenQualification Round Recurve
SRBSERBIA
Name
Target
Event
Session
STEFANOVIC Nikola6BRecurve MenQualification Round Recurve
ZIKIC Stefan17BCompound MenQualification Round Compound
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
FABER Florian12ARecurve MenQualification Round Recurve
RUFER Thomas11DRecurve MenQualification Round Recurve
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BOSANSKY Jozef22BCompound MenQualification Round Compound
BUZEK Vladimir23CCompound MenQualification Round Compound
LONGOVA Alexandra40BRecurve WomenQualification Round Recurve
MISKOVSKY MatejTeam Manager
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
BJERENDAL Christine43CRecurve WomenQualification Round Recurve
BORGSTROM Hampus19DCompound MenQualification Round Compound
FLINK Ludvig12CRecurve MenQualification Round Recurve
JANGNAS Erika44DRecurve WomenQualification Round Recurve
KATTSTROM Elin45ARecurve WomenQualification Round Recurve
LARSSON Karin42BRecurve WomenQualification Round Recurve
LIMÅS Joakim18CCompound MenQualification Round Compound
LUNDIN Morgan21BCompound MenQualification Round Compound
MOSÉN Jacob11BRecurve MenQualification Round Recurve
STAHLKRANTZ Sofie38ACompound WomenQualification Round Compound
STROMBERG Linus20ACompound MenQualification Round Compound
JOHANSSON TomasTeam Manager
OLOFSSON IngridCoach
TJKTAJIKISTAN
Name
Target
Event
Session
KAMALETDINOVA Albina53DRecurve WomenQualification Round Recurve
TAGAEVA Zukhro54ARecurve WomenQualification Round Recurve
ZUBAYDOVA Firuza52CRecurve WomenQualification Round Recurve
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHEN Chieh-Lun19ACompound MenQualification Round Compound
CHEN Hsiang-Hsuan20BCompound MenQualification Round Compound
CHEN Li Ju37DCompound WomenQualification Round Compound
CHEN Yi-Hsuan35BCompound WomenQualification Round Compound
DENG Yu-Cheng23CRecurve MenQualification Round Recurve
HUANG I-Jou36CCompound WomenQualification Round Compound
KAO Hao-Wen26BRecurve MenQualification Round Recurve
LEI Chien-Ying38DRecurve WomenQualification Round Recurve
LIN Chia-En36BRecurve WomenQualification Round Recurve
LIN Ming-Ching34ACompound WomenQualification Round Compound
LIU Yuan21CCompound MenQualification Round Compound
PAN Yu Ping18DCompound MenQualification Round Compound
PENG Chia-Mao39ARecurve WomenQualification Round Recurve
TAN Ya-Ting37CRecurve WomenQualification Round Recurve
TANG Chih-Chun25ARecurve MenQualification Round Recurve
WEI Chun-Heng24DRecurve MenQualification Round Recurve
CHANG Yu-ChinMedical Person
LENG You-RongMedical Person
LIN Cheng-HsienCoach
LIN Ming-RueiMedical Person
LIU Chan-MingCoach
NI Ta-ChihCoach
TIEN KangCoach
TTOTRINIDAD AND TOBAGO
Name
Target
Event
Session
KENDAL-BROWN Amanda Jessica40ARecurve WomenQualification Round Recurve
MOSCA Johnathan6ARecurve MenQualification Round Recurve
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AK Samet3DRecurve MenQualification Round Recurve
AKTUNA Aybuke44BRecurve WomenQualification Round Recurve
ANAGOZ Yasemin45CRecurve WomenQualification Round Recurve
ARAZ Suleyman25CCompound MenQualification Round Compound
BOSTAN Yesim40DCompound WomenQualification Round Compound
BOZLAR Fatih2CRecurve MenQualification Round Recurve
CAGIRAN Evren26DCompound MenQualification Round Compound
COSKUN Gulnaz43ARecurve WomenQualification Round Recurve
DAL Erdal Meric1BRecurve MenQualification Round Recurve
DERIN Sevcan42DRecurve WomenQualification Round Recurve
ELMAAGACLI Gizem42BCompound WomenQualification Round Compound
GAZOZ Mete4ARecurve MenQualification Round Recurve
TOMRUK Ipek41ACompound WomenQualification Round Compound
YETIM Muhammed27ACompound MenQualification Round Compound
AKDAG AykutCoach
BEKTAS OnurCoach
CAKIROGLU HakanTeam Manager
CALHAN YasinMedical Person
CINAR SermetCoach
CORBA YusufCoach
COSKUN DeryaCoach
ERGIN DamlaCoach
ERGIN Yusuf GoktugCoach
GIZEP CemMedical Person
NASARIDZE NataliaCoach
ORBAY HasanCoach
OZDEMIR EmreCoach
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
HAVELKO Yuriy21BRecurve MenQualification Round Recurve
HUNBIN Oleksii22CRecurve MenQualification Round Recurve
IVANYTSKYY Heorhiy20ARecurve MenQualification Round Recurve
MARCHENKO Veronika51DRecurve WomenQualification Round Recurve
PAVLOVA Anastasia53BRecurve WomenQualification Round Recurve
RODIONOVA Polina54CRecurve WomenQualification Round Recurve
RUBAN Viktor23DRecurve MenQualification Round Recurve
SHKLIAR Kseniia39BCompound WomenQualification Round Compound
SICHENIKOVA Lidiia52ARecurve WomenQualification Round Recurve
HAVELKO MariyaCoach
LEBETKO OleksiyMedical Person
LEBETKO SerhiyMedical Person
OSYPENKO OlegCoach
SADOVNYCHA OlenaCoach
SYDORUK ViktorCoach
USAUSA
Name
Target
Event
Session
BROWN Mackenzie45DRecurve WomenQualification Round Recurve
COX Cassidy35CCompound WomenQualification Round Compound
ELLISON Brady3CRecurve MenQualification Round Recurve
GELLENTHIEN Braden18ACompound MenQualification Round Compound
KAUFHOLD Casey42ARecurve WomenQualification Round Recurve
LORIG Khatuna43BRecurve WomenQualification Round Recurve
LUTZ James21DCompound MenQualification Round Compound
MICKELBERRY Erin44CRecurve WomenQualification Round Recurve
MORGAN Tate20CCompound MenQualification Round Compound
PEARCE Paige34BCompound WomenQualification Round Compound
REQUA Matthew1ARecurve MenQualification Round Recurve
RUIZ Alexis37ACompound WomenQualification Round Compound
SCHAFF Kris19BCompound MenQualification Round Compound
STANWOOD Thomas4DRecurve MenQualification Round Recurve
THEODORE Breanna36DCompound WomenQualification Round Compound
WILLIAMS Jack2BRecurve MenQualification Round Recurve
KAUFHOLD RobCoach
LEE KiSikCoach
LOYD PennyCoach
MALAVASI LeticiaTeam Manager
NICHOLS MelCoach
RODRIGUEZ CarolineMedical Person
SORRENTINO AnneMedical Person
WILLIAMS WendyCoach
WOO SongiCoach