Madrid 2019 World Archery Youth Championships Madrid 2019 World Archery Youth Championships
World Archery (WA)
Madrid (ESP), from 19-08-2019 to 25-08-2019
Madrid 2019 World Archery Youth Championships
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
BLAKE RoryCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BOYLE MadelineCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
COX AilaniCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
FOREST TazminCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
FRANCIS JaiCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GAZE JamesRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HOWDEN HarriCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HURNALL JasonRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LEONARD RemyCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MOLLEMA AlyssaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
OOSTHUIZEN Danie-LouisCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PAEGLIS LauraRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ROWLEY NathanCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MAXWORTHY AnthonyTeam Manager
MONGAN MelissaCoach
NICHOLSON DebCoach
STRAHAN LeanneTeam Manager
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
DAXBÖCK DieterRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DAXBÖCK MatthiasCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HASSLACHER MaximilianRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HEINCZ StefanCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KURZ LukasRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SCHOENFELLNER NoahRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SCHWEIGHOFER JulianRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
STEINWENDER MichaelCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
STRAKA ElisabethRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ZIKA AlexanderRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SEIDL BiancaCoach
WOELL ChristianTeam Manager
BANBANGLADESH
Name
Target
Event
Session
CHAKMA ProdiptaRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ISLAM Md TamimulRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KHATUN Mst EtyRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MD SAKIB MollaRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MONERA Mahanaz AkterRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
RAHMAN AishwarzoCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RUBEL Mohammad Hakim AhmedRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SIDDIQUE DiyaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FREDERICK MartinCoach
HASAN Md RashidulDelegation Official
HOQUE Mohammad ZiaulCoach
SERNIBAT RashiduzzamanTeam Manager
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
CARBONETTI TheoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DE SMEDT JarnoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DESTROOPER CharlotteRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HELLEMANS JulieRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MARKEY PieterRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
OSNOWSKI SébastienCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ROOS SennaRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VAN LOOY QuintenCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VAN STEEN ElianRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VANHAEREN MaartenRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MAES ThierryCoach
MARKEY TomCoach
NOTENBOOM FrancisTeam Manager
PRELIPCEAN MarinaCoach
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
BARLIUHOU StanislauRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DUBROUSKI MikitaRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KAZLOUSKAYA KarynaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KURATNIK AliaksandraRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SHVETS NadzeyaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TSIARETA AntonRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KAYIRCI KrystsinaCoach
KRIVOCHENKO OleksyCoach
VASILYEU RamanCoach
BOLBOLIVIA
Name
Target
Event
Session
GONZALES MOLLINEDO Giselle MonserratRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LIZARAZU ORTIZ Jose MariaRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PAREDES CACHI Mayte CamilaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TAPIA VALDEZ Nicolas GonzaloRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HERNANDEZ HERNANDEZ AlexeysCoach
MERIDA MANCILLA WaraCoach
MOLLINEDO VARGAS Gisela FatimaOther Function
BRABRAZIL
Name
Target
Event
Session
ABREU LuccasCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
COSTA MarceloRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DA SILVA BRITO DanielaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DE OLIVEIRA PORTO Marcus ViniciusRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GOMES PINHO Juliana de FátimaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MACHADO AnaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
NAKAZONE DE ALMEIDA Cesar HidekiCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PORTO ROSA TiagoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SLIATCHICAS CAETANO Ana LuizaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ZWICK ELY MatheusRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
AUGUSTO NUNES ReinaldoCoach
JUNQUEIRA CAMPOS HenriqueTeam Manager
VAZ ZARICHTA CristianoCoach
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
BANCHEV IvanRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DJAMBAZOV JordanCoach
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
ARSENAULT KristenCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BERES ColeCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BUNN AbbigailCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHERNIAK KyleCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHOUINARD JulesRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
COMBERBACH RobbieCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
COX AaronRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GERVAIS RemiRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KLASSEN BradyCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LAMEG BryanneCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LEE BenjamenRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PAQUETTE AlexandraCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SANDERS ChylerCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TAYLOR AustinCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TURCOTTE MatthewCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WATSON EmerieCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CRAWFORD DuncanCoach
GROSZKO DawnTeam Manager
RIGGS ShawnCoach
RIVEST PatrickTeam Manager
CHICHILE
Name
Target
Event
Session
BASSI IsabellaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PEÑA LEIVA TomasRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SOTO RicardoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
THENEE SERRANO FranciscaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BOLAÑOS SIERRA JuniorCoach
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
CHEN ShijunRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LI JiayiRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LI KexinRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LI XinxinRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LI ZhichaoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LIN LiangwenRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LIU GeminghaoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MA KailiRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SUN DapengRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WANG BaobinRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WANG WenxuanRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
XU ZhiyunRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DIAO WeiqiTeam Manager
DONG WenjinDelegation Official
LIU XiyuanCoach
LONG LinqiaoCoach
SU YalatuCoach
WANG TingTeam Manager
WEI ZongminMedical Person
ZHU YingDelegation Official
COLCOLOMBIA
Name
Target
Event
Session
ACOSTA GIRALDO ValentinaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ARCILA SantiagoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CARO LOMBANA SantiagoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GOMEZ ZULUAGA FelipeCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GOMEZ ZULUAGA PabloCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GUAQUETA MARTINEZ William SantiagoCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GUERRERO ASENCIO Maria JoseRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HERNANDEZ VERA DanielRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SINGH MEJIA Jagdeep TejiCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SUÁREZ Maria ValentinaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TORO VASQUEZ ManuelCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GARCIA Julian AndresCoach
JARAMILLO ALZATE DaironCoach
LARA CAVEDA EduardoCoach
ORREGO Lina MariaMedical Person
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
KOVACIC TihanaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MLINARIC AmandaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
REMAR AlenRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ZORMAN CvijetoslavCoach
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
CELMANOVA KarolinaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GRAPOVA KlaraRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
JECH MatejRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KRESALA JosefRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LETTLOVA NikolaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
NOVOTNA EliskaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VENHUDOVA AnetaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VITOVEC DavidRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ZIKMUNDOVA MartinaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ZIKMUNDOVA PetraCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MAJAROVA HanaTeam Manager
SIPEK JanCoach
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
AGERHOLM LenaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ASTRUP-JENSEN ValdemarCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BERG ChristofferCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BJARNARSON ToreCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BRYNNING RasmusRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHRISTIANSEN OliverCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FULLERTON MathiasCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
JAKOBSEN NannaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LADEFOGED ClaraRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
OLSEN SimonCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RASMUSSEN Mikkel BerrigRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
STAUDT OliverRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
STÜTZ NatachaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LAURSEN BjarneCoach
LAURSEN PatrickTeam Manager
ESAEL SALVADOR
Name
Target
Event
Session
CORADO PaolaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HERNANDEZ RobertoCoach
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ALEJO MOLERO LuciaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CALDERON ARROYO SergioCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CANALES EliaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CEREZO BERNET TeresaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DE VELASCO InesRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FERRANDEZ TEJERO ClaudiaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GALISTEO MonicaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GARCIA CEPA EndikaCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
IGLESIAS CarlosRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
JAUME Llorens RieraCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LAORDEN FITER MariaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LEYRE Fernández InfanteRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MARIO Sánchez MedranoCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MIRA BELMONTE RubenRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MUÑOZ AndreaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
NORCZYK PabloCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PEDRAZA CAMBERO AnaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PEREZ GARCIA BeatrizCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PITARCH MariaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
RUBEN de la CuerdaRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SANCHEZ ANTOKU KenRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SANCHEZ YunRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SOLANO DavidCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SOLERA Jose ManuelRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
AGUDO FatimaCoach
AGUSTIN RodríguezCoach
CORDOBA JulioCoach
CUESTA EliasCoach
MONTES RubenTeam Manager
MORAGO JuanCoach
SILVESTRE FernandoCoach
ZLENDER MatijaCoach
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
ILVES KristjanCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
JAATMA LisellCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JAATMA RobinCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KIVILO KarlRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LILIENTHAL TriinuRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
OUN HendrikRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PAAS Meeri-MaritaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
POLLUMAE AlexandraRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
REIGO Uku AndreasRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GROSS JaanusTeam Manager
JAATMA MaarikaCoach
KIVILO RaulCoach
TETSMANN MarisDelegation Official
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
RUUSKANEN NiiloRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VÄHÄLUMMUKKA EetuRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VUORINEN VerneRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KAARTINEN SariCoach
RANTANEN TimoTeam Manager
RUUSKANEN TuomoCoach
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
BARBELIN LisaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BERNARDI NicolasRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GRANDJEAN LolaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JACQUEY ClementRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
JAMOT MaxenceRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KACZMARECK ElodieRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MASSERET JuliaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RAMEL AzilizRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
THIRION LouRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TREVES AureliaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
AURAIX JeromeCoach
JONETTE NicolasCoach
KURTZ EmmanuelMedical Person
MUSY FrederiqueCoach
TIZZONI Jean-manuelCoach
TOPANDE-MAKOMBO GillesCoach
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
ANNISON LaylaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BRYAN JennyCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CARPENTER AdamCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CLIFFORD HollyCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GIBSON EllaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HASLAM LewisCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HEALEY PennyRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MASON LucyCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PAUL RubyRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PINDER RyanRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PIPER EleanorRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PIPER LouisaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
REID JacobRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ROGERS TheaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
STRETTON JessicaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SUSCA ThomasRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
THOMAS NathanCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
THOMAS-PRAUSE KaiCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WALSH JakeCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WARNER ElizabethRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
WHITMARSH AustinRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WISE AlexanderRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
WONG MatthewCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WOODGATE JamesRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FERGUSON AnthonyCoach
GILL DanielCoach
GRAY TonyTeam Manager
HUTCHISON GaynorCoach
KELLY StephanieCoach
NASH RoyCoach
NOTT JonCoach
SCOTT SimonCoach
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
KIEHL DomenicCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KRIPPENDORF TimCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KUNSCH PaoloCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LINKE ErikRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MERKEL DomenicRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
REINCKE SarahRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
REISENWEBER CleaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SCHILP FlavioRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SCHWARZ CharlineRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SCHWERTMANN NilsRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TARTLER ElisaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VETTER JonathanRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
WOLBRING PiaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DEHN SandraCoach
DELLENBACH MarcCoach
HERTKORN HolgerCoach
HOFFMANN AntjeCoach
LEWANDOWSKI RalfMedical Person
HKGHONG KONG, CHINA
Name
Target
Event
Session
CHANG Ngai KingCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CHENG Wai ChiuRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHEUNG Sum Hin MosesRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CHEUNG Tsz Lok RachelRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CHUNG Ching InCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HO Hei Ming JadeRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LAM Ching Nam JasmineCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LAW Kwun Pok LucienRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LEUNG Cheuk YinRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MING Pok HimCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
NGAI Ho ChunCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PINILI Martin Antoine MarinoCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TONG CalebRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TSUI Chun KitCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TUNG Ka WaiCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
WONG Cheuk HeiCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
WONG Sung TinRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
YEUNG Tsz ChaiCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
YU ShuyiCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LAU Kung Hung TerryTeam Manager
SO Man KinCoach
YEUNG On KinCoach
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
BALOGH Matyas LaszloRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VARGA DávidCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WENGER AttilaTeam Manager
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
BARI KomalikaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BISLA Sangampreet SinghCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CHAHAL RitikCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHANGMAI BishalRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CHAUDHARY ArshiyaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHOUDHARY JagdishRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DHAMANGAONKAR MadhuraCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GUPTA SachinRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HEMBROM LaxmiRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HIMANI Recurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HO GoraRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
JAWKAR Prathamesh SamadhanCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KIRAR MuskanCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MARKOO RagineeCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PHADTARE Tushar SanjayCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PRAGATI Compound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PUNIA TishaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SAKHRIE NikeshaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SALUNKHE Parth SushantRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SHITOLE Sakshi RajendraRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SUKHBEER SINGH .Compound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TOTE Saksi VinodRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VERMA VinayakRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VIDYARTHI ChiragCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHAUHAN BhawnaDelegation Official
GUPTA NileshCoach
KUMAR AnilCoach
MOHD DANISH .Delegation Official
SALARIA Richpal SinghCoach
SHARMA GauravCoach
SINGH ManjitCoach
SINGH SurenderCoach
SINGH SurinderCoach
TAMBAT PavanCoach
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
ALIPOOR NiloofarRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BYBORDY GeesaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GHORBANZADEH AmirmohammadCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HEIDARZADEHDEHKORDI DanialCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PAKZAD ArminCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
RAJABI MohammadmatinRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RAJABI NegarRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SHABANI RezaRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SHIRGHOLAMI Amir AliRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
YAZDANI AmirRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ZAMANI NEZHAD ParsaCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KARIMI Mohammad AliCoach
NAJARI OmidTeam Manager
PAKZAD BehzadCoach
SHABANI ZahraCoach
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
CULLEN SaffronCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
O'KEEFFE MaxwellRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TAYLOR AdamTeam Manager
ISRISRAEL
Name
Target
Event
Session
KLEINER ShaharRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MATZKIN GuyCoach
ISVVIRGIN ISLANDS, US
Name
Target
Event
Session
D'AMOUR NicholasRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
D'AMOUR KevinDelegation Official
RUIZ AVECEDO AngeloCoach
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ANDREOLI TatianaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BALSAMO MatteoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BAZZICHETTO ElisaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BOGGIATTO AlexCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BOMBARDA Michelle MariaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BRUNELLO AntonioCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
COEREZZA Elisa EsterRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CUOGO GiacomoCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DE ANGELI ValentinoCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
FABRIZZI FedericoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GREGORI FrancescoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GRILLI EleonoraCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HERVAT KarenRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LANDI GinevraRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LOVO NiccolòRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
NATALE PaolaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PAOLI AlessandroRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PINNA LucaCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PRANDINI BeatriceRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RANDAZZO FabioCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ROLANDO AikoRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RONER ElisaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SANTI MatteoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SERAFINI MartinaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CATTARI ManoloMedical Person
FALZONI GiovanniCoach
MARCHET LivianaTeam Manager
MOTTA MariaraffaellaCoach
OLIVIERI FabioCoach
OSELE StefanoMedical Person
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
AOSHIMA TetsuyaRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ISHII YutaRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ITO KaiseiRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
IWASA HisatoshiRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KUWAE YoshitoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MATSUSHITA ChiharuRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
NISHIJIMA ShioriRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
OHASHI TomokaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SONODA WakaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SUEKI KanaeRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TOMATSU DaisukeRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
WATANABE MaoRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HIGUCHI AkinoriCoach
KAWAI TokuyukiTeam Manager
KOZAKA YukimiCoach
MORIYA RyuichiCoach
YAMAKUBI KazueCoach
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
BOZTAYEV DaniyarRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GORSHKOV AndreyRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KILIBAYEVA AlmaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KOSTIN ArtemRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KUZMIN AndreyRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MAKARCHUK DianaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SHAPOVALOVA AnastassiyaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
UMURZAKOVA MariyaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ZHEXENBINOVA AdelCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BUZAUOV ZhumatCoach
LI SvetlanaCoach
TSAY KirillCoach
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
CHA SonghuiRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHO JeonguRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JANG MiRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JANG MinheeRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
JEON DohyeRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KIM HyeonjongRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KIM Je DeokRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KIM MyeonggyuRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KIM Pil-JoongRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LEE GahyunRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LEE JinyongRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
YEOM HyejeongRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JANG Hyeon-sooTeam Manager
KIM Dong KookDelegation Official
KIM Won SubCoach
LEE Kyung ChulCoach
OH JieunCoach
SEO MankyoCoach
LATLATVIA
Name
Target
Event
Session
BLAZE DavisRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SERGEJEVS RomansRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SIKSNA EvijaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LAPSINA ElinaTeam Manager
LTULITHUANIA
Name
Target
Event
Session
ABRAMAITYTE KristinaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ANTANAITIS JustasRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JANCIUKAS DominykasRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LAPASINSKAITE LiepaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PETRONIS SkirmantasRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PRANEVICIUTE MigleRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
RAMANAUSKAITE IvetaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RAMANAUSKAITE PaulinaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VECKYTE MedaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TIMINSKAS UgniusCoach
TIMINSKIENE IngaCoach
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
KLEIN JoeRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BALDAUFF LaurenceCoach
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
BUDECI CezarRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GATCO MilenaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MIRON RomanRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CECANOVA IrinaCoach
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ALVARADO SANTIN Angel DavidRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BECERRA AndreaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BERNAL MarianaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CABALLERO DiegoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DIAZ G. Viviana P.Recurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
FLORES ALANIS Jesus del AngelRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
FLORES MORENO MaricelaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GARCIA SebastianCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GONZALEZ DE ALBA RodrigoCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GUTIERREZ ALCARAZ Diana SofiaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HERNANDEZ JEON Ana SofiaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LEZAMA SOTO LuisCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MELLADO FLORES FatimaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
OLVERA MENDEZ RodrigoCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PEREZ CHAVEZ PabloCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
QUINTERO GARCIA Dafne ValeriaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ROJAS CarlosRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SAUCEDO CENTENO PaolaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TREVINO RomeoCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
URBINA ZAPATA Caleb JavierRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VACA CarlosRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VAZQUEZ AnaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VAZQUEZ Ana PaulaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VAZQUEZ ValentinaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ALCARAZ MACIAS Blanca EstelaOther Function
AVITIA HERNANDEZ SantiagoDelegation Official
CADENA JavierOther Function
GARCIA YaslotCoach
GONZALEZ MEDINA Rodolfo JorgeCoach
HERNANDEZ MarthaCoach
RAMIREZ AngelCoach
VACA GOMEZ CarlosCoach
VELEZ SANCHEZ David AlejandroCoach
MGLMONGOLIA
Name
Target
Event
Session
BATBUYAN TserenpurevRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DULAMKHAND UsukhbayarRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GANBAATAR OyungerelRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GANCHULUUN EnkhjinRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MASHBAYAR GegeenRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
OCHIRKHUYAG AnujinRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TELEUBYERD AbylaiRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TSOGTBAYAR TsenguunRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TUMUR-OCHIR SukhbatRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ULAMBAYAR ChuluunbaatarRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TOGOO TsogtbayarCoach
NAMNAMIBIA
Name
Target
Event
Session
BRANDT ChristiaanRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DE BOD DirkCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ENGELBRECHT DuanCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BRANDT ChristoCoach
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
BROEKSMA GijsRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GROOT WASSINK ChrisRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SMEETS YaëlRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SNELDER RikCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VAES DamianRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VAN LAARHOVEN KayRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VERWOERDT MaxCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WILTHAGEN JonahRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CUSTERS EmielTeam Manager
VAN ROZENDAAL-VAN GERVEN JacquelineCoach
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
FAUGSTAD AndersCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FIGVED SanderCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HAAKONSEN Hans KristianRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HASTHI Sander ThorbjornsenRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HJELLE YlvaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ISNES TrymCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JACOBSEN Emil LCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LISLEVAND SunnivaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ROTH SanderRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HALVORSEN MariusTeam Manager
NILSEN MagneCoach
NZLNEW ZEALAND
Name
Target
Event
Session
GRIFFITHS RyleyRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JONES RyanCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MATHESON FinnRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
NIZIOL AdamCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SLOAN OliviaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BAKER PetraCoach
MATHESON CushlaTeam Manager
NIZIOL RoseanneTeam Manager
PHIPHILIPPINES
Name
Target
Event
Session
AMISTOSO Phoebe NicoleRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BAJADO Ma. Ferimi GleamRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BIDAURE Gabrielle MonicaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DE SOSA John RossRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FELICIANO Jason EmmanuelRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HASTIE Carson FrancisRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LOFRANCO Prisa HerrenRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MAANDIG NiñoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MANALAC Nicole MarieRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TAGLE Nicole MarieRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TANCO Ryan JacobRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TANCO Sean JonathanRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MARINO Purita JoyCoach
MARTIN Roy VincentCoach
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
CHOJECKI MiłoszRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FERENS AnnaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JURASZ KarolinaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KASPROWSKI OskarRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KOCAJ MarlenaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KOZIOL KatarzynaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LAZOWSKI FilipRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
NAPLOSZEK KamilaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
NEŚCIOR AndrzejRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PLAZA KlaudiaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RYTLEWSKI MichalRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SPUTO JerzyRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ANTONOV SerhiyCoach
PACURA RyszardCoach
STEMPEL LeszekCoach
TROJNAR JacekCoach
PORPORTUGAL
Name
Target
Event
Session
CARNEIRO NunoRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MATOS TiagoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SIMOES NunoDelegation Official
PURPUERTO RICO
Name
Target
Event
Session
ALVARADO BryanCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
LACOT SebastianCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MUÑOZ AdrianRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LACOT FernandoCoach
REYES MariaCoach
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
AMAISTROAIE MadalinaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BUZILA-BALAS TudorRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FECIORU Ilinca AndreeaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MIKLOS BeatriceRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TANASESCU FlaviusRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TIMPU MarioRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DENES AlexandruTeam Manager
TRUFIN IoanaCoach
RSASOUTH AFRICA
Name
Target
Event
Session
AUCAMP AnicaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
AUCAMP Hercules AlbertusCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DE KLERK Christian BeyersCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ROUX WianRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VAN DER MERWE PaulCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VAN DER VEEN SkylahCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VAN WYK MichelleCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GATES WesleyTeam Manager
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
BIRIUKOVA EkaterinaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BUDAEV SodnomRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BUDAZHAPOVA TuianaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CHEREMISKIN StanislavRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHERKEZOVA ArinaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DAMSHAEV DambiRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
EFIMOV RomanCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GAREEV ArturCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KASHINA NadezhdaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KHARITONOVA ViktoriaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KNYAZEVA ElizavetaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KOROLEVA ElizavetaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KOSENKOV DaniilCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KRIKUNOVA PolinaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KRYLOV PavelCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KUKUSHKIN IvanCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MAKHMUDOV MukhibulloRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MAKHMUDOVA NurinissoRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
OSOROV BuiantoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PERFILYEVA DaryaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SANINA VeronikaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SHENKHOROV SergeiCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SNETKOVA NikaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VALIKOV MikhailRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DORZHIEVA SesegCoach
KHALUDOROVA ZinaidaCoach
MANKHANOV ZorigtoCoach
PLATONOV OlegCoach
POSTNIKOVA ElenaCoach
SHESTAKOV OlegCoach
SHILIN DmitriiCoach
TSYDENOV TumenCoach
VALIKHADZHAEVA LolaCoach
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BIZJAK NikRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
FERS SpelaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GODESA MatejCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GODESA MihaCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
JAGER MaticRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JEVSNIK TimCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PODKRAJŠEK SergejRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
RAVNIKAR ZigaRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VELKOVA MiaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
BOZIC BrinaCoach
ZUPANC MatejTeam Manager
SMRSAN MARINO
Name
Target
Event
Session
TURA LeonardoRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TURA MarcoCoach
SRISRI LANKA
Name
Target
Event
Session
DALPATADU RavienRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DALPATADU Kosmapatabedige SanathCoach
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
CHABIN KeziahRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CHOFFAT ValentinRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
COOKE InnesRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GONZALEZ SimonRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
HUNSPERGER JanineCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PICHONNAZ MaxineRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VALLARO AndreaCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
VARONE JustinCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CLINI FilippoCoach
LORETAN Maël FabienTeam Manager
XOTTI TizianoCoach
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BARANKOVA DenisaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BENDÍKOVÁ ElenaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CADER TomasRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HANULIAK Jan JakubRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KUBICEK LiborCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MACHAN MarosRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MAJERIK AndrejRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
POKORADI ViktoriaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SEDIVY SimonCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BALAZ BorisCoach
BENDIK MiroslavTeam Manager
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ARLEFUR-WÄLLSTEDT MarcusCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KÄCK CarolineCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MOSÉN JacobRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DYLANDER RickardCoach
RÖNNLUND RolfCoach
THATHAILAND
Name
Target
Event
Session
ARTSALEE SatapornRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ASITIMUNG KullanidCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CHAISILP PhonthakornRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
COOPER NatashaCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HAHN MaximilianRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
INKHAM NattapatRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JANTIMA NatthakanRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KAEWCHOMPHU KanoknapusCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KHUEANMUEANG SingkhornRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LIPSCOMB Alena JenwikaiRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
NOPPHARAT TheerachaiRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
PRATUMSUWAN KodchapornCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
THONGCHAT O-martCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
UTAISEREE ChanitaphonCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
UTHAIMONGKOL KittiphatCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
WANGJIRAPHAN PimnaraCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ASAVASANTI SomchaiTeam Manager
CHAIPHIPHAT AnuphapCoach
CHANSODA OraphanOther Function
DOUNGCHARERN WorapothCoach
DUANGSAMOSORN USACoach
INTARAVISET ChaninsasitCoach
KAENCHAN LertpornCoach
SRISUWON ThaweeCoach
WANKUMLUE ChadinCoach
WIKROM ThaothongchaiCoach
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHEN Zhao-ShengRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHIU Yi-ChingRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
DENG Yu-ChengRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
LIU Tai-YenRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SHIH Meng-ChunRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SU Szu-PingRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SU Yu-YangRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SUI Yun-ChingRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TAI Yu-HsuanRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
TANG Chih-ChunRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
YANG Ya-JungRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
YEH Yu-ChenRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
CHUNG Chuan-WeiCoach
KIANG Chan-AnOther Function
KUO Fang-ChenOther Function
LENG You-RongMedical Person
LIN Fang-YuCoach
LIN Shih-ChiaCoach
LIU Chan-MingCoach
NI Ta-ChihTeam Manager
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AK SametRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
AKCAOGLU BatuhanCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
AYDIN AliRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CELIK Zeynep NurdanCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
COSKUN GulnazRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DAL Erdal MericRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
DERIN SevcanRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
GAZOZ MeteRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
HANEY EmircanCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KISA EmirhanCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MARAS Efe GürkanRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
OZER SevvalCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
TOMRUK IpekCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
USLU EgemenCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
YILDIRMIS Muhammed AbdullahRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
YILDIZ YakupCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
YILMAZ Emine AzraCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
AYDIN SirerDelegation Official
BEKTAS OnurCoach
CAKIROGLU HakanTeam Manager
CALHAN YasinMedical Person
CINAR SermetCoach
CORBA YusufCoach
ERGIN DamlaCoach
ERGIN Yusuf GoktugCoach
GAZOZ MetinDelegation Official
HACICAFEROGLU BurhanettinDelegation Official
KOCAOGLU HusnuDelegation Official
NASARIDZE NataliaCoach
OZDEMIR EmreCoach
TOPALOGLU AbdullahTeam Manager
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
CHYBISOVA YevheniiaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ILLIASH VarvaraRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KOSTYK StefanRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
KOZHOKAR IvanRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
NAUMOVA ZhannaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
OVCHYNNIKOV ArtemRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
PANTSYRU OleksandrRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
RUSNAK OleksandraRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SIKALO YelyzavetaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SMIRNOV OleksiiRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
USTINOV ArtemRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
ZHUK PolinaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GRUSHEV ViktorCoach
KOLYADINTSEVA SvitlanaCoach
LEBETKO SerhiyMedical Person
MYKHAYLENKO ViktorCoach
NOVAKOVSKYY VladlenTeam Manager
RODINOV SerhiiCoach
YARMISTYI VitaliiCoach
USAUSA
Name
Target
Event
Session
BENDER RaeganCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BROADNAX CurtisCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
CLAPS ElianaRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
COWLES TrentonRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
FRENCH CooperCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
GNORIEGA CatalinaRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
JUNG AmyRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
KAUFHOLD CaseyRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
MCWHERTER SethRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MILLER FaithCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
MUCINO-FERNANDEZ JenniferRecurve Cadet WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
NOFEL MatthewRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
OH JoonsuhRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RUIZ AlexisCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
RUSSELL MatthewCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
SCARBORO JosefRecurve Cadet MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SCARBROUGH AnnaCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SEARS ConnorCompound Junior MenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
SULLIVAN SawyerCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
VANDERWIER SavannahCompound Junior WomenQualification Round Compound Junior and Recurve Cadet
WEATHERSPOON MakenzieCompound Cadet WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
WILLIAMS JackRecurve Junior MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ZEUG ColeCompound Cadet MenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
ZULETA-VISSER AlexRecurve Junior WomenQualification Round Compound Cadet and Recurve Junior
BECK LindaCoach
FALKS LavalCoach
FONSECA AntonioCoach
FONSECA JuliaCoach
HETLETVED LeeCoach
LEE KiSikCoach
LUDWIG DougCoach
MALAVASI LeticiaTeam Manager
NICHOLS MelCoach
OH Woo SCoach
PFEIL HeatherCoach
SCARBROUGH JoyCoach
STOVER HollyCoach
VISSER JosephineCoach
WICHSER MichaelCoach
WOO SongiCoach