Memoril Karola Noskovi?a, SP v halovej lukostre?be R1 Memoriál Karola Noskoviča, SP v halovej lukostreľbe R1
Blue Arrows Viničné (BAV)
Viničné, from 12-01-2019 to 13-01-2019
Memoril Karola Noskovi?a, SP v halovej lukostre?be R1
Zoznam Účastníkov zoradených podľa Kategórie
 
DLMDlhý luk Muži
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
HARLK HUBERT ARROWS
017CDARÁZS LadislavSes. 2
017AMAGYARICS PavolSes. 2
HH3HORNÉ HÚŠČIE 3D
017BKÖNIG RadekSes. 2
HLCHHolý luk Chrobáci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
PETI. SŠLK PETRŽALKA
021DFERKOVOVÁ LuciaSes. 1
021CKRUŽELOVÁ AnicaSes. 1
HLJZHolý luk Juniorky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
PETI. SŠLK PETRŽALKA
017CSTAHLOVÁ LenkaSes. 1
HLKMHolý luk Kadeti
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
PETI. SŠLK PETRŽALKA
016DPATRIK HomolaSes. 1
HLMHolý luk Muži
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
HH3HORNÉ HÚŠČIE 3D
009DMÁLEK PeterSes. 1
KSLKŠL ROBIN ZVOLEN
009BBINDER DušanSes. 1
010BMYŠIAK ŠtefanSes. 1
LBBLUKOSTRELEC BB
010AKLIMENT IgorSes. 1
011AŠALAMÚN JaroslavSes. 1
009ASTYK ĽubomírSes. 1
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
011BKUNDRACIK FrantišekSes. 1
012BSESTRIENKA JurajSes. 1
LKTLUKOSTRELECKÝ KLUB TURIEC
012CKELEMEN MartinSes. 1
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
011DSCHMIESTER AlfrédSes. 1
LVZLUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ
012AFUČÍK CyrilSes. 1
PETI. SŠLK PETRŽALKA
011CPARAJ LadislavSes. 1
010CTEMEŠI PeterSes. 1
009CŽIAK JánSes. 1
HLMMHolý luk Mladší žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
020BSZABÓ ViktorSes. 1
PETI. SŠLK PETRŽALKA
020ABALCO MichalSes. 1
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
020CŠIAGI PeterSes. 1
HLMZHolý luk Mladšie žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
PETI. SŠLK PETRŽALKA
020DTRNOVSKÁ IvanaSes. 1
HLSMHolý luk Starší žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
PETI. SŠLK PETRŽALKA
018CBAČA RichardSes. 1
018BKARASZ RóbertSes. 1
SKOŠK ORLÍK SLIAČ
018ABEJTIC RóbertSes. 1
HLSZHolý luk Staršie žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
HH3HORNÉ HÚŠČIE 3D
019AMÁLKOVÁ LeaSes. 1
PETI. SŠLK PETRŽALKA
019DBOHUNICKÁ KristínaSes. 1
HLV2Holý luk Veteráni 2
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
PETI. SŠLK PETRŽALKA
015BKONČEK MiroslavSes. 1
016BRADIČ JúliusSes. 1
SPBTJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
015CBAGAR OldřichSes. 1
015ADUBČÁK AntonSes. 1
016AKRÁTKY PavelSes. 1
016CŠIMKO PeterSes. 1
HLVMHolý luk Veteráni
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
PETI. SŠLK PETRŽALKA
017BBALCO PeterSes. 1
017AERNST RomanSes. 1
HLZHolý luk Ženy
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
HARLK HUBERT ARROWS
014CMLINKOVICSOVÁ EditaSes. 1
HH3HORNÉ HÚŠČIE 3D
013DMÁLKOVÁ ErikaSes. 1
KSLKŠL ROBIN ZVOLEN
014DBINDEROVÁ TatianaSes. 1
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
013CROSTAS KristínaSes. 1
PERLUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN
013BGAŠPARCOVÁ PatríciaSes. 1
PETI. SŠLK PETRŽALKA
013ASLÁDKOVIČOVÁ VeronikaSes. 1
SPBTJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
014BMARČIŠOVÁ MiriamSes. 1
KLKMKladkový luk Kadeti
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
007BŠÁLEK TobiasSes. 1
007AŠEDIVÝ ŠimonSes. 1
KLMKladkový luk Muži
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
ACGARCHERY CLUB GERONIMO
002BSZABÓ TomášSes. 1
004CVESELÝ LubošSes. 1
001BVESELÝ PavolSes. 1
ACSAAC SAGITTARIUS AUSTRIA
003DMATZNER MichaelSes. 1
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
003BBUŽEK VladimírSes. 1
HARLK HUBERT ARROWS
003CBOŠANSKÝ JozefSes. 1
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
004AHURBAN Vladimír st.Ses. 1
002APONGRÁCZ PeterSes. 1
001DROSTAS ZoltánSes. 1
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
004DKUBÍČEK ML. LiborSes. 1
003AKVALTÍN AntonSes. 1
002CŠEDIVÝ VladimírSes. 1
SARSPORT CLUB SPEED ARROWS
001APAVLÍK MarcelSes. 1
SPBTJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
002DGAJDZIK PeterSes. 1
KLMMKladkový luk Mladší žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
008ADÉCSI LeonardoSes. 1
KLMZKladkový luk Mladšie žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
008CMATÚŠOVÁ KatarínaSes. 1
KLSZKladkový luk Staršie žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
REFREFLEX ŽILINA
008DKOČUTOVÁ LuciaSes. 1
KLVMKladkový luk Veteráni
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
ACGARCHERY CLUB GERONIMO
006BJANKOVIČ PeterSes. 1
HARLK HUBERT ARROWS
006DDEÁK KarolSes. 1
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
006AGÁL PeterSes. 1
006CKUBÍČEK ST. LiborSes. 1
LVZLUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ
007DDURNÝ MatúšSes. 1
KLVZKladkový luk Veteráky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
REFREFLEX ŽILINA
004BMITRINGOVÁ AnnaSes. 1
KLZKladkový luk Ženy
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
005BGÁLOVÁ BarboraSes. 1
005CŠÁLKOVÁ TaťánaSes. 1
005AŠEDIVÁ ElizabetaSes. 1
REFREFLEX ŽILINA
005DHANULIAKOVÁ VieraSes. 1
OLCHOlympijský luk Chrobáci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
020ABÍŽOVÁ KatarínaSes. 2
SNPLK SUCHÁ NAD PARNOU
020CTOLLAROVIČOVÁ AdelkaSes. 2
OLJMOlympijský luk Juniori
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
009DNAGYIDAI ErnestSes. 2
OLKMOlympijský luk Kadeti
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
010ABENNAR AdamSes. 2
HH3HORNÉ HÚŠČIE 3D
011DMÁLEK JakubSes. 2
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
010CDOMORÁK AdamSes. 2
011CMACHAN MarošSes. 2
012DSLÁDEK TomášSes. 2
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
011BMINTÁL RichardSes. 2
010BPOBIJÁK MarekSes. 2
SNPLK SUCHÁ NAD PARNOU
010DPUTERA AdriánSes. 2
SPBTJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
011AGALANDA DušanSes. 2
012CHERCEG ErikSes. 2
OLKZOlympijský luk Kadetky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
012AINGELIOVÁ EmmaSes. 2
013DJIRKU EmaSes. 2
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
012BMINDEKOVÁ BiankaSes. 2
LPKLUKOSTRELECKÝ A P.KLUB ELÁN
013APOKORÁDI ViktóriaSes. 2
LSLLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
013CBENDÍKOVÁ ElenaSes. 2
SNPLK SUCHÁ NAD PARNOU
013BHIRNEROVÁ LuciaSes. 2
OLMOlympijský luk Muži
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
002DCÁDER TomášSes. 2
001DDUBAŠÁK MarekSes. 2
003DJIRKU RadomírSes. 2
HARLK HUBERT ARROWS
005DHÉGL GabrielSes. 2
HH3HORNÉ HÚŠČIE 3D
006BMÁLEK PeterSes. 2
LBBLUKOSTRELEC BB
006AGAZDÍK SlavomírSes. 2
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
001AFRANCŮ OndrejSes. 2
002AHURBAN Vladimír ml.Ses. 2
003APOIZL DominikSes. 2
004ASRDOŠ ViliamSes. 2
005AVIDA PeterSes. 2
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
002CPLAVÝ FrantišekSes. 2
003CPOBIJÁK MiroslavSes. 2
LPKLUKOSTRELECKÝ A P.KLUB ELÁN
005CĽACH JakubSes. 2
004CVELČÍK MichalSes. 2
PERLUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN
006CKOLLÁRIK IvanSes. 2
REFREFLEX ŽILINA
005BHANULIAK JánSes. 2
004BHANULIAK Ján JakubSes. 2
SNPLK SUCHÁ NAD PARNOU
004DZITRICKÝ RadimSes. 2
SPBTJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
002BHERCEG MiroslavSes. 2
003BNÉMET RichardSes. 2
001BNÉMET VojtechSes. 2
OLMMOlympijský luk Mladší žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
019CMICHÁLEK SamuelSes. 2
OLMZOlympijský luk Mladšie žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
018CBEIEROVÁ MichaelaSes. 2
019APALITEFKOVÁ AndrejkaSes. 2
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
018DNEMEČKAYOVÁ StelaSes. 2
SNPLK SUCHÁ NAD PARNOU
018BHORVÁTHOVÁ SáraSes. 2
019BOSTRADICKÁ LuciaSes. 2
OLSMOlympijský luk Starší žiaci
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
014BKOVÁČ OndrejSes. 2
HARLK HUBERT ARROWS
014CMLINKOVICS AlexSes. 2
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
015BVOROŠ LukášSes. 2
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
015AMICHÁLEK JakubSes. 2
PETI. SŠLK PETRŽALKA
014DMEDVECZKY DanielSes. 2
REFREFLEX ŽILINA
014AZAUŠKA DávidSes. 2
OLSZOlympijský luk Staršie žiačky
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
BAVBLUE ARROWS VINIČNÉ
016BORIHELOVÁ LíviaSes. 2
REFREFLEX ŽILINA
016CDRUSKOVÁ KristínaSes. 2
015CJAKUBOVÁ MagdalénaSes. 2
016AŠČERBÁKOVÁ  SofiaSes. 2
OLV2Olympijský luk Veteráni 2
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
009BŠÍPOŠ PavelSes. 2
SPBTJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
008CŠIMKO PeterSes. 2
OLVMOlympijský luk Veteráni
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
008BBRASO PavelSes. 2
REFREFLEX ŽILINA
008DKAPUSTA ĽubomírSes. 2
SNPLK SUCHÁ NAD PARNOU
009CPLEVZA JozefSes. 2
SPBTJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
008AKENDERA GustávSes. 2
009ALAUKO JurajSes. 2
OLZOlympijský luk Ženy
Terčovnica
Rank
Športovec
Ses.
LKBLUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
007CBARÁNKOVÁ DenisaSes. 2
007BBELIANSKA SarahSes. 2
007AČIŽMÁROVÁ ViktóriaSes. 2
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
007DMICHÁLKOVÁ ZuzanaSes. 2