Kejohanan Memanah Indoor Tampin 2019 Kejohanan Memanah Indoor Tampin 2019
Top Point Archery Club (TAC)
Dewan Majlis Daerah Tampin, Negeri Sembilan, from 11-01-2019 to 13-01-2019
Participant List ordered by Target
 
Recurve Beginner Boy (RBB)
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
5AAKMAL SYAZWAN Mohd FauziTACTACRecurve Beginner Boy
5BMUHAMMAD KHAZARIN AfiqTSASACTUN SAS ARCHERY CLUBRecurve Beginner Boy
6AMUHAMMAD AQIL ASHRAAF Abd RazakTACTACRecurve Beginner Boy
6BARIF AdhamTSASACTUN SAS ARCHERY CLUBRecurve Beginner Boy
7AMUHD NAJWAN Mohd YusofTACTACRecurve Beginner Boy
7BMUHAMMAD IrfanTSASACTUN SAS ARCHERY CLUBRecurve Beginner Boy
8AMUHAMAD AFIF HAZIM Mohd NizamTACTACRecurve Beginner Boy
8BANIQ FarisTSASACTUN SAS ARCHERY CLUBRecurve Beginner Boy
9AMUHAMMAD FARHAN FarizTACTACRecurve Beginner Boy
9BISKANDAR ZulkarnainTSASACTUN SAS ARCHERY CLUBRecurve Beginner Boy
10BMUHAMMAD AMNAN SuhaimiUSJ20USJ 20Recurve Beginner Boy
11AERFAN FARIS Mohd RidzwanTACTACRecurve Beginner Boy
11BMUHAMMAD HAZIQ AIMAN Mohd ZolkiUSJ20USJ 20Recurve Beginner Boy
12AMUHAMMAD SHAFIQ IZZUDIN ZainuddinTACTACRecurve Beginner Boy
12BJOHAN ARIF Rudy IriawanUSJ20USJ 20Recurve Beginner Boy
13ABADRUL BAKHTIAR RowiPDACPDACRecurve Beginner Boy
13BMUHAMAD HARITH Muhamad KodriUSJ20USJ 20Recurve Beginner Boy
14AAMMAR ASHRAF RowiPDACPDACRecurve Beginner Boy
14BMUHAMMAD ARFAN SuhaimiUSJ20USJ 20Recurve Beginner Boy
15AM FIRDAUS LEE AliPDACPDACRecurve Beginner Boy
15BMUHAMMAD HFIY HAIKAL RuslanAKMAAKMARecurve Beginner Boy
16AMUHAMMAD AMER RAMADAN IsmarPDACPDACRecurve Beginner Boy
16BWI'AM ADDIN Mohd ZuhadiAKMAAKMARecurve Beginner Boy
17AAHMAD HAKIM MIRZA Mohd HanafiPDACPDACRecurve Beginner Boy
17BMUHAMMAD ABBAS ZAQUAN Saiful ImranAKMAAKMARecurve Beginner Boy
18AQAYS AMSYAR Azizan3QARCHERYTRIPLE Q ARCHERYRecurve Beginner Boy
18BAMMAR HARIZ ZakariaAKMAAKMARecurve Beginner Boy
19ARAEF ALAUDDIN Romizal AmirABWANACABWANACRecurve Beginner Boy
19BARIMI ARIZ Mohamad NazriAKMAAKMARecurve Beginner Boy
20AAMIR AMSYAR MahmudSEPINTARSEPINTARRecurve Beginner Boy
20BAMIRUL MIKHAIL Mohd ShukorCOJACOJA ACADEMYRecurve Beginner Boy
Recurve Men, Under 16 Men, Under 12 Men
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
5AMUHAMMAD AMNAN SuhaimiUSJ20USJ 20Recurve Cadet Men
5BMUHAMMAD FAIZ FarizTACTACRecurve Cadet Men
6AKHAIRIL IKMAL HAQIM ZainudinKKTMLKKTM LEDANGRecurve Men
6BAZLI YakobABWANACABWANACRecurve Men
6CMUHAMMAD THAQIF AIMAN RadzwanMJIIMJIIRecurve Men
6DMUHAMMAD ARIF SYAFI SuffianUTTAUTTA ARCRecurve Men
7ALUQMAN RuslizamKKTMLKKTM LEDANGRecurve Men
7BAHMED YUSSOF KamaruddinABWANACABWANACRecurve Men
7CMUHAMMAD AMIR ANAQISHAH Shah BudinMJIIMJIIRecurve Men
7DAMIRUL AMIN Ahmad YusriUTTAUTTA ARCRecurve Men
8AAHMAD AMIN AMRI Azra'iKKTMLKKTM LEDANGRecurve Men
8BMOHAMAD SHAFWAN SanitABWANACABWANACRecurve Men
8CMUHAMMAD SHAH ALFITRI Nor HasrinMJIIMJIIRecurve Men
8DMUHAMMAD KHAIRUL NAZIM Mohd YunusUTTAUTTA ARCRecurve Men
9AMUHAMMAD FIRDAUS Mohd ZainiKKTMLKKTM LEDANGRecurve Men
9BROMIZAL AMIR RosdiABWANACABWANACRecurve Men
9CHAKIM Abu BakarMJIIMJIIRecurve Men
9DMUHAMMAD AQIF Mohamad NorKMSKOLEJ MARA SEREMBANRecurve Men
10AMUHAMMAD IZARULHISYAM BARIQ RosjismiKKTMLKKTM LEDANGRecurve Men
10BMOHD AZREEN Mohamad NasirABWANACABWANACRecurve Men
10CMUHAMMAD AKID Mohd RushdiMJIIMJIIRecurve Men
10DMUHAMMAD NAZARUDDIN Mohd NasserKMSKOLEJ MARA SEREMBANRecurve Men
11AAHMAD SYAFIQ Mohamad IsaKKTMRKKTM REMBAURecurve Men
11BTASNIM SaizanUTEMUTEMRecurve Men
11CSYAFIQ SDARSDARRecurve Men
11DMUHAMMAD IZZAT Abdul RazakINDPERSENDIRIANRecurve Men
12ADANIAL HAIKAL ZainalKKTMRKKTM REMBAURecurve Men
12BMUHAMMAD AMIRUDDIN AzmanUTEMUTEMRecurve Men
12CSADIQ SDARSDARRecurve Men
13AMUHAMMAD FAHIM Muhd GaddafiSEPINTARSEPINTARRecurve Men
13BMUHAMAD ZARUL DANIAL Mohd Khairul AdzmarTACTACRecurve Men
13CAFIQ FARHAN AzliMAMALAYA ARCHERYRecurve Men
14AMUHAMMAD AMRAN ASYRAF Nor AzliSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Men
14BBURHANUDIN SDARSDARRecurve Junior Men
14CMUHAMAD NAJMI Muhd YusufTACTACRecurve Junior Men
14DABDUL AZIM Abd RazakAKMAAKMARecurve Junior Men
15AMUHAMMAD IZZAHAN IsmanSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Men
15BDANIAL AriffinSDARSDARRecurve Junior Men
15CLUQMAN HAIQAL AbdullahTACTACRecurve Junior Men
15DMUHAMMAD ShazamierPACPINTAR ARCHERY CLUBRecurve Junior Men
16AMUHAMMAD IKRAM MUQRI Abdul HalimSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Men
16BMUHAMMAD HAZIQ KhalilSMDSAIDSM DOL SAIDRecurve Junior Men
16CMUHAMAD ZUHAIRI NAZMI Mohd ZakiTACTACRecurve Junior Men
16DAFI HAKIM RokumarMAMALAYA ARCHERYRecurve Junior Men
17ATUAN MUHAMMAD HAZIQ Tuan ZulkifliSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Men
17BHARIS SAIFUDIN HairulazimSRAISTSRAI SALAK TINGGIRecurve Junior Men
17CAHMAD PADZIL HAKIMI FirdausTACTACRecurve Junior Men
18AASHRAF FAQIHI Ahmad FakhruddinSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Men
18BMUHAIMIN Mohd FaridMAHAMAHA ARCHERYRecurve Junior Men
18CMUHD AZIMI Mohd NorwafiSDESDERecurve Junior Men
19ANABIL AMJAD Mohd HafizTACTACRecurve Cadet Men
19BIZZ MUHAMMAD DARWISH OSMAN AzizanSRAISTSRAI SALAK TINGGIRecurve Cadet Men
19CMOHD AKMAL FARIS Mohd FauziTACTACRecurve Cadet Men
19DMUHAMMAD DANISH AMSYAR Nor AzlanCOJACOJA ACADEMYRecurve Cadet Men
20AMUHAMMAD THAQIF ZainuddinTACTACRecurve Cadet Men
20BQAYS AMSYAR Azizan3QARCHERYTRIPLE Q ARCHERYRecurve Cadet Men
20CTENGKU AHMAD AZAIM Tengku HarunTACTACRecurve Cadet Men
20DALIEF SHAZARWAN Hizwan SyarmalCACCACRecurve Cadet Men
Recurve Women, Under 16 Women, Under 12 Women
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
7ANUR SYAHRAIN MohapopKKTMLKKTM LEDANGRecurve Women
7BSITI ZURIFAH ZubirTACTACRecurve Women
7CNUR ALYA QISTINA Mohd YusoffSEPINTARSEPINTARRecurve Women
7DNURUL IZZAH KHARIYAH JasniPDACPDACRecurve Women
8ASITI AISHAH AhmadKKTMLKKTM LEDANGRecurve Women
8BNUR IZATY ArsilTACTACRecurve Women
8CFATEEN NUR UMAIRAH Zailan ShahSEPINTARSEPINTARRecurve Women
8DAINA NURAINI KamaruzamanPDACPDACRecurve Women
9AAMEERA RuslanKKTMLKKTM LEDANGRecurve Women
9BNURUL AINUL BALQIS FirdausTACTACRecurve Women
9CAIN NAQUYAH HisyamSEPINTARSEPINTARRecurve Women
9DIRDINA HattaPDACPDACRecurve Women
10ANUR SYUHADA MinhadKKTMLKKTM LEDANGRecurve Women
10BSITI HAJAR ASYIQIN FazillahSDESDERecurve Women
10CNUR MADIEHAH Khairul AnuarUTTAUTTA ARCRecurve Women
11BNUR ADLINA MARINI Amir SuharmanSDESDERecurve Women
11CNUR JALILAH Khairul AnuarUTTAUTTA ARCRecurve Women
11DNURDAYANA ANISYA FauzikarimullahMJIIMJIIRecurve Women
12ASITI RUZIMAH KamaruddinKKTMRKKTM REMBAURecurve Women
12BSYARIFATUN NISA Ma'anasKKTMLKKTM LEDANGRecurve Women
12CSITI AISHAH Zainul AbidinMJIIMJIIRecurve Women
12DKAREN SALAS HuamaniTASTEAM ARCHERS STUDIORecurve Women
13ANUR SOLEHA Ahmad MusaddadSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
13BNORAMIRA SUHAILA Mohd Ismail FarhariSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
13CNUR HAZIRAH MazmiSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
13DNUR NasuhaMAHAMAHA ARCHERYRecurve Junior Women
14AIMAN IRDINA NorazmiSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
14BNATASHA FARHANA Mohd Shaiful HaslamSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
14CWAN NUR NAYLI YASMEEN Wan Mohd RizalSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
14DNUR UMAIRAH AzmiMAHAMAHA ARCHERYRecurve Junior Women
15ASITI NUR MUZRIFAH HANIS MuzakkirSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
15BIZZATUL MARDHIAH Mohd AzharSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
15CANIS NABILA Mohd Ismail FarhariSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
15DTUN IZZAH AFIFAH Mohd JamilPDACPDACRecurve Junior Women
16ANUR FARZANA NADIAH Mohd JohariSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
16BALEESHA Taqiyuddin AminiSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
16CNURULAIN HASANAH Abdul MauludSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
16DNUR AMIRA IsmarPDACPDACRecurve Junior Women
17ABALQIS BATEISYA ZulkifleeSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
17BNUR AISHAH ZULAIKHA AbdullahTACTACRecurve Junior Women
17CSITI SARAH RoslanSEPINTARSEPINTARRecurve Junior Women
17DSAIYIDATUL ASIAH MAISARAH SuhaimeINDPERSENDIRIANRecurve Junior Women
18ANUR BALQIS ZULAIKHA AbdullahTACTACRecurve Cadet Women
18BNUR AISYAH AL-HUMAIRA' Md ShahrifudinPDACPDACRecurve Cadet Women
18CIMAN NASUHA ZuhairiTACTACRecurve Cadet Women
18DSITI SAIDATUL IKLIMA AbdullahCACCACRecurve Cadet Women
19ANUR AFIFAH HADIRAH Mohd NizamTACTACRecurve Cadet Women
19CIZZ ERYNA OSMAN AzizanSRAISTSRAI SALAK TINGGIRecurve Cadet Women
19DNUR ALISYA ASYURA Hizwan SyarmalCACCACRecurve Cadet Women
20ANURUL JANNATULNAIM Mohd NazriTACTACRecurve Cadet Women
20CHANNAN SOFWA HairulazimSRAISTSRAI SALAK TINGGIRecurve Cadet Women
Recurve Beginner Girl (RBG)
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
9ASITI IDAYU AISHAH SafrizuanAKMAAKMARecurve Beginner Girl
9BHERA ZEB Muhammad FalakPDACPDACRecurve Beginner Girl
10AZARA ZEB Muhammad FalakPDACPDACRecurve Beginner Girl
10BNUR DURRATUN NAJJAH Mohd NazriTACTACRecurve Beginner Girl
11AQASEH AMEERA ZAFEERA Md TahirAKMAAKMARecurve Beginner Girl
11BNUR BALQIS FARISHA AbdullahTACTACRecurve Beginner Girl
12AFAQIHAH INSYIRAH Mohd Nur FikriAKMAAKMARecurve Beginner Girl
12BSITI DELISHA LIYANA Abd RazakTACTACRecurve Beginner Girl
13ANUUR HANAA ZULFAA Mohd NajibAKMAAKMARecurve Beginner Girl
13BNUR AFIFAH HAZIQAH Mohd NizamTACTACRecurve Beginner Girl
14ARAJA AIRA ZAHIRAH Raja Lokman HakimAKMAAKMARecurve Beginner Girl
14BSITI DAMIA LIYANA Abd RazakTACTACRecurve Beginner Girl
15ANIA DURRANY Noor MuhammadAKMAAKMARecurve Beginner Girl
15BNUR QASEH ALYSSA Abd RahmanUSJ20USJ 20Recurve Beginner Girl
16ANUUR NUHAA NABIIHAH Mohd NajibAKMAAKMARecurve Beginner Girl
16BSITI ZAHIRAH Mohd ZakariaUSJ20USJ 20Recurve Beginner Girl
17ASITI NUR DAMIA IRDINA Mohamad ZulaizamSKDNSK DATO NANINGRecurve Beginner Girl
17BHANI AFZA SYAHMI Shahid ShamUSJ20USJ 20Recurve Beginner Girl
18ANUR ALYAA SUFIYA Mohd FaizalSKDNSK DATO NANINGRecurve Beginner Girl
18BPIVEETHRA Perakas RaoUSJ20USJ 20Recurve Beginner Girl
19AAIMEE HadirahTSASACTUN SAS ARCHERY CLUBRecurve Beginner Girl
19BEMMI HumairaSRAIPBSRAI BERANANGRecurve Beginner Girl
20ASITI SAIDATUL IKLIMA AbdullahCACCACRecurve Beginner Girl
20BNUR ALYA FATINI KhalilSMDSAIDSM DOL SAIDRecurve Beginner Girl