Noregsmeisterskap innandrs bogeskyting 2019 Noregsmeisterskap innandørs bogeskyting 2019
Førde bogeskyttarklubb (Førde)
Førdehuser, Førde, from 05-04-2019 to 7-04-2019
Noregsmeisterskap innandrs bogeskyting 2019
Deltakere gruppert etter klubb
 
AKKERAKKERHAUGEN BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
GROV Martinus28BRecurve HerrerPulje 1
ASKIMASKIM BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HANSEN ÅdneVip TrenerPulje 0
HANSEN Tilde Wahl9CRecurve Rekrutt JenterPulje 3
WAHL HANSEN IngunnVip LaglederPulje 0
BERGEBERGEN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ALSOS HelgeVip LaglederPulje 0
ALSOS Helge29ABarebow HerrerPulje 2
ALSOS Oskar4ARecurve Rekrutt GutterPulje 3
ANDREASSEN SÆLE LineVip LaglederPulje 0
CHRISTIANSEN LasseVip LaglederPulje 0
CHRISTIANSEN Lasse Løvik8ACompound HerrerPulje 1
CHRISTIANSEN Petter28ALangbue HerrerPulje 3
EGGESBØ HOOVER Elliot13ABarebow KadettPulje 3
FJELLHEIM KjetilVip LaglederPulje 0
FJELLHEIM Kjetil29BLangbue HerrerPulje 3
HALVORSEN TomVip LaglederPulje 0
HALVORSEN Tom26DBarebow HerrerPulje 2
HAMRE DANIELSEN Anna13CBarebow KadettPulje 3
HOELGAARD Henrik27DBarebow HerrerPulje 2
HOLTE Ole JørgenVip TrenerPulje 0
HOLTE Ole Jørgen3CCompound HerrerPulje 1
JENSEN Ida Elise Høivaag13DBarebow KadettPulje 3
JENSEN Jan RogerVip LaglederPulje 0
JENSEN Jan Roger28CBarebow HerrerPulje 2
JOHANNESEN Erik21DInstinktiv HerrerPulje 3
JOHANNESEN KVALHEIM Nathalie11CBarebow RekruttPulje 3
KIPPENBROECK Ole-Johan7DCompound Herrer 50Pulje 2
LINDSTAD Raphael3CRecurve Rekrutt GutterPulje 3
MOINICHEN BRANDTZAEG Janne32DBarebow DamerPulje 2
MOLVIK JeanetteVip LaglederPulje 0
MOLVIK Jeanette34ABarebow DamerPulje 2
OLLIKAINEN Ari4CCompound Herrer 50Pulje 2
RUNDHOVDE Leif30DLangbue HerrerPulje 3
SCHUMANN-OLSEN TerjeVip LaglederPulje 0
SCHUMANN-OLSEN Terje31ABarebow HerrerPulje 2
SELVIK Linn-ThereseVip LaglederPulje 0
SELVIK Linn-Therese33ABarebow DamerPulje 2
SOMMERSTEN Jørgen29CBarebow HerrerPulje 2
STORESUND KathrineVip LaglederPulje 0
STORESUND Stian30ABarebow HerrerPulje 2
SÆLE KristinaVip LaglederPulje 0
SÆLE Kristina21DRecurve Kadett JenterPulje 2
SÆLE Line Andreassen32ABarebow DamerPulje 2
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDERESEN KristofferVip LaglederPulje 0
ANDERSEN Kristoffer5BCompound HerrerPulje 1
HALDORHAMN Hilde MarieVip LaglederPulje 0
HALDORHAMN Hilde Marie23BInstinktiv DamerPulje 3
LINDE-NIELSEN ErikVip LaglederPulje 0
LINDE-NIELSEN Erik9CCompound Herrer JuniorPulje 2
NEERGAARD KnutVip LaglederPulje 0
NEERGAARD Knut26CLangbue HerrerPulje 3
TVEITEN Bjørn OrsteenVip TrenerPulje 0
TVEITEN Bjørn Orsteen3DCompound HerrerPulje 1
TVEITEN Lene OrsteenVip TrenerPulje 0
TVEITEN Lene Orsteen9ACompound DamerPulje 1
EIDSVEIDSVOLL BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
GRINAKER LEIFSEN Trond27BBarebow HerrerPulje 2
LEIFSEN Trond GVip TrenerPulje 0
SØGNEN Bjørn ReinhardtVip LaglederPulje 0
SØGNEN Bjørn Reinhardt32DRecurve Herrer 50Pulje 1
FANAFANA BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDREASSEN Inge29CRecurve HerrerPulje 1
ASPHAUG Amalie Vikestrand7CRecurve Rekrutt JenterPulje 3
BASTESON Kristine33BBarebow DamerPulje 2
BOSTAD Marius Antero Salmi6CCompound HerrerPulje 1
GRINPUKALS Edvards3BRecurve Rekrutt GutterPulje 3
HENRIKSEN EliVip TrenerPulje 0
HENRIKSEN Eli Karin Dirdal2BCompound Damer 50Pulje 2
HENRIKSEN Harald29ALangbue HerrerPulje 3
HOFF KjerstinVip TrenerPulje 0
HOFF Kjerstin2CCompound Damer 50Pulje 2
HOFF VictorVip TrenerPulje 0
HOFF Victor8CCompound Herrer 50Pulje 2
HUSTVEIT ArthurVip LaglederPulje 0
HUSTVEIT Arthur30DBarebow HerrerPulje 2
HUSTVEIT Julie Bratlund9DRecurve Rekrutt JenterPulje 3
HUSTVEIT MalinVip LaglederPulje 0
HUSTVEIT Malin Bratlund24DRecurve Kadett JenterPulje 2
JOHANSEN BettinaVip LaglederPulje 0
JOHANSEN Bettina Moberg22BRecurve Kadett JenterPulje 2
JOHNSEN Knut-IngeVip LaglederPulje 0
JOHNSEN Knut-Inge29CLangbue HerrerPulje 3
KJÆRGÅRD Sissel KjærgårdVip LaglederPulje 0
KUNTZE TuridVip LaglederPulje 0
KUNTZE Turid Anne32BBarebow DamerPulje 2
LILLETVEDT SolveigVip LaglederPulje 0
LILLETVEDT Solveig2DCompound Damer 50Pulje 2
MOBERG BeateVip LaglederPulje 0
OLSEN Tom34CRecurve Herrer 50Pulje 1
ORVEDAL AsbjørnVip LaglederPulje 0
ORVEDAL Asbjørn Olav19BRecurve Kadett GutterPulje 2
STRØMLAND Marny34BLangbue DamerPulje 3
TARANGER RoyVip TrenerPulje 0
TARANGER Roy34ARecurve Herrer 50Pulje 1
TØRRESDAL Even Nerheim5CRecurve Rekrutt GutterPulje 3
TØSDAL Karl-LudvikVip LaglederPulje 0
TØSDAL Karl-Ludvik20BRecurve Kadett GutterPulje 2
TØSDAL MagnarVip LaglederPulje 0
TØSDAL Magnar35ARecurve Herrer 50Pulje 1
VIKANE Erling5CCompound HerrerPulje 1
FINSTFINSTADBRU BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ELLEVOLD Gun-Helen34DLangbue DamerPulje 3
KRIBE Vera Wivi-Ann17ARecurve Damer 50Pulje 1
KRIBE Vera Wiwi-AnnVip TrenerPulje 0
KRIBE Yvonne Desirèe K.Vip LaglederPulje 0
SPYDEVOLD Andreas5BRecurve Rekrutt GutterPulje 3
SPYDEVOLD Eric SpydevoldVip LaglederPulje 0
FJORDFJORDANE BOGESKYTARLAG
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
EIMHJELLEN Inge30ALangbue HerrerPulje 3
PAHLM Per Ivar31CLangbue HerrerPulje 3
STORØIEN Bjørn19DInstinktiv HerrerPulje 3
STORØIEN Odin18DInstinktiv HerrerPulje 3
FLAKTFLAKTVEIT IK - BUESKYTTERGRUPP
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDREASSEN Kåre EinarVip LaglederPulje 0
BRENNESVIK AsgeirVip LaglederPulje 0
BRENNESVIK Asgeir30BRecurve HerrerPulje 1
MJÅNES ANDREASSEN Hannah7BRecurve Rekrutt JenterPulje 3
FLØYAIF FLØYA - BUESKYTTERGRUPPE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
FREDRIKSEN Eirik28DRecurve HerrerPulje 1
FREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
GULLAND Maria11ARecurve DamerPulje 1
JOHANSEN John OlavVip TrenerPulje 0
JOHANSEN John Olav6ACompound Herrer 50Pulje 2
MICHALSEN Lisa C.Vip TrenerPulje 0
WILLASSEN Ole Petter19ARecurve HerrerPulje 1
FØRDEFØRDE BOGESKYTTARKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ALDEN-HÅØY Berit Randi11DRecurve DamerPulje 1
ÅRSETH Astrid Kolrud23CRecurve Kadett JenterPulje 2
ÅRSETH Mari Kolrud8CRecurve Rekrutt JenterPulje 3
BENJAMINSEN Oda Amalie21CRecurve Kadett JenterPulje 2
EIDE FrankVip TrenerPulje 0
GROTLE Eirik4CRecurve Rekrutt GutterPulje 3
GROV GunhildVip LaglederPulje 0
HALBREND Jarle24ARecurve HerrerPulje 1
KOLNES Ole Fartein Knutson26ARecurve HerrerPulje 1
KOLRUD SigneVip LaglederPulje 0
KOLRUD Signe16ARecurve DamerPulje 1
KORKOWSKI Prisha17DRecurve Damer JuniorPulje 2
LAUKELAND Laila JohansenVip LaglederPulje 0
LAUKELAND Laila Johansen13BRecurve DamerPulje 1
LAUKELAND Steffen15DRecurve Herrer JuniorPulje 2
LAUKELAND Terje25ARecurve HerrerPulje 1
LAUKELAND Terje MovikVip LaglederPulje 0
PUKALLUS Johan Olav16BRecurve Herrer JuniorPulje 2
SAGVOLD Bjørnar16AInstinktiv HerrerPulje 3
SEGTNAN Toril AnitaVip LaglederPulje 0
SEGTNAN Torill Anita12DRecurve DamerPulje 1
SEKKELSTEN Jan RoarVip TrenerPulje 0
SEKKELSTEN Jan Roar33BRecurve Herrer 50Pulje 1
SELJEN Oddvar32CLangbue HerrerPulje 3
SELVIK Victoria Kristine7DRecurve Rekrutt JenterPulje 3
SMELVÆR KristianVip LaglederPulje 0
SMELVÆR Kristian Gjervik23ARecurve HerrerPulje 1
STEIN Magnus PilskogVip LaglederPulje 0
STEIN Magnus Pilskog19CRecurve HerrerPulje 1
STEIN Ole MagnarVip TrenerPulje 0
SUNDSØY Tone Helen14BRecurve DamerPulje 1
SÆTERDAL AnitaVip LaglederPulje 0
VINDA Preben27ARecurve HerrerPulje 1
ØSLEBY Andreas29DBarebow HerrerPulje 2
GEITAGEITASTRAND IL - BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ALMÅS KVERNRØD Maria17CRecurve Damer JuniorPulje 2
ALMÅS KVERNRØD MarieVip LaglederPulje 0
WÆRAAS PatrickVip TrenerPulje 0
WÆRAAS Patrick28ARecurve HerrerPulje 1
HAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
AMENT MilosVip LaglederPulje 0
AMENT Milos7ACompound Herrer 50Pulje 2
BRENDEN Roger6DCompound HerrerPulje 1
BRENNESVIK NinaVip LaglederPulje 0
BRENNESVIK Nina Therese13DRecurve DamerPulje 1
ELISENBERG Rita33CBarebow DamerPulje 2
GROSBERGHAUGEN JonVip LaglederPulje 0
GROSBERGHAUGEN Jonas20DRecurve Kadett GutterPulje 2
GROSBERGHAUGEN Stina12CBarebow RekruttPulje 3
HANSEN Stein-Erik27BRecurve HerrerPulje 1
RIPSRUD Bjørg Eva33CLangbue DamerPulje 3
RUNDHAUG Ole JoarVip LaglederPulje 0
RUNDHAUG Ole Joar22BInstinktiv HerrerPulje 3
HARDAHARDANGER BOGESKYTTARKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ERDAL Ove28DLangbue HerrerPulje 3
HELLE Trond7ACompound HerrerPulje 1
STRØMMEN Terje30BLangbue HerrerPulje 3
HARØYHARØY BOGESKYTARLAG
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BRUSDAL Bjørn18BInstinktiv HerrerPulje 3
HUSE Ingunn24DInstinktiv DamerPulje 3
HUSE Kjell Håvar31ALangbue HerrerPulje 3
HUSE Rikard19BInstinktiv HerrerPulje 3
HAVØRHAVØRN/SENJAHOPEN UIL
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
DRAYTON JanVip LaglederPulje 0
DRAYTON Jan3BCompound Herrer 50Pulje 2
SØRENSEN YngveVip LaglederPulje 0
SØRENSEN Yngve5DCompound Herrer 50Pulje 2
HEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
AMUNDSEN Lars ErikVip LaglederPulje 0
AMUNDSEN Lars Erik15AInstinktiv HerrerPulje 3
HERUD Linda CathrineVip LaglederPulje 0
HERUD Linda Cathrine23AInstinktiv DamerPulje 3
RYEN John Rasmus20BInstinktiv HerrerPulje 3
TØMMERHOEL Lars Martin15CInstinktiv HerrerPulje 3
ØDEGÅRD Eskil16DInstinktiv HerrerPulje 3
ØDEGÅRD EspenVip LaglederPulje 0
ØDEGÅRD Espen17BInstinktiv HerrerPulje 3
HORTEHORTEN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HESS Wenche14DRecurve DamerPulje 1
HUNDEHUNDEIDVIK IL - BUESKYTTERGRUP
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ALVESTAD RalfVip LaglederPulje 0
ALVESTAD Simen16DRecurve Herrer JuniorPulje 2
DECYK Jan20CRecurve Kadett GutterPulje 2
FET Dag OttoVip TrenerPulje 0
FET Kristian17BRecurve Herrer JuniorPulje 2
HERRMANN Carola34BBarebow DamerPulje 2
KROHN Kristian15CRecurve Herrer JuniorPulje 2
LANGDAL Tone34CLangbue DamerPulje 3
LANGDAL Tor AageVip TrenerPulje 0
HVALEHVALER IL - BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
EDVARDSEN Inger Fjelstad34DBarebow DamerPulje 2
EDVARDSEN RuneVip TrenerPulje 0
EDVARDSEN Rune26BBarebow HerrerPulje 2
FJELSTAD EDVARDSEN IngerVip LaglederPulje 0
SORTLAND MortenVip LaglederPulje 0
SORTLAND Morten30CBarebow HerrerPulje 2
HVALSHVALSTAD IL - BUESKYTTERGRUPPE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
DEKEYSER Wim29DRecurve HerrerPulje 1
PADDERUD RoarVip LaglederPulje 0
PADDERUD Thor ErikVip LaglederPulje 0
PADDERUD Thor Erik18CRecurve Kadett GutterPulje 2
STANIECZEK AniaVip TrenerPulje 0
ZBICIAK DavidVip TrenerPulje 0
ZBICIAK David19BRecurve HerrerPulje 1
ZBICIAK RafaelVip TrenerPulje 0
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ÅMÅS N.Vip LaglederPulje 0
ÅMÅS Njål21DRecurve HerrerPulje 1
ÅMÅS Norulf35CRecurve Herrer 50Pulje 1
ANZJØN SteinVip LaglederPulje 0
ANZJØN Stein26DLangbue HerrerPulje 3
BERGESTUEN Johnny26BLangbue HerrerPulje 3
FAUGSTAD Anders2ACompound HerrerPulje 1
FIGVED Martin "Mattaen"Vip LaglederPulje 0
FIGVED Sander Berner10CCompound Herrer JuniorPulje 2
FIGVED Tommy5ACompound HerrerPulje 1
FIGVED Tommy/SanderVip LaglederPulje 0
KJÆRLAND ArneVip LaglederPulje 0
KJÆRLAND Arne27CLangbue HerrerPulje 3
KLINGSHEIM Joakim20DRecurve HerrerPulje 1
LIE EivindVip LaglederPulje 0
LIE Eivind4ACompound HerrerPulje 1
LISLEVAND Sunniva8CCompound DamerPulje 1
LØLAND Brage13CCompound Rekrutt GutterPulje 2
LØLAND KjellaugVip LaglederPulje 0
RIDDERSTRÖM Line Blomén11BRecurve DamerPulje 1
RIDDERSTRØM LineVip LaglederPulje 0
RØE Silje R9CCompound DamerPulje 1
SELE Inger MarieVip LaglederPulje 0
SELE Sander13DCompound Rekrutt GutterPulje 2
TJENTLAND OddmundVip LaglederPulje 0
TJENTLAND Oddmund3ACompound HerrerPulje 1
KRISTKRISTIANSAND BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDERSEN Magne27BLangbue HerrerPulje 3
DANEVAD KirsiVip LaglederPulje 0
DANEVAD KjetilVip LaglederPulje 0
DANEVAD Kjetil A.16BInstinktiv HerrerPulje 3
JOHANSEN Jørgen Skeie6ACompound HerrerPulje 1
JOHANSEN KarlVip LaglederPulje 0
NORDSKAG BeritVip LaglederPulje 0
NORDSKAG Berit2ACompound Damer 50Pulje 2
NORDSKAG WiggoVip TrenerPulje 0
NORDSKAG Wiggo17CInstinktiv HerrerPulje 3
STRAY EliseVip LaglederPulje 0
STRAY Elise Beate16BRecurve Damer 50Pulje 1
STRAY Sara21BRecurve Kadett JenterPulje 2
SYVERTSEN Ellen Ivedal23CInstinktiv DamerPulje 3
SYVERTSEN Svein Erik2DCompound HerrerPulje 1
SÆTERLID EgilVip LaglederPulje 0
SÆTERLID Egil K32CRecurve Herrer 50Pulje 1
SÆTERLID Kaia Holmen12BRecurve DamerPulje 1
TSIGAKIS Aida Hilan6DRecurve Rekrutt JenterPulje 3
TSIGAKIS PaulVip LaglederPulje 0
WANGSVIK Magnus Nordhagen15BRecurve Herrer JuniorPulje 2
YOSIFI Asif16CRecurve Herrer JuniorPulje 2
KVINNKVINNHERAD BOGESKYTTARKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BAKKE TerjeVip LaglederPulje 0
BAKKE Terje21AInstinktiv HerrerPulje 3
ERKINHARJU ElinVip LaglederPulje 0
ERKINHARJU TaistoVip LaglederPulje 0
ERKINHARJU Taisto7BCompound Herrer 50Pulje 2
HAUGEN TerjeVip LaglederPulje 0
HAUGEN Terje Angell7CCompound HerrerPulje 1
HELLAND Atle6BCompound Herrer 50Pulje 2
HOLMEDAL Hans Einar18AInstinktiv HerrerPulje 3
JOHNSEN Frank20AInstinktiv HerrerPulje 3
RUSTEN Øystein19AInstinktiv HerrerPulje 3
LARVILARVIK BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDERSEN Asbjørn28ABarebow HerrerPulje 2
ANDERSEN Mina12BBarebow RekruttPulje 3
BJELLAND HeidiVip TrenerPulje 0
DAHL Hilde ElisabethVip LaglederPulje 0
GJONE Andrè SkintvedtVip TrenerPulje 0
GJONE Andrè Skintvedt10BCompound Herrer JuniorPulje 2
GJONE Vigdis SkintvedtVip TrenerPulje 0
JOHNSEN Frank26CBarebow HerrerPulje 2
JOHNSEN Oliver Whinter18BRecurve Kadett GutterPulje 2
RUTLEDAL Adrian AskerVip TrenerPulje 0
RUTLEDAL Adrian Asker15ARecurve Herrer JuniorPulje 2
THORSEN Trym11ABarebow RekruttPulje 3
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HERMANSSON SveinVip LaglederPulje 0
HERMANSSON Svein18CInstinktiv HerrerPulje 3
JOHNSGÅRD Jøran22DInstinktiv KadettPulje 3
JOHNSGÅRD RogerVip LaglederPulje 0
JOHNSGÅRD Roger20CInstinktiv HerrerPulje 3
LIEN LivVip LaglederPulje 0
LIEN Liv24BInstinktiv DamerPulje 3
PEDERSEN DALEN Daniel12AInstinktiv KadettPulje 3
STØ Frank Egil19CInstinktiv HerrerPulje 3
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BAGINSKI Linda J15ARecurve DamerPulje 1
BENTESTUEN Eirik22CRecurve HerrerPulje 1
BURHOL Simen S.21CRecurve HerrerPulje 1
BØRRUD Tor29DLangbue HerrerPulje 3
HENNISSEN Petter N.32DLangbue HerrerPulje 3
KJENSLI Rebekka12CCompound Rekrutt JenterPulje 2
KLUMSTEN Jeanette14ARecurve DamerPulje 1
MYRSTAD Nikolai13BBarebow KadettPulje 3
MYRSTAD Veslemøy32CBarebow DamerPulje 2
NORDMELAN RagnhildVip TrenerPulje 0
NORDMELAN Ragnhild13ARecurve DamerPulje 1
NORDTVEDT Johnny33DRecurve Herrer 50Pulje 1
NYMOEN Jonathan Line28BLangbue HerrerPulje 3
OLSEN Leif Ansgar35DRecurve Herrer 50Pulje 1
ROBINSSON Patrick Molstad27DRecurve HerrerPulje 1
SJØTUN Odin F.Vip TrenerPulje 0
SJØTUN Odin Foss17ARecurve Herrer JuniorPulje 2
SKYTTESÆTER Jan RogerVip TrenerPulje 0
STABELL Henrik32ARecurve Herrer 50Pulje 1
SVENSEN Bjørn Inge7BCompound HerrerPulje 1
SVENSEN JuneVip TrenerPulje 0
SVENSEN June9DCompound DamerPulje 1
SVENSEN KnutVip TrenerPulje 0
SVENSEN Knut8ACompound Herrer 50Pulje 2
LOENLOEN IL - BOGESKYTTERGRUPPA
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDERSEN ØyvindVip LaglederPulje 0
ANDERSEN Øyvind5BCompound Herrer 50Pulje 2
BØDAL Kristin22DRecurve Kadett JenterPulje 2
FLØLO HERREVOLD Julie23ARecurve Kadett JenterPulje 2
HATLEDAL KarolineVip TrenerPulje 0
HATLEDAL Karoline15CRecurve DamerPulje 1
HAUGEN VINSRYGG Jakob16ARecurve Herrer JuniorPulje 2
HOGRENNING Jan OveVip LaglederPulje 0
HOGRENNING Jan Ove31BRecurve Herrer 50Pulje 1
HOVE Anne OthilieVip TrenerPulje 0
HOVE Anne Othilie14CRecurve DamerPulje 1
JØNSSON Leif4DCompound Herrer 50Pulje 2
KRAPKA LadislavVip TrenerPulje 0
KRAPKA Ladislav23BRecurve HerrerPulje 1
LOEN Maren24BRecurve Kadett JenterPulje 2
MOEN JørnVip TrenerPulje 0
MOEN Jørn24BRecurve HerrerPulje 1
MØRK Odd Martin3CCompound Herrer 50Pulje 2
MOLDEMOLDE BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
EIDHAMMER Arnfinn31BLangbue HerrerPulje 3
HELLWIG Sven20DInstinktiv HerrerPulje 3
NORDFYTRE NORDFJORD BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
CHRISTENSEN Doris16DRecurve Damer 50Pulje 1
CHRISTENSEN HåkonVip LaglederPulje 0
EDVARDSEN Kenneth23CRecurve HerrerPulje 1
KVALHEIM Vidar26CRecurve HerrerPulje 1
MYHRE EDVARDSEN Ruben5ARecurve Rekrutt GutterPulje 3
SILDEN Bjarne24CRecurve HerrerPulje 1
SUUR-HAMARI Jouni25CRecurve HerrerPulje 1
OSLOOSLO BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HARVEG Hans Petter26DRecurve HerrerPulje 1
INGEBRIGTSEN Susanne Basteson23DRecurve Damer JuniorPulje 2
REFSETH George30CRecurve HerrerPulje 1
RANARANA BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
EMANUELSEN Imre28CRecurve HerrerPulje 1
KLINGENBERG GeirVip LaglederPulje 0
KLINGENBERG Geir27CRecurve HerrerPulje 1
MYRÅS StianVip LaglederPulje 0
MYRÅS Stian8BCompound HerrerPulje 1
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BERGET Stig GøranVip TrenerPulje 0
BERGET Stig Gøran31BBarebow HerrerPulje 2
BØE TerjeVip TrenerPulje 0
BØE Terje29BBarebow HerrerPulje 2
GAASHOLT SteinarVip TrenerPulje 0
GAASHOLT Steinar33CRecurve Herrer 50Pulje 1
SANDBÆK IngerVip TrenerPulje 0
SANDBÆK Inger17CRecurve Damer 50Pulje 1
SANDBÆK JohnyVip TrenerPulje 0
SANDBÆK Johny30BBarebow HerrerPulje 2
WESTBY FrankVip TrenerPulje 0
WESTBY Frank7CCompound Herrer 50Pulje 2
SARPSSARPSBORG BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
LENSEBRÅTEN KristineVip LaglederPulje 0
LENSEBRÅTEN Kristine15BRecurve DamerPulje 1
RUSÅS MartineVip LaglederPulje 0
RUSÅS Martine12ARecurve DamerPulje 1
RUSÅS Per-OlavVip TrenerPulje 0
RUSÅS Per-Olav31ARecurve Herrer 50Pulje 1
RUSÅS TorilVip LaglederPulje 0
SKREISKREIA IL - BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BRATTENG Samantha Ysabel8BRecurve Rekrutt JenterPulje 3
BRODSHAUG Aino Leira24CRecurve Kadett JenterPulje 2
ENGEN KristianVip LaglederPulje 0
ENGEN Kristian15DInstinktiv HerrerPulje 3
HANSEN Pål3DCompound Herrer 50Pulje 2
JOHANNESSEN Mats Kristoffer30ARecurve HerrerPulje 1
MOE Thor Arne17AInstinktiv HerrerPulje 3
MOE Thor-ArneVip LaglederPulje 0
MOSAND ArveVip LaglederPulje 0
MOSAND Arve19DRecurve HerrerPulje 1
NORDVIKEN Ivar16CInstinktiv HerrerPulje 3
NYEGGEN Irene Grace24CInstinktiv DamerPulje 3
NYEGGEN Kai33ARecurve Herrer 50Pulje 1
SVELLET Erik21CInstinktiv HerrerPulje 3
THORSTENSEN Trym Lukas4BRecurve Rekrutt GutterPulje 3
SKRIMIL SKRIM - BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
GUNLEIKSRUD JENSEN MariVip TrenerPulje 0
JENSEN Mari Gunleiksrud11CRecurve DamerPulje 1
LINDE-NIELSEN Merete33DLangbue DamerPulje 3
LINDE-NIELSEN ToreVip LaglederPulje 0
LINDE-NIELSEN Tore32ALangbue HerrerPulje 3
LYSTAD Therese Møllerop16CRecurve Damer 50Pulje 1
MØLLEROP LYSTAD ThereseVip TrenerPulje 0
SKUDESKUDENESHAVN BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HAAKONSEN Haakon31DRecurve Herrer 50Pulje 1
HAAKONSEN Hans Kristian18ARecurve Kadett GutterPulje 2
HEMNES Ole Kristian Vikra22DRecurve HerrerPulje 1
SKÅNSKÅNLAND OIF - BUESKYTTERGRUPP
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ERIKSEN Arnt MariusVip LaglederPulje 0
ERIKSEN Arnt Marius23DRecurve HerrerPulje 1
ERIKSEN EilifVip LaglederPulje 0
ERIKSEN Eilif20ARecurve HerrerPulje 1
FURNES ChristofferVip LaglederPulje 0
FURNES Christoffer24DRecurve HerrerPulje 1
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
GODTLUND SØRLIE Heidi Merete24AInstinktiv DamerPulje 3
OLUFSEN Bjørn Iver21BInstinktiv HerrerPulje 3
SORTSORTLAND BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
LYKSETH Kåre30DRecurve Herrer 50Pulje 1
STAVASTAVANGER BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
INGEBRETHSEN Jesper3ARecurve Rekrutt GutterPulje 3
LANDSVIK Cathrin OvedalVip LaglederPulje 0
LANDSVIK Torjus Ovedal2CRecurve Rekrutt GutterPulje 3
LÅNGSVEDS Martin Fisketjønn19CRecurve Kadett GutterPulje 2
TESAKER Ken HenryVip TrenerPulje 0
WAAGE Hilde13CRecurve DamerPulje 1
SVERRSVERRESBORG BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
NORDENG Ståle5ACompound Herrer 50Pulje 2
RAPHAUG PetterVip LaglederPulje 0
RAPHAUG Petter21ARecurve HerrerPulje 1
ROGSTAD MariusVip LaglederPulje 0
ROGSTAD Marius4DCompound HerrerPulje 1
SKAMSAR Lillian12CRecurve DamerPulje 1
SPILDREJORDE StianVip LaglederPulje 0
SPILDREJORDE Stian20CRecurve HerrerPulje 1
WAAGEN Geir5DCompound HerrerPulje 1
WAAGEN ThomasVip LaglederPulje 0
WAAGEN Thomas22ARecurve HerrerPulje 1
SØRFOSØRFOLD BUEKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
TIDEMANN Kjetil8BCompound Herrer 50Pulje 2
SØRUMSØRUMSAND IF - BUESKYTTERGRUPP
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
AARHAUG JørgenVip TrenerPulje 0
AARHAUG Jørgen22BRecurve HerrerPulje 1
AARHAUG SigmundVip TrenerPulje 0
AARHAUG Sigmund21BRecurve HerrerPulje 1
DANNEMARK TorgeirVip LaglederPulje 0
DANNEMARK Torgeir25DRecurve HerrerPulje 1
GRAN SANDVIK Sivert19DRecurve Kadett GutterPulje 2
HAUGE Carl Erik28DBarebow HerrerPulje 2
JOHANNESSEN Janne33BLangbue DamerPulje 3
SANDVIK JonVip LaglederPulje 0
SIGVARTSEN MortenVip TrenerPulje 0
TINDETINDEN BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
KRISTIANSEN Elin M.21ARecurve Kadett JenterPulje 2
KRISTIANSEN Svein ErikVip LaglederPulje 0
LUDVIKSEN EgilVip LaglederPulje 0
LUDVIKSEN MaritaVip LaglederPulje 0
LUDVIKSEN Marthe12BCompound Rekrutt JenterPulje 2
LUDVIKSEN Torje2BRecurve Rekrutt GutterPulje 3
NIKOLAISEN Kent AndreasVip LaglederPulje 0
NIKOLAISEN Kent Andreas9BCompound Herrer JuniorPulje 2
NIKOLAISEN SveinVip TrenerPulje 0
NIKOLAISEN Svein15BInstinktiv HerrerPulje 3
STORELV Adele13BCompound Rekrutt JenterPulje 2
STORELV Amalie6ARecurve Rekrutt JenterPulje 3
STORELV Jon-ArneVip TrenerPulje 0
STORELV Jon-Arne20BRecurve HerrerPulje 1
STORELV KristineVip LaglederPulje 0
STORELV Kristine9BCompound DamerPulje 1
SVENDGÅRD Julie22CRecurve Kadett JenterPulje 2
SVENDGÅRD TonyVip LaglederPulje 0
TUSTNTUSTNA IL - BUESKYTTERGRUPPE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HJELANES Odd KjetilVip LaglederPulje 0
HJELANES Odd Kjetil3BCompound HerrerPulje 1
WIDTH Jon HenningVip LaglederPulje 0
WIDTH Jon Henning27CBarebow HerrerPulje 2
TØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ALBRIGTSEN GøranVip LaglederPulje 0
ALBRIGTSEN Gøran4BCompound Herrer 50Pulje 2
BRAAR Bastian18DRecurve Kadett GutterPulje 2
EVENSEN RagnarVip LaglederPulje 0
EVENSEN Ragnar7DCompound HerrerPulje 1
GRAN AndersVip LaglederPulje 0
GRAN Anders26ABarebow HerrerPulje 2
HANSEN Inger Margrethe6CRecurve Rekrutt JenterPulje 3
ISNES Oda12ACompound Rekrutt JenterPulje 2
ISNES TrymVip LaglederPulje 0
ISNES Trym2BCompound HerrerPulje 1
JOHANNESSEN Maya Jinyao Hamer13ACompound Rekrutt JenterPulje 2
LANGVED JACOBSEN Emil10DCompound Herrer JuniorPulje 2
NILSEN ERIKSEN Therese15DRecurve DamerPulje 1
OHRT Sigurd9ACompound Herrer JuniorPulje 2
SOLHAUG Simon28BBarebow HerrerPulje 2
TORPENGEN Ole MortenVip LaglederPulje 0
TORPENGEN Ole-Morten4CCompound HerrerPulje 1
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BAKKEMO JakobVip LaglederPulje 0
BAKKEMO SteinarVip LaglederPulje 0
BERGUNDHAUGEN BAKKEMO RebekkaVip LaglederPulje 0
BERGUNDHAUGEN BAKKEMO Rebekka9ARecurve Rekrutt JenterPulje 3
BERGUNDHAUGEN KristinaVip LaglederPulje 0
ESPE BeritVip LaglederPulje 0
EVANG Jan MariusVip LaglederPulje 0
EVANG Jan Marius17DInstinktiv HerrerPulje 3
EVANG SaraVip LaglederPulje 0
EVANG Sara22ARecurve Kadett JenterPulje 2
FJELDHEIM Oda EmilieVip LaglederPulje 0
FJELDHEIM Oda Emilie7ARecurve Rekrutt JenterPulje 3
FJELDHEIM OlaVip LaglederPulje 0
FJELDHEIM Ola22CInstinktiv HerrerPulje 3
FJELDHEIM Ragne MarieVip LaglederPulje 0
FJELDHEIM Ragne Marie8ARecurve Rekrutt JenterPulje 3
LØNN VidarVip TrenerPulje 0
LØNN Vidar29ARecurve HerrerPulje 1
MARTINSEN JanVip LaglederPulje 0
MOSBAKK GydaVip LaglederPulje 0
MOSBAKK Gyda23BRecurve Kadett JenterPulje 2
MOSBAKK KetilVip TrenerPulje 0
MOSBAKK Ketil31CRecurve Herrer 50Pulje 1
NORDHAGEN VeronicaVip LaglederPulje 0
NORDHAGEN-MARTINSEN FilipVip LaglederPulje 0
NORDHAGEN-MARTINSEN Filip2ARecurve Rekrutt GutterPulje 3
NORDHAGEN-MARTINSEN TobiasVip LaglederPulje 0
VESTNVESTNES BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ASLAKSEN Geir34DRecurve Herrer 50Pulje 1
GJELSVIK Veslemøy9BRecurve Rekrutt JenterPulje 3
HANSEN Kjetil34BRecurve Herrer 50Pulje 1
SETNES ROUGOOR Ole-Joachim29BRecurve HerrerPulje 1
TOKLE Jan Iver35BRecurve Herrer 50Pulje 1
VIDARVIDAR SPORTSKLUBBEN - BUESKYTT
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
EILERTSEN Roger3ACompound Herrer 50Pulje 2
HJELLE PetterVip TrenerPulje 0
HJELLE Petter4ACompound Herrer 50Pulje 2
HJELLE Ylva8DCompound DamerPulje 1
MIKALSEN BjørnVip LaglederPulje 0
MIKALSEN Bjørn6DCompound Herrer 50Pulje 2
PERSSON Sven-Ove5CCompound Herrer 50Pulje 2
VIGRAVIGRA IL - BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BLINDHEIMSVIK HåvardVip LaglederPulje 0
BLINDHEIMSVIK Ida Linnea6BRecurve Rekrutt JenterPulje 3
FAGERHEIM August Brian Hagen19ARecurve Kadett GutterPulje 2
FAGERHEIM Inge26ALangbue HerrerPulje 3
FAGERHEIM Inge JohanVip LaglederPulje 0
FREDRIKSON Julie ChristinaVip LaglederPulje 0
GUNDERSEN MichaelVip TrenerPulje 0
GUNDERSEN Michael25BRecurve HerrerPulje 1
KOUZGUINOVA Lidia33ALangbue DamerPulje 3
MAKASSIOUK Maxim2DRecurve Rekrutt GutterPulje 3
MAKASSIOUK YuriVip TrenerPulje 0
MAKASSIOUK Yuri2CCompound HerrerPulje 1
MOLNES Terje IngvaldVip TrenerPulje 0
ROALD Ole MariusVip LaglederPulje 0
ROALD Ole Marius26BRecurve HerrerPulje 1
ROALD Sigurd Nikolaisen4DRecurve Rekrutt GutterPulje 3
ROTH HildeVip LaglederPulje 0
ROTH TormodVip LaglederPulje 0
RYE Bjørn-Erik6BCompound HerrerPulje 1
RØRVIK Per Bjørn28CLangbue HerrerPulje 3
SKJONG LAXAA Jan Martin3DRecurve Rekrutt GutterPulje 3
SKODJE Cecilie33DBarebow DamerPulje 2
STØBAKK KnutVip TrenerPulje 0
STØBAKK Knut27DLangbue HerrerPulje 3
SYNNES Isak Husevåg20ARecurve Kadett GutterPulje 2
SYNNES Olger ArneVip LaglederPulje 0
TOMTA Gjermund27ABarebow HerrerPulje 2
VAITELIS Saulus4BCompound HerrerPulje 1
ZICKAU Stephanie34ALangbue DamerPulje 3
ÅLESUÅLESUND BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDERSEN Morten31CBarebow HerrerPulje 2
ANDREASSEN Alette Bangor11BBarebow RekruttPulje 3
ANDREASSEN Anne KariVip LaglederPulje 0
LANGELAND Odd ArneVip TrenerPulje 0
LANGELAND Odd Arne27ALangbue HerrerPulje 3
MYHRE Linda17BRecurve Damer 50Pulje 1
ÅSÅS BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
MOE Børge32BRecurve Herrer 50Pulje 1
MOE HildeVip LaglederPulje 0