Euskadiko Indoor 3D Txapelketa 1.
II Trofeo Vitoria-Gasteiz Indoor 3D Euskadiko Indoor 3D Txapelketa 1.
II Trofeo Vitoria-Gasteiz Indoor 3D
Arku Lagunak (2020)
Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz, from 16-02-2019 to 17-02-2019
Euskadiko Indoor 3D Txapelketa 1.
II Trofeo Vitoria-Gasteiz Indoor 3D
Parte Hartzileen Zerrenda Itua Bakoitzeko -Listado de Participantes por Dianas
 
Trofeo Vitoria-Gasteiz DXT Escolar (<14 y Cadetes)
Itua - Diana
Kirolzalea - Deportista
Entidad
País/Aut./Club
Lehiaketa - Competición
2AÁLVAREZ NagoreEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
2BMARTÍNEZ GARCÍA JanireEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
3ABÁEZ RAMÍREZ NahiaEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
3BSAN PEDRO ErlantzEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
4ADEL HOYO OierEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
4BGIL CALLE OdeiEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
5ACORTÉS AnderEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
5BPRIETO ARCE IbónEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
6AGANZABAL RODRÍGUEZ MikelEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
6BAZKUNAGA JonEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
7AFDZ. DE RETANA ALONSO JonEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
9AHERNANDO CARRERO AdriánEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar >14
9BALONSO DE LA PRESA MiriamEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar >14
10ATRASCASTRO RUANO Jon AnderEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar >14
10BMARTÍNEZ UnaxEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Kirol Eskola-Deporte Escolar >14
12APASTOR ATIEGA JuneEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Kirol Eskola-Deporte Escolar >14
12BRODRÍGUEZ AsierEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Kirol Eskola-Deporte Escolar >14
13AARROYO MÍNGUEZ AnderEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
13BFERNÁNDEZ PaulaEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Kirol Eskola-Deporte Escolar <14
Clas.CO/DE/RE Cpto. Euskadi y Trf. Vitoria-Gasteiz
Itua - Diana
Kirolzalea - Deportista
Entidad
País/Aut./Club
Lehiaketa - Competición
1ALARRABEITI LAVIÑA Andoni JokinEUSEUSKADIBiribiluda - Recurvo Gizoneek - Hombres
1BHERNANDO GRACIANTEPARALUCETA JorgeEUSEUSKADIBiribiluda - Recurvo Gizoneek - Hombres
2ARUÍZ DE AZÚA RETUERTO YerayEUSEUSKADIBiribiluda - Recurvo Gizoneek - Hombres
4AORTIZ DE LUZURIAGA HERNANDEZ IñakiEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
4BCUHUTENCU MihaitaEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
5AHERNÁEZ BAUTISTA JonEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
5BEGIDO LEÓN AitorNAVNAFARROA-NAVARRAKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
6AURRETABIZKAIA MENDIOLA Juan MªEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
6BDE JUANA MARTÍN BorjaEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
7APIZARRO ASENSIO AlexeiEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
7BDOMÍNGUEZ RUBIO JorgeNAVNAFARROA-NAVARRAKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
8ABESANCE LÓPEZ KikeEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
8BGONZÁLEZ ZABALETA UnaiEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
9AMURGUIONDO ALDAMA IñigoEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
9BTORRENS MONTERO MikelRIOLA RIOJAKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
10ARUÍZ DE AZÚA LÓPEZ DE LETONA EduardoEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
10BORTÍZ DE ZÁRATE UnaiEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Gizoneek - Hombres
12ATORRENS MONTERO AsierRIOLA RIOJABiluzia - Desnudo Gizoneek - Hombres
12BRZ INFANTE IDIAQUEZ AlbertoEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Gizoneek - Hombres
13AGALDOS FERNÁNDEZ ImanolEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Gizoneek - Hombres
13BRUEDA FERNÁNDEZ JuanjoEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Gizoneek - Hombres
14ACABELLO VIDAL Manuel AlejandroCATCATALUNYA-CATALUÑABiluzia - Desnudo Gizoneek - Hombres
14BLÓPEZ LAMANA GabrielCANCANTABRIABiluzia - Desnudo Gizoneek - Hombres
15AFDZ. PICÓN SergioEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Gizoneek - Hombres
15BBARRENECHEA ZABALA Miguel ÁngelEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Gizoneek - Hombres
17ARUÍZ ARCO ArrateEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Emakumeek - Mujeres
17BSOTO MAROÑO TatianaEUSEUSKADIBiluzia - Desnudo Emakumeek - Mujeres
18ADÍAZ CANALES Mary CarmenMADMADRIDBiluzia - Desnudo Emakumeek - Mujeres
18BORTAS ARMENTIA SusanaEUSEUSKADIKonpostua - Compuesto Emakumeek - Mujeres
Clas. IN/LB Cpto. Euskadi y Trf. Vitoria-Gasteiz
Itua - Diana
Kirolzalea - Deportista
Entidad
País/Aut./Club
Lehiaketa - Competición
1ACASTAÑO GRACIA JoaquínNAVNAFARROA-NAVARRALongbow Gizoneek - Hombres
1BCOANTA Ciprian PaulCANCANTABRIALongbow Gizoneek - Hombres
1CDÍEZ BARRA RafaelMADMADRIDLongbow Gizoneek - Hombres
2AFÍSICO BENAVIDES José ManuelEUSEUSKADILongbow Gizoneek - Hombres
2BBIKUÑA MTZ. DE ZUATZO GorkaEUSEUSKADILongbow Gizoneek - Hombres
2CMORENO VICARIO IgnacioEUSEUSKADILongbow Gizoneek - Hombres
3AMARTÍN ELVIRA FernandoMADMADRIDLongbow Gizoneek - Hombres
3BVILLANUEVA GARCÍA EugenioCANCANTABRIALongbow Gizoneek - Hombres
3CARANAZ IZURDIAGA CarlosNAVNAFARROA-NAVARRALongbow Gizoneek - Hombres
4AMONFORTE SANZA Jose IgnacioEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
4BRAMÍREZ IZQUIERDO Jesús JavierEUSEUSKADILongbow Gizoneek - Hombres
4CALMAGRO RUÍZ JavierEUSEUSKADILongbow Gizoneek - Hombres
5AMARÍA DEL MAR María del MarEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Emakumeek - Mujeres
5BGASCUE SERRANO MertxeEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Emakumeek - Mujeres
5CMARTÍNEZ VULLASECA MarisaNAVNAFARROA-NAVARRALongbow Emakumeek - Mujeres
6ACERRO BERNAL AnaEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Emakumeek - Mujeres
6BGÓMEZ JUAN María AmeliaARGARAGÓNSenezkoa - Instintivo Emakumeek - Mujeres
6CRABASCO ALCORTA EguzkiñeNAVNAFARROA-NAVARRALongbow Emakumeek - Mujeres
6DGARCÍA LEDESMA InmaculadaEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Emakumeek - Mujeres
7ACARRASCO ROS JorgeEUSEUSKADILongbow Gizoneek - Hombres
7BREBOLLO MORENO ManuelMADMADRIDLongbow Gizoneek - Hombres
7CACOSTA LASTRE CarlosARGARAGÓNSenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
9ATUDANCA GAVIÑA AndoniEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
9BPULGAR VERNALTE Juan MiguelEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
9CGANDIA ALONSO JosebaEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
10ASIERRA RUBIO HugoEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
10BANTOÑANZAS MTZ. David IsidroNAVNAFARROA-NAVARRASenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
10CROY FERNÁNDEZ JesúsEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
11ACENEA GLZ. DE GARIBAY RafaelEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
11BLARRABEITI LAVIÑA Andoni JokinEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
11CANIA YAGÜE RicardoEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
12AZAFRA GÁLVEZ JuanEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
12BARENZANA MTZ. PEÑA CruzNAVNAFARROA-NAVARRASenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
12CVISIEDO RUBIO Jose AntonioARGARAGÓNSenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
13AEKAI PAGOTO DavidEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
13BRODRÍGUEZ PÉREZ IonEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
13CMORENO HERRERA HéctorEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
14ANAVARRO CAMBRONERO Juan MiguelEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
14BSOTA GARCÍA Carlos ManuelNAVNAFARROA-NAVARRASenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
14CSEGUÍ ÁLVAREZ RafaelEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
15APEDROSA MARTÍNEZ IñakiEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
15BVARONA ORGAMBIDE JavierEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
15CCONDE TOCINO SantiagoEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
16AFDZ. MUÑOZ Miguel AngelEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
16BVIDRIALES HERNÁNDEZ AntonioEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
16CBUIL VICIOSO JavierARGARAGÓNSenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
17AFRANCO PECIÑA AnttonEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
17BBIDAURRAZAGA EREÑO Jon IñakiEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
17CLAGUNA GARCÍA AitorEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
18ABÓVEDA ALONSO Jose CarlosEUSEUSKADISenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres
18CMANGADO MANGADO CarmeloNAVNAFARROA-NAVARRASenezkoa - Instintivo Gizoneek - Hombres