????????? ??????? ? ?????????? ????? ??????? 2002-2004?.?.?. ?? ???????? ??????? 2005 ?.?. ?? ???????? Чемпіонат України в приміщенні серед кадетів 2002-2004р.р.н. та молодших кадетів 2005 р.н. та молодших
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Черкаси, from 09-02-2019 to 12-02-2019
????????? ??????? ? ?????????? ????? ??????? 2002-2004?.?.?. ?? ???????? ??????? 2005 ?.?. ?? ????????
Список участников по странам
 
ДНМСПАРТАК
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ЄРМОЛАЄВА АннаКласичний лук Кадеткисмена 2
АНІСІМОВ РоманКласичний лук Молодші кадетисмена 2
АНТОНЕНКО ДанилоКласичний лук Кадетисмена 1
БАСОВ СергійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
БАХТІНА АннаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
БОГАТИРЬОВ ДанилоКласичний лук Молодші кадетисмена 0
БОНДАРЕНКО КирилоКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ВАСИЛЬЧЕНКО ЯрославаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ГАРКАВЕНКО ЄгорКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ГРИЗОГЛАЗОВ ОлексійКласичний лук Кадетисмена 1
ГРИШКО МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ГУК ДанилоКласичний лук Кадетисмена 1
ДІГТЯРЕНКО НазарКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЗАНН ВадимКласичний лук Молодші кадетисмена 0
КАРПЕНКО СвятославКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КОВАЛЕНКО МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КОЛІБАБЧУК ДенисКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КОРНІЙЧЕНКО ІванКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КРУТОУСОВ МаксимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЛЕОНЕНКО ЄгорКласичний лук Кадетисмена 1
ЛЬОСКІН ІванКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЛЯННИЙ ІванКласичний лук Кадетисмена 1
МЕЛЬНИЧУК ВладиславаКласичний лук Кадеткисмена 2
МИКОЛАЙЧУК МаксимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
МИТРОФАНОВА ВікторіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
МИТРОФАНОВА ВалеріяКласичний лук Кадеткисмена 2
МОТИКА РостиславКласичний лук Кадетисмена 1
МЯТОВЕЦЬ МикитаКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПІСКУН ДанілКласичний лук Кадетисмена 1
ПАЛЕХА ДіанаКласичний лук Кадеткисмена 2
ПЕРЕХРЕСТ МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ПЕРШИНА МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ПИЛИПЕНКО ЄлизаветаКласичний лук Кадеткисмена 2
ПЛАХА АртемКласичний лук Молодші кадетисмена 2
РАНЧИШЕВА ЯнаКласичний лук Кадеткисмена 2
САВЧУК АнастасіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
САПОЖНІКОВ АндрійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ХАРИТОНЧИК ТетянаКласичний лук Кадеткисмена 2
ХОРЧЕНКО ДмитроКласичний лук Кадетисмена 1
ЦИМБАЛЮК НікаКласичний лук Кадеткисмена 2
ЧУМАК РусланКласичний лук Кадетисмена 1
ДНПДНІПРОПЕТРОВСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ДЕМЯНЕНКО ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
КРАВЕЦЬ ВладиславКласичний лук Кадетисмена 1
МАР'ЯНЕНКО КириллоКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЯКІМОВ АндрійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЖИТЖИТОМИРСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ГАРКАВЕНКО ЄгорКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ГРИЗОГЛАЗОВ ОлексійКласичний лук Кадетисмена 1
КОЛІБАБЧУК ДенисКласичний лук Молодші кадетисмена 2
МИКОЛАЙЧУК МаксимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ХАРИТОНЧИК ТетянаКласичний лук Кадеткисмена 2
ЗАПЗАПОРІЖСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
БЕРЕЖНИЙ ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
МОСКАЛЕЦЬ МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ФІЛАТОВ ЄгорКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЗСУЗСУ
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
БАЗИЛЄЄВА ОлександраКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
БОНДАРЕНКО АртемКласичний лук Кадетисмена 1
ДИКА АлінаКласичний лук Кадеткисмена 2
ДРОБОВИЧ ДаріяКласичний лук Кадеткисмена 2
КАЛІШУК НаталіяКласичний лук Кадеткисмена 2
СОРОКІН ІлляКласичний лук Кадетисмена 1
ЯКОВЕНКО ПавлоКласичний лук Кадетисмена 1
КИЇМ. КИЇВ
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
БАБАК МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
БАЗИЛЄЄВА ОлександраКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
БОНДАРЕНКО АртемКласичний лук Кадетисмена 1
ВІТЛОК Софі-МаргаретКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ВОЛНЕНКО АндрійКласичний лук Кадетисмена 1
ГОРЛАЧ ІринаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ДИКА АлінаКласичний лук Кадеткисмена 2
ДРОБОВИЧ ДаріяКласичний лук Кадеткисмена 2
ДУДЧЕНКО МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЗБАРАЖСЬКИЙ КонстянтинКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КАЛІШУК НаталіяКласичний лук Кадеткисмена 2
КАЛЮЖА РостиславКласичний лук Кадетисмена 1
МАКАРОВА АннаКласичний лук Кадеткисмена 2
МАТЮШЕНКО НаталіяКласичний лук Кадеткисмена 2
ПУЗІЙ Дар'яКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
САХАРОВ ТимурКласичний лук Молодші кадетисмена 2
СОПІЛКА МаксимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
СОРОКІН ІлляКласичний лук Кадетисмена 1
ЯКОВЕНКО ПавлоКласичний лук Кадетисмена 1
ЯНКОВА ДіанаКласичний лук Кадеткисмена 2
КОЛКОЛОС
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
БОРИК МаксимКласичний лук Кадетисмена 1
ЗАНЬКО ОлегКласичний лук Кадетисмена 1
ЗАНЬКО ОленаКласичний лук Кадеткисмена 2
КОСТЕНКО ВадимКласичний лук Кадетисмена 1
ЛАЗНЕВИЙ МаксимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
МИСЛЮК КрістінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ПЛЕТНЬОВ ДенисКласичний лук Молодші кадетисмена 2
РИБАК АллаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ШЕКІР ВладиславКласичний лук Кадетисмена 1
ЛЬВЛЬВІВСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ІСАЛЬСЬКІЙ ЛюбомирКласичний лук Кадетисмена 0
БІЛОЗІР ВікторіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
БАВШИНА ВікторіяКласичний лук Кадеткисмена 2
БАЛІЙ ВадимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
БОГАТИРЬОВ ДанилоКласичний лук Молодші кадетисмена 0
БОРИК МаксимКласичний лук Кадетисмена 1
ВАСИЛЬЄВА СофіяКласичний лук Кадеткисмена 2
ВОЙТОВИЧ ДіанаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ВОЛКОВА ДаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ГЕЛЕЙ ДанилоКласичний лук Кадетисмена 1
ГОРИК ЯрославКласичний лук Кадетисмена 1
ЗАНН ВадимКласичний лук Молодші кадетисмена 0
ЗАНЬКО ОлегКласичний лук Кадетисмена 1
ЗАНЬКО ОленаКласичний лук Кадеткисмена 2
КАРПЕНКО СвятославКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КОРДУНСЬКИЙ МаркоКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЛИСЕЧКО БогданКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЛУЧКЕВИЧ АлінаКласичний лук Кадеткисмена 2
МІРЕК ДаниїлКласичний лук Кадетисмена 1
МИТРОФАНОВА ВікторіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
МИТРОФАНОВА ВалеріяКласичний лук Кадеткисмена 2
МОТИКА РостиславКласичний лук Кадетисмена 1
НЕПОМ'ЯЩА ДіанаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ОЛІЙНИК АртемКласичний лук Кадетисмена 1
ОСІДАЧ ІринаКласичний лук Кадеткисмена 2
ОСМІЛОВСЬКА АнастасіяКласичний лук Кадеткисмена 2
ПЄРКОВ ІванКласичний лук Кадетисмена 1
ПАВЛЮХ СоломіяКласичний лук Кадеткисмена 2
ПАЛЕХА ДіанаКласичний лук Кадеткисмена 2
РАДЮК ЮрійКласичний лук Кадетисмена 1
РАНЧИШЕВА ЯнаКласичний лук Кадеткисмена 2
РУСИН ІринаКласичний лук Кадеткисмена 2
САПОЖНІКОВ АндрійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
СЛІПЕЦЬ ОстапКласичний лук Кадетисмена 1
СОКОЛОВА АнастасіяКласичний лук Кадеткисмена 2
СТАРІЧЕК СвятославКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ТАБАКА ІгорКласичний лук Кадетисмена 1
ТАЛІМОНЧУК ВолодимирКласичний лук Молодші кадетисмена 2
УСТІНОВ АртемКласичний лук Кадетисмена 1
ФАДЕЄВА НАСТЯ АнастасіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЦАН АнастасіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЧЕПІК ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ЧЕРНИК ДзвениславаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
МОНМОНУ
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
БЕСАРАБ АртемКласичний лук Молодші кадетисмена 2
БРИТАНСЬКИЙ ФеліксКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ГАНЗЮК НазарКласичний лук Кадетисмена 1
ГОНЧАРУК ДмитроКласичний лук Кадетисмена 1
ГОРДЕЙ ЮрійКласичний лук Кадетисмена 1
ДЕМЯНЕНКО ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ЖУК ТетянаКласичний лук Кадеткисмена 2
ЖУКОВСЬКА ОльгаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЗАВКА СтепанКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КІЯЩЕНКО МихайлоКласичний лук Кадетисмена 1
КАЛАШНИК МаріяКласичний лук Кадеткисмена 2
КОЖУХАР АлінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КОСТИК БогданКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КОСТИК СтефанКласичний лук Кадетисмена 1
КРАВЕЦЬ ВладиславКласичний лук Кадетисмена 1
КУЧКОВСЬКИЙ НазарКласичний лук Кадетисмена 1
ЛЕВЧУК ВіталійКласичний лук Кадетисмена 1
МІНТЯНСЬКА ОлександраКласичний лук Кадеткисмена 2
МІРКОВЕЦЬ ОлександраКласичний лук Кадеткисмена 2
МАР'ЯНЕНКО КириллоКласичний лук Молодші кадетисмена 2
МАРЧУК КатеринаКласичний лук Кадеткисмена 2
МИКИТЮК ВіталінаКласичний лук Кадеткисмена 2
НАСТАС ОлександраКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ОЛЕКСІЄНКО ДаріяКласичний лук Кадеткисмена 2
ОЛЬХОВСЬКИЙ ВладиславКласичний лук Кадетисмена 1
ПАВЧУК ЄгорКласичний лук Кадетисмена 1
ПЕНТЕСКУ ДавидКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПЕТРЮК ДаниїлКласичний лук Кадетисмена 1
СІДОР АнтонінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
СЕРГЄЄВА КатеринаКласичний лук Кадеткисмена 2
СЛЮСАРЧУК ВладКласичний лук Кадетисмена 1
СМІРНОВ ОлексійКласичний лук Кадетисмена 1
СОБКО ТетянаКласичний лук Кадеткисмена 2
ФЕДОРЮК ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ШЕВЧУК АнастасіяКласичний лук Кадеткисмена 2
ШУБКІНА ОльгаКласичний лук Кадеткисмена 2
ЯКІМОВ АндрійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ОДСОДЕСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ВАКІРЯК ІринаКласичний лук Кадеткисмена 2
КАЛІНІН ОлексійКласичний лук Кадетисмена 1
КАРЕТНА АллаКласичний лук Кадеткисмена 2
КОСТРОМІТІН ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
МОРОЗ АлінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
МУНТЯН ВладиславКласичний лук Кадетисмена 1
ПАНДАС ДанилаКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПОПОВ ГеоргійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПРОЦЕНКО ІгорКласичний лук Молодші кадетисмена 2
РУМІЛЕЦЬ СтаниславКласичний лук Кадетисмена 1
СТЕПАШКО ІуліаніяКласичний лук Кадеткисмена 2
ТКАЧЕНКО ВладиславКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ТКАЧЕНКО ПолінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ФЕДОРЕНКО СвятославКласичний лук Кадетисмена 1
ЦИМБАЛЮК СофіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
РІВРІВНЕНСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
КУЧКОВСЬКИЙ НазарКласичний лук Кадетисмена 1
ЛЕВЧУК ВіталійКласичний лук Кадетисмена 1
МІРКОВЕЦЬ ОлександраКласичний лук Кадеткисмена 2
МИКИТЮК ВіталінаКласичний лук Кадеткисмена 2
ШЕВЧУК АнастасіяКласичний лук Кадеткисмена 2
СПАСПАРТАК
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
БЕРЕЖНИЙ ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
МОСКАЛЕЦЬ МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ФІЛАТОВ ЄгорКласичний лук Молодші кадетисмена 2
СУМСУМСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ЄРМОЛАЄВА АннаКласичний лук Кадеткисмена 2
БАСОВ СергійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЛЕОНЕНКО ЄгорКласичний лук Кадетисмена 1
ЛЯННИЙ ІванКласичний лук Кадетисмена 1
ПИЛИПЕНКО ЄлизаветаКласичний лук Кадеткисмена 2
ХОРЧЕНКО ДмитроКласичний лук Кадетисмена 1
ЦИМБАЛЮК НікаКласичний лук Кадеткисмена 2
УКРУКРАЇНА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ІСАЛЬСЬКІЙ ЛюбомирКласичний лук Кадетисмена 0
БІЛОЗІР ВікторіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
БАВШИНА ВікторіяКласичний лук Кадеткисмена 2
БАЛІЙ ВадимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ВАСИЛЬЄВА СофіяКласичний лук Кадеткисмена 2
ВОЙТОВИЧ ДіанаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ВОЛКОВА ДаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ГЕЛЕЙ ДанилоКласичний лук Кадетисмена 1
ГОРИК ЯрославКласичний лук Кадетисмена 1
КОРДУНСЬКИЙ МаркоКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЛИСЕЧКО БогданКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЛУЧКЕВИЧ АлінаКласичний лук Кадеткисмена 2
МІРЕК ДаниїлКласичний лук Кадетисмена 1
НЕПОМ'ЯЩА ДіанаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ОЛІЙНИК АртемКласичний лук Кадетисмена 1
ОСІДАЧ ІринаКласичний лук Кадеткисмена 2
ОСМІЛОВСЬКА АнастасіяКласичний лук Кадеткисмена 2
ПЄРКОВ ІванКласичний лук Кадетисмена 1
ПАВЛЮХ СоломіяКласичний лук Кадеткисмена 2
РАДЮК ЮрійКласичний лук Кадетисмена 1
РУСИН ІринаКласичний лук Кадеткисмена 2
СЛІПЕЦЬ ОстапКласичний лук Кадетисмена 1
СОКОЛОВА АнастасіяКласичний лук Кадеткисмена 2
СТАРІЧЕК СвятославКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ТАБАКА ІгорКласичний лук Кадетисмена 1
ТАЛІМОНЧУК ВолодимирКласичний лук Молодші кадетисмена 2
УСТІНОВ АртемКласичний лук Кадетисмена 1
ФАДЕЄВА НАСТЯ АнастасіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЦАН АнастасіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЧЕПІК ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ЧЕРНИК ДзвениславаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ФРТКПНЗ "ДЮСШ "ФОРТУНА" ЧМР
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ГАЛАЙКО ВіталійКласичний лук Кадетисмена 1
ДРОМЕНКО ОленаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ДУШИН АнтонКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЖУК ПолінаКласичний лук Кадеткисмена 2
КАРПЕНКО ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
КОРСУН ДаринаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КРАВЧЕНКО АлінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ОВЕРЧЕНКО АндрійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ОВЕРЧЕНКО ЯрославКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ФСКФСЛК
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ДУДЧЕНКО МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ХАРХАРКІВСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ІГНАТЕНКО ТетянаКласичний лук Кадеткисмена 2
АРИСТОВА ОлександраКласичний лук Кадеткисмена 2
БУЧКА МикитаКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ГУЛІЧ ОлегКласичний лук Кадетисмена 1
ДЮНЯШЕВ МикитаКласичний лук Кадетисмена 1
ЖУК ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ЗАРУБІН РенатКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЗВЄРЕВА ПолінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КОВАЛЕНКО ЮліяКласичний лук Кадеткисмена 2
КОСЯЧЕНКО КристинаКласичний лук Кадеткисмена 2
КОТЕНКО ОлександрКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПАВЛОВ МихайлоКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПОГОРЕЛОВА ВеронікаКласичний лук Кадеткисмена 2
ПОСТЕЛЬНЯК СофіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
РЕШЕТНЯКОВ ВолодимирКласичний лук Молодші кадетисмена 2
СЕРГІЕНКО АндрійКласичний лук Кадетисмена 1
ТЕМЧЕНКО МаріяКласичний лук Кадеткисмена 2
ТРЕТЯКОВ МикитаКласичний лук Кадетисмена 1
ТРИФАНОВ ТарасКласичний лук Кадетисмена 1
ЦАРЕГОРОДЦЕВ ДенисКласичний лук Кадетисмена 1
ШЛЯХОВ ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ЯРМАК ІринаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЯРМАК ДмитроКласичний лук Кадетисмена 1
ХДВХДУФК№1
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
АРИСТОВА ОлександраКласичний лук Кадеткисмена 2
КОВАЛЕНКО ЮліяКласичний лук Кадеткисмена 2
ПОГОРЕЛОВА ВеронікаКласичний лук Кадеткисмена 2
ЯРМАК ДмитроКласичний лук Кадетисмена 1
ХРСХЕРСОНСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
АНІСІМОВ РоманКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ГУК ДанилоКласичний лук Кадетисмена 1
КРУТОУСОВ МаксимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
МЯТОВЕЦЬ МикитаКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПЕРШИНА МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ХСДКЗ ХМ СДЮСШОР
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ІГНАТЕНКО ТетянаКласичний лук Кадеткисмена 2
БУЧКА МикитаКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ГУЛІЧ ОлегКласичний лук Кадетисмена 1
ДЮНЯШЕВ МикитаКласичний лук Кадетисмена 1
ЖУК ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ЗАРУБІН РенатКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЗВЄРЕВА ПолінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КОСЯЧЕНКО КристинаКласичний лук Кадеткисмена 2
КОТЕНКО ОлександрКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПАВЛОВ МихайлоКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПОСТЕЛЬНЯК СофіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
РЕШЕТНЯКОВ ВолодимирКласичний лук Молодші кадетисмена 2
СЕРГІЕНКО АндрійКласичний лук Кадетисмена 1
ТЕМЧЕНКО МаріяКласичний лук Кадеткисмена 2
ТРИФАНОВ ТарасКласичний лук Кадетисмена 1
ЦАРЕГОРОДЦЕВ ДенисКласичний лук Кадетисмена 1
ШЛЯХОВ ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ЯРМАК ІринаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ХФСФСЛХО
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ТРЕТЯКОВ МикитаКласичний лук Кадетисмена 1
ЦЕНКДЮСШ ЦЕНТР
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
БАБАК МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ВІТЛОК Софі-МаргаретКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ВОЛНЕНКО АндрійКласичний лук Кадетисмена 1
ГОРЛАЧ ІринаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КАЛЮЖА РостиславКласичний лук Кадетисмена 1
МАКАРОВА АннаКласичний лук Кадеткисмена 2
МАТЮШЕНКО НаталіяКласичний лук Кадеткисмена 2
ПУЗІЙ Дар'яКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
САХАРОВ ТимурКласичний лук Молодші кадетисмена 2
СОПІЛКА МаксимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЧРВЧЕРНІВЕЦЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
АНДРУСЕНКО КатеринаКласичний лук Кадеткисмена 2
АРІФОВА ЛюдмилаКласичний лук Кадеткисмена 2
БЕСПАЛОВА ІринаКласичний лук Кадеткисмена 2
БРИТАНСЬКИЙ ФеліксКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ГАНЗЮК НазарКласичний лук Кадетисмена 1
ГОНЧАРУК ДмитроКласичний лук Кадетисмена 1
ГОРДЕЙ ЮрійКласичний лук Кадетисмена 1
ГУСАК ДанилоКласичний лук Кадетисмена 1
ЖУК ТетянаКласичний лук Кадеткисмена 2
ЖУКОВСЬКА ОльгаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЗАВКА СтепанКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КІЯЩЕНКО МихайлоКласичний лук Кадетисмена 1
КОЖУХАР АлінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КОСТИК БогданКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КОСТИК СтефанКласичний лук Кадетисмена 1
ЛЮТИК ЄлизаветаКласичний лук Кадеткисмена 2
МІНТЯНСЬКА ОлександраКласичний лук Кадеткисмена 2
МАРЧУК КатеринаКласичний лук Кадеткисмена 2
НАСТАС ОлександраКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
НИКИФОРАК МаксимКласичний лук Кадетисмена 1
ОЛЕСИК АнжелаКласичний лук Кадеткисмена 2
ПАВЧУК ЄгорКласичний лук Кадетисмена 1
ПЕНТЕСКУ ДавидКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПЕТРИШИН МаксимКласичний лук Кадетисмена 1
ПЕТРЮК ДаниїлКласичний лук Кадетисмена 1
РУСНАК ОлександраКласичний лук Кадеткисмена 2
СІДОР АнтонінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
СВЕРЕДА ЮрійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
СЕМЕНОВ МаксимКласичний лук Кадетисмена 1
СЕРГЄЄВА КатеринаКласичний лук Кадеткисмена 2
СЛЮСАРЧУК ВладКласичний лук Кадетисмена 1
СМІРНОВ ОлексійКласичний лук Кадетисмена 1
СОБКО ТетянаКласичний лук Кадеткисмена 2
ТКАЧУК АндрійКласичний лук Кадетисмена 1
ФЕДОРЮК ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
ШУБКІНА ОльгаКласичний лук Кадеткисмена 2
ЧРКЧЕРКАСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
АНТОНЕНКО ДанилоКласичний лук Кадетисмена 1
БАХТІНА АннаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
БЕСАРАБ АртемКласичний лук Молодші кадетисмена 2
БОНДАРЕНКО КирилоКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ВАСИЛЬЧЕНКО ЯрославаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ГРИШКО МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ДІГТЯРЕНКО НазарКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КАЛАШНИК МаріяКласичний лук Кадеткисмена 2
КОВАЛЕНКО МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КОРНІЙЧЕНКО ІванКласичний лук Молодші кадетисмена 2
КОСТЕНКО ВадимКласичний лук Кадетисмена 1
ЛАЗНЕВИЙ МаксимКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЛЬОСКІН ІванКласичний лук Молодші кадетисмена 2
МЕЛЬНИЧУК ВладиславаКласичний лук Кадеткисмена 2
МИСЛЮК КрістінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ОЛЕКСІЄНКО ДаріяКласичний лук Кадеткисмена 2
ОЛЬХОВСЬКИЙ ВладиславКласичний лук Кадетисмена 1
ПІСКУН ДанілКласичний лук Кадетисмена 1
ПЕРЕХРЕСТ МаріяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ПЛАХА АртемКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ПЛЕТНЬОВ ДенисКласичний лук Молодші кадетисмена 2
РИБАК АллаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
САВЧУК АнастасіяКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ЧУМАК РусланКласичний лук Кадетисмена 1
ШЕКІР ВладиславКласичний лук Кадетисмена 1
ЧРНЧЕРНІГІВСЬКА
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ГАЛАЙКО ВіталійКласичний лук Кадетисмена 1
ДРОМЕНКО ОленаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ДУШИН АнтонКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЖУК ПолінаКласичний лук Кадеткисмена 2
КАРПЕНКО ОлександрКласичний лук Кадетисмена 1
КОРСУН ДаринаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
КРАВЧЕНКО АлінаКласичний лук Молодші кадеткисмена 1
ОВЕРЧЕНКО АндрійКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ОВЕРЧЕНКО ЯрославКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ШК2ШКОЛА №275
Спортсмен
Мишень
Событие
смена
ЗБАРАЖСЬКИЙ КонстянтинКласичний лук Молодші кадетисмена 2
ЯНКОВА ДіанаКласичний лук Кадеткисмена 2